Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mamo bączak - mów swojemu ginowi o wszystkim co cię nurtuje. Nie zaszkodzi! Ja mam ciągle takie same ilości od początku ciąży. Białawe i gęste. Najważniejsze (co powtarza mi moja lekarka) żeby nic nie swędziało i piekło i żeby nie doprowadzać do infekcji. Ja jak idę do gina zalewam ją wszystkim co mnie boli, co mi dokucza. Biedna kobieta nasłucha się i na pewno myśli, że jestem jakimś hipohondrkiem. Ale wole jej mówic o wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa nie martw sie,ja czasami jak popatrze co napisalam to az mi sie glupio robi:-) mamo baczka ja tez mam uplawy chyba w normie, nie ma ich jakos szczegolnie duzo. czasmi wyleca mi gestsze, ale to chyba normalne. tez uciekam bo kregosłup mnie rozbolal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zamierzam doczytac was do końca, to znowu psikus, i nie nadązam. Jesooooooo ale mam lenia 😭. Moj mąż ogląda wlaśnie jakiś program w TV z Ibiszem, ktorego osobiście nie cierpie. :P A ja siedze w necie i tak bezwładnie przeglądam strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o piciu adwokata. Za mną od kilku dni chodzi Malibu z mocno zmiksowanym mlekiem i z kostkami lodu. No w ostateczności skusilabym sie na żubrówke z sokiem jabłkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie pomyślałam o Martini.Na malibu też mi ślinka leci...Kiedyś mój chłopak pracował jako barman i potrafi robić takie cudeńka...Ile to jeszcze uplynie zanim znów będziemy mogły delektować się drinkiem! Postanowiłam poprawić sobie samopoczucie i poszłam do fryzjera.Nareszcie przestałam czuc sie jak kocmołuch.A włosy obcięłam tak,żebym nie musiała ich układać i żeby nie przeszkadzały mi jak sie dzidzia urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue dziękuję za zdjęcia!Fajnie poznać Wasze twarze.Prawie wszystkie wyobrażałam sobie inaczej. Dziewczyny co stosujecie na zaparcia.Bo ja od wczoraj sie męczę i brzuszek mi sie zrobił twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka26 ty obciełaś włosy a ja właśnie w ciązy zaczełam zapuszczac. Tylko od czasu do czasu robie odrosty na balejażu. Chyba przed porodem bede musiala je uporzadkowac, zeby w szpitalu nie pomysleli,ze jakaś lumpiara przyszla rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka26 na zapracia, echhhhh mozesz jeść suszone owoce, najlepiej śliwki. Osobiście ostatnio jem jogurt Danone Activia(nomen omen z suszonymi sliwkami) i działa jak nic na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w ciąży nie miałam kłopotu z zaparciami ale wcześniej czasami się zdażało. Ja mam sprawdzony i skuteczny sposób. Do miseczki wsypuję 2-3 łyżki płatków owsianych dodaję kubeczek jogurtu, mieszam i zjadam. Efekt murowany. Tylko ja zjadam to od razu po wymieszaniu bo później te płatki robią się bardzo miękkie a tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe nie bylo mnie chwile a tyle cztania mialam, Radek sie smial ze nawet przy obiedzie was czytam (wywalil mnie z kompem do kuchni, a sam ma w sypialni) baby ale mi narobilyscie smaka zpiwkiem, winkiem, albo jakims drineczkiem, po porodzie wejdziemy na skype z kamerkami i bedziemy halstac ile wlezie :) Dzisiaj bylam na spacrku z malym od siostry, kurde ja mam obsesje ciagle widze ze on sie dlawi Light fajne zdjecia tylko nierozumie dlaczego zawsze jestes w takich odleglosciach :) wez chlopa naucz robic zdjecia. Co do nocyh wstawan do wc to stwierdzilam ze kupie sobie lozko polowe i rozloze pod ubikacja i bede warowac, tez wiecznie w nocy chodze a co to dopiero bedzie pod koniec ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze napisalyscie o sposobach na zaparcia, bo ja juz sie nie chcialam znow zalic, ale zalatwiam swoje potrzeby od jakiegos tygodnia srednio co 2 dni i to z wielkim trudem:-( Probowalam kiwi i soku z jablek. Kiedys pomagaly a teraz niebardzo. Mysle,ze w moim przypadku to tez ma wplyw na twardnienie brzucha. Jak bylam w szpitalu pytalam lekarza, czy to moze byc powodem i powiedzial ze tak. Ide zaraz wyprobowac wasze sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na zaparcia pomagaja ziarna dyni wsypane do jogurtu. MX3 nie smuc sie,dasz rade, jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie nie mam problemu z zaparciami ale to dlatego, że od 4 m-ca ciąży biorę magnez - a to podobno bardzo pomaga. Poza tym jem też Activię. Wracając do tematu alkoholi - nieźle się uśmiałam czytając poprzednią stronę - aż mąż przybiegł z kuchni pytać co się dzieje. Nie wiem ale myślę, że nie ma co się tak umartwiać z tym alkoholem. W poprzedniej ciąży najpierw miałam kamienie nerkowe i lekarz powiedział, że piwo dobrze mi zrobi a potem anemię (tak jak teraz) i lekarz powiedział, że znakomite będzie czerwone wino na tą przypadłość. Wszystko oczywiście z wielkim umiarem, nie żeby się schlać. Jak to w życiu bywa - co lekarz to inna koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza dzidzia narazie