Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej Ja też poproszę o zdjecia k-o-l-k-a@wp.pl Odwdzięcze się. Chociaż kilkanaście stron temu umieszczałam swoje fotki. Ale wyślę na pocztę na pewno. A moze się jutro zmobilizuję żeby zrobić nowe :) Kochane w poniedziąłek idę do ginka. I tak sie denerwuję o ten mój cukier. Już zaczynam sama żałować że nie zrobiłam tego cukru jeszcze raz, w innym dniu i w innym laboratorium. Może wynik byłby lepszy. Mój Misiek znowu niepójdzie ze mną na usg. Wczoraj wrócił o 21 o dziś o 7 rano już pojechał. Szok! Ja zgłupieję z tą jego pracą. Pewnie wróci w sobotę za tydzień. Obiecałmi wtedy zakupki, ale się ciesze na tą wycieczkę. Jeszcze raz proszę o zdjecia :) Słodkich snów do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Bardzo dłuuugo mnie nie było ale nareszcie sie przeprowadziłam do nowego mieszkanka i podłączyli mi internet. Jejku ale rozpisałyście sie przez ten czas, no no mam lekturke do czytania, ale obiecuje wszystko nadrobie. A musze sie wam pochwalić, że moja dzidzia dostała od moich rodziców pod choinke taki wózeczek. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/585ef101ef a3b371.html Wazy tylko 12 kg i ma super fajnych bajerków. Życze miłych i kolorowych snów ciężaróweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) mika82 slicznie dziekujemy z dzidzia za kolysanki, bedziemy sobie je puszczac zebym nauczyla sie troche spiewac nim moj skarbek przyjdzie na swiat hehehe margolcia dzieki za zdjecia sliczniuchna jestes!!!! ja tez Wam wyslalam pewnie po raz kolejny swoje fotki, ale chyba do kamili izawik i Ani75 nie dotarly bo albo przekroczony zostal limit skrzynki albo cos tam nie wiem..... sprawdzcie czy macie maila ode mnie, jak nie to jeszcze raz jutro sprobuje, a moze naprawde macie przepelniona skrzyneczke... ide spac caluski dobrej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja jeszcze raz poproszę o zdjecia. Dostałam tylko od Doroteczki Dziękuję ślicznie 🌻 Zaraz prześlę Ci swoje, chociaż pewnie już je widziałaś. Krzyka fajnie że już jesteś. Jak się mieszka? Coś się zdjęcie nie chce otwierać. Ale ja się dzis nudzę. Miałąm zawieść gdzieś teściów, ale nawet to nie wypaliło. Więc na razie się nudze a później pójdę chyba na rundkę po sklepach.Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia dziekuję za zdjęcia, ja też Ci swoje przesłałam..śliczny rudzielec z Ciebie ;-) doroteczka -faktycznie nic od ciebie nie dostałam, może spróbuj jeszcze raz ,bo od margolci udało mi się odebrać zdjęcia. A swoją drogą i tak muszę zrobić porządek w swojej skrzynce. Myszolka- do Ciebie zdjęcia też poszły, żebyś szybko zadomowiła się u nas. dziewczyny, pisałyście kiedyś że wycieka Wam pokarm z piersi. Jeszcze to macie? Bo u mnie własnie się zaczęło. A dzisiaj moja dzidzia w brzuszku bawiła się ze mną. Wystawiała jakąś część swojego ciałka (coś jakby kolanko albo pięta), ja łaskotałam to miejsce, a ono nadal wypychała się w tym miejscu. chyba lubi łaskotki. Może będzie taką pieszczoszką jak moja starsza córeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, kamil_a- od Ciebie też dostałam zdjęcia. Bardzo dziękuję.Masz już dużego synka. A co to za zajęcia grupowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś, idę zaraz oglądać II część tego dokumentu o życiu płodowym dziecka. Jest o 10:45 na TVP2. Zachęcam bo jest bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas uzupełnić tabelkę:) ps tydzień wpisałam z wyprzedzeniem bo zaczyna się od pon. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO.........PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa...? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań......90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź.............S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........27....+10..........L-ca..............S............Bartosz nikolla80 ......04...........28.....