Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A mozna jeść parówki drobiowe w ciąży - głupie pytanie! Ale mnie naszło na parówki i tak sie zastanawiam, czy mogę zafundowac sobie małą porcyjke paróweczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem:-) Nie było zle i udało mi sie wejsc jako trzeciej pacjentce, a za mna dopiero zrobił sie tłum. Narazie wszystko ok, szyjka zamknieta i ma odpowiednia długosc. Bartus tez jest Bartusiem i wazy juz 2200:-) Lekarz powiedział,ze jak dalej tak bedzie rósł nie bede go mogła naturalnie urodzic:-( Nastepna wizyte mam dopiero za 3 tygodnie. Paulka, dobrze ze wszystko ok, a połozna faktycznie moze sie poszczycic wielkim wyczuciem! A ja ide zrobic bita smietane, a co? Waga mi skoczyła i waze juz 56 kg! Byłam tez w Rossmanie i kupiłam troche srodkow do higieny dla Brtunia. Uaktualniam tabelke: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika można jeść parówki w ciąży. Ja wlaśnie wróciłam ze szkoły i od tego dentysty. Jak znalazłam się u stomatologa to pani zaczęła mi wiercić ząbka, ale ból był niewyobrażalny, a ona na to, że zrobi mi zastrzyk. A ja mówię że nie- bo w ciąży się nie robi. A ona do mnie, kto mi takich głupot nagadał i że się robi. No i mi zrobiła. Przysięgam Wam, że wyszłam stamtąd jak z sauny. Byłam mokrusieńka, nie z bólu (bo nic nie bolało), ale ze strachu o ten zastrzyk. Aż mną telepało. Wyszłam i się poryczałam, bo stwierdziłam, że to był zamach na moją córcię. Czym prędzej pojechałam do tej mojej szkoły rodzenia i lecę do tej położnej zapytać co mam teraz zrobić. A ona na to- kto mi tak nagadał, ze nie można robić zastrzyku w ciąży. Powiedziała, że bez problemu można i nic się nie dzieje. Mówię Wam cięzar spadł mi z serca, bo ja bym za chwilę ze strachu do porodu pojechała :-) W szkole było znów fajnie.Cieszę się, ze chodzę na te zajęcia. Chociaż mięśnie trochę poćwiczę. Paulka to Mania już duża dziewczynka jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to Twój Bartosz też już kawał chłopa. Ciekawe jak moja Iguśka. Tak dawno jej nie widziałam. Dopiero usg mam 21, także jeszcze troszkę. Aga piszesz że ważysz tylko tyle. U mnie w szkole rodzenia też jest dzieczyna w 9 mcu ciąży i waży 57 kg. Hehe ja nawet tyle nie ważyłam przed ciążą. Tzn. tyle ważyłam w dniu ślubu. A teraz dopiłam do 80kg. Czujecie. W życiu tyle nie ważyłam. Przenigdy. Ale mam nadzieję, że potem zrzucę. No ale co. Przybyło mi już 17 kg :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że przezyłam sadystke.... Lece wstawić sobie wodę na paróweczki - jakoś mnie dzisiaj do nich ciągnie. Ja chyba tez będe musiała wybrać sie do dentystki..ale jak juz mowiłam, moze skusze sia na ta przyjemność na poczatku marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i już dzionek mija. nocke spędzam sama mąż do pracy:( odebrałam dziś wyniki morfologii i mocz. Mocz wysokie pH 7 i dośc obfita flora:( morfologia : nie mam już anemii lekarstwa pomogły:) :) ale wyskoczyło że mam mało Lym% 14 a norma od 16-48 mamuśki kochane nie wiecie co to za licho Aga duży twój Bartuś , i Paulki córcia tak samo. Ciekawe jak moja kruszynka. ja już po kolacji wpałaszowałam truskawki z jogurtem naturalnym Mniam zmykam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, ja 55 kg wazyłam w Liceum i wygladałam jak paczek w masle. Miałam grube udziska i wogole szok. Po skonczeniu szkoły jak zaczełam pracowac schudłam ponad 10 kg w ciagu kilku lat niec nierobiac w tym kierunku. A Ty na zdjeciach wygladasz rewelacyjnie, a po ciazy szybko zrzucisz kilogramy. Ide jesc bita smietane, bo juz sobie zrobiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, Aga!!! Jaka Ty musiałabyś chuda przed ciążą... Podczas weekendu kupiliśmy z mężem prawie wszystko co potrzebne dzidzi. Jeszcze dzisiaj udało mi się kupić na Allegro łóżeczko Drewex, które w sklepie kosztuje 390 zł. Facet chce za nie 119,90 - aż się boję czy to nie jakaś ściema...zobaczymy co przyjdzie. W sobotę wyprałam wszystkie ciuszki dla Milenki a dziś je prasowałam. Wspaniałe uczucie - prawia jakby już z nami była... Wracając do tematu sexu, po tym jak mi lekarz zabronił, radzimy sobie z mężem w inny sposób, np. pieszczotami. Najgorsze jest to, że jemu czasem się zachciewa o 2.00 w nocy... trudno, trzeba się poświęcić. Nie chciałabym, żeby musiał szukać zastępstwa, tym bardziej, że on ma ogromny temperament... I za to go kocham (między innymi, of course!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka czy Ty posylalas jakies zdjecia? to czemu ja nic niemam :) Dziewczyny moze gdzies wpiszemy wage naszych dzieciaczkow, aga i paulka duuuze te wasze dzieciaczki moj maly wazy 1550, ale najwazniejsze ze sa zdrowe i dobrze sie maja. Widze ze zwieksza sie krag cesarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda... śłiczny brzuszek... mam identyczną żyłe biegnącą wzdluż brzuszka. Chodzi mi o kształ - piorunujący kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja zdjęcia to wysyłałam, ale jeszcze sprzed ciąży i to bardzo dawno. teraz jakoś nie lubię się fotografować, a to dlatego że zrobiła się ze mnie wielka foka i boję się że klisza pęknie. Ale może jakoś się poświęce i zrobię kilkanaście,a potem wybiorę te na których wyglądam najlepiej i je wkleje. Ale ciekawe czy takie będą. Jak patrze na Wasze śliczne brzuszki to aż mnie skręca z zazdrości. tutaj jesteście takie chudziutkie, a tylko brzuchy Wam wyrosły. A ja- odłożyło mi się po bokach, na rękach no i na nogach, na których porobiły mi się na dodatek rozstępy. Dlatego uważam że wygladam fatalnie. Ostatnio czytałam na allegro o jakiś wózkach i było napisane, że z tym wózkiem można uprawiać jogging, hehe i wyobraziłam sobie jak lecę z tym moim sadełkiem biegiem, a biedna Igusia w tym wózku. heheh ;-) Boże jak to by musiało śmiesznie wyglądać. Pewnie ludzie pomyśleliby że oszalałam. Mam nadzieję, że będę mogła karmić piersią, a wtedy wiem, że schudnę. Zresztą ja i tak jestem psychiczna na punkcie mojej wagi i wiem, ze potem zaczną się moje diety i znów moje życie będzie polegało na liczeniu kalorii itp. Zawsze tak miałam. To już jakaś schiza. Zazdroszczę dziewczyną, które są chude same z siebie i mogą jeść co chcą i nie tyja. Ja tylko popuszczam pasa i od razu +2 kg, dlatego ciągle byłam na jakiś pieprzonych dietach. A teraz wiem, ze mogę jeść i dlatego tak przytyłam. Dobra koniec o mojej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc drogie mamy Jestem po egzaminie ale strasznie go skiepscilam wyniki coprawda za tydzien ale dla mnie wszystko jest raczej jasne:( Ja w srode mam kompleksowe badanie na Usg bo potem wysle filmik tatusiowi netem na Walentynki:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam litr soku ze śliwek z jabłkiem i tak mi brzuch wydęło, że zaraz mi chyba pęknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
witam jestem tu bardzo rzadko ale mam nadzieje ze nie wyrzucilyscie mnie z grona kwietniowek :P :):P:P bylam dzisiaj u lekarza no i zmieni mi sie termin porodu, bo bede miala cesarke i lekarz powiedzial ze nie bedzie mnie trzymal do konca wiec porod bedzie ok 3 kwietnia , synek ladnie rosnie wazy juz 1700 g i do tej pory nie ma zadnych zastrzezen:) oby tak dalej NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac.. słoneczko.. spac o tej porze. Szukam sobie po kanałach jakiegos filmiku..a tu echo... Wrociłam z kąpieli z gazetkę..jestem wymoczona, wypachniona i tez spedzam sama noc.. w sumie spedzam sama caly tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze niespie, kurde jakie te dni nudne caly czas to samo. Dzisiaj byla u mnie siosrzenica mojego meza lat 20 miss slaska taka laska ze szok, a ja ja przyjelam w dresie bez make up a co tam, studiuje w Krakowie dermatologie i jak mi zaczela opowiadac swoje zycie to az jej troszke pozazdroscilam ale coz ja tez mialam swoje 5 minut i juz sie wyszalam teraz jej kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie nawet jakbym chciala to mala tak buszuje ze nie ma mowy o snie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika to tak jak ja. ja też wymoczona, wypachniona i teraz mogę przytulić się do mojego jaśka, bo tylko on mi pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×