Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc, ja juz po dentyscie a do tej pory mnie znieczulenie trzyma i policzek boli:-( Jednak udalo mi sie przezyc:-) Ja mialam takie USG o jakim pisala sarita na ostatniej wizycie, bo dostalam zdjecie z opisanymi jakimis wymiarami,ale lekarz nic mi nie wyjasnil o co w nim chodzi i niewiele z niego wiem,wiec nie wiem tez czy bylo to USG polowkowe:-( Nastepna wizyta za tydzien zobaczymy czy czegos dowiem sie tym razem. Ja tez slyszalam zeby nie kupowac tych najmniejszych rozmiarow, bo dzidzius szybko z nich wyrosnie no i nie bede sie w takie zaopatrzac. Za to kupilam dzis rożek nie na allegro, a wsklepie praktycznie cena sie nie roznia a przynajmniej moglam sobie podotykac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac o najwazniejszej sprawie, mianowicie o ruchach. dzidzius wierci si mocno,szczegolnie wieczorami i od jakichs trzech dni nie pozostawia mi watpliwosci,ze jest w brzuszku. Dzis na fostelu dentystycznym tez atakowal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nigdy tak naprawde do konca nie bedziemy wiedziałay, jak duze urodzi się nasze dziecko. I madal nie wiem co robic. Ze na razie nie kupie zadnych ciuszków , to wiem na 100%, chyba,ze naprawde cos mi sie spodoba. W srode przy okazji wizyty u lekarza , pojde sobie na \"spacer\" po sklepach :D. Moze coś bedzie pomiędzy wspomnianymi przez nas rozmiarami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, jak pojdziesz na spacer po sklepach to na 100% wrocisz z lupami, ja dzisiaj tez zaszlam do sklepu tylko poogladac a wyszlam z rozkiem. No chyba,ze masz silniejsza wole niz ja:-) Kolezanka ostatnio mowila mi,ze jej synek juz po 2 tygodniach zaczal wyrastac rozmiaru 56, wiec chyba faktycznie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** nie mam silnej woli :D, wiec jest duze prawdopodobieństwo ,ze do domu przytargam cos ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, tyle pieknych rzeczy,ze nie mozna sie opanowac:-) Teraz juz sie pozegnam, bo czeka mnie cotygodniowa wizyta u tesciow, kolejny przyjemny punkt dnia zaraz po dentyscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :D Pierwsze ciuszki jakie kupie, to kupie w normalnym sklepie. A reszte to się okaze. I czyzbym znowu byla sama? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz ostatni raz dzisiaj, jak jestem na Kafeterii :P Paulka123, widze,ze nie tylko ja jestem zakupoholiczką :D Własnie poogladalam M jak miłosć. Ale jakos tak bez zadnych emocji. Moze dlatego,ze przegrałam licytację. Ale co mi tam. Było mineło. Bo licytuje następny. Mam nadzieje,ze pomaranczowy kolor nie bedzie tak oblegany jak brązowy. http://www.allegro.pl/item139481874_wyjatkowy_golf_dla_modnej_mamy_od_1_zl_xl_xxl.html Z kazdym dniem coraz bardziej nie mam pomysłu na kolację. Dzisiaj zjadłam kanapki z serem zołtym i keczupem. O dziwo miałam straszną ochote na keczup. Przeciez nie jadłam go od poczatku ciazy :P Moj mąż poszedł mi do sklepu po najzwyklejsze w swiecie chrupki kukurydziane. A tym czasem mamusiom i brzuszkom- dobrej nocy 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82.....03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** .. 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ...+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.....04.04.07.......20.....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander Ania75......08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19...3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska..12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli..........12.04.07........18....+3,5.......................? zuzanka14....13.04.07..........19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta......17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.......17.04.07.......17...3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa...17.04.07......19....3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue..17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1..20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica.........29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? no dziewczyny trzeba pozmieniac dane, czas leci nieubłagalnie , jutro mi sie juz zaczyna 19 tydzien kto by pomyslal , no i waga tez juz sie staje dla mnie bezlitosna..... od piątku jem jak szalona przez ten weekend to przytylam kilo jak nie wiecej, no i pojechalam specjalnie na usg te 3d do szczecina do mojego narzeczonego cioci, jednak sie nie dogadalam z jego kuzynką poniewaz okazalo sie ze sprzet owszem super i nowy ale zwykly nie trojwymiarowy :( szkoda tak sie cieszylam ze zobacze moje malenstwo w trojwymiarze a tu taki pech , ale chociaz potwierdzila sie plec dziecka bo wyraznie na zdieciu widac malego siusiaczka:):) pozdrowienia dla wszystkich mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Aktualizuje tabelkę NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82.....03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** .. 