Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A propos świeta kobiet. Wczoraj mowie do meza,że jutro swieto i takie tam. A on na to,że to co on i tak jedzie do jeleniej Gory, więc go nie bedzie :D Swintuch jeden mogłby mi kupić chociaż tulipana albo czekolade , no!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie -kochane... ja juz od 7 na nogach. Raniutko byłam oddać krew wampirowi - morfologia, hbs i mocz.. pojechałam do siebie do domku zobaczyc jak tam postepy w pracy i własnie wrociłam jakis obiadek uszykowac. Madzia- wszyscy w sklepie odradzaja mi tego scouta- mowia, że szybko psuje sie zawieszenie, ze ciezko jest cos naprawic, że jest strasznie niski jak na wozek dla dziecka, ze jest niepraktyczny i niewygodny. Nigdzie nie moge gotrafić a byłam już w 4 sklepach. Nie wiem na jaki sie zdecyduje bo nawet nie mam upatrzonego.. także przykrom mi, że nie poradze ci w wyborze, bo ja chyba z niego zrezygnuje. Wolałabym zobaczyc jak wyglada na żywo zanim bym go kupila a tak w ciemno to strach. 21 - swietnie,że sie pojawiłaś! Kochana nawet nie wiesz jak już nie mogę doczekac sie zdjec twoich maluszków! Ojjj superancko!! fuuujjjj wątróbka - a bleee! Dobrze, że ja jej nie lubie ani moj mąż... az mnie ciarki przeszły!! aaa i wilekie buziaki dla was kobiety w dniu naszego swieta, ale jak ja juz wam mowiłam u mnie obchodzi sie urodziny taty a nie dzien kobiet także nici z kwiatka. Moj mąż chciał mi kupic kwaitka to powiedziałam że wole deskę do prasowania - ale ze mnie romantyczka!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opadł mi brzuszek :) dziwne uczucie łatwiej mi się wciskać w ubranka - znaczy ze tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue cmokasss! A co do koleżanek to jest ich kilka, ale naprawdę sporadycznie się z nimi widuję. Na pewno z Wami mam lepszy kontakt niż z nimi. Poprostu już tak bardzo zawiodłam się na tylu dziewczynach, niby przyjaciółkach, że teraz już takich nie potrzebuję w realu. Wolę się Wam wygadać, niż klepać wszystko im, bo one potem mają satysfakcję jak coś mi się nie uda itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kobietki! dolaczam sie do zyczen dla nas wszystkich:) Kobitek duzych i tych malenkich w brzuszkach:) swojemu brzuszkowi tez zlozylam zyczenia profilaktycznie, bo nie wiem, kto sie tam kryje:) wczoraj tak Was nadrabialam, ze ledwie dnia mi starczylo... Pisarki moje:) 21 - juz widze, jak promieniejesz!! nie dziwie sie, podwojne szczescie! czekamy na zdjecia! LightBlue, a lapke wsadzilas pod zimna wode? Zuzanka, jak bylam bez internetu, to zalowalam, ze nie mam do zadnej z Was numeru.. ale skad mam go teraz wziac? jest jakas sekretna lista?:) Mamo baczka, ja nie planuje zakupu poscieli do wozka. mysle, ze jest zbedna, zwazywszy, ze nasze pociechy urodza sie w cieplym czasie. nawet w irlandii, gdzie raczej chlodniejszy klimat,chyba wystarczy kocyk. a swoja droga to nie mam nawet poscieli do lozeczka jeszcze.. nie wiem jak Wy, ale mna targaja sprzeczne emocje. z jednej strony chce cierpliwie czekac na termin, bo chce urodzic zdrowe, donoszone dzieciatko, a z drugiej juz mnie nosi tak bardzo, ze... najchetniej poszlabym rodzic dzisiaj. coraz ciezej mi, coraz trudniej o wygodna pozycje. no i patrzec na siebie nie moge czasami.. chyba wszelkie mozliwe dolegliwosci juz mnie dopadly, no moze poza zgaga. nadal nie znam tego uczucia (ufff), ale w sumie to jeszcze do niedawna nie wiedzialam, co to rozstepy, wiec wszystko przede mna.. dobrze, juz nie marudze... chcialabym juz poprostu poczuc tę dawna lekkosc:) znow Wam przynudzilam! martwi mnie troszke Madziunka... nikt nie mial zadnych wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Bartus to bedzie mial po tatusiu, bo tatus tez byl bawidamkiem zanim mamusie poznał:-) Oczywiscie jak mu o tym mowie to sie wypiera:-) Dostałam smsa z zyczeniami od tescia, czyli przynajmniej wiem ze do mnie dzis nie przyjdzie, bardzo mnie to cieszy:-) nikolla, Ty uwazaj na siebie, bo jescze w pracy urodzisz:-) Miałas jakies wiesci od madziunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to mnie ciekawi Nikolla! czy te nasze brzuszki to tak z dnia na dzien opadna?:) czy stopniowo? i czy naprawde moge liczyc na te upragniona ulge? moj brzuch jest berdzo wysoko, przynajmniej tak mi sie wydaje. ledwo