Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

faworki zrobione... wyszły pyszne. Musiałam pare zjeść, nie mogłam się oprzeć. Cukrzyca ciążowa jest straszna - wyszły mi 4 miski. Jedną spakowałam dla mojego meżulka, resztą podzielę sie z rodzicami. Teraz zabieram sie za pomidorówczkę, którą jem już 2 dzień. aaaa wiecie co moj misiek wymyslil - wpadł do mnie z tulipanami. Przyjechał z pracy, dał mi tulipany i pojechał... Kochany!! Ide jesć, bo mi brzuszek zassysssa, tak sie narobiłam przy tych faworkach. Strasznie ciężko wałkowało sie ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika ale mi smaka narobiłaś tymi faworkami, ale ja mam lenia i nie zrobiłam,a tata mi nie przywiózł :-( Powiedział, że jutro będą :-( Ja zmykam do szkoły rodzenia. Tak bardzo mi się nie chce, ze szok. Jeszcze muszę się tłuc tą MZKą i na samą myśl mnie cofa. Ale co, pewnie jak już tam będę to będę się cieszyć, że nie zrezygnowałam. Więc moje Kochane ja zmykam, a Wy dzisiaj jakieś ciche jesteście. Czyżbyście już pączki piekły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo pyszne są faworki - a jutro może sie skusze na pączka. Nie wiem musze tylko nie folgować za bardzo. Od jednego pączka nic się chyba nie stanie mnie i dzidzi. magda - zasuwaj do szkoły rodzenia - bede miała kogo wypytywać jak się moja córcia urodzi. ja nie poszłam i czasem załuje swojej decyzji... ale bede miała was do pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam. evenika ja tak sie wyuczę, ze i tak nic nie będę wiedzieć. Jak ta położna kładzie mi na rękę lalkę do karmienia to mnie strach całą paraliżuje i wysztywnia moje ciało, a co dopiero będzie jak to będzie żywa dziecinka. Czarno to widzę. Chyba mam dwie lewe ręcę do dzieci ! Jak nie wyjdę za 5 min to się spóźnię.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - mozecie skomentować moje listy - jak czegos brak to dajcie znać Do Szpitala 1 Dowód osobisty 2 Legitymacja ubezpieczeniowa ważna 6 miesięcy 3 Wyniki badań ( OWA i Hbs z ostatniego miesiąca ciązy , grupa krwi, bad labolatoryjne z 6tyg) 4 Karta ciąży 5 Ostatnie usg 6 Certyfikat ukończenia szkoły rodzenia 7 Do znieczulenia – morf/APTT/PT /elektrolity 8 Gotówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba Mamy 1 Koszula rozpinana krótki/długi rękaw 2 Koszula + biustnosz do karmienia 3 Majtki siatkowe 2szt ,jednorazowe 4 Pokłady poporodowe 5 Laktator 6 Wkładki laktacyjne 7 Krem na popękane sutki (Bepanthen) 8 Płyn do higieny intymnej( tantum rosa) 9 Kosmetyczka 10 Ręcznik x 2 11 Kapcie 12 Klapki pod prysznic 13 Ciepłe skarpetki 14 Woda mineralna 15 Aparat fotograficzny Rzeczy dla dziecka 1 Mała paczka pieluszek jednorazowych 2 pieluszki tetrowe + flanelowa 3 chusteczki nawiżane 4 Czapeczki baweł x 2 5 Skarpetki baweł bez gumki x2 6 Rękawiczki 7 Spioszki \\ pajacyki x 3 8 Kaftaniki \\ body x 3 9 Rozek 10 Kocyk 11 Ręczniki x 2 12 Srodki pielęgnacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie do kupienia 1 5 x Spioszki bawełniane 2 5 x kaftaniki wiązane z boku - raczej nie? 3 5 x body zapinane z boku 4 5 x bawełniane pajacyki 5 2 x cieplejsze pajacyki 6 2 x czpeczka bawełnian wiązana pod brodą 7 3 x skarpetki ze sciągaczem 8 2 x sweterek zapinany z przodu lub boku 9 1 x spodenki 10 3-a sliniaczki Pieluchy pościel 1 Pieluchy tetrowe x 15 2 Pieluchy flanelowe x 2 3 Pieluchy jednorazowe 4 Kocyk cienki i cieply 5 Komplet pościeli do prania w pralce 6 Poszewki na pościel x2 7 Przescieradła na gumce x 3 8 2-3 ceratki so połozenia