+6 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin............C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia............. ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa............C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?......Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków..........C? .....Marysia flowerska......12............27.....+11........Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów.........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn...............chyba Bartosz muszka11.......13...........22.....+6.........Warszawa........C...... Julia,Agata mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-pom.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława...........C. ....Karolinka koala79.........18...........27......+8..........Węgrów.........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S...Kubuś margolcia1......20..........26.....+11kg.......Białystok....... C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz...........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce...... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargard... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock........ ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz.... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........20......+5...........Łódź....... ...? Janika78..........28.........22...+4.............W-wa...... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa..... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote. Przyszłam się zameldowac i uciekam :( A tak posiedziałabym sobie spokojnie przed komputerem, ale niestety teściowa wymyśliła dzisiaj robienie faworków. O zgrozo!!!!!!!!!! Przecież ja i tak ich jeść nie bede :P. Ale za to poznałam smak batonów muesli. Dam rade(chyba). Poszukam w albumie jakiegoś innego mojego foto i pośle jeszcze raz wszystkim od początku, bez wyjatku. Ludzie, nie czuje ,ze rymuje :D A tym czasem spokojnego, udanego weekendu 😘 P.S. Czy macie wrażenie,że chory facet jest jak małe dziecko????? Mój Grzesiek właśnie się tak zachowuje :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski, tez ogladalam ten program specjalnie sobie nastawilam przypomnienie, tez sobie pobuczalam juz bym chiala zeby bylo po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Od dzis znow jestem slomiana wdowa co znaczy,ze bede duzo czesciej na forum niz dotychczas:-) Przede wszystkim dziekuje bardzo za zdjecia i wszystkie rady i wypowiedzi na temat twardniejacych brzuchow. U mnie twardnienia sa krotkotrwale i bezbolesne. Ruda lala tez biore izoptin i fenoterol 3 razy dziennie i mam juz tego serdecznie dosyc. Nie wiem co sie dzieje,ze w ciagu ostatnich dni brzuch twardnieje mi czesciej,ale mysle ze ma to zwiazek z intensywniejszym trybem zycia zwiazanym z pobytem mojego meza. Teraz gdy juz pojechal bede wiecej odpoczywac. Moj lekarz, jak i lekarze wszpitalu podczas 2 wczesniejszych pobytow stwiedzili,ze nic sie nie dzieje, szyjka jest zamknieta i twarda, a te twardnienia moga byc spowodowane niska waga. Chociaz i tak przytylo mi sie sporo. Odkrylam, co mi sie tak strasznie nie podoba w sobie. Otoz moja twarz w ostatnim okresie zrobila sie wielka i mam wrazenie, szczegolnie po przebudzeniu,ze wygladam jak hipcia:-) Ide troche polezec i potesknic za Jarkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........28....+10..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........28.....+6 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............27.....+11........Londyn... .....? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........22.....+6.........Warszawa.. ......C...... Julia,Agata mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........27......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........26.....+11kg.......Białystok ....... C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........20......+5...........Łódź... .... ...? Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale mam dzis leniwy dzien wstalam z lozka o 13 bo stwierdzilam ze trzeba przygotowac obiad, moj synek jest dzis nadzwyczaj grzeczny i nie marudzi izawik to grupowe zdjecie to z przedszkola od czasu do czasu maja zajecia otwarte jak chcesz zobaczyc wiecej to mozesz na stronie przedszkola www.brzdac.com mam do was pytanie nie macie jakiegos przepisu na kruche babeczki bo jakos mnie naszlo na slodkie nie wiem dlaczego bo nie przepadam:) Doroteczka wysylam ci zdjecia ale chyba cos z moja poczta sie dzieje daj znac czy doszly narazie uciekam bo jeszcze musze isc na jakies zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo, próbowałam przesłać ci zdjecia , ale chyba nie masz miejsca na skrzynce bo jakieś taki komunikaty do mnie dochodzą. spróbuję później. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja marzę aby porwało mnie ufo, bo mam już wszystkiego dosyć. Jetsem załamana moim samopoczuciem. I moim mężem, który nie widzi tego, że nie mam siły i ochoty nic robić, a na każdym kroku mi przypomina, że ciąża to nie choroba. Zachowuje się jak ta lala, która ostatnio nas tutaj tak krytykowała. Dzisiaj od rana jeździłam po marketach na zakupy, bo mój mąż zaprosił na dziś wieczór gości no i trzeba coś przygotować. Przyjechaliśmy przed chwilą, wniósł mi tylko zakupy i pojechał do kochanej bratowej, bo coś jej w pralce nie działa. To nic, że mamy multum sprzątania i trzeba coś do żarcia zrobić- jakieś sałatki, może spagetti. On poprostu wybył. A ja pieprzę to wszytsko. Siadam do kompa i nie będę robić nic, choć wiem, że wyjdzie z tego mega awantura, bo mój kochany mąż przyjedzie i zobaczy, że nic nie jest zrobione. Mówię Wam, jak tylko trochę pochodzę, to chce mi wywalić to krocze. Jak mi nie przejdzie do wtorku to jadę do szpitala. Pewnie jakbym leżała i nic nie robiła, to byłoby ok, ale niestety tak się nie da. Jeszcze dzisiaj w markecie spotkałam taką mojej mamy znajomą, która, chyba, żeby mnie pocieszyć powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że tak się zmieniłam na twarzy i w ogóle, bo po ciąży to minie. Poprostu zasugerowała mi, że przytyłam. Qwa mać, czy te głupie baby uważają,że w ciąży powinno się chudnąć??? na dodatek ta baba sama jest gruba i waży chyba ze 100 kg, a czepia się nerwowej kobiety w ciąży. Widzicie jaki mam zrąbany humor. I jak tutaj gości przyjąć??? Zastrzeliłabym wszystkich, a w szczególności mojego męża. Aga mój też mógłby znów wyjechać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki widze ze koncowka ciaz pokazuje nasz humorki mi wczoraj bylo tak smutno. Mamo baczka facet nigdy nie zrozumie kobiety oni maja za male mozgi wiec sie nieprzejmu moj Radek np zamiast mi czasem pomoc bo widzi ze nosze cos ciezko to siedzi przed kompem i gra a jak mu potem zwroce uwage to mi mowi trzeba bylo powiedziec kurwa to sie domyslec nie moze!!!! Paulka mysle ze nadinterpretujesz opisy meza na gg my kobiety tak lubim robic, chociaz gdybym widziala taki opis u mojego to bym zrobila zadymae:) Tez zauwazylam ze czasem pobolewa mnie krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha - widze że nie tylkomja mam doła . nie wiem co się dzieje - rozryczałam sie dzisiaj w smyku że nie dam rady i mam wszystkiego dość. mnnie to wszystko przerasta - ciaza dziecko mieszkanie które będzie gotowe za pól roku , staż kóry zacZyna mi się od marca - egzaminy . to że to miszkanie jaest na zadupiu - trudny dojazd - dla mnie jak więzienia - wszędzie daleko ponad 1h jazdy z przesiadkami . jak to wszystko pogodzić. na początku mojego lubego to nawet bawiło -m yślał że to humorki cięzarnej - ale gdzie tam myslę o tym od tygodni -i widzę czarno0 !!!! potem jak wracaliśmy to przejechał na czerwonym