Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mx3 ale sliczniutkie te Twoje malenstwa. naprawdę zaokrągliły się już troszkę. I Marsia jest taka kobieca, że od razu widać, że to panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki złotko, ja właśnie zrzucam nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja znowu wychowalam sie w kamienicach w centrum miasta i pozniej jak poszlam na obzeza miasta ale dalej centrum to beczalam ze mnie na wies wywiezli a teraz nie oddalabbym tego mie jsca w sumie tylko dlatego ze jest ogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o fotki kochane!! candy7@o2.pl Ja mam tak samo jak zuzanka - całe zycie mieszkalam w bloku i teraz jak mam sie przeprowadzic do domku na wsi (5 km od miasta haha) to az sie boje. Dobrze, ze latem jest to miejscowsc turystyczna wiec nie bedzie tak zle - gorzej jest zima. Psy tu dupkami szczekaja - dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze napisze smsa do 21 co myslicie? mx3 no cudne, marysia jest chyba bardziej okraglejsza nie? No a mamusia tez ladnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, masz przepełnioną skrzynkę, dostaję zwrotne raporty Owszem Marysia jest okrąglejsza. Trochę lepiej je. Mały miał martwicze zapalenie jelit I stopnia i później zaczął dostawać normalny pokarm, je wolniej i mniej. Czasem Dojada między posiłkami odrobinkę. Marysia ogólnie ma kształt czaski i twarzy okrąglejszy, Jaś taki owalny, po Tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już oczysciłam skrzynkę, możesz przesłać mi jesli massz chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, zdjęcia poszły (te nowe, bo 3 maile, te wcześniejsze też wysłane dzisiaj chyba masz, co?) Do 21 ja jakiś czas temu pisałam też eska, nie dostałam odpowiedzi. Próbuj, może ma chwilę by odpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisss,ja tez chcę zdjatka.Niech sie ktos zlituje.A tak wogóle to dzień dobry! Też coś słaba jestem.Wstałam o 8,ale o 10.30 znów zległam i dopiero teraz się podniosłam.Pogoda się poprawiła,nawet słonko co jakiś czas wychodzi.A wiecie,że w przyszłym tyg. na być po 1-4 stopnie?Makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka poslalm ci :) napisalam do 21 mam nadzieje ze nie bedzie zla ze jej przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MX 3 - sliczne sa twoje szkraby - tyle je wycałować. aaa nie wiedziałam, ze masz trojaczki - tylko to trzecie jakies takie plastikowe.. ;) Słodkie maluchy! Wyściskałabym je!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki i nie tylko :) MX3 ja też poproszę o zdjęcia k-o-l-k-a@wp.pl Wiecie chyba wybrałam imie! Małgosia. Co o tym sądzicie? Mój Misiek chce Antoninę albo Karolinę. A mi od rana bardzo podoba się Małgosia. Jutro biorę ostatni dzie leków. Ciekawe kiedy po nich mnie ruszy. Dziś też męczą mnie jakieś skurcze mimo leków. A po głowie chodzi mi data 21.03 i coś mi się skojarzyła z porodem. Ha ha wróżka! Całuski Spadam do rodziców na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę po zakupy... kolejne 4 paczki pieluch... hihihihi i trochę soków dla mamuśki :D Powysyłam jak wrócę, albo kochane koleżanki mnie wspomogą i wyślą :D hmmm? mogę prosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zuzanka.To czekam.Mały biedny ma czkawkę,bo mamusia przed chwilą wrąbała 2 kanapki i rurki czekoladowe.Pochłonęła wręcz.I widać ten mój mały głodomór tez się nałykał wód. Jak na sobotę to niezły tu dziś ruch mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3-dzęki za zdjęcia. Tylko nazadnym nie ma Ciebie,a dziewczyny coś pisały o Tobie. Może nie dostałam wszystkich? Prześliczne te Twoje szkraby i rosną jak na drożdżach. Aż dziw bierze że one już mają skończony miesiąc. Jak ten czas szybko pogina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunia poslalm ci juiz zdjatka maluszkow. Fakt