dysze:) zazdroszcze Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wiadomosci nowych od Madzi 26 - wiec wysle SMSA - od nas wszystkich -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka to ja podaje moj nr 669413415 A kolezanek tez zbyt wielu nie mam, wszystkie przyjaznie rozeszly sie po kosciach, wczoraj pisałam o mojej przyjaciolce z liceum, ktora nawet nie zadzwoni ani glupiego smsa nie napisze z pytaniem jak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciagle brzuch mam wysoko, a jak twardnieje mam wrazenie,ze sie zaraz udusze, bo nie moge powietrza złapac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopadło znienacka - podczas zaupów w geanie- zaczęłam buszować między regałami - wróciliśmy do samochodu - a tu brzuszek nizej ot tak ----- któraś juz zaliczyła ten etap??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) dziekuje serdecznie, juz sobie wprowadzam do komorki!!:) a gdybys niebawem dostala smsa o tersci \"rodze!\" z numeru +353851519711, to wiedz, ze to ja - asia (sofijka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem - aga 25 mamy ten sam termin - więc czekam na ciebie najgorsz ze ujsciemam na palec- a nie leże spokojnie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki zycze wam wszystkim pieknego sloneczka kazdego dnia aby tak mocno wam swiecilo aby rozganialo swoimi promieniami ciemne plamy ktore czasami proboja wtargnac w nasze zycie ,a malym dama w brzuszkach ciocia Gosia zyczy by rosly zdrowo i szczesliwie przyszly na swiat i zeby zawsze byly otaczane szczera miloscia i szczerymi przyjaciolmi🌻 C.D. sprawy przedszkola Wiecie co juz nie mam sil co do pan wychowawczyn.Przychodze rano z Konradkiem do przedszkola i widze wszystkie dzieci ubrane na galowo,wszyscy oprocz Konradka wiec pytam sie pani czy dzieci maja jakis apel i slysze ze tak o 10 maja z okazji dnia kobiet wiec podziekowalam jej ze mnie raczyla chociaz teraz powiadomic ze dzieci mily przyjsc odswietnie ubrane a wlasciwie ze znalazla na tyle czasu zeby mi odpowiedziec na zadane pytanie. Wiec nie zostalo mi nic innego tylko szybko isc do domu po garnitur Konradka a mieszkam na duzej gorce wiec jak przyszlam do domu drugi raz to wymieklam:( Dziewczyny bardzo sie stresuje moimi wynikami podam wam tylko te ktore sa strasznie za duze .Do poniedzialku chyba nie wytrzymam. Badanie moczu Kr.biale wynik badania 15-20 wpw a powinno byc 0-4 wpw Kr.czerwone św.30-40 św.0-3wpw obecne bialko,C.ketonowe bakterie bardzo liczne nablonki pł.i okr.pojedyncze Morfologia WBC 10,60 a powinno byc 4,0-10 MEC 0,70 0,1-0,6 GRAC 7,90 1,4-6,5 LYM 18,50 20,5-51,5 RBC 3,87 4,0-5,2 RDW 15,80 11,5-14,5 MPV 11,00 7,4-10,4 Tragedia nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga powiadasz bawidamek ;-) CO do mojego, to niestety zakochał się w pierwszej dziewczynie i to byłam ja. I już go nigdy nie wypuściłam z sideł. I tak biedny męczy się ze mną prawie 11 lat, a ja z nim. Ani on sobie nie użył, ani ja. Także nie wiem, jak smakuje inny zakazany owoc :-D on mówi, że też nie wie, ale czy mu wierzyć ??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi co do tego przedszkola, to naprawdę te panie wredne. A co do Twoich wyników, to nie pomogę, bo kompletnie się na tym nie znam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi co chwile brzuch twardnieje i boli troche niby tak jak na okres, ale bardziej kluje, rozwarcia jeszcze nie mialam jak bylam w poniedzialek u lekarza. Czekam do przyszlego tygodnia i odstawiam tabletki, kurcze a najbardziej denerwuje mnie ta niepewnosc, chciałabym wiedziec chociaz czy doczekam do terminu czy nie:-( Sofijka i mam tak jak Ty chciałabym urodzic dzis, ale tez chciałabym donosic do konca:-) Czuje sie jak hipcia, w nocy nie moge znalesc sobie pozycji, lewe zebro tak mnie boli,ze juz nie moge spac na tej stronie, no i zgaga tez mnie dopadła;-( A najlepsze jest to,ze ostatnio ciagle mysle w co sie ubiore jak juz nie bede miala brzuszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na zapalenie dróg moczowych - nie wiem czy tylko pecherza - bo wtedy nie byłoby białak - nerki białakomocz -wysokie cisnienie - obrzęki - to komponęty gestozy - Więc skontaktuj sie ze swoim GG - nie zaniedbaj sprawy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ugotowałam obiadek, teraz wstawiłam ziemniaczki