Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dodam jeszcze,ze mimo iz w chwili obecnej wszystko jest w porzadku, szyjka uformowana, twarda i zamknieta, to lekarz twierdzi,ze z kazdym tygodniem im dziecko jest wieksze w moim przypadku moze byc ciezej donosic ciaze do 9 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj siusiam jak zwariowana. Moje dziecko uożone było ostatnio główkowo i chyba stąd bierze się ten ucisk na pęcherz. Najbardziej mnie denerwuje, ze mam wrażenie że nazbierało się tego nie wiadomo jak dużo i nawet trochę pobolewa mnie brzuch, a w toalecie wysiusiam dosłownie kilka kropli. Idę w poniedziałek do mojego lekarza i powiem mu o tym. Przy okazji niech sprawdzi jak sie miewa moja szyjka :-) Niestety twardnienie brzucha i mnie dotyczy, zwłaszcza wieczorem jak się za dużo nachodzę. Ale wtedy wystarczy że położę się chwilkę na lewym boczku i po kilku minutach wszystko wraca do normy. Mamo bączka, wiem też co czujesz z tym kroczem, bo też tak czasmi mam. U mnie jest to takie dziwne uczucie jakby \"ciągnięcia\", kurcze nic przyjemnego. Zobaczy my co mi w poniedziałek powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamuśki.... Wstałam sobie dzisiaj o 6:30 bo musiałam dojechać do Szczecina na kontro u diabetologa. Zaspana ubrałam się, zjadłam śniadanie, wyjzałam przez okno i się załamałam. Mój samochód gdzieś zginął pod śniegiem. Wyszłam wcześniej żeby go odśnieżyć...zaspana zeszłam na dół, otwieram bagażnik a tu brak skrobaczki i szczotki, zaglądam na tyl auta tam też nie ma. Dzwonię wściekła do męża a on mi, że zostawił w domu u nas na wiosce. Dobrze, że miałam opakowanie po płytach CD to jakoś sobie poradziłam. POjechałam na kontrol z nadzieją, że pan doktor powie mi \"Prosze już nie stosować glukometru\". Ale byłam głupia. Mam świetne wyniki, ale musze nadal się kontrolwać dla dobra dziecka i mojego. Za cztery tygodnie kontrola - ponowna. Dostałam zalecenia i poszłam lekko załamana. Najważniejsze żeby moja mała gwiazdeczka była zdrowa. mam kategorycznie unikac słodyczy i ciężkich, tłustych potraw. Spowiadałam się lekarzowi jak księdzu... haha aa wyniki hemoglobiny mam też dobre. Mi też się rozjaśniło jak stosować ubranka dla dziecka. Jestem taaka zielona. Ale wydaje mi się, że wszystko wyjdzie w praniu, jak ubierać, jak pielęgnować. Ania ja też tak mam z tym sikaniem... lece jak opętana do wc a tu tylko dwie krople.. No ładnie jak mała robi sobie ze mnie żarty! Jak tylko wróciłam od lekarza...nie wiem co mi się stało. Jak nigdy. Nie poznaje siebie. Wstawiłam pranie, ugotowałam obiad, w międzyczasie gotowałam jedzenie dla psa, odkurzałam, wycierałam kurze... czułam się jakby ktoś mnie opętał... teraz mogę już sobie odpocząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli miałam racje z tym glukometrem, ze nie uwolnimy się od niego już do końca ciąży :-( Szkoda, bo ciąganie go ze sobą wszędzie jest męczące. Ale czego się nie robi dla dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie lekarz powiedział mi, że powiesi mnie jak ktoregoś razu nie zrobię badania. Ale jednak lepiej mieć go przy sobie i kontrolować stalepoziom cukru. Wczoraj wyczytałam, że od 28 -30 tygodnia ciąży spotkania z ginekologiem prowadzącym powinny odbywać się co dwa tygodnie. Ale moja lekarka zarobi na mnie..hehe a pod koniec ciąży co tydzień... uuuu ale bedzie intensywny czas... dzisiaj kobieta u lekarza powiedziała mi, że nie wyglądam na 28 tydzień. Bo ja wszedzie jestem szczupła a mam tylko brzszek...szkoda troszkę bo chciałabym żeby moja dzidzia była widzoczna dla wszystkich... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle piszemy ze nie mogłam odnaleść tabelki :) wiec jak to juz zrobiłąm to ją wklejam muslę nad imionami - i coraz głupsze przychodzą mi do głowy - chyba skrzywdzę kochaną NIESPODZIANKĘ czymś wybitnie orginalnym. zaczuna się 31 tydz - a dokładnie 30 tyg i 4 dni nic mi nie przybyło przez miesiąc co do ubranek - dalej z typy głupich pytań - widzilam sienkie body z krótkimi ękawkami - skojarzyłao mi sie ze jest to bielizna np pod pajacyk - błądzę? z waszych wypowiedzi wynika że pod pajacyk nic tylko pieluszka ewent body ale tez mi się kojaży że i body i pajacyk mają rekawki - nie za duzo tego ? zakręciłam się ;P chyba potrzebuje jakiegoś bobaca do ćwiczeń !!! NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........30.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i korektora tekstów - po lekach na cisnienie czuję sie trochę nieprzytomna - moze przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** - po fenoterolu w zasadzie jest mi tylko niedobrze przez pół godziny i to tylko rano. Lekarz zalecił mi 0,5 tabletki 3xdziennie, ale od kilku dni biorę całą, bo mam średnio 25 skurczów na dzień. Podobnie jak u Ciebie czasem te skurcze są bolesne, bolą mnie kości łonowe i wszystkie wkoło, no i w środku też kłuje. Czytałam jakiś topik o fenoterolu i laski piszą, że brały go do 38 tyg. i zwykle większość z nich po 2 - 3 dniach rodziła. Jaką ty masz dawkę? mamo bączka - w stringach nie chodzę z tej samej przyczyny co Ty- wyrosłam, mam za to majtki ciążowe pod brzuch. Są bardzo wygodne ale wyjątkowo nieatrakcyjne, cóż mój mąż się już przyzwyczaił. Co do body i pajacyka myślę nikolla, że sama zdecydujesz. Wszystko zależy od pajacyka - materiału z jakiego jest wykonany, jego grubości, a także od pogody i temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi kochane jak te skurcze się odczuwa. Bo nie wiem jaki to może byc ból czy uczucie. mam czasami takie jakby mrowienie w dole brzucha, jakby prądy. Nie wiem czy to są własnie skurcze. Nie ma to jak mega laik w tych sprawach!! jestem zupelnie zielona! aa majteczki. Mam chyba tylko pare sztuk zwyklych ale nie lubie w nich chodzić. Będe chyba musiala sie zmusic i skusic i kupic pare sztuk takich wiekszych pantalonow zeby bylo wygodnie mojej dupci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala, ja od 20 tygodnia bralam 1 tabletke trzy razy dziennie. Teraz biore juz 4 na dobe:-( Tez słyszałam,ze po ich odstawieniu szybciej sie rodzi i szczerze to by mnie to bardzo ucieszyło, bo chcialabym urodzic po 37 tygodniu, oczywiscie pod warunkiem,ze z Bartusiem bedzie wszystko w porzadku:-) Ja dla odmiany od jakiegos czasu jeszcze przed zajsciem w ciaze nie cierpialam stringów i pregerowałam bokserki. Teraz nosze zwykłe bawełniane majteczki i jestem zadowolona. Mezowi to nie przeszkadza bo go nie ma i nie musi mnie w tych pantalonach ogladac:-) Ale ostatnio przywiózł mi piec par stringów wiec jak dojde do siebie po porodzie chyba mnie nie minie ich noszenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam przed chwila po przedobiedniej drzemce, zjadlam i teraz chyba zafunduje sobie poobiednia:-) evanikaa ja pisalam jak u mnie wygladaja skurcze mniej wiecej w polowie poprzedniej stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki...co za obrazowe przedstawienie sprawy... parę razy miałam cos takiego. ale nie powtarza sie czesto, prawie wcale. Więc to co mi dolega czasem to chyba musniecia mojej małej...bo nie kłóje mnie nic a czuje lekkie mrowienie w dole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, co ty bedziesz w nocy robic. Ja sie staram w ogole w dzien nie spac i jak najdluzej siedziec wieczorem, zeby tylko przespac noc jakos. Ja nosze takie sliczne mini figi pod brzuszkiem. Tyle, ze ostatnio musialam kupic paczke w wiekszym rozmiarze. Wlasnie pare dni temu pochowalam wszystkie stringi i szorty, mam teraz wiecej miejsca w szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska, tez