Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

21 ma pewnie tyle roboty przy chłopakach,ze nie ma kiedy do nas zajrzec. Zazdroszcze jej bo ja na dzisiejszy wieczor nie mam kompletnie zadnych planów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 to zapraszam do mnie ja dzis bede sie odbijac miedzy zadaniami z PKM a teoria o zanieczyszczeniu powietrza z BHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka znalazłam mu mieszkanie, a własciwie to pokój z ogłoszenia, bo on przeciez wszystko robi na ostatnia chwile. Musiał sie wyprowadzic w niedziele, a w czwartek jeszcze nic nie miał, a na tej dzielnicy gdzie szukał ciezko cokolwiek znalesc. Przeprowadzil sie na inna,ze to ma blizej do pracy i jest caly szczesliwy, bo moze dluzej pospac:-) A wraca jakos zaraz po swietach Wielkanocnych jak sie rozliczy z podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kamila BHP by mi sie przydało, bo ja jestem po zarzadzaniu srodowiskiem i czesto w ogłoszeniach o prace wraz moja specjalizacja wymagane jest ukonczenie kursów BHP, wiec chyba zaraz do Ciebie wpadne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila w szkole rodzenia teraz jest fajnie, bo te walnięte dziewczyny już porodziły i teraz zostało miłe towarzystwo. Cały czas się czegoś uczymy, także nie żałuję, że tam poszłam. Chociaż gin teraz już nie pozwolił mi tam chodzić ze względu na to, że powinnam leżeć to ja i tak lecę tam 2 razy w tygodniu. Jak coś to i tak jestem w dobryc rękach, także nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zajecia juz sie skonczyly i nowa grupa zaczela szkole i tez lubilam tam chodzic a co do nawiedzonych lasek to tez takie byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja wrocilam od sasiadow troche sie wyzalilam i troszke mi lzej troche sie martwie Konradkiem bo ma spuchniete czolo . Jest taki biedny rozzalony dobrze ze jak bylam dzisiaj we Wrocku to mu kupilam szczoteczke do zebow na baterie w ksztalcie auta wyscigowego i dzinsy to troche sie cieszy ale jest jakis osowialy i to mnie martwi a po drugie te moje wyniki😭 Pisalyscie wczesniej o imionach u mnie mialo byc Wiktoria,Zofia(zofia ma na imie moja mama) ale Joe mnie molestuje zeby bylo na drugie po jego mamie czyli uwaga -GLORIA- i co wy na to? A co do przytycia to ja juz mam na plusie 14 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeh rudamiac- Gloria niezłe. Od razu przypomina mi się ta pieśń religijna- Gloria, Gloria, inexelsis deo (nie wiem jak to się pisze, ale chyba wiecie o co mi chodzi). Ja już wolałabym z tych dwóch chyba Zosię. Rudamaxi a mogę być trochę wścibska.Powiedz mi, a Ty jak urodzisz, to wyjeżdżasz do Stanów, czy Joe tutaj się osiedli? czy każde będzie w innym kraju? A jeszcze mam pytanie, a jakie obywatelstwo ma dziecko, którego jedne z rodziców jest Polakiem a drugi Amerykaninem? Polskie? Czy możecie sobie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi ja nigdy nie miałam problemu z tym, że mam dwa imiona. A chcę aby moje dziecko też miało, bo jestem katoliczką i w mojej rodzinie zawsze tak było, że każde dziecko ma dwa imiona. przeważnie to drugie jest święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie mi bo nie wiem czy mam sie nie pokoic.. od jakiegos czasu ma takie dziwne wrazenie jakby moja mała miała ciagle czkawkę, czuje jak cos mi tam podskauke przez np 2 miniuty, pozniej przestaje... i tak co jakis czas - szczegolnie jak leze na plecach! Nie wiem czy to normalne, czy to czkawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabaczka nie przejmuj sie bo mi pierwsze co to tez mi sie skojarzylo z koleda dlatego mi sie nie usmiecha to imie Gloria ale za to jakie bym miala chody u tesciowej:) Co do wyjazdu to ja napewno jeszcze tu pobede az skoncze studia ,Joe chce sie znowu zalapac na trzy lata na placowke u nas ale tym razem w Krakowie a nie w Warszawie ,wiec jakby sie udalo to byly by trzy lata tutaj a potem to sie okarze gdzie go znowu dadza. Co do obywatelstwa dziecka to jest tak jakbym urodzila w Stanach to dziecko od razu by mialo obywatelstwo amerykanskie bo w Stanach obowiazuje \"prawo ziemi\" a ze urodze w Polsce gdzie obowiazuje tzw.\"prawo krwi\" wiec po urodzeniu dziecka musimy zglosic narodziny Wiktorii w ambasadzie i w tedy bedzie miec obywatelstwo amerykanskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem z sierpniowek zaglądam do Was bo bardzo Wam zazdroszecze ze juz prawie jestescie na wylocie a przedemną cale lato dlatego bardzo Was pozdrawiam i Zycze udanego porodu .Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Aga25 mam takiemałe pytanko :) Dlaczego Twój synek ma grać w FC Barcelona? :D Może i głupie pytanie ale już wyjaśniam. Jak sie dowiedziałam, że jestem w ciąży to też się z mężem śmialiśmy, że musi być piłkarz i to właśnie z Barcelony. Dlaczego? Bo z Barcelony przywiexliśmy naszą dzidzię z wakacji :D Całuski Nadrabiam zaległości i odezwę się później Wszystkiego naj z okazji naszego święta ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala ehehe ale się uśmiałam z tego Twojego pytania o FC Barcelone. Agnieszka31 fajnie, że do nas zajrzałaś. Teraz to my już jesteśmy cwaniarki bo blisko końca, a jeszcze 3 miesiace temu, też podglądałyśmy grudniówki lub styczniówki i im zazdrościłyśmy. Ale zobaczysz jak czas zleci i już będzie sierpień. Trzymaj się dzielnie i pozdrów koleżaniki z Waszego topiku od nas. Ja właśnie wstałam, tzn. najpierw musiałam wstać(przebudzić się) o 7.30 bo mój mąż przyszedł do mnie i Iguni z życzeniami do łóżka, no i musiałam mu dać się pobawić z brzuszkiem. Mój mąż to jest lepszy od gina, stwierdził, że malutka się jednak przekręciła i że tu i tu właśnie to on czuje nóżkę lub rączkę. Specjalista. No i pół godziny pobawił się z malutką i poszedł do pracy a ja dalej spać. Na dodatek 3 dni temu wyłączyłam już piecgazowy, bo i tak ciągle siedzę z otwartym oknem i jest ciepło, a rano się budzę, a tu taki zaduch, bo mój M musiał jednak włączyć go. Och ci faceci. Dziewczyny dziś nasze święto. Wszystkiego naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ten mój M mnie wykończy. On jest takim bałaganiarzem, że bym go trzepnęła jakąś ścierą przez łeb. Wiecie co właśnie znalazłam na podłodze--- łańcuch taki jak od krowy, ale skąd on go ma i w jakim celu go tu przyniósł to nie mam zielonego pojęcia. Może chce mnie ubezwłasnowolnić i przywiąże do łóżka. Naprawde te jego pomysły czasem mnie zaskakują i dają do myślenia. Po co mu taki łańcuch??? :-D :-D :-D Na dodatek rozwalone skarpetki, koszulka. Ja go uduszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie śpię od 7... dzisiaj obudziłam się z takim bólem lewej części pleców, że nie mogę ruszyć lewą ręką. Nie wiem, chyba źle spałam. A wczoraj tak mnie rozpierała energia z powodu pięknej pogody,że jak doczłapałam się po 3 rundzie spaceru do domu (ok. 17) to nie mogłam się potem