Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Mamo bączka, ja też dziś na śniadanko miałam twarożek ( ze szczypiorkiem ) Do tego 3 \"deseczki\" ( Wasa) i pomidorek :-) I muszę przyznać że się najadłam :-) Zaraz będę sprawdzać cukier :-) Ale zwykle po takiej \"kompozycji\" jest niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka - rzeczywiście żarłok z ciebie... ja zjadłam 4 kromale z twarożkiem i z niskosłodzonym dżemem. I nadal jestem głodna. Za chwilke musze jechac do salony meblowego, z ktorego zamawiałam kuchnie - musze zaplacic za już zrobiona kuchnie i montaz... i znowu pozbede sie kasiory. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika zazdroszcze Ci że tak żyjesz tym domkiem, ale wiem co to znaczy (po części). Bo ja nie mieszkam w domku, tylko mamy swoje mieszkanie i pamiętam jak w zeszłym roku też tak wszystko kupowaliśmy, malowaliśmy, urządzaliśmy. Albo jeszcze wcześniej przez 2 lata jeździliśmy na budowe i patrzyliśmy jak powstaje nasz blok. Fajne takie uczucie, jak potem wprowadzasz się i masz wszystko nowiutkie i zrobione tak jak Ty chcesz. Może kiedyś też zacznę budować domek i będę to przeżywać od nowa. (za jakieś 40 lat jak dożyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak własny domek :-) Ja całe życie mieszkałam w bloku, ale jak wyszłam za mąż zbudowaliśmy ( przy pomocy teściów) dom. I teraz nie wyobrażam sobie, ze miałabym znowu mieszkać w bloku. Co prawda nie mamy jakichś super warunkow, bo dom podzielony jest między nas a szwagra z rodziną, my mieszkamy na górze a oni na dole, ale i tak jest super. Już się cieszę na lato, dzidzia w wózeczku pod drzewkiem smacznie śpi a ja na leżaczku z fajną książką łapię opaleniznę :-) :-) :-) Ależ się rozmarzyłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też tak miałam całe życie bo jak mieszkałam z rodzicami to mieliśmy dom z wielgaśnym ogrodem i potem jak przeszłam do bloków, to bardzo długo nie mogłam sie zaklimatyzować. Tu mi stukało, tam pukało. A teraz jest też fajnie. Nie narzekam. przydałby się jeszcze jeden pokój bo mamy tylko dwa, ale i tak nie narzekam. A na ławeczkę i na grilla jeździmy do mamy. Dobra biorę się troszkę za to sprzątanie. Kurcze sprzątam codziennie i codziennie robi się bałagan :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania właśnie o tym samym ciągle mysle - słoneczko, drzewka, pyszna kawka na stoliku - ja na leżaczku a córcia w wozeczku. Czasami ma juz dość tego remontu - mielismy sie wprowadzić w listopadzie, ale ciągle coś nam szło nie tak, a to czekanie na drzwi, na kafelki, na kominek, na kuchnie.. najważniejsze żebyśmy zdążyli przed narodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 3 pokoje, ale z jednego w zasadzie na razie nie korzystamy. Ale to się niedługo zmieni :-) Kurcze chciałabym żeby już była wiosna, taka prawdziwa, ciepła i słoneczna. Od tej pochmurnej pogody jakoś mi tak smutno się robi. A w W-wie dodatkowo pada dizś deszcz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika, ale jak cudownie będzie wprowadzić się do takiego czyściutkiego, pięknego domku :-) Pamietam jak ja się wprowadzałam. Moja mała miała wtedy 9 m-cy. Wyprowadzaliśmy się od teściów, gdzie mieliśmy jeden nieduży pokoik. Wtedy wydawało mi się, że będziemy się ganiać po tym naszym mieszkanku, a teraz te 60 kilka metrów jest w sam raz, a nawet przydałby się jeszcze z jeden pokój. Marzy mi się garderoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała już wiosny. Ale z drugiej strony jak pomyślę, że musiałabym kupić jakąś kurtkę wiosenną to wcale mi się to nie widzi. Bo wszystkie moje letnie kurtki są na rozmiar 38, a w nie na 1000% nie wejdę. A szkoda kupować coś nowego. No chyba, że sprezentuje sobie jakiegoś polara. Ale taż mi się marzy już wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam pysznego ptysia.Jaki był smaczny ;-) A teraz biorę się za pisanie mgr mojego męża, a idzie mi to jak krew z nosa. Ale dzisiaj muszę napisać wstęp i zakączenie chociaż. Też bym chciała żeby się obronił przed narodzinami niuni, ale nie wiem czy zdołam mu to napisać. Coprawda został mi tylko jeden rozdział, ale tak mi się nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! Ja tez juz po śniadanku a teraz biorę się za sprzątanko!!! ale oczywiście mi się nie chce, standard :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja juz po baaardzo obfitym sniadanku... a mialam trzymac linie ;) hehe! Zaraz wybieram sie na ploty do kolezanki, bo dawno sie nie widzialysmy. Ostatnio jest mi coraz ciezej poruszac sie... problemy z oddychaniem, wielki twardniejacy brzuch :( ...powoli mam juz dosyc chodzenia w ciazy. Chcialabym aby byl juz kwiecien! Mam juz 107cm w pasie a co to bedzie dalej?! ...az sie boje :O NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warsza wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede mna pracowity dzień.Najpierw muszę odebrać wyniki moczu (bo mi się wczoraj nie chciało tyłka ruszyć)Potem mam wizytę u gina,a na koniec szkołę rodzenia.Dobrze,że mam własny samochód,bo bym się zamęczyła.Ale teraz już nie lubie jeźdźć samochodem (tzn prowadzić),bo jak pomyślę sobie o tych korkach!W wannie spędziłam godzinę,bo musiałam doprowadzić do ładu swoją cipeczkę.Było ciężko...A już zaczął boleć mnie brzuch ze zdenerwowania przed wizytą u gina.Zawsze się boję,że powie mi coś złego. Izawik-dzięki za zdjęcia.