do łózeczka mała do wózka 9 jeżeli tetra to pieluchomajtki Akcesoria 1 Wózek (folia przeciwdeszczowa , osłonka z siateczki przeciwko owadom) 2 Łózeczko 3 Blat do przewijania (nakładany na łózko) 4 Fotelik samochodowy 5 Materacyk ( zdejmowana poszewka do prania) 6 Termos do butelek – jeśli butelki 7 Szczotka do butelek 8 Podgrzewacz 9 Butelka smoczek 10 Smoczek uspakajacz 11 Nocna lampka ze słabym swiatłem 12 Spiworek do wózka 13 Torba na spacer Karmienie 1 laktator 2 wkładki laktacyjne 3 krem na popękane sutki Kąpiel 1 2 x ręczniki kąpielowe z kapturkiem 2 mały ręczniczek 3 wanienka 4 myjka 5 chusteczki nawilone 6 patyczki z wacikami 7 szczotka do włosów 8 nozyczki do paznokci z koncówką-kulką 9 proszek do prania (JELP) 10 płatki kosmetyczne 11 gumowa gruszka do oczyszczania noska/frida Apteczka 1 70% roztwór spirytusu 2 jałowe gaziki 3 termometr 4 sól fizjologiczna 5 paracetamol dla niemowląt Kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki -tu największy problem -jeszcze nic nie mam - bo nie wiem na co sie zdecydować :) 1 krem linomag (z cynkiem?) 2 płyn do kąpieli ? 4 mydełko –bobas 5 krem nawilzający – jaki? 6 Oliwka bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że was nie ma - :P - wpadłam w czarną dziu rę - pewnie wszystkie szykujecie się do walentynek - lub robicie pączki i stertę faworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Walentynkowo. mx3 niestety :( ze Skodą moj mąż nie miał jeszcze do czynienia. I mimo naprawde szczerych chęci nic dobrego ci nie napisze a chciałabym jakoś pomóc 😭. On do tej pory zmagał się z Renaultami. Widzę,że się ostro walentynkujecie :D A ja nie :P ;) Nigdy ani moj mąz ani ja nie mielismy jakiegoś szczególnego podejscia do tego dnia. Chciałabym, aby mnie kochał zawsze, nie tylko od święta i ja tym samym mu się zrewanżuje................. Dzisiaj kupiłam dla córci myjke do mycia frotkową, śliniaczek z kotkiem, body z długim ręklawkiem, w rózowo- pistacjowo-niebiesko-białe paseczki i biały kaftanik. Już miałam kupić butelke, smoczek, ale nie mam zielonego pojecia:jakie?? Ale z czasem moze sie dowiem ;) Achaaaaaaaa zapmniałabym o najważniejszym ;) , dzisiaj ukazał się misiecznik Mam dziecko, i tam były buciki, kupiłam te zielone :classic_cool:. Jest tam też artykuł o porodzie co i jak i za ile, jeszcze nie czytalam, ale zaraz nadrobie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nikolla - aleś tego wypisała!!! Jako mama od 7 lat myślę, że niczego na tej liście nie brakuje. Paulka - szybko wracaj, będziemy myślały o Tobie. aga*25 i zuzanka - moja Milenka też światowa - została poczęta na Tenetyfie w czasie letnich, romantycznych wakacji bez synusia. Mnie od rana moi panowie rozpieszczają: od Kamilka dostałam piękną laurkę walentynkową i sam od siebie zaczął sprzątać swój pokoik. Mąż zrobił pyszne śniadanko (trochę ciężkostrawne - jajka na bekonie z tostami), ale i tak byłam zachwycona. Całe południe wijemy gniazdko dla naszej kruszynki... Ja też czekam z niecierpliwością na wózek i łóżeczko z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla-niezłe listy.Moim zdaniem masz wszystko,ale np w szkole rodzenia mówili,że jeżeli rodzisz natralnie to warto wziąć bawełnianą chusteczkę do ocierania czoła i cukierki czekoladowe.Bo poród trwa parę godzin,a w tym czasie sie nie je,a cukierki są kaloryczne i rozpływaja się w ustach.Nie mówię,że masz jeść całą paczkę,ale parę można wziąć,dodadzą energii.I polecają pomadkę ochronną,albo wazelinę na usta,bo sie wysuszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko melduje,ze jeszcze zyje, chociaz ledwo i ide sie połozyc:-) mamo beczka, tesciowa mnie nie denerwuje juz tylko smieszy:-) Postanowiłam sie wyłaczyc emocjonalnie:-) Mi mezulek przysłał wreszcie smsa. Spadam, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam dziś donaty.Szybsze od pączków,łatwe i tanie.A jutro przyjeżdża moja mama i będą faworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny, dzis byłam u kolezanki i widziałam wozek dla jej synka. Firmy POLAK, bardzo mi sie spodobał. Słyszałyscie cos o wadach tego wózka? Strasznie sie na niego napaliłam:-) Nikolla ales tego naskrobała:-) Kolezanka u ktorej byłam rodziła we wrzesniu i w naszym szpitalu pielegniarki nie pozwoliły ubrac dziecka, bo niewygodnie im było pozniej rozbierac do kąpania. Dzieciaki były zawiniete w pieluchy tetrowe i w rozki, szok:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... wygrałam kolejną aukcję - chyba szybciej w taki sposob kupie wszystkie ciuszki niz idac do sklpeu hahaha... moj mąż swierdził,że zwariowałam. dzisiaj na jego prośbe zamowiłam ostatni raz ciuszki i na tym koniec nikolla - rzeczywiscie spora lista - zapewne z niej skorzystam. Bo ja nie mam zadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie myslcie ze to wszystko posiadam :P to są plany zakupowe - dostosuje do potrzeb i kasy na razie mam to co do szpitala dla dziecka i mamy + fotelik samochodowy rodzina pouczona co u jak w przypadku gdy się zacznie sie wczesniej . wiedzą że jestem czuła na kolory -hehehe - więc będą mieli trochę emocji mąż nie rozróżnia rózowego od pomarańczowego - najwyzszy czas to zmienić. 🌼 - dla wszystkich - a co ? nalezy się nam Mój M ma za chwilkę wrócic :) Mam lody , faworki - i oczywiście siebie dla niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie w mieście dużo dziewczyn ma wózki z tej firmy.Mi też sie podobaja,w sklepie też oglądałam,ale tak tylko na szybko,więc nie wiem dokładnie czy ma wady.Nie wiem jak wygląda po złożenieu.Jutro wybieram się do hurtowni wózków to sobie obejrzę.Ale właśnie dowiedziałam się,że szwagierka zamierza kupić mi wózek we Włoszech,taki jak ona ma,bo jak tu była to mi sie bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiadomosc z osttaniej chwili nasza kochana kolezanka MX3 jest w szpitalu ma wysokie cienienie i ogromny puls jesli nie spadnie beda ja dzis cieli chcialam Wam przekazac wiadomosc musimy jakos sie komunikowac co i jak:) mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zlaa zee wypaplalam kochane to jest dwod ze nasz czas sie zblizaa ja dzis przed poludniem rowniez spakowalam torbee czekam..... dziekuje za smsy z numerami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj jak możesz przekaż jej, że trzymamy za nią kciuki i za jej dzieciaczki. Aż ciarki po mnie przebiegły. Siedzę sobie tak spokojniutku a tu nie wiadomo kiedy przyjdzie kolej na nastepną z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale suuper kurcze, czyli sie coraz bardzie zbliza, 21 uwazaj na siebie bo Ty juz tez niedlugo mozesz sie rozdwoic, daj znac jak bedziesz wiedziala cos wiecej Maz zaprosi mnie na obiad, boshe ale sie najdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA może jeszcze wpiszę swoj numer tel żebyście wrazie czego mogły też mnie poinformoawać.. 