ruszyć, tak mnie bolał brzuch. Twardniał co chwilę i do tego dochodził jeszcze ból pleców. Chciałabym już urodzić. Lekarz stwierdził że mogę już rodzić po 12 marca,więc to już niedługo...Robię się ostatnio do niczego...Zresztą Wy też pewnie to czujecie...przede wszystkim zmęczenie.. Zaraz z mężem i Wiktorką wyjeżdżamy kupić wózek. Nie chcę za długo chodzić żeby potem tak nie stękać jak po wczorajszych spacerach. Więc odwiedzimy tylko 2 sklepy i mam nadzieję że coś tam wybierzemy.. Potem nasz mężczyzna zabiera nas, kobietki na obiad z okazji Dnia Kobiet :-) A ja też składam Wam wszystkim i sobie też wszystkiego naj,naj z okazji tego dnia. A szczególnie życzę nam szczęśliwych porodów i zdrowych dzieciaczków :-D Niedługo niektórym z Was (bo ja już go obchodzę) dojdzie jeszcze jedno święto, bardzo miłe, tzn. Dzień Matki :-) pozdrawiam dam znać co kupiliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dla nas wszytskich wszystkiego naj z okazji wiadomego święta 🌻😘 Ja już po sniadaniu, i już wstawilam pranie. Co prawda nie Karolki tylko mojego męża ubrudzone smarem, ale zawsze to juz jest jakaś robota ;) Teraz mam zamiar iść zrobić wątrobke na obiad. Nie wiem jak mozna to jeść :D I zapowiadała się taka ładna pogoda a ty taki zonk!. Właśnie zaczeło padac :( Moje dziecko najprawdopodobniej probuje zmienic pozycje(głowkowa) . Tak mi się wydaje. Bo to co od wczoraj dzieje się z moim brzuchem , to istne szaleństwo ;)Mam wrażenie,że zaraz mi sie całkiem rozstąpi. Ale chociaz wiem,że moj szkrab jest tam, i,że ma sie dobrze..... mx3 jak twoje maluszki? madziunka26 trzymam kciuki oby wszystko było dobrze. Jakby pojawiła się 21 i rozdawała fotki swoich pociech, to ja też poprosze :) Adres mail powyżej. Prosze powiedzcie mi, czy kupiłyście, bądz bedziecie kupowac pościel do wozka? Będe bardzo wdzięczna za wasze odpowiedzi. Jesteście jak moja wyrocznia :P ;) :D Buziaki, do poźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj użyłam tego kremu do depilacji veet i potwierdzam, że dobry. Stosowałam go w okolicach bikini i pozbyłam się wszystich włosków. Tzn. muszę jeszcze to poddać ocenie mojego męża żeby sprawdził. No i zarzucić jeszcze trochę brokatu, żeby się ładnie świeciła. Dzisiaj na 17 mam wizytę u gina i ciekawa jestem czy naprawdę się ta moja Igunia przekręciła czy dalej jest pośladkowo. Kurde muszę naprawdę zacząć trochę bardziej myśleć, bo tak jak mówiła LightBlue inteligencja mi ucieka. Jak ostatnio byłam u gina i siadałam na samolot, on mówi proszę się rozebrać, a ja zaczęłam bluzkę ściągać, ale w ostatniej chwili się skapnęłam co robię. Jakieś zaćmienie. Ciekawe jak tam madziuńka. Mam nadzieję, ze wszystko ok. 21 też się nic nie odzywa, pewnie ma ręce pełne roboty. Ciekawe czy karmi chłopców piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja bardzo lubię wątróbkę, ale nie robię jej bo mój M jej nie znosi. Dlatego tylko u mamy ją wcinam jak się na nią załapę. Szczególnie jak jest jeszcze tak dużo cebulki. Mniam, mniam. A co do pościeli do wózka, to ja narazie nie kupuję. Będę miała kocyk, jak coś to podusię mam z łóżeczka, a jak będzie za zimno to mogę becikiem rozłożonym przykryć maleństwo. A zresztą i tak na początku będzie jeździć w gondolce. Ja narazie pościeli do wózka nie kupuję. hehehe po pierwsze to ja jeszcze wózka nie mam ;-) evenika i co z tym scout oval?? kupujesz ten wózek, czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim kobietkom skladamy z moja fasolka najlepsze zyczenia. 