Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość justaaaaaaa
dziewczyny juz sama nie wiem co mam robic, bo jak juz wczesniej pisalam to wczoraj mialam duzo brazowego sluzu i moj lekarz powiedzial ze nie ma sie czym martwic zpewnie szyjka zaczela sie powoli rozwierac i jak nie przestanie leciec to zebym wtedy pojechala do szpitala, no ale przestalo i sie uspokoilo, no ale dzisiaj rano znowu sie zaczelo poczatkowo ten sluz byl czysty tak jak przy dniach plodnych no a teraz patrze ze czasami leci taka lekko zabrązowiona galaretka i juz sama nie wiem czy mam to przeczekac czy jechac do tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa moze jednak podjedz do lekarza lub szpitala.. po co masz sie stresowac!! aaaa powiedz mi. ktory szpital wybrałas na poród??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
mialam rodzic w szczecinie na pomorzanach bo tam pracuje mojego konrada ciocia ale jednak lekarz przekonal mnie zebym rodzila w wałczu (on tam kieruje swoje pacjentki) nie wiem czy orientujesz sie gdzie lezy wałcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czesc dziewczyny Musze stwierdzic, ze jestescie bardzo rozpisanymi forumowiczkami. Jest co czytac. Ale jak tak czytam o tym co wam jest, to stwierdzam, ze ja to chyba urodze w terminie, czyli tego 11 kwietnia. Bo ja oprocz bolu spojenia i miesiaczkowych (chociaz ostatnio bardzo rzadko) nie odczuwam niczego innego. No moze brzuszek troche mi opadl. A co do wod plodowych to mi w 1. ciazy przebila polozna w szpitalu. Najpierw bowiem zaczely sie bole, a ona przy sprawdzaniu rozwarcia mi je przebila. Ale tez sie balam, ze odejda mi gdzies w metrze albo w sklepie. I ja albo tego nie zauwaze, albo chlusna ze mne hektolitry wody. Z tego co pamietam, to bylo tego naprawde sporo, tak wiec zauwazyc tego nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
justaaa ja bym na twoim miejscu juz pojechala do szpitala. Lepiej, zeby cie jakis fachowiec obejrzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałcz - Gwałcz. Miałam tam zajecia z Uniwerku Szczecińskiego na zaocznych studiach magisterskich. Ale to było jakis czas temu... Pamietam hotel - chyba jakis sportowy, w którym spalismy aaa i dom rybaka..hehe ;) i pare lokali, ktore odwiedzalismy co piatek i sobote! Takze znam Wałcz-Gwałcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
uspokoilam sie troche bo przeczytalam na stonie lodzic po ludzku ze ten sluz jest sygnalem ze szyjka sie przygotowuje i ze za kilka- kilkanascie dni bedzie porod , wiec napewno do poniedzialku czyli do wizyty u mojego gin wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
kar79 czytalam ze chcesz kupic wozeczek jane nomad zamowilas go juz????? bo ja tez sie na niego uparlam tylko ze nigdzie go nie ma bo koniec marca poczatek kwietnia bedzie nowa kolekcja z nowymi kolorami wiec czekam cierpliwie bo nic innego mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
*stronie rodzic po ludzku ale robie bledy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
a jeszcze chcialam was sie zapytac czy orientujecie sie moze czy przy cesarce tez trzeba calą cipke golic czy tylko łono i czy konieczna jest lewatywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
justaaa wlasnie jade z mezem pokazac mu ten wozek , bo nawet gonie widzial. I nadal nie wiem czy chce ten czy pegperego. Mysle, ze maz zadecyduje szybko, bo ja to taka niezdecydowana jestem. Ogladam, czytam. Moglabym teraz jakas prace napisac o wozkach. Jesli kupie Jane to w czerwonym kolorze, a jak Peg perego to pomaranczowo-szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
aha czyli ten wozeczek zachowal sie jeszcze w twoim miescie tak?? bo w moim wojewodztwie i nawet u wylacznego dystrybutora i importera go nie ma. dlatego jestem zmuszona do czekania no ale niestety nie widzialam go na zywo wiec jak zobaczysz to podziel sie wrazeniami , plusem jest to ze bede miala ladny kolorek choc szczerze mowiac ta nowa kolekcja za bardzo mi sie nie podoba no i plusem jest jeszcze to ze mają dwustronny material ze mozna sobie zmienic choc roznicy tak naprawde duzej nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
uff no to dobrze chyba to kolejny plus tej cesarki a juz sie balam ze jakas pielegniarka posacina mi pipke , bo pamietam jak kiedys to operacji mnie podgalala to robila to byle jak tak maszynką z jednym ostrzem i mialam pozniej skore podraznioną wrrr a co z tą lewatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