sie nad tym zastanawiam, ale ja przed snem wypijam sobie kubeczek melisy i wtedy dobrze przesypiam nos, bo inaczej budze sie co chwila i głupie mysli chodza mi po glowie nawet jak nie spie w ciagu dnia:-( Teraz siedze i ogladam wozki na allegro, wiec jeszcze nie spie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jetem padnieta codziennie rano ide do mojego siostrzenca (5 m-cy) i sie nim zajmuje, troche brzuh mi przeszkadza o za bardzo noisic go nie moge, dzisiaj mi sie tak zesral ze byl brudny po sama brode a jak go przewijalam to jeszcze mnie posikal i skubany sie smial. Zauwazylam ze moja siostra ma duzo bodow i ubranek bez stop powiem wam ze to jest lepsze (tak mi sie wydaje) bo nawet jak jest pozniej ciut za male to i tak moze to nosic bo go tak nie ciagnie i moze spokojnie nozki wyprostowac a na stopki daje skrpetki. Bede miala duzo fajnych ciuszkow po maksiu, jak na razie nadal nic niekupilam. A teraz ide czytac Was dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, a ja sie zastanawialam czemu tak malo sie odzywasz do nas na tym swoim zwolnieniu, a Ty sie wprawiasz w przyszle obowiazki:-) ja zajmuje sie bratankiem na szczescie mama jest w domu i tez duzo pomaga, bo sama nie dalabym rady, za ruchliwy jest na moj obecny stan:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Melduję się posłusznie,ze Was cały czas czytam. Dzisiaj byłam z teściami na zakupach. Cho..era zachciało im się remontu na wiosne i szukają kafelek do łazienki. Nie mam zielonego pojęcia jak to bedzie???!!!!!!! Ja po porodzie i małe dziecko a oni zdemolują całą łazienke??????????????????????????????????? Bo to ma byc gruntowny remont z wymianą instalacji elektrycznej i rur i takich tam innych rzeczy :( Uciekam, jestem padnięta i przemarznięta i Karolcia dzisiaj coś nie fika :( Spokojnej nocy brzuszki i mamusie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light,ja musialam dzis Bartka zmolestowac zeby w koncu zaczął sie ruszac, bo caly dzien bardzo spokojny byl i zaczelam sie juz denerwowac. Nudzi mi sie strasznie! zmienie sobie jeszcze tydzien w tabelce. a co:-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........30.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladalam teraz forum, boshe ale ta niektore laski sa walniete, faktycznie nie maja co robic, wiecznie obrzucaja sie wyzwiskami szok, nalalam sobie dzisiaj szklaneczke redsa ale pycha :) na kolacje zjadlam 4 kromki chleba z majonezem i pomidorem od jutra przestaje sie tak objadac Chcialam sobie kupic stanik poszlam z moim chlopem do sklepu zawsze nosilam 75B a teraz to sie nawet nie zmiescilam w 80 C szok, wiec wyszlam z przebieralni i stwierdzilam ze kupie po porodze a prawda byla taka ze glupio mi bylo przed mezem ze nawet nieznam swoich rozmiarow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a ja przed ciążą miałam 75C, a jak poszłam kupić to sie ledwo upchnęłam w 75D.W obwodzie dobry ale powinnam była wziąć miseczkę chyba większa,ale się wstydziłam poprosić.Bo ja mam kurcze 161 cm wzrostu i ważyłam ok 53kg.i głupio wyglądam.Mam nadzieję,że już nie urosna,chociaż boję się co bedzie jak juz będzie pokarm sie wytwarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka gratulacje!I powodzenia jutro. Cieszę się,że już czujesz sie dobrze,oby tak dalej. Cos długo nie odzywa się izawik.Ostatnio narzekała,mam nadzieję,że u niej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem,jestem,ale fakt,że dopiero wczoraj zjechałam do domu. No i miałam sporo do przeczytania. Moje maleństwo daje mi nieźle w kość i to dosłownie,bo zaczęło walić w żebra. Poza tym te ruchy są bardzo bolesne. Tak jakby dziecko było wielkie a miejsca miało tylko odrobinę. Wypycha mnie w różnych miejscach i to naprawdę bardzo