🌻 Moj M tez juz nas rano wycalowal i wiedzial, ze zamiast kwiatka wolimy opedzlowac pudelko czekoladek. A teraz na nie patrze i staram sie myslec zdroworozsadkowo - za wczesnie jeszcze na slodkie. Ja ide na 13.00 do poloznej, ale znow sie niczego nie dowiem, jak zwykle cisnienie, mocz, serduszko i po wizycie. Wyjde duzo wczesniej, bo jest tak pieknie, że sie przejde. Wiosna na calego. Chyba nawet zamienie kurtke na jakis sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Korzystając z równouprawnienia chciałam Wam życzyć w dzisiejszym dniu wszystkiego najlepszego! Dalszej wytrwałości w byciu kobietą, uśmiechu na twarzy i tego wewnętrznego ciepełka, które pozwala nam być silnymi, odważnymi, pięknymi :-)))) ale najważniejsze to życzę Wam i sobie lekkich i szybkich porodów i zdrowych silnych Dzieciaczów... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloo dziewczynyyy jestem taka szczesliwaaaaaaaaaaaaaa sluchajcie dzisiaj popoludniu wpadne tutaj do was i posle zdjeciaa teraz wybieram sie na zdjecie szwow karmie skarby piersiaaa , oj to jest wyzwanieee sa takie sliczneeeeeeeeeeeeeeee kochane maja pelno wloskowww dobra kochane melduje sie tutaj dzisiaj posle zdjeciaaaaaaaaaaaaa a pozniej bedee chciala nadrobic zaleglosciii kochane jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ale się cieszymy razem z Tobą. Molestowałyśmy Twojego faceta, żeby nam zdawał sprawozdania o Tobie, pewnie miał nas dosyć ;-) Czekamy na wieści i oczywiście na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, 21 tak czekalysmy na Ciebie. Dobrze, ze wszystko ok. Nie mozemy sie juz doczekac, zeby zobaczyc Twoje skarby. Trzymaj sie mamusko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Wszystkiego najlepszego w dniu kobiet wszystkim lutowo-marcowo-kwietniowym mamusiom zyczy Bartus:-) Mały postanowił mi zrobic prezent z okazji swieta i nie kopie mnie dzis tak mocno jak przez ostatnie dni:-) Za to ja czuje sie od rana fatalnie, boli mnie głowa i strasznie mnie trzesie po tabletkack-znów:-( Dobrze,ze jeszcze tydzien i je odstawiam! 21, super ze sie do nas odezwalas mimo tylu zajec, bo wyobrazam sobie co teraz przezywasz, ale pewnie nam wszystko jeszcze opiszesz:-) czekam z niecierpliwoscia, pewnie znow bede ryczec:-) Koalka FC Barcelona to ukochana druzyna mojego meza i jego kolezkow. Z reszta moj mazt ez swego czasy troche gral w pilke, ale jego wspaniale zapowiadajaca sie kariere:-) zakonczyla kontuzja kolana:-( Szkoda byłabym teraz Viktoria Beckham:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja tez nie kupujeposcieli do wózia, mam kołderke od bratowej, ale jej tez raczej nie bede uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 super,że jestes :D mama bączka ty to jesteś zartobliwy ludek, tak zaskakiwac smsami :D Gdybym się nie zapytała ciebie, ktoś ty, pewnie myślałabym ktora to moja koleżanka mnie zaskoczyla i przypomniała sobie o mnie. A to ty :D Baaardzo się ucieszyłam,ze ktoś o mnie pamięta :P A z resztą z zadnymi kolezankami z tzw \"reala\" nie utrzymuje kontaktow :o To juz wiem,żeby nie kupowac pościeli do wozeczka. Dzięki za odpowiedz :) Przez tą piep..oną wątróbke poparzyłam sobie ręke. Kto to widział, aby watrobka tak skakała na patelni i strzelała :D I na dodatek w domu nie mam nic na poparzenia, chyba bede musiała iść do apteki, a bardzo mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×