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ...+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.....04.04.07.......20.....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander Ania75......08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19...3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska..12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli..........12.04.07........19....+3,5.......................? zuzanka14....13.04.07..........19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta......17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.......17.04.07.......17...3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa...17.04.07......19....3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue..17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1..20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica.........29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Dziewczyny Wy to macie zapasy, ja jeszcze nic. Boję się jeszcze kupowac i sklepy z ciuszkami omojam szerokim łukiem. Mój mąż za to nie może się doczekać ostatnio w h&m kusił mnie chociaż żeby kupić buciki. Ale byłam twarda. Słyszałam, że wózka sie wcześniej nie kupuje, że dopiero po urodzeniu. Ale jak po urodzeniu mam latac i szukać wózka dla mnie to głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki :-) Ja własnie wpadłam wpadałam na chwilke do kawiarenki zeby zobaczyc co tam u was słychac i widze ze sie kreci (zpasy ubrankowe:-) ). JA wczoraj kupiłam spodenki góralskie i skarpetunie :-)) bo mój przyjaciel zabrał mnie na odstresowanie i oscypka w góry (kochany jest) jest super tylko mogło by byc cieplej ale ciepłe majtki i kurtałka i smigam. Jak zjadłam oscypka to pomyslalam ze mam orgazm tak mi było dobrze :-)), aby tylko słone i kwasne, a i odziwo dobrze sie czuje i kibla od paru dni nie widzialam hihihi Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich brzuszników papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj wylądowalam u lekarza z moim bólem brzucha. Nie wiem czy to nerwy czy co innego, ale bolał mnie tak, ze aż mi było niedobrze. Po południu i dwóch nospach przeszło, ale do lekarza i tak się przeszłam dla świętego spokoju. Lekarz uspokoił, ze takie bóle się zdarzają, ale gdyby były ciągłe, lub pojawiło się krwawienie, to natychmiast do szpitala. Dzidziuś za to wierci się aż miło. Zdarza mi się czuć jego ruch nawet jak siedzę :-) W piątek usg, zobaczymy czy da rodzicom podejrzeć, co ma między nóżkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witam wszystkich. Ja mam dzisiaj strasznego doła. Nie przespałam pół nocy. Ciągle miałam jakieś koszmary związane z maleństwem.Bardzo sie denerwuję bo nie czuję żadnych ruchów dziecka. Martwię się czy wszystko w porządku i wyobrażam sobie najgorsze scenariusze. Zwariuję jak tak dalej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, czytam o tym że macie problem z kupieniem odpowiedniego rozmiaru dla dziecka. Ja przy pierwszym dziecku miałam wszystko i wyprawkę do szpitala też od 56 rozmiaru,a Wiktorka urodziła się malutka. Miała 49cm i 2980g. No i w tych za dużych ciuchach wyglądała przesmiesznie. Wtedy załatwiłam sobie chociaz trochę rzeczy na rozmiar 52albo 54 (nie pamiętam,bo to były ciuszki niemieckie i oni mają jakoś inaczej to oznakowane). Były bardzo malutkie i faktycznie wystarczyły na bardzo krótko,bo malutka w pierwszym miesiącu na mamusinym mleku przybrała aż 2kg :-D Była stasznym zarłokiem. Czułam się jak jeden wielki cycuś. Mogła pić ciągle przez cały dzień :-) Ciekawe jak teraz to będzie. No a my w trakcie remontu. Wijemy gniazdko. Pokoik Wiktorki wymalowany tak jak chciałam, na żółto-zielono w różne wzorki (później prześlę Wam zdjęcie). Ale żyjemy w warunkach polowych bo życie koncentruje się na razie w jednym pokoju.Strasznie zagracownym pokoju. Do tego stopnia że ławę musieliśmy wynieść na klatkę schodową. Na szczęście jest olbrzymia i ludzie tam wszystko trzymają (wózki, rowery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Izawik przynajmniej bedziesz miala pieknie wyremontowane mieszkanko jak sie dzidzius urodzi,bo ja to pewnie z dzieckiem na reku bede mieszkania szukac:-( Oj wszystko nam sie pokomplikowalo,urzadzac