509349521. Aż nie moge ochłonąć - jak ten czas szybko leci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) pewnie wszystkie walentynkujecie ja niestety dzis z synusiem w domciu moj mezus wroci pewnie po 24:( ma duzur w pizzeri) 21 pozwolilam sie wopisac twoj numer telefonu przesylam ci smska z moim:) wiecie co dziewczyny moj mezus wczoraj mnie tak zaskoczyl ze az szczeka opadla mi na podloge :) wrocil do domciu po20 i wreczyl mi prezent walentynkowy, musialybyscie zobaczyc moja mine :) dostalam od niego piekny srebrny naszyjnik :) a ja na dzis przygotowuje bardzo pozna kolacje przy swiecach , no i mam dla niego tez malutki prezencik , kupilam mu slodziaste bokserki w serduszka :) i lancuszek jutro wizyta u gina i mam nadzieje ze jutro potwierdzi sie czy napewno urodzi sie TOSIA czy moze JEDRUS:) ostatnio jak bylam u rodzicow bratowa dala mi ciuszki dla malenstwa po swojej coreczce ( 4 duze reklamowki:)) musze je tylko wyprac i wyprasowac no i zostana mi jeszcze do kupienia : kosmetyki dla maluszka, lozeczko i cale jego wyposarzenie ........boze wogole poza ciuszkami i wozkiem to nie mam jeszcze nic ........zaczynam wpadac w panike zostalo mi przeciez niecale 8 tygodni do porodu , kiedy ja sie wyrobie nie mam pojecia MX3 trzymam kciuki , 21 informuj nas jak tylko bedziesz wiedziala cos jeszcze i uwazaj na siebie, to dowod na to ze wszystko moze sie zdarzyc i trzeba byc juz przygotowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Wow ale wiadomość o mx3 mnie zaskoczyła. Fajnie jakby urodziła dzieciaczki w Walentynki. Kurde jak się dowiem że któraś z Was już urodziła, to chyba będę siedziała przed kompem i płakała ze szczęścia. Ja wróciłam ze szkoły rodzenia. Było fajnie. Dzisiaj uczyłyśmy się przeć. Siadałyśmy na fotelu porodowym i położna nam pokazywała co i jak. Kurde aż mi się tam ręce spociły ze strachu. tylko powiedziała, zebyśmy nie ćwiczyły w domu bo można urodzić :-) Oj chyba mój mąż przyjechał. Więc zmykam. Zgaga mnie dopadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę z myślą, że będę was czytać i czytać a tu taki spokoj. Jak nigdy. Chyba wszystkie sie wystraszyły, że czas tak szybko zasuwa i poszły spakować torby do szpitala.... Chyba sie połoze - musze dać odpocząć pewnym częściom mojego ciała, które dają o sobie znać. Jutro kolejny dzień z serii - poleniuchujemy do południa. Zapewne rano wybiorę się po pączki, na ktore będe patrzeć z utęsknieniem - chyba, że pokusa zwycięży i zjem jednego, malutkiego.. dobra chyba sobie pojde, zeby was nie zanudzac... slodziusich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego podwojne i potrojne walentynki. Bylam dzis na USG na pewno bedzie córcia,Konradek jest wniebowziety ze bedzie mial siostrzyczke:) Mala byla rozkoszna tak slicznie ukladala usteczka,wazy 1745g,co najwazniejsze jest zdrowa i jest strasznie kudlata:) Lekarz tylko powiedzial ze urodze 14 a nie 18 kwietnia i powiedzial (bo mala ma glowke calkiem na gorze a na dole nozki )ze juz raczej sie nie obruci,a przeciez jeszcze cale dwa miesiace. Tez spisalam telefony. A co do walentynek to chociaz dostalam rozyczke od synka i prezencik od mamy to jest mi przykro,bo Joe milczy nawet sms nie wyslal ani e-maila:( to moj numer 508313178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warsza wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wlasnie dostalam smsaaaaaaa mx3 urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem tylko tyle: Jan 1900 , cm 46 Maria 1750 44 cm bozeeeeeeeeeeeee ona juz jest po wszytskim nie zasne chybaaa powaznieeeeeeeeeeeeeee MAMY PIERWSZA MAMUSKEEEEEEEEEEEEEEEE HIPHIPHURAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×