swietle - bo się zamyślił/ wiem że mu nie pomogłam tym - cały dzien zepsuty który możemy w końcu spędzić razem. On śpi - ja tu stukam - chciałabym sobie pojechac gdzies daleko i odpocząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, ze ja na dzień dzisiejszy jestem prawdziwym wyjątkiem. Mam naprawdę niezły humor. Pojechałam dziś z koleżankami na zakupy, i chociaż przedmuchało nas na wszystkie strony, to wróciłyśmy z fajnymi zakupami. Ja kupiłam sobie taki golfik z krótkim rękawkiem, długi za pupę. Mężowi barszo się spodobał, a jeszcze bardziej cena - tylko 35 zeta. Potem jak to w sobotę, pranie, sprzątanie, gotowanie i tu też nie mogłam narzekać, bo mąż chociaz bardzo tego nie lubi, złapał za odkurzacz :-) A teraz siedzi sobie w garażu i dłubie przy samochodzie. No a na nockę do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia i Doroteczka dzięki za zdjęcia - dotarły. Ja niestety nie mam żadnych ciążowych zdjęć, zeby się odwdzięczyć. Ale jak tylko się pojawią, to Wam wyśłę :-) Dziś w końcu zmierzyłam obwód mojego brzuchola - 98 cm, więc nie jest taki mały, przez ten tydzień sporo podrósł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obwod brzucha 108 to neiwiem czy duzo czy nie, postaram sie dzisiaj wkleic zdjecie mojego brzuchola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujee za zdjeciaa :) sa sliczne na prawde dziewczyny czytajac was , czuje sie jak bym ja to napisalaa rowniez mam kiepski humor alee to nie dlatego ze ble ble ble jestem w ciazy miewam humory otoz nie .... wstalam dzis na prawde promienna wyspana , nawet nie przeszkadzały mi moje spuchniete nogii rano jeszcze zobaczylam teczee:) budzac dzis mojego przyszlego mezaaa proszac zeby wstal bylo po 10 byrczal i buracz ale nigdy nie zachowal sie tak jak dziss prawie mnie popchnal krzyczac daj mi spokoj itp. polecialam do lazienki zrobilo mi sie na prawde przykroo poryczalam sie jak glupiaa niestety on na prawde nie rozumie chyba tegoo ze moge sie zle czuc ze jest mi na prawde ciezkoo przytylam 16 kg!!! jak na moje paramertyy przed ciaza to bardzo duzoo a wogole to spacery , zakupy z nim to tylko klebek nerwow albo idzie 3 kroki przedemna albo za mna no coz.. jesli sie mnie wstydzi to niech sie odpiepszy raz na zawsze nie mam ochoty cale zycie sie denerwowac plakac po katac a krolewicz olewaa wychodzi sobie wieczorkami i ma wszytsko w dupie ciekawe czy jemu bylo by milo jakbym ja szla pare krokow od niego a jeszcze jak spotka kogos znajomego to mierzy mnie z gory na dol istnyy egoistaaa po dzisiejszym dniu na prawde mi przykro wiec sie nie odzywam:) damyyyyyyyy rade kobietki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja takie jazdy jak niektore z was mialam jakies 2 tygodnie temu ale teraz jest ok zuzanka super wygladasz wogole wszystkie wygladacie wspaniale:) oby tak dalej za mna chodzi dzis cos slodkiego zaraz ide robic budyn z owocami i bita smietana mialy byc lody ale moj synek jest troszke podziebiony a tak wogole to siedze dzis z synkiem w domu mezus w firmie i bedzie po 23, ostatnio zrobil sie taki kochany ze chce sie go zjesc:) dziewczyny mam nadzieje ze moja skrzynka bedzie juz teraz dobrze dzialac zwiekszylam jej pojemnosc i zrobilam maly porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dzień spędziłam w szkole i właśnie niedawno przyszłam. Odebrałam pocztę a ta same super babeczki :) dzięki za zdjęcia. U mnie dziś humor całkiem dopisuje, wprawdzie miałam nie jeść już słodyczy ale mąż mnie właśnie skusił porcją lodów śmietankowo - toffi z mandarynkami. PYCHA zjadłam cały pucharek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze dziewczynom z dobrymi humorami i poszerzam grono zdolowanych. Nienawidze wyjazdow mojego meza. Caly czas mysle, czy wszystko w porzadku i przypomina mi sie jak w zeszlym roku prawie o tej samej porze lecial pierwszy raz. Wtedy to dopiero