Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Zuzanka, ale fajnie Ci ze znasz date porodu, bo ja ani daty ani godziny:-) Wrociłam juz od lekarza, narazie szyjka zamknieta, ale za 10 dni mam odstawic leki i jakby sie cos działo to odrazu kierowac sie na szpital:-) No i oczywiscie narobiłam sobie siary u lekarza, bo on zawsze na poczatku wizyty pyta mnie czy mam plamienia, ja mu mówie ze nie. I dzis to samo, z tym ze przed samym wyjsciem goliłam cipke i widocznie musiałam sie gdzies zaciac. Rozbieram sie do badania, a tam troszke krwi na majtach i ja do niego \"panie doktorze własnie zaczełam krwawic\". On mnie bada i mowi,ze to niemozliwe:-) Boze, normalnie blondyna ze mnie, nie orazajac blondynek oczywiscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+15..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........35......+15...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, synus wazy 2800 i jak zapewnił pan doktor jeszcze urosnie:-) Tak z innej beczki, smiesza mnie ludzie. Jak ide miastem wszyscy gapia sie na moj brzuch, ale jak jade autobusem i nie ma wolnych miejsc to wtedy brzucha nikt nie widzi i ludzie podziwiaja widoki za oknem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie odebrałam wyniki moczu i sie załamałam.Siedziałam sobie spokojnie bo zawsze były bez zarzutu i myślałam,że tym razem tak samo.A tu...Mam leukocyty w moczu(5-8wpw),liczne nabłonki płaskie,nieliczne kryształy szczawianu,liczne bakterie i liczne pasma śluzu.Super nie...Jak nic czeka mnie posiew moczu i leczenie.Kurcze a 3 tyg. temu było ok.Poza tym przytyłam 3 kilo w 3 tyg.Mój lekarz mnie opieprzy i jeszcze te wyniki.A czeka mnie jutro USG.Boże żeby było dobrze,bo ten mój mały tak się rzuca.Boję się jutrzejszej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka bedzie ok ja to zaszalalam przed swietami Bozego Narodzenia w moczu mialam 20-30wpw a powinno byc od 0-4wpw.Moja lekarka byla przerazona ale dala mi jakies pskudztwo do wypicia jakies lekarstwa ja zaczelam sie podmywac tylko w rumianku robilam nasiadowki z rumianku i kontrolne wyniki z moczu coprawda nie byly idealne ale niewiele im brakowalo do idealu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, W sprawie podkładów poporodowych, to takie samo badziewie, które zapewnia szpital... nie zdaje egzaminu. Polecam natomiast takie podkłady z apteki, chyba 1,5 zł za sztuke, dla starszych ludzi, którzy popuszczają. To są takie mega długie i szerokie na przod i tył podpaski, że zasłaniają prawie cały tyłek i przód. Odnośnie bielizny nadal polecam majtki siatkowe pooperacyjne. Inne dziewczyny miały zwykłe majtki i była afera, moja koleżanka miała takie zielonkawe fizelinowe i mówiła, ze spadają i poci się przez te badziewie. Jak kupiła w aptece w szpitalu te siatkowe - niebo do ziemi. Zamiast 70 % spirytusu, którego nie można nigdzie kupić, polecam Lekosaszetki nasączone owym spirytusem (ja porzemywam sobie tym ranę po cięciu (choć się już całkiem zagoiła - to tak dla bezpieczeństwa - przed bakteriami czy innym badziewiem). Pozdrawiam i znikam :) Muszę posprzątać i poprać trochę swoich ciuchów. Jak dobrze wyjdą wyniki moczu, posiew - to dzieci wypiszą środa - czwartek :D Jupiiiiiiii Mam nowe fotki, jak chcecie to prześlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 co sie pytasz czy chcemy PEWNIE ZE TAK!!!!!!!!!!!!!! Jak bylam u anastezjologa to opisywal jak wszystko bedzie wygladalo i tak: po calym tym zabiegu jak to pieknie okreslil podadza mi dziecko do policzka zebym mogla przytulic i pocalowac i zas sie rozczulilam aga ale sie usmielam z tej krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, dlaczego