ale robie bledy nie wiem co sie ze mną dzieje juz nawet nie chce mi sie poprawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję :P co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \"wycieki\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję :P co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \"wycieki\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję :P co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \"wycieki\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję :P co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \\\"wycieki\\\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję :P co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \\\"wycieki\\\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 75 - wiem ze przybyło ci tulko 3.5 kg - bardzo niewiele - jestem ciekawa jak wygląda twój brzuszek - mozesz przesłac jakies zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, mnie nikt do cesarki nie golił. Sama byłam podgolona po bokach i trochę z góry - tak elegancko... :D Nie miałam lewatywy, nikt nie pytał, czy był stolec i nie dostałam czopka. Załatwiłam się dopiero 2 dni po cieciu, bez problemów... no, może trochę poza bólem rany... i obawą, że mi szwy puszczą... jakaś dzika jestem. Ogólnie, to na 5 tą dobę nie chciałam by mi położna zdjęła szwy, chciałam jechać do swojego lekarza po 12 dniach. Bałam się, że mi się rana rozejdzie, jak na 6 dzień będę jeździć już do dzieci samochodem i walczyć z bramą garażową. Uświadomiła mnie kobieta, że nic się nie rozejdzie, a jak przedłużę, to przerośnie tkanką tych kilka szwów i dopiero będzie ból. Moje kruszki śpią. Pozmywałam podłogi, zjadłam śniadanie i jak Mama wróci z zakupów, to zostawię ją z dziećmi i zrobię swoje zakupy. Pampersów 2-5 kg mi schodzi paczka na 2 dni, mleko to samo, puszka bebilonu na 2 -3 dni. Ten bebilon niskolaktozowy trudno dostać i zamawiam w jednej aptece, po 1-2 puszki mi babka ściaga, bo twierdzi, że też ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jechać do mamy, ale nie mam siły wstać z łóżka. Jestem taka jakaś słaba, że szok. Aż mnie ręce bolą. Dzisiaj przeleżę cały dzień. Nie zamierzam się nigdzie ruszać. flowerska widzę, że i Ty nie masz już siły tak często zasiadać przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dziwnie czyta jak mx3 pisze o swoich dzieciaczkach a my jeszcze biedne czekamy :) Z tej calej cesarki to boje sie calej tej otoczki, tego znieczulenia tego jak beda mnie ciac niewyobrazam sobie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie musze ruszac, bo zauwazylam ze jak za duzo leze to potem sie gorzej czuje wiec staram sie spacerowac po mojej rezydencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka-już mieszkacie w nowym domu? Przypomnij mi- sami go budowaliście czy kupiliście? Jaki ma metraż? Pytam bo my też niedługo rozpoczynamy budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz powysyłam Oj, zmieniły się te moje kruszki, robią im się pucki na buźkach, nóżki już ładniejsze, nie takie chude i obkręcone skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik my mieszkamy z tesciami tzn ja z nimi mieszkam :) ale cale szczescie mamy wszystko osobno wejscie do domu rowniez, wiec z moja tesciowa bardzo bardzo zadko sie widuje, ale i tak niema to jak mieszkac samemu, myslelismy zeby sie budowac ale szkoda tego domu bo jest ladny zadbany i ogrod jest przepiekny, dobrze ze tesciowa nawet w lecie nie schodzi na dol do ogrodu bo twierdzi ze ja robaki gryza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooo jakie cudne te dzieciaczki, w wozku wygladaja bosko, a w wannie to juz wogole nawet moj Radzio sie strasznie rozplynal, dzieki mx3 za zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka-ja szczerze mówiąc marzę już o tym by wynieść się z miejsca w którym obecnie mieszkamy (blok, IIIp). Niby fajnie,nowy blok, ale ogólnie nie lubię tego miasteczka w którym mieszkam. Dla mnie to miasto dobre na czas emerytury-ciche i spokojne, nic się nie dzieje i wszyscy ludzie to taki jeden klan. Na początku jak się tu sprowadziliśmy to byliśmy nowi i miałam wrażenie że wszyscy to zauważają. Marzę o swoