Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Własnie przegrałam licytacje - buuuu! takie ładne i tanie spiochy z koszulka przeszły mi koło nosa!! Jakaś cwaniara mnie umiejętnie przelicytowała... ech a juz myślałam, że zdobęde coś dla mojej małej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale malenstwo rozmawia ze az musze lezec bo mnie wszystko boli a o 19 musze byc na zebraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że dziewczynka musi nosic tylko rózowy kolor.. ja bardzo lubie wszelkie kolory zieleni i niebieskiego... Pare rzeczy dobrze jest miec rózowych, ale moze skusze sie na jakieś intensywne żółcie i granaty... wygrałam kupiłam pajacyka cienkiego, granatowe i zółte body z krótkim rekawkiem... wiec body z krotkim rekawkiem to temat zamkniety.. z tymi kupionymi na allegro mam juz 5 szt.. w zupełnosci na poczatek wystarczy. Ciesze sie jak glupia!! najsmieszniejsze jest to ze konto na allegro zarejestrowane jest na mojego meża - wiec jak w pracy otworzy sobie swoja skrzynke to sie zdziwi.. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa moja Karolka oprócz rożowego ma też ciuszki w kolorze zielonym, granatowym, niebieskim i z każdego po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cho..era tak się zdenerwowałam,że nie moge zbić ciśnienia. Mimo,że wzięłam tabletke i leże sobie spokojnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super... ale sie ciesze.. moja pierwsza wygrana aukcja.. chyba wpadne w nałóg.. szukam juz kolejnych okazji!! Ciekawe jak beda wygladały na live!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligh - polez sobie spokojniutko...moze wypij sobie melisę. Słyszałam, że też może wspomagać obniżanie cisnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika pislalas ze cos bys zjadla, wlasnie obejzalam \"Rozmowy w toku\" jakpodawali jadra byka fuuujjjj Jezuu wykonczy mnie ta choroba juz niewiem jak mam sie leczyc Light czemu jestes taka wkurzona? Aga a co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha... jądra byka?? Nie dziękuję, może miłabym ochotę na bawole oko z cytryną! Zjem sobie jednak jajko na twardo, paróweczkę, świeżo startą kapustę i do tego pomidorek obrany ze skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym sobie cos zjadla, ale co z tego jak nieczuje smaku i jedzenie nie sprawia mi przyjemnosci, boshe jak ja nienawidze takiego stanu kiedy niemam smakow jem jem a nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy takie prawdziwe skurcze too takie ciagniecie jakby klucie w cipulcee cholera bo juz nie wiem:)nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem plotkary:-) Byłam u dentystki, dzis moja kolej przypadła. evanikaa gratuluje wygranej licytacji. A ja mam ciuszki ułozone w szufladce i mniej wiecej wszystko w głowie poukładane co do szpitala zabrac ze soba w razie czego. Musze jeszcze pieluchy tetrowe dokupic i sobie biustonosz do karmienia. Moj Bartus ma głownie ciuszki niebieskie,zołte i bezowe. Ostatnio kupiłam pajacyka, tylko nie przyjzałam mu sie dokładnie i jak wrociłam do domu okazało sie,ze tancza sobie na nim myszki w sukienkach, pod spodem sa kwiatuszki i napis GIRL:-) Kolor błekitny mnie zmylił:-) Ale moze pojade do ktorejs z Was w odwiedziny jak urodzi dziewczynke to bedzie akurat:-) Light a co Ci znow tesciowka zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 a co sie dzieje? Mnie od czasu do czasu zakłuje cos w cipce, ale to chyba nie sa skurcze, teraz aktualnie boli mnie prawy bok w pachwinie i noga:-( Nie nadaje sie juz do wychodzenia z domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie kłucia w cipce moga byc podobno jak dziecko na cos uciska, wiec moze to jest od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja przyszłam a Was nie ma:-( To juz sobie pojde, bo mnie wszystko boli i jestem głodna! Dobrej Nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce być tutaj tą, która sprzedaje błędne informacje, ale moja przyjaciółka jak była w ciąży i miała klucia w 26 tygdoniu, okazało się, że szyjka się jej