jest jakis ruch moze dlatego ze jest taka pogoda fatalna, ja jeszcze mam zamiar dzisiaj jechac do Ostrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala-u mnie co ranek to nowy pomysł na imię.Też nie możemy coś się zgodzić.Miał być Marcel,ale okazało się że w rodzinie Marcina już jest i to nawet 2.A ja ostatnio obstawiam Wiktora,ale mój M cos niezbyt przekonany.Za to dla dziewczynki wiedzieliśmy od razu, że Nadia.No cóż jeszcze będzie USG może chłopczyk okaże się dziewczynką?Bo coą dla chłopca z tym imieniem nam nie idzie...Małgorzata bardzo ładne.Mało popularne jak na dzisiejsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zuzanka.Zdjęcia dodzły.Maluchy prześliczne.Najbardziej podoba mi sie ta rozanielona minka Marysi jak spi. Ruda i izawik dzięki za maile.Nieźle sie ubawiłam.Alina pytam tylko \"gdzie te chłopy\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połozyłam sie na chwilke i nie mogłam wstać. Kurcze, chyba wczoraj przesadziłam ze sprzataniem. Krzyż mnie tak boli, że chyba zwariuję! Nie moge leżec na plecach a na lewym boku mi niewygodnie! Przeciez nie bede siedziec cały czas hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam, zeby chociaz napisala ze u niej wszystko ok ze sie o nia martwimy ale nic nie napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - Przy 2 dzieci na pewno nie ma czasu zeby do nas wpaść... to zrozumiałe. obiadek juz ugotowany i teraz czekam na Familię bo nie mam ochoty jesc sama! Musze sobie jakos poprwic nastrój bo jakis podły jest dzisiaj. Pogoda u mnie w kratkę. Raz pada a pozniej wychodzi słońce. Ale jest zimno wiec chyba nie wybiore sie na dłuższy spacer..nawet nie wiem czy bede w stanie spacerowac z bolącym krzyżem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
a ja wlasnie zaczelam prac wszystkie ciuszki dla synka bo ten czop sluzowy uswiadomil mnie ze porod juz niebawem , tylko teraz zastanawiam sie czy mozna normalnie prac rozek w pralce?? a wogole to wszystkie nowe rzeczy pierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
justaaaa Nie mieszkam w Polsce a na wozek juz sie zdecydowalismy. Wybralismy Jane Nomad w kolorze czerwonym z gondola i fotelikiem Rebel. Jest lekki, ale sporo miejsca po zlozeniu zajmie w samochodzie. We wtorek go odbieramy. Mysle , ze jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
a rzeczy wypralam wszystkie, te po Kubusiu i te nowe. Zreszta w szafie mam same blekitne albo rozowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
kar a mozna do tego wozka zamowic jakies akcesoria typu spiworek na zime?? bo na zadnej stronie nie znalazlam o tym informacjii a tak sie zastanawiam jak moje dziecko bedzie jezdzic w tej spacerowce tutaj są linki do tego kolorku co ja chce, ubolewam jednak na tym ze nie bede mogla przed kupnem go wyprobowac , sprawdzic jak jezdzi itp. ale mam nadzieje ze nie bede rozczarowana http://img247.imageshack.us/my.php?image=woooozzzzzeeeeeeekkkkpu1.jpg http://img220.imageshack.us/my.php?image=woooooozej6.jpg http://img143.imageshack.us/my.php?image=fotelikiizielononiebiessc7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
hmmm teraz to juz sama nie wiem rozek jest nowy ale smierdzi taką chemia , posciel wypiore no i jeszcze zastanawiam sie co z ochraniaczem na szczebelki tez prac czy nie ma sensu??? a pierzecie nowe reczniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochraniacza nie piore.. tak mi poradziły dziewczyny... reczniki bede prała..nad rozkiem tez sie zastanawiam.. kocyki polarowe tez przepiore na niskiej temperaturze bo w sklepie lezaly takie niezapakowane.. wiec zapewne sa lekko skurzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa mojej siostrze jak odchodzil czop to dopiero po 3 tygodniach urodzila, wiec niema co panikowac :) Jesooo ale pogoda masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×