i czekam na mojego mężulka, który dzisiaj w pkowie. Jestem ciekawa czy chociaż mi tulipana przyniesie???? A idę do gina, to mógłby jakąś promocję zrobić związaną z dniem kobiet. Ale wątpię bo jak mnie ostatnio umawiał to ja do niego- o będzie wizyta w dzień kobiet- a on do mnie że to dla niego święto komunistyczne, któego nie uznaje. Sztywniak. Ja uważam, że to miłe święto. Bo nie pamiętam jak to było w komunie. I nie obchodzi mnie to. Ja dzień kobiet mogę obchodzić codziennie. Znając życie to mój M kupi mi bąbonierkę jakąś. Bo zawsze jak kupuje to słodkie, a potem mi mówi- madziu ale urosła ci dupcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam wczora zdjęcia - Brzucholka - jest gigantyczny !!!!! praybyło mi ok 10 kg - niby nie tak wiele - ale jakmpatrzę na siebie z dystansem - na zdjącia - niw w lustro to dopiero zauwazam suche fakty --- mega wielorybek ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Ty myślisz w co się ubierzesz jak nie będziesz miała już brzuszka, a ja sobie myślę jak ja będę wyglądać jak urodzę. Bo pamiętam jak moja bratowa urodziła i na drugi dzień poszłam do niej do szpitala to miała taki sam prawie brzuch jak by była jeszcze w ciąży. Dopiero w ciągu 2 tygodni jakoś się to trochę zmniejszyło. I tak myślę, że u mnie będzie to samo. I już zapowiadam mężowi, że jak urodzę to żeby się mnie pytał, czy w brzuchu nie zostało jeszcze jedno dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, wykąpałam się i znów chodzę w samych gatkach i koszulce i znów mnie z zaskoczenia wziął listonosz. W biegu zakładałam spodnie,ale zdążyłam. Dobrze że wymyślili coś takiego jak domofon. Ale kiedyś kurier zapukał od razu do drzwi. Pamiętam jakiego buraka zjarałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak wy szybko piszecie nie nadążam czytac hhehe... ja juz nie moge doczekac sie jak ubiore swoje jeansy!! Ale chyba tak szybko w nie nie wejde.. beda czekały na mnie juz w maju!! Ja na obiad dzisiaj poszłam na łatwiznę - moj mężulek ma druga zmianę wiec nie musze nic mu szykowac- podgrzewam sobie kluski slaskie z kiełbaska - a co raz mozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi, z tym przedszkolem to paranoja jakas. Az wkurzam jak czytam o tym. Biedny Konradek. A pani chociaz powiedziala dlaczego Cie nie powiadomila o apelu i czy wytlumaczy ktos sprawe okularow, ze o tym wczorajszym zadrapaniu nie wspomne? Kochana jeszcze dzis i jutro i ten feralny tydzien sie skonczy, bo mam nadzieje,ze wczesniej takie dziwne incydenty sie nie zdarzały i ten tydzien jakis pechowy byl dla Was? Co do wynikow, to porownałam je ze swoimi i faktycznie nie sa ciekawe, chociaz ja polowy z tych badan po morfologii nie miałam, a przynajmniej nie widze takich skrotów. Twoj gin je widział? Co mowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego cisnienia to ja zawsze mam za male a teraz jak zmierzylam to mam 101/50 puls 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawiam w ktore ciuchy wejde, ale mam nadzieje,ze nie bede miala wielkiego problemu bowiekszosc przed ciaza byla na mnie luzna, przy wszystkich spodniach obowiazkowo byl pasek,zeby mi nie spadly z tylka, no chyba ze udalo mi sie cos kupic w sklepie dla dzieci, bo jak bylam w Anglii to na takich stoiskach musialam sie zaopatrywac, bo z normalnymi rozmiarami miałam problem:-) Juz sie widze w butach na obcasie, wreszcie.....i mysle sobie jak mi na spacerku, takiej odwalonej w 10cm obcas kółko w wózku pójdzie, bo ponoc te pompowane czesto pekaja:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja te wyniki odebralam wczoraj dzisiaj odebralam ostatnie z WR wizyte mam umowiona na poniedzialek ale ja pojde jutro bo nie wytrzymam do poniedzialku. Co do przedszkola to pierwszy raz mam takie perypetie do tej pory bylam zadowolona ale w sprawie okularow to nawet nie uslyszalam przepraszam za wczorajszy incydent mnie przepraszali a ja im na to ze raczej powinni przeproscic Konradka bo to jego skrzywdzili a mnie jak tak beda zaskakiwac to najwyzej im urodze w przedszkolu bo cisnienie potrafia podniesc bardzo umiejetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądą jednak na zap dróg moczowych - brykaj do lekarza - bo tu niestety nie mamy tkaiego - niech ci przepisze leczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×