byl koszmar. Nie wiedzialam kiedy bede mogla do niego pjechac, bo nie mial pracy i musial dopiero szukac czegos na miejscu:-( Teraz jest inna sytuacja, bo wiem,ze wraca na poczatku marca,ale mimo to strasznie mi ciezko. Wiem,ze jak wroci to beda takie same jazdy jak u Was:-) I tez bede chciala,zeby znow gdzies pojechal. Madzia zobaczysz ze wszystko sie zmieni jak Twoj maz znajdzie jakas prace. Wszystko wroci do normy, a jak Igunia sie urodzi to na pewno bedzie dobrym tatusiem. A jak tam u Was sytuacja z praca wyglada? Szukal juz czegos? Moj Jarek strasznie sie martwi,ze nic nie bedzie mogl znalesc jak wroci. Juz teraz rozsylal zyciorysy.Mam nadzieje,ze szybko cos znadzie jak wroci. zuzanka, fajnie wygladasz, nie dziwie sie wcale,ze nie podzielasz mojego ciulowatego samopoczucia, ale jak bys maial taka wielka gebe jak ja to bys wiedziala:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie krocze tez boli, bo wszystko nam sie przygotowuje do urodzenia maluszkow, tyle,ze mnie bardziej martwi twardnienie brzucha,choc mam wrazenie ze dzis jest juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze teksty i się śmieję - można by nas wszystkie włożyć w identyczne ramki emocjonalne i pewnie nikt z zewnątrz by nas nie odróżnił, naszych facetów też. Wiecie co mówi mój mąż jak ja odkurzam a on leży? \"...kochanie zostaw to, przecież jest czysto\" - same rozumiecie, że oczekiwałam innej reakcji. Dzisiaj w zasadzie miałam całkiem udany dzień - byliśmy z mężem na budowlanych zakupach - mój mąż struga jakąś szufladę pod łóżko, żeby nasza dzidzia miała dużo miejsca na zabawki i takie tam inne. Poza tym odebrałam od teścia przewijak własnoręcznie przez niego zrobiony i bardzo mi się podoba - myślałam wprawdzie o większym, ale darowanemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane mamuśki... leci dzień za dniem i nagle zdałam sobie sprawę, że dwa dni nie miałam włączonego kompa. Szok. Piatek popołudnie spędziłam biegając posklepach za panelami, które wkońcu kupiliśmy - rewelacja. Sypialnia i garderoba wyglądaj już jak prawdziwe pokoje. Za dwa tygodnie wybieramy się do Poznania lub Gdańska na zakupy do ikei żeby wyposażyć sobie sypialnie (w Szczecinie niestety nie ma ikei - szok co??). łazienke dzisiaj fachowcy też skończyli, za tydzień montują nam meble i sprzęt w kuchni - pozostałe pokoje na dole zostawiamy na sam koniec...Jak już będzie kuchnia, łazienka i sypialnia - WPROWADZAMY sie (czyli jeszcze ze trzy tygodnie). Myślę, że jak juz uporamy sie z sypialnia, zaczniemy myślec o zakupach dla dzidzi... doszło do mnie, że wcale nie jestem dziwna, że tak jak wy nie szukam łóżeczek, wózków i innych rzeczy, bo moja głowa zaprzątnieta była remontem. Ale to się juz zmienia czuję to. Cały czas boli mnie po prawej stronie - dziwny ból jakby swędzenie takie pod skórą, jakby kłócie. Mam ten ból już od jakiegos czasu. AAAAA dzisiaj przydażyło mi się coś strasznego!!! Stawiałam na kuchenkę garnek i zapomniałam, że mam juz brzuszek i sobie poparzyłam trochę - mam pęcherz wielkości dużego migdała! Wystraszyłam się niemiłosiernie. Zaczęłam przykładać wszystko co było w zamrażalniku - kotlety, zapiekanke, nawet pieroga z truskawkami sobie przyłożyłam. Smaruję teraz oliwka żeby nawilżać to miejsce. Mam nadzieję, że żadna krzywada się dzidzi nie stała!! Kiedyś słyszałam o przesądach, że jak kobieta w ciąży sie oparzy dziecko będzie miało znamię...mam nadzieję, że nie. Badam się ciągle glukometrem i w sumie moje wyniki (chyba) nie są złe. Po sniadaniu 110, obiedzie 107, kolacji 99. Ale do tej pory mam cieknącą ślinkę jak widzę czakoladę lub jak czuję gofra. Walczę ze sobą masakrycznie. A teraz chyba czas żeby nadrobić zaległości w czytaniu, bo zaczełam pisać a nie przeczytałam co pisałyście - tak szybko chciałam się z wami podzielić wiadomościami... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×