boli. Nie mogę dokładnie stwierdzić jak jest ułożone. Muszę zapytać o to gina 31 stycznia. Poza tym co chcwilę biegam do wc i albo sikam pod ciśnieniem albo tylko kilka kropel wyduszę. No i do tego dochodzą bóle pleców. Nawet jak dłużej stoję. Niektóre z Was piszą że strasznie się nudzą, a ja chętnie ponudziłabym się tak jak Wy. Chciałabym się trochę powylegiwać w łóżku a tu niestety trzeba zająć się starszą córcią, która nie daje mi tak w 100% odpocząć. Usiąść lub położyć się to tylko mogę wieczorami. Teraz jest u mnie mama to trochę się nią zajmie,bo mnie ostatnio robi się coraz ciężej. no ale jeszcze 2 miechy...:-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........31.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........30.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBRRRR ależ zimno. Własnie dotarłam do pracy po badaniach. W poniedziałek do gina po zwolnienie, więc chcę mieć jak najbardziej aktualne. Ciekawe jak wyjdą po prawie miesiącu stosowania diety? Wszystko się okaże. Ja wczoraj kupiłam pieluszki tetrowe dla maleństwa, smoczek, łańcuszek do smoczka, malusieńkie śnieznobiałe body, a dla siebie majteczki poporodowe :-) Rożki, kocyki, ciuszki już mam. Jutro jedziemy po wózek, a teściowa zapowiedziała, ze oprócz kasy którą nam do wóżka dołożyła, dokupi jeszcze pościel do łóżeczka ( którego też jeszcze nie mam )> Koleżanka zapowiedziała nam że jej znajomi mają do oddania kołyskę w super stanie, więc na razie się z tym łóżeczkiem tak bardzo nie spieszę. Życze Wam dużo ciepełka w ten mroźny dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ale mnóstwo piszecie, super oczywiście! Tylko ja nie nadążam czytać i jak już nadrobię zaległości to nie starcza mi czasu na napisanie. W poniedziałek powtarzałam cukier. Na czczo wynik 77,po obciążeniu 75g glukozy po godzinie - 134,po dwóch 122. Wczoraj dzwoniłam do gina i mówił że w porządku. Mam tylko powtyózyć w 32 tc. Byłam w srodę na drugim spotkaniu w szkole rodzenia. Inaprawdę się ciesze że zaczęłam chodzić. Ćwiczenia są fantastyczne. I dużo dowiedziałam się o naszym szpitalu. Na szczęście samych dobrych rzeczy. Ja nadal nie mam nic kupionego dla malutkiej. Mam tylko rzeczy któe dostaliśmy od Miśka siostry. Mieliśmy jechać do Babic ale misiek czasu nie znalazł, taka już jest ta jego cholerna praca. Jutro ma wrócić ale też nei pojedziemy, bo gdzie się pchać w taką pogodę. Już myślałam wziąć koleżankę na te zakupy, ale też przez tą pogodę chyba nic z tego. Jest piękna ale tylko na spacer, na pewno nei na wycieczki. dobra lecę się szykowac bo zaraz po Szymona do szkoły. Ostatni dzień i ferie. ale mi się dziecko wynudzi w domu :) Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Od wczoraj mam totalnego doła. Przedwczoraj zaniepokoiłam sie dziwna wysypką na biodrach i udach. Taka naprawde dziwna jak podrażniona skóra, posmarowałam alantaną - troszkę szczypało. Nie miałam wapna więc pomyślałam, że do rana przejdzie. Wczoraj w dzień nic nie miałam, wieczorkiem poszłam się kąpac i jak tylko zaczełam lac wodę na uda znowu pokazała się wysypka. Zaczęłam płakać. Była godzina 22:30 i nie chciałam dzwonić do mojej lekarki, bo bidulka pomyslałaby że jestem nieźle walnieta. dzisiaj od rana do niej wydzwaniam, ale chyba ma dyżur w szpitalu i przyjmuje porody bo nie odbiera...albo nie chce sluchac hipohondryczki... Moja przyjaciółka-większa panikara niż ja... powiedziała żebym poszła do lekarza rodzinnego bo to może byc różyczka, Załamała mnie jeszcze bardziej, bo różyczka w ciąży jest baaardzo niebezpieczna. Nasza koleżanka miała rózyczke w ciąży i urodziła niepełnosprawne ruchowo i psychicznie dziecko - Kochany Piotruś. poleciałam a nie poszłam do tego lekarza a jakaś kobiecina mi mówi, że to nie różyczka tylko jakieś