Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka14 ja siedze z centymetrem krawieckim w łapach i stwierdziłam,że zmieszcze się, wiec warto zaszalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Cos cisza na forum :) Jak mi sie niechce siedziec w pracy :( Juz bym chciala zeby byl wtorek wtedy ide na usg i wszystkiego sie dowiem a to jeszcze tak długo trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Ja na tej samej zasadzie czekma na wtorek ale 21 listopada :( Odliczam dni a to jeszcze tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zuzka, mi też się taaak strasnie nie chce dzisiaj siedzieć w pracy. Przeziębiłam się... cholender i od 2 dni mnie trzyma. Oczy mi łzawią... zużywam tony husteczek i łykam 3 x dziennie wit.C. Ja chcę do domku.... do łóżka. Po pracy pojadę odebrać wyniki i chyba skoczę do sklepu ciązowego po jeszcze jedne spodnie z wielką gumą :) Wybiorę jakieś sportowe, bo chodzę na okrągło w takich jednych z kantem... (też już z gumą :).. ile można. Ja mam usg 20 listopada, a 4 d w pierwszym tygodniu grudnia. Również nie mogę się już doczekać... pewnie się dowiem... kogo noszę. Coś mi szepcze, ze to same synki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Ja własnie wróciłam z badan (w koncu) mialam takiego lenia ze lepiej nie mowic nie chcialo mi sie isc, takn ie lubie pobierania ze lepiej nie mowić jahiiiii... Pielegniarka zawsze patrzy na mnie czy juz nie lece z fotele bo zmieniam kolory jak kameleon :) Ale i tak grupe krwi musze jeszcze zrobic bo w moim punkcie tego nie robia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doreta, jeszcze wiele igłowych akcji przed Tobą .. twarda bądź :D Z grupą, to ja miałam niespodziankę.. bo w książeczce od dziecka mam wpisane A1Rh+, a okazało się niedawno, że mam O Rh + :D Czary, mary... Podobno dzieciom bada się krew z pępowiny, a to niekoniecznie może być ta sama grupa co u nas jako dorosłych ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowia ze 0 Rh+ to zadka grupa kriw a coraz wiecej osob ja ma :) ja tez mama taka grupe krwi zersztą mój mąż też :) Ja tez mam spod nie z wielka guma kurcze ale ta guma chyba sie rozciagnie troszke mi spada ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 + ma 31 % społeczeństwa 0 - ma zaledwie 6 %.... z minusami jest zwykle problem podczas wypadków, transfuzji i inych podbramkowych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka.. jeszcze trochę i nie będzie nam spadać.. ja tez latam i ciągle podciągam spodnie... jeszcze wcześnie na taką gumę, a już za późno na zwykłe spodnie sprzed ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i gapię się w ekran :D Jestem Asystentką Zarzadu. Dzisiaj nic się nie dzieje... przyszło trochę papierzysk i znów cisza... też właśnie siedzę sama. Za 30 min przyjdzie moja zastępczyni, to teraz pracuję tylko na 3 h dziennie... tak ustaliłam z szefem, by dłużej nie siedzieć w jednej pozycji i przy komputerze. Branża morska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, odnośnie telefonu, to ja też mam heyah, i na miesiąc nie wydaję więcej niż 50zł. A ostatnio korzystam z oferty sms\'y po 0 zł, bo ja głównie komunikuje się ze znajomymi przez sms. Kosztuje to 5 zł a przez tydzień wysyłasz sms\'y w dowolnej ilosci za darmo. Mnie się to kalkuluje :-) Kurcze wszyscy mi ciągle mówią, że mam bardzo mały brzuszek. Chyba musze sobie kupić jakiś jasiek i włożyć pod sweterek, może w końcu przestaną mnie męczyć. Jeszcze trochę to wpadnę w jakąś depresję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhi, miałam to samo... tylko podwojona ilość tekścików... Ciąża dubeltowa, a brzucha nie było widać... Teraz już mi dali spokój, bo już widać. Tylko ja się martwię... skoro dzieci mają pewnie koło 16 cm każde, to nie jest im tam zbyt ciasno? Brzuch nie jest duży jak na 5-ty miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory to się nawet cieszyłam, ze ten brzusio nie jest duży, bo bez problemu zapinam płaszcz zimowy z zeszłego roku i nic mi się nie odznacza, ale jak tak dalej pójdzie, to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno mnie nie było, bo necik mam tylko w pracy, a pracuję teraz tylko po parę godzin dziennie i narobiłam sobie zaległości. Mam 20 stron do tyłu. :( Próbuje nadgonić. Słuchajcie ja też chcę zdjęcia. kolka-25@tlen.pl I od razu odeśle swoje :) UI nas niewiele się zmieniło. Brzuszek już dobrze widać i czuć czasami. Jakbyście mogły to zmieńcie mi tydzień na 18. Noce męczą mnie starsznie, chyba że spoę sama. Wtedy podkładam sobie poduszkę pod