Ślicznie wyglądasz,nawet nie widać na zdjęciu brzuszka.Twoja córunia jest b.ładna i duża jak na 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wlasnie sama staralam sobie robic zdjecia (nawet to musze robic sama😭) Jak chcecie zobaczyc to dajcie znac i przesle co do obijania nie wyszlo -prasuje koszule wujkowi troche przesadzil z ich iloscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi co to za pytanie pewnie ze chce zobaczyc Twoje zdjecia, w zamian posle swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ale masz fajny brzusio!!!! dzieki za fotki, postaram sie zrewanzowac...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik swietnie wygladasz na prawde boskoo.......... corciaa jaka krolewnaa :) jej ale jaki piekny tortt serce, wlasnie chcialam zrobic Lukaszowi niespodzianke na jutroo , mam foremke w ksztacie sercaa i potrzebuje jakis łatwy przepis na ciastooo zaraz zabieram sie za szukanie :) rudamix ja tez chceee zobaczyc twojee zdjecie mikisiki4@wp.pl pogoda pod psem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z siebie dumna, napisałam wstęp i zakończenie i prawie cały rozdzial. Ale mi to szybko poszlo. Tylko ciekawe czy dobrze, bo może się okazać, ze promotor odeśle całą tą pracę i powie, że źle, a wtedy nie wiem co bym zrobiła. Dobra teraz mogę zacząć już leniuchowanie. W domciu posprzątane. Obiadku nie robię, bo caly czas mam niedzielną zupkę grzybową, a męża nie ma także nie mam komu gotować :-D W sobotę mój mąż się mnie pytał gdzie trzymam uszykowane swoje rzeczy do szpitala, zeby w razie czego wiedział, gdzie szukać. A ja mówię do niego, że takowych nie mam, poza koszulami nocnymi. Biedny się przeraził. Muszę naprawdę pokupować to co mi potrzebne do szpitala. Chociaż tak naprawdę narazie się do niego nie wybieram. Przynajmniej przez najbliższe 5 tygodni. A potem proszę bardzo. Jak tylko dotrwam do 36 to mogę rodzić. Nawet bym chciała. Ale znając moje szczęscie, to przenoszę ciążę i zamiast 13.04 rodzić to będę nosić moją małą do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi-ja też koniecznie chcę twoje zdjęcia.Mail lewandowska.m@interia.pl Zbieram sie do lekarza.Dziewczyny trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie musze gotowac obiadku - mam pomidoróweczkę pyszną bardzo. Zjem ze dwa talerze, bo to moja ulubiona zupa i bede lezała i narzekała, że się najadłam. Magda - ty przynajmniej masz koszule do szpitala - a ja hmm niestety nie mam. Aaaa mam tylko malą torbe na rzeczy dla dziecka- a rzeczy ni widu ni słychu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) izawik, dzieki za fotki, powtorze po raz kolejny,ze Twoja córcia jest przesliczna i te oczy...! Ty tez wygladasz rewelacyjnie, a pysznosci na stole mniam mniam... A mama baczka jeszcze o ptysiu napisała:-( Ja tez chce,a w poblizu mojego domu nigdzie nie kupie:-( rudamaxi tez poprosze o fotki:-) ruda lala, sliczny brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, zostawić was same, i od razu tyle napisłyście. Dzisiaj niestety bedzie króciutko, bo po nocnych skórczach(na szczescie tylko) łydek jestem jakaś cała obolała :( i najchętniej nie robiłabym nic;) W kazdym bądz razie zapłaciłam dzisiaj za łóżeczko i wozek,ale zostawiłam je w sklepie.Dla świetego spokoju :classic_cool:. Wymiśliłam,że za chwile bede robiła racuchy. Niestety tesciowa stwierdziła,że lepsze bedą drożdzowe. Po moim trupie!!!!!!! Ten przepis, ktory podała 21 jest w sam raz. Niech spróbuje mnie wkurzyć. Dzisiaj mało brakuje, abym dała jej po twarzy............ rudamaxi powyżej moj mail, czekam na fotke(mam nadzeje,że się doczekam), w rewanżu odeśle swoją- nie zaciązoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe LightBleu mówisz że fuchniesz teściowej jak CIę wkurzy. hehehehe Ale jaja. Tylko jej lajpa nie nabij. O Boziu ale mnie rozśmieszyłaś. Wyobrażam sobie jak bije się synowa z teściową :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle,ze mx3 dawno sie nie odywała. Ja własnie prasuje Bartusiowe ciuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligh - pamietaj o trofeum - może jakiś kosmyk włosów!! haha... ale ci się teściowa trafiła. Podziwiam twoja cierpliwość. ja jestem straszny nerwus i nie wiem czy wytrzymałabym tak jak ty... dzielna dziewczyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×