będzie z nami w sypialni. Więc nie mam zbyt dużo do meblowania - łóżeczko, przewijak z komodą i koniec... Byłam z mamą na zakupach dzisiaj i znów skusiłam się na zakup takiej słodkiej sukieneczki. Problem w tym, że lekarz jeszcze nie dał nam 100% pewności co do płci. Najwyżej komuś potem podaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez od czasu do czasu jakas lampke wina lykne a co sobie bede zalowac, albo np przyssam sie do szkalnki piwa od meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co przegladam rozne fora i stwierdzam ze niektorzy ludzie niemaja co robic np jakis facet stwierdzil ze kobieta w ciazy spada iloraz inteligenji i pyta sie czy jest na to lekarstwo widzialam ze tam margolcia mu dokopala BRAWO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej krzyka-miałam ostatnio ten sam problem co Ty jeśli chodzi o kolor pokoiku. Zrobiliśmy go naszej starszej córci,bo maleństwo będzie z nami w pokoju. Jeśli znajdę gdzieś Twój adres @ to prześlę Ci zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo najlepiej podaj mi go bo może tak być że go jednak nie znjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam was czytac co do drinkow to ja mam na ochote na martini z wodka i sokiem pomaranczowym i lodem, nie pogardzilabym malibu:) ora zubrowka z sokiem jablkowym:) co do zaparc kezeli nie dzialaja wszystkie magiczne sposoby to najlepsze i niezawodne w moim przypadku sa czopki glicerolowe ( dzialaja natychmiast) ze szkoly rodzenia wrocilam o 19:30 i dzis bylo o pielegnacji noworotka po porodzie, i bylo spotkianie z babka z NUKa o laktacji i stymulacji laktacja miala byc tez II faza porodu ale bedzie na nastepnych zajeciach w poniedzialek , w czwartek natomiast czeka mnie 45 min cwiczen, na zajecia przychodzi ze mna 9 kobietek 5 przychodzi z mezami, i tylko ja juz rodzilam dzis takze dowiedzialam sie ze juz nie nacina sie krocza, nacina sie tylko jezeli sa do tego wskazania byly takze prezeny butelki NUK i wkaladki laktacyjne wiecie mysle ze jezeli macie okazje chodzic do szkoly rodzenia to warto, mozna czegos sie dowiedziec zadac pytanie fachowcowi na ktore sie nie zna odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska a mowil ci cos denysta co masz stosowac zeby nie bolal zabek? mnie jak na razie nie boli az od 1 dnia :) juro ide do innego dentysty zobacze co on mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki No ja w końcu mam chwilę żeby wam napisać jak po wizycie u gina. Na mój cukier trochę się skrzywił ikazał powtórzyć w poniedziałek. 75 g glukozy,badanie naczczo, po godzinie i po dwóch. I za tydzień w środę mam iść pokazać mu wyniki.Reszta jak najbardziej w porządku. Nasza córeczka ma zgrabne nóżki, tak dziś mi powiedział. I mało się nie obraził na mnie, jak zauważył że śmiałąm wątpić czy na pewno będzie dziewczynka. Powiedzał że on zdania nie zmienia! hi hi, więc zaczynam kupować sukienki. Na weekend Misiek ma wrócić. Obiecał mi wypad do stolicy na zakupy. Spróbuję go wyciągnać do Babic. jest tam taka duża hurtownia ze wszystkim. Od śpiochów do wózków, przez ciuchy ciążowe. A jeszcze jakaś bluzeczka by się przydała. Kochane uciekam spać. Jutro nadrobię dzisiejsze zaległości, bo mnóstwo napisałyście :) super! Jutro jestem sama w domu, więc będę więcej. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........28....+10..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............27.....+11........Londyn... .....? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........22.....+6.........Warszawa.. ......C...... Julia,Agata mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........26.....+11kg.......Białystok ....... C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........20......+5...........Łódź... .... ...? Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOALA-79 Bylam ostatnio w babicach , kupilam nawet pare rzeczy jest na prawde o wiele taniej :) poszlabym do takiej szkoly rodzenia ale wogole sie nie orietnuje czy za taka szkole sie placic? moze bym sie skusilaa moze przedstawili by mi pomysly jak radzic sobie z dwojka noworodkow jak karmic gdy np. oboje sie domagaaa o bozeeeeeee ihihhi bede miala niezlyyy kabarett , koncerty beda lecialy od mozarta po bacha::) piwkoo wineczko mmmmmmm doczekamy sie fajnie bylo by sie spotkac , pogadac , powspominac :) ide zaraz na spacerek z pieskiem pozniejj wezmee relaksujacaa kapiel::) ciaoooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie ładnie wystarczy spuścić was z oczy - a wy o alkoholizacji :) malowlismy - wszoraj sufit - z kazdą warstwą jest lepiej :) w nagrodę napiłam się pół szklanki piwa - i czuąłm się jak scięta - właczył mi się tryb ekonomiczny ehheeh mi wystarczy ta nakrętka - a pójdę pod stół :P co do zaparc -szlkanka wody póżniej jako pierwsze sniadanko rewelacja otręby jogurcik i kiwi z rana albo wieczorkiem chlebek z siemieniem lnianym :) - szybko po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×