rozwiera i wyladowała w szpitalu i do końca ciąży juz leżała. Nie chce nikogo stresować, chyba zależy to od rodzaju kłucia. Mnie też dzisiaj coś kłuje, ale lekko i zaczęło dopiero jakies 30 minut temu, jak tylko wyszłam spod prysznica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde babki nie straszcie, mnie to ostatnio tak zakuje jakby w miejscu jajnika, 21 tylko sie jescze nie rozsypuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje evanikaa, zalezy od rodzaju i pewnie od wielkosci dziecka i jego ruchow. Ja wczoraj powiedziałam lekarzowi,ze raz na jakis czas czuje kłocia w podbrzuszu, ale zazwyczaj wtedy mały sie strasznie rusza. Stwierdził,ze ból moze byc od tego ze dzidzia uciska. Dzieciaczki rosna i maja coraz mniej miejsca, no i siła rzeczy bóle bede czestsze:-( A ja bole miałam od samego poczatku ciazy, jeszcze jak byłam w Anglii to wyłam z bolu, no i faktycznie moja szyjka pozostawia wiele do zyczenia, ale rozwarcia nie mam(odpukac oczywiscie) choc gdy tylko cos mnie zaboli zastanawiam sie, czy juz mi sie nie zrobiło. Ide na M jak Miłosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ... 21, może to jeszcze nie TE skurcze. Mnie czasem też coś tak jak szpilką, ale może to tylko jakieś ćwiczenia mięśni... bo rozwarcie lekarz badał też po takich jak miałam i wszystko było ok. Ale się rozpisałyście.... a ja dzisiaj jak ta durna latam po forach samochodowych, szukam jak tu nauczyć męża wymieniać świece w dieslu... bo mu 2 dzień nie odpalił do pracy. Masakra.... mam dosyć siedzenia i komputera. Cóż.... dosyć nie dosyć, dzisiaj i tu musiałam wejść :D Która to pisała, że potrzebuje przepisu na ciacho serce?? Ja robię tak (zwykły biszkopt tortowy) 3 jajka szczypta soli płaska łyżeczka proszku do pieczenia 3/4 szklanki mąki 1/2 szkl. cukru Białka ubić z odrobiną soli (lepiej się ubijają, są sztywniejsze i na dole się białko nie osadza w postaci plynnej), wrzucić cukier i ubijać aż będzie super ubite i nie czuć cukru kryształków, mixer odłożyć. Dodać 3 zółtka i delikatnie wymieszać łychą, do szklanki z mąką wrzucić proszek do pieczenia, delikatnie sypać do ubitych jajek i mieszać, ale łyżką, by nie opadło. Na dobrą sprawę wystarczy 15 minut pieczenia i biszkopt jest super. Do tego kupny krem dr Oetker (tak się to pisze??? bo ja wiem) mleko. Rozmiksować i krem gotowy. Jakieś owoce, ananasy, czy brzoskwinki z syropu i torcik gotowy. Masę na wierzchu zawsze wyrównuję nożem moczonym we wrzątku (jest wtedy idealny wierzch bez górek i dolinek). Trochę masy do woreczka i wyciskanko wzorków na wierzchu, też trochę tych samych owoców i gotowe. Miałam ambitny plan się spakować do szpitala - wczoraj. Majtek nie kupiłam, staników takich jak chciałam (rozpinane z przodu) był tylko kurewsko czerwony... więc też jeszcze nie kupiłam. Dzisiaj wysłałam Mamufę po zakupy, gatki siatkowe pooperacyjne już mam, inne drobiazgi też, jutro się więc mogę już spakować. Staniczki sobie dokupię przy okazji wypadu do bankomatu. Muszę też przygotować trochę kasy w gotówce do szpitala w razie czego. 150 na tą salę z podwyższonym standardem po porodzie i chyba 100 na jakieś ewentualne wydatki, jak sok, owoc czy dokupienie pieluszek dla dzieci czy wkładów poporodowych dla mnie. Chyba powinno wystarczyć. Zmykam poleżeć... za dużo dzisiaj już wysiedziałam. papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam powiedziec czesc ciesze sie ze wasze dzidzie duze i wyrosniete:) rudamaxi witaj :) 21, evanika,ruda lala macie super brzuszki :) izawik dziekuje za zdjecia naprawde super wygladacie :) ja dzis tez dopiero wrocilam od rodzicow piatek i sobote spedzilismy na sankach :), dzis chociaz popadalo to sniegu lezy jeszcze calkiem sporo :) dzieciaki sie ciesza:) co do seksiku :)to my z mezulkiem sobie dogadzamy nawzajem :) jutro walentynki a ja nie mam pojecia co kupic mezulkowi:( dzis wraca po sluzbie do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie ogladacie M jak Milosc jestem padnieta boli mnie kregoslup i mam wrazenie jakby skora na brzuchu miala mi peknac ide wskoczyc do wanny i polezec pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dziekujee mx3 ja poszukiwalam ciasta serca , wole sprawdzony przepis:) jutro zabieram sie za pichcenie:) te uklucia to jakby od szpileczki ale czasem takie ciagnace ja je czuje wlasnie w cipeczce bede sie trzymala dzielnie , nie dam sieeeeeeeeeeeeeee :p co robicie kobietki pewnie m jak milosc katujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech skończył się już horror m jak miłość. Po kolacyjce zrobiłam sobie pomiar cukru - rewelacja. Zadzwoniłam do mojego miska powiedziec mu co jadłam na kolacje a on powiedział, że to takie kolonijno-obozowe jedzonko. a nich go.... teraz zjadłabym sobie jakis jogurcik - musze zrobić napad na lodowke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** i zuzanka14 jak zwykle ciśnienie podniosła mi tesciowa 😠 mx3 powiedz mi jaki model samochodu i rok produkcji a ja zapytam męża, moze coś ci doradzi. Echhh już jutro Walentynki, życze więc stosunkowo udanej nocy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze macie komu piec ciasta w kształcie serca, bo ja chyba sobie samej upieke. Jutro bedzie dół gigant, ale przetrwam:-) Pewnie bedziecie sie jutro malo odzywały, bo mezowie jakies niespodzianki szykuja. Ok, dobra teraz to juz naprawde spadam lezec:-) Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skusiłam się jeszcze na chwilkę. Zamiast horror oglądać wykąpałam się i \"kosiarką\" podziałałam. Jej, teraz jak mnie złapie to muszę w każdej chwili być \"gotowa\"... męcząca perspektywa. 21, Ty już też łapiesz się na tym, że myślisz, to już... może jutro, może za dwa dni? Light Blue, dobry człowieku :D Marka, Skoda Felicia r. prod. 2000, 1\'9 Diesel. Teraz kochanie już kupiło świece i zagląda... ale twierdzi, że to jakaś masakra i ponoć trzeba rozebrać pół silnika by do nich dojść. Przeraża mnie to, bo w swojej madzi sama wymieniłam i jakoś poszło... czy to panika, czy w dieslach tak faktycznie ciężko??? Chyba nusi też mieć odpowiedni klucz, nie wiem. Za wszelkie cenne rady będę dźwięczna 🌻 Ach, temat sexiku... Oczywiście męża nie ma to i ja bidulka cierpię w celibacie... a ochoty przechodzą mnie ogromne. Gdyby był, pewnie też z obawy przez wywołaniem przyjścia na świat bliźniąt bez 2 kg wagi jeszcze musiałabym zagryzać pięści i też cierpieć. Walentynki idą, więc pomyślałam, że sobie coś kupię w prezencie od męża.... (on kupił sobie Play Station 2 z kilkoma grami - dzieciak). Może wibrator z allegro... hahahhaa to jest myśl. Ach, mo i jeszcze: RudaMaxi, witaj w naszym gronie :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciast nie piekę żadnych serduszek.. mojego miska nie bedzie.. wiec nie mam dla kogo.\' Ide sie polozyć i moze jakis filmik sobie włącze. Chyba przesadziłam dzisiaj z czasem spedzonym przed kompem.. czas odpoczac... Buziaki i miłych snow kochane! Jutro zapewne zrobię wam pobudkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie rob smutaska , Monisia cie mocnooooooooooo tyliii oj raczej nie bedzie stosunkowo udanej nocki , sex surowo zabronionyy niestetyy:( bozee ile to juz czasuuu kiedy nie baraszkowalismy ... brakuje mi alee wszytsko jeszcze przed nami , przed kazdaa z nas:) pomyslcie , niedlugo bedziemy piekne , szczuplutkie , hihiihh taaaaaaaaa na pewno , wokol nas bedzie pieknie pachnialoo bobaskiem /bobaskami nasi mezowie beda nas przytulac , mowic jakie to piekne jestesmy i bedziemy zyliiiiiiiiiiiiiiiiiii dlugo i szczesliwiee echhhh rozmazylam sie a pozniej pierwsze wakacje , albo wyjazd nad jeziorkoo , piekne jest takie zycie beztroskie ale na to wszytsko trzeba miec kase!!!! wiec nie bujam juz w oblokach nastepny film,,na wspolnej ,, niezle ja to seans zaczynam juz od ,,moda na sukces,, ,,teleexpress,, ,,klan,, ,,pierwsza milosc,, ,,m jak milosc,, ,,na wspolnej,, hehehehe wlasnie musze sie wam do czego przynac my juz lozeczko tzn kojec ktory kupilismy mamy rozlozonyy , i codziennie na niego patrze trzeba jeszcze lampeczke zamontowac , bedzie cudnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×