nogi i śpię lepiej. Więcej napisze jak nadrobię. A już od przyszłego tygodnia będę miała necik w domu, więc będe częściej. Na razie wszystkie mamuśki z dzidziusiami pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziałam babkę, która w zaawansowanej ciąży miała zapiętą taką kurtko-płaszczkę tylko u góry.. na dole, gdzie brzuch rozpiętą i przepasany brzuszek takim niby szalem... od góry brzucha po same biodra. Ja kupiłam dwa rozmiary większą kurtkę... dłuższą, przed kolano, bo nie chcę w zimie biegać z brzuszkiem na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak średnio musiała ta Pani wyglądać. Ja tam mam dłuższą kurtkę, ale na razie śmigam w płaszczyku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację... średnio... ale może taka przywiązana do swojego kurtko-płaszczyka.. albo nie ma na nowy. Każdy sposób dobry, dobrze , że brzuch okryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka zdjecia poleciały :) Ja mam kurtke z zeszłego roku oczywiscie pomaranczowa do kolan mam nadzieje ze nie bede musiala kupowac nowej. Ciekawe co sie dzieje z Paulka, byla na badaniu chyba w poiedzialek i od tego czasu cisza, mam nadzieje ze nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
czesc dziewczyny! koalka dzieki za zdjecia,moje juz poszly do Ciebie. Dzieki dziewczyny za rady w sprawie telefonu, musze sie wkoncu na cos zdecydowac. Dzis ze mna tragicznie, od rana zwracam i boli mnie jajnik dla odmiany. Zaczelam sie juz zastanawiac czy nie jsc do lekarza, ale bylam w zeszlym tygodniu i nastepna wizyte mam ze dwa tygodnie. Moze mi przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
koalka,chyba jednak zdjecia nie poszly, bo znow jakis problem z poczta,zazwyczaj sprawnie idzie wieczorem,wiec pozniej sprobuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było juz tak ładnie,a tu znowu dzisiaj pada deszczei wieje okropny wiatr :( Myslalam,ze mój brzuch po operacji juz się uspokoił, niestety, widocznie na tyle się powiększa,ze dzisiaj bardzo boli mnie miejsce szwu na przemian ze swędzeniem. Właśnie sobie siedze i obserwuję moją licytację na Allegro, tzn moją, hmmm szwagier zalicytował i na razie nikt nas nie przebił :classic_cool: http://www.allegro.pl/item139483937_wyjatkowy_golf_dla_modnej_mamy_od_1_zl_xl_xxl.html licytuje jako dederender83 zuzanka14 dzięki za podniesienie mnie na duchu z tym moim brzucholem :D Mój mąż wczoraj powiedzial,ze jestem strasznie gruba i jak się maleństwo urodzi to bede musiala przejsc na drakońską diete. Wkurzyłam się, ale niech sobie pogada :P. Nie spodziewa się,że bede jeszcze grubsza. ciekawe co wtedy powie :P Hmmm ja tez mam grupe krwi 0 Rh+ :D koala-79 wlasnie wysylam ci fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też cały czas czekam na zdjęcia, na razie dostałam tylko od flowerski, agi25 i lightblue.Koala.postaram się wysłać moje zdjęcia do Ciebie. Byłam dzisiaj u ginia. Wszystko w porządku,a dzidziuś przyjął jakąś smieszną pozycję, jak to okreslił lekarz\"pozycja astronauty\" No ale płci jeszcze nie dojrzał :-( Teraz idę na takie dokładne usg ze wszystkimi pomiarami, oceną wód płodowych, łożyska, układu nerwowego i serca dziecka. Ale to dopiero 7 grudnia. Jak ja wytrzymam do tego czasu :-(( Lekarz powiedział że mogę zażywać Renni na zgagę. Jak fajnie :-D Bo męczy mnie niemiłosiernie,zwłaszcza wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik posłalam ci drugi raz zdjecia. Lightblue to bedziemy sie razem po porodzie odchudzac:) mi jeszcze Radek nic takiego nie powiedzial, niech no tylko sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue...allegro jest naprawde proste..jak juz ja sobie radze to wierz mi ze to nie moze byc nic trudnego:) Musisz tylko najpierw sie zarejestrowac a potem przysla Ci taki kod i dokonasz pełnej aktywacji konta i juz mozna licytowac.U mnie tez zawsze to robił maz ale teraz juz sie sama nauczyłam:) Polecam sprobuj sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej dziewczyny! widzę, że nie tylko u mnie dzisiaj wieje... brrr... w ogóle nie wystawiłam dziś nosa na dwór - okropność. mój brzusio rośnie w oczach:) gdyby nie badania usg, myślałabym, że to bliźniaki noszę pod serduchem:) tylko na ruchy dzieciątka czekam z niecierpliwością. czsami niby coś czuję, ale nie jestem pewna czy to czasem nie jelita mnie oszukują:) wiczorkiem, jak mężuś założy mi nową skrzynkę ( o ile założy, bo ostatnio jest "bardzo" zajęty ), to też postaram się powysyłać wam zdjęcia :) przasyłamy gorące pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×