sie zaczniemy dopiero jak wroci moj maz a to bedzie na poczatku marca. Troche mnie to wszystko przeraza ale staram sie nie myslec o tym za czesto. Aniu,mnie tez mecza te bole teraz sa juz mniejsze,ale praktycznie co tydzien laduje u lekarza i mowia mi,ze jak nie ma krwawienia to nie ma sie czym martwic. lekarz uspokaja mnie,ze przy mojej budowie takie bole sa normalne, bo macica sie powieksza i wszystko sie rozciaga. justaaaa fajnie,ze znasz juz plec,ciekawe kiedy ja sie wreszcie dowiem?Moj lekarz na ostatniej wizycie w 18 tyg powiedzial,ze w tak wczesnej ciazy stwierdzenie plci to loteria! Kretyn jakis,no chyba,ze na jego fantastycznym sprzecie. Mam wrazenie chwilami,ze w legnicy nie ma normalnych ginekologow. Najbardziej denerwuje mnie,ze nie po to place za kazda wizyte zeby sluchac glupot. ewita,nie martw sie koszmarami! W moich ostatnich snach:wpadlam pod samochod, nie mialam pokarmu zeby karmic dzidziusia, nie mialam zadnych wypranych ciuszkow dla dziecka i nie mialam go w co ubrac....Na pewno cos by sie jeszcze znalazlo,ale w tej chwili nie pamietam. A ruchami sie nie martw, na pewno poczujesz e troszke pozniej.Dopisz sie do tabelki, bo nie moglam Cie tam nie widze a zastanawiam sie w ktorym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
dzień dobry wszystkim brzuszkom:) aktualizuję tabelkę:) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............16.....1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybaczcie mi niektore zdania, bo jak potem czytam jakie glupoty wypisuje to az mi wstyd, nie ma to zupelnie sensu,ale mysle caly czas o niebieskich migdalach i potem sa skutki jak np. ten: bo nie moglam Cie tam nie widze....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie we wtorek Evita, ja jak spie to jest ok, problem w tym, ze juz dwie noce nie spie. A wtedy mam za duzo czasu, wstawac nie chce, zeby meza nie budzic bo on biedak rano do pracy i tak sie krece i rozmyslam. Zaczyna sie niewinnie a potem tez mi rozne czarne scenariusze do glowy przychodza. A czas w nocy leci baaaardzo wolno. A poza tym u mnie szaro, biore sie dzisiaj za porzadkowanie jednego z pokoi, bo zrobilismy sobie w nim taka pralnio-graciarnie zupelnie bez powodu. Bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelkę: NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82.....03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** .. 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ...+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.....04.04.07.......20.....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander Ania75......08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19...3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska..12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli..........12.04.07........18....+3,5.......................? zuzanka14....13.04.07..........19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta......17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.......17.04.07.......17...3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa...17.04.07......19....3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue..17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1..20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21...........18....2........Siedlce...??.........??...... anika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica.........29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Wykreśliłam z tabelki wcześniej wybrane imiona bo już sama nie wiem które mi się podoba a które nie..... więc decyzja o imionach jeszcze nie zapadła... hhehe justaaaa ale Ci fajnie bo wiesz juz ze bedziesz miala syneczka...... Moli Moli ja to tak jak Ty jeszcze nic nie kupuje, nawet ostatnio taką książeczkę przytulanke miałam zamówić w świecie książki ale się nie odważyłam, też nie chce zapeszać. Ania75 a z której strony brzuch cię boli? ewita2510 a w ktorym jestes tygodniu ciazy? bo ja mam za soba 17 tyg i 3 dni i wczoraj lekarz mi powiedzial ze ok 3 grudnia juz cos moge poczuc. ale to jeszcze troszeczke czasu, bo jeszcze za wczesnie.... wczoraj byłam u gina i z dzidzia wszystko dobrze, ale nie wiem czy naprawde nie zdecydujemy sie z mezem na to usg 3d ? bo to zawsze jest pamiatka i dla nas i dla dzidziusia, zrobilibysmy to w warszawie na saskiej kepie. gin dal mi namiary na specjaliste, ale musze tam zadzwonic i sie wszystkiego dowiedziec. to by bylo akurat usg połówkowe..... sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zaraz ide na usg mam stresa :) ja tez narazie nic nie kupuje tez wole nie zapeszac na zakupy bedzie jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie zuzanka, powodzenia i odezwij sie po badaniu. Ania,sorki ze tak przypominam Ci o bolach brzucha,ale wiesz ze ja tez mam te dolegliwosci i cały czas szukam jakichs informacji na ten temat zeby sie uspokoic i znalazłam to: Odczuwasz już ruchy płodu, możesz też miewać bóle podbrzusza co jest związane z rozciąganiem więzadeł podtrzymujących macicę. Nadal możesz mieć zgagę, zaparcia, niestrawność, wzdęcia, kurcze nóg, obrzęki, żylaki. Mogą boleć cię plecy. Czasem też pojawiają się zmiany zabarwienia skóry na brzuchu i twarzy. Dziecko ma już ok. 20 cm. Daje silnie znać o sobie. Jego ciało pokrywa meszek. Na główce można zauważyć pierwsze włoski, a także brwi i jasne rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
aktualizuję tabelkę ponownie:) dorotko dopisz się do niej bo jest najświeższa:) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............16.....1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Cześć Mamusie ! Ja na razie nic nie kupuję - jednak boję się zapeszyć Może to głupie... Poza tym postanowiłyśmy z mamą, że jak już będzie bliżej porodu to pojedziemy do jakiejś hurtowni i kupimy wszystko Jednak gdy czytam jak kupujecie te cudeńka do czuję, że ominie mnie dużo przyjemności Mój lekarz też mówi, że na razie płci nie zobaczy i dzidziusia poczuję za kilka tygodni, więc cierpliwie musimy czekać :-) Dziewczyny ja się panicznie boję porodu. To jest chore.Nie wiem cały czas gdzie rodzić, a tu już trzeba by zacząć szukać szkoły rodzenia. Myślę, że tam sporo można się dowiedzieć o porodzie i o pielęgnacji maleństwa. Słyszałam też, że po 20 tygodniu trzeba iść na dobre USG - najlepiej do jakiegoś specjalisty, żeby sprawdził serce dzidziusia, bo wtedy można zobaczyć ewentualne wady, a niektóre z nich można operować już w brzuszku. I na dodatek nie wiem co zrobić na obiad.... chyba dopada mnie jesienna depresja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Napiszcie mi proszę jak Wam się podoba imię Noe. Ale szczerze, nawet jak Wam się nie podoba i wywołuje paskudne wrażenie ;-) Tatuś takie wymyślił, a ja nie wiem czy dzieciakowi krzywdy tym nie zrobimy ;-))) Nie znam jeszcze płci, ale wszystko wskazuje na chłopczyka: mam ochotę tylko na kwaśne i słone, zrobiła mi się piękna cera i włosy (a podobno dziewczynki odbierają mamie urodę), na dodatek na ostatnim USG maluszek wyciągnął się jak facet przed telewizorem - tylko mu pilota brakowało ;-))) Znacie jeszcze jakieś przesądy co do objawów i płci dziecka ? I jeszcze uzupełnię tabelkę NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............16.....1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel, Nely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wczoraj bolał mnie brzuch po lewej stronie, zresztą zawsze mnie boli po lewej stronie...Dzisiaj jest już super, czuję się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotczka
no to jeszcze raz zmieniam.... NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18.....2........Siedlce...??.....?? anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel, Nely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka: NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............16.....1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel, Nely znowu schudłam kilogram :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Właśnie wróciłam do domu. Mam dzisiaj zalatany dzień.A to przez mojego męza, ktory planuje zwiększenie liczby pracowników w swojej firmie. A tak po za tym to straszliwe nudy :( Na obiad zrobilam zupę pomidorową i ryż z jabłkami. I z obawami czekam na jutrzejszą wizytę u lekarza. Wiecie, mi tez w nocy przychodzą do głowy rożne głupoty. Jak w dzień sobie o tym myslę, to az mi głupio. Ostatnio sniło mi się,że moje dziecko bawiło się w łózeczku, a poźniej okazalo się,ze to mały piesek. Chore jak nie wiem co.:( Niektore z Was sprzątają remontują a ja musze przesadzic kwiatki :D Zrobie to poki jeszcze moge. Bo nie wiem co będzie się działo po koniec ciązy. Nie wspominając juz o czasie po porodzie. A nikt tego za mnie nie zrobi. Więc zrobię to dla swiętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
widzę że przybieram w dość szybkim tempie:) całe szczęście że prawie wszystko idzie w brzusio i piersi, bo tak to reszta bez zmian, a nawet musiałam zaprzestać noszenia obrączki bo mi zaczęła się zsówać z palca... o oto mój brzusio- mam nadzieję że udało mi się wkleić zdjęcie bo to mój debiut:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b781978660c6d6c2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×