uczulenie. Ciekawe na co, skoro nie zmieniam kosmetyków, nie zmieniałam proszku do prania...wszystko po starem. Powiedziała mi żebym nie piła Calcjum i jak nie przejdzie przez jakis czas lub jak się powiększy dopiero wtedy panikowała. Nie wiem co o tym mysleć. Zadzwonię jeszcze do mojej lekarki prowadzącej zobaczę czytez powie mi zebym nie pila calcjum... ale ze mnie panikara. W dodatku dzisiaj w drodze ze szczecina do kostrzynia moj tata miał wypadek samochodowy. Jemu i mojemu bratu nic sie nie stalo, ale samochod (przod) skasowany. Moj biedny mezulek musial zwolnic sie z pracy żeby jechać im na pomoc. Boże jak dobrze, że z nimi nic sie nie stalo. aaaa mowiłyscie wczoraj o stanikach... ja przed ciaza nosilam 75c... ostatnio jak poszlam do sklepu zeby kupic sobie jakis wygodny stanik załamałam ręce. 80D i to musiał byc bez fizbin... przesada.. mam nadzieje, że nie zostana mi takie... teraz moze nie widac ze sa az tak duze bo brzuszek niweluje ich rozmiar..ale nie chce miec cycuszkow wiszacych jak u maciorki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika, nie panikuj. wez to wapno, na pewno ci nie zaszkodzi. Ja kiedys tez dostalam z niczego babli na lydkach i do dzis nie wiem co to bylo. Samochod rzecz nabyta, dobrze, ze wszyscy cali, takie to juz warunki zimowe. Ostatnio na parkingu pod hipermarketem jakas mloda laska wjechala w wycyckane i wypieszczone autko mojego taty. Nie trudno teraz o kolizje. I nie denerwuj sie za bardzo, bo to tylko dzidzie zlosci i bedzie cie kopac za mocno ;) Kolejna bezsenna noc za mna, na szczescie rano o 6 usnelam na 3 godziny. Ale i tak pije kawe, bo nie moge dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka biała
w sprawie uczulenia- ja tez mam na wewnętzrnej stronie ud i na rękach-smaruje linomagiem i znika.Takie zmiany skórne w ciąży są dosyc częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa nie sądzę,żeby to była różyczka.Przy różycce ma sie gorączkę a czerwone plamki są rozmazane a nie takie wyrażne jak uczuleniowe.Po prostu pewnie Twoje hormony daja znać.To tak jak krostki na twarzy czy dekolcie.A uczulać może wszystko. Dziewczyny czy też macie wrażenie,że wasze dzieciątka nie tyle kopią co sie rozpychają lub przeciągają?Co prawda czasami są typowe kopniaczki,ale częściej czuję taki ucisk jakby od środka coś napierało na skórę.I często jednocześnie czuję to w 2 miejscach np przy żebrach i gdzieś na dole.Albo faluje mi cały brzuch. I jeszcze prośba o radę.Już o tym zdaje sę pisałyście ale nie wiem gdzie.Od 2 dni czuję napięcie w łydce,zaraz zaczną mnie łapać skurcze.Miałam juz tak na początku ciąży ale samo przeszło.To chyba niedobór magnezu,jak temu zaradzić.Można pić sam magnez? Dziś jadę do sklepu porozglądać sie wkońcu za wózkami i innymi rzeczami.Z ciuszkami na razie sie wstrzymuję,bo muszę przejjrzeć rzeczy po siostrzenicy.Części nie miała ani razu.Mam co prawda całą szafę ciuchów po siostrzeńcu mojego chłopaka,ale to rzeczy z Włoch i one sa jakieś takie inne.jakies mało praktyczne.Body przeciągane przez głowę,śpioszki z taka klapką z tyłu.Poza tym Danielek był malutki i większość ciuszkóws jest mikra rozmiarów 53-56.Poza tym tam inaczej ubiera się dzieci.Mają takie ni to pajacyk ni body-do pół uda.Albo majteczki tej samej długości i koszulka.I jeszcze pajacyki maja kołnierzyki czego nie znoszę i większość dzieci też.Acha-i jeszcze dużo białych ciuchów.Masakra.Ale sie rozpisałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-mnie na pewno złapie bo czuję takie napięcie mięśni.Moze sam masaż pomoże.Tak sobie też pomyślałam,że niewiele się ruszam i może dlatego tak ten mięsień mi sie zastał.Spróbuję to pomasować-może nie dorwie mnie skurcz,bo już też to przeżyłam i dziękuję bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×