akurat 4 kwietnia??? Po cesarce leżysz 5 dni, a jak dziecko ma infekcje jakakolwiek, to najmniej jest 5-7-10 dni antybiotyku - czyli np. święta z głowy.... Nie wiem czy to dobry termin 4 kwiecień. W sprawie cesarki, to powiem Tobie, że strasznie się bałam momentu znieczulania w kręgosłup... a to nic a nic nie poczułam... extra. Ja widziałam swoje kruszki w przelocie, jak je podawano 2 ekipom lekarzy i pielęgniarek - no ale to wcześniaki... i nie mogłam ich przytulić i ucałować... fajnie będziesz miała :D Cudna sprawa :) Ok, zdjęcia posyłam do Ciebie i idę coś zjeść i się wydoić, bo od 7.30 nic nie jadłam, a nie jestem głodna i to mnie niepokoi.. idę wmuszać obiado-kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-jak ja się \"pięknię\" do gina,to też co jakiś czas się zatnę i potem jak się rozbieram u ,to się modlę,żeby nie zauważył jaka jestem sierota.Mx- ja też oczywiście proszę o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 ciesze sie razem z Toba ze juz bedziesz miec dzieciaczki wreszcie w domku.a co do zdjec to sie nie pytaj tylko wysylaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 termin wg miesiaczki mam na 13 kwietnia a lekarze stwierdzili ze tydzien wczesniej i wyszlo ze 4 kwietnia lezec w szpitalu jak bedzie ok mam 3 dni zobaczymy jak bedzie jestem dobrej mysli, tez bardzo boje sie znieczuleenia i jakos kurcze nie moge sobie wyobrazic tego jak to bedzie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodze w prywatnej klinice wiec mam nadzieje ze panie beda mile nie to co w szpitalu w Cieszynie. Mx3 jak dlugo trwala cala taka cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, a jakie bedziesz miała znieczulenie? Ja sie najbardziej boje,ze jak mnie znieczula ogólnie wrazie cesraki to wogole małego nie bede długo widziec, no i zwracania sie boje:-(. Usypiali mnie ogólnie do zabiegu na ręce i rzygałam po tym jak kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa slowa i serialnie, idę jeść... hihi o 22.00 trafiłam na stół operacyjny i anestezjolog mnie znieczuliła, o 22.05 wyjęto już Jasia, o 22.07 Marysię, a 15 po już byłam pozszywana, ale że miałam odlot z powodu ciśnienia, to jeszcze poleżałam 15 minut na operacyjnej z anestezjologiem koło głowy i dopiero wtedy trafiłam do pokoju. Na brzuchu miałam wóz piachu na 6 h od pozszywania. Czucie w nogach odzyskałam po 3.5 h. U nas się leży w szpitalu 5 dni po cesarce i na 5-tą dobę zdejmują szwy i puszczają do domu jak wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-co prawda co szpital to inaczej,ale chyba przy planowanych cesarkach dają znieczulenie zewnątrzoponowe,a ogólne tylko wtedy jak cesarke trzeba przeprowadzić natychmiast,bo cos się dzieje z dzieckiem lub matką.Przynajmniej tak jest u mnie. Rudamaxi-dzięki za pocieszenie z tym moczem.Myślę,że nie jest tak źle,pewnie daczą mi furagin albo urosept i będze dobrze.Ale każde złe wyniki to stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam zdjecia wiec dziewczynki milego ogladania Mx3 Dzieciaczki boskie jesooooo ale ci juz zazdroszcze :) kurcze to szybko sie taka cesarka odbywa aga bede miala znieczulenie do kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecia dziewczyny, dostałam podwojnie. Mx maluszki wygladaja jak w koszulkach nocnych:-) Sa przecudowne i jak szybko sie zmieniaja:-) Oby tylko mogły wyjsc juz w tym tygodniu do domu! Fajnie zuzanka, bo bedziesz kontaktowala, ja wiem ze wrazie czego bede miec ogólne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już z wizyty kontrolnej u mojej pani gin... szyjka mi sie skróciła do 1,5 ale jest zamknieta.. mam lezec przez dwa tygodnie, zrobic badania krwi, moczu i hbs - zołtaczka i kolejna wizyta 20 marca. Na tej nastepnej bedzie pobierac mi wymaz na bakterie - chyba paciorkowce... Troszkę sie zestresowałam, że mam lezec. Powiedziała mi albo poleze sobie w szpitalu albow domku i nie bede nic robic... ojja ale bedzie mi ciezko! Przeciez ja bez sprzatania nie wytrzymam haha ;) W szpitalu, w ktorym bede rodzic w torbie podrecznej powinnam miec tylko dwie koszule, klapki, szlafrok i kosmetyki - reszte gwarantuja oni (czyli podklady, majtki), rzeczy dla dziecka radza przywiez juz po porodzie przez najblizszych. Dziwnie, ale moze i dobrze. Usłyszałam tez, że za dwa tygodnie bedzie to moj 35 tydzien i w moim wypadku moze sie duuuzo wydarzyc.. ale mnie zestresowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkie dzieciaczki.. i te koszulki - przepraszam sukienki!! Cudowne! justaaa - bede rodzic w Zdrojach!! W tym szpitalu pracuje moja gin, ktora jest moja ulubiona lekarka i prowadzaca ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika ja jak bylam u lekarki prawie miesiac temu to mi kazala lezec bo szyjke mialam tylko na 2cm i oczywiscie nie leze caly czas bo mnie nosi to sprzatam to sie ucze ale z rudymi tak juz jest:) mx3 dzieciaki sa cudnie roszkoszne teraz musze wyczyscic monitor bo moj konradus scalowal twoje dzieci po glowkach i slodziudkich \"pasztolusiach\"czyli po stopkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi, tak moja droga na Allegro niestety trezba się zarejestrowac i poczekac kilka dni na jakiś tam list z kodem czy coś. Ja poki co uzywam konta szwagra, a że dobry chlopina to nie fika do mnie. Dzisiaj obiecal,ze kupi Karolce złote kolczyki. No zobaczymy ;) mx3 ja do przemywania pępuszka kupiłam dzisiaj na Allegro takie coś, czy może ty o tym wspominałaś? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=169125824 zuzanka14 a ja ci zazdroszcze(ja cały czas z resztą komuś coś zazdroszcze tutaj, to już zauważyłam :D ),że wiesz kiedy bedziesz miała cc. My tu , ktore nie wiemy nic, nie znamy ani daty ani godziny, echhh lepiej nie mówić. Ja to mam ogromnego stracha :D Ach i dzieki za dostarczenie fotek od mx3. mx3 ja to się chyba znowu powtorze, ale masz maleńkie cudeńka. One są poprostu kochane, sliczne :) i te malusińkie stópeczki.... madziunka26 ja też mam nieciekawe wyniki z moczu. Jestem ciekawa co też wymyśli w piątek mój ginekolog, jak je zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie ogladacie M jak Milosc, ja dorwalam laptopa meza i mam 2 rzeczy w jednym, ogladam film i obserwuje czy cos napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądam, nie mam to tego serialu siły :D , ale moj mąż to pewnie oglada i popija piwo z sokiem malinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio nie ma zadnych wiadomości od niej. Ale trzeba być jak najlepszej mysli,że waszystko bedzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że twoj telefon działa. Moja nokia niestety pomalutku przestaje działać. Niestety nie moge sie doprosić meża, aby pojechac na giełde elektroniczną po jakiś nowszy telefon. On ma na wszystko czas :D 21 pewnie teraz siedzi z maluszkami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam pod choinke nowy telefon Nokia N72 wszystko majacy z kamera, aparatem cyfrowym, mp3 i jakimis innymi bajerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka no fakt, twoja nokia nie ma prawa się psuć, za tyle kasy :D Ja to mam malutką, biedniutką 6020 i najwyzszy czas aby się jej pozbyć, bo na Allegro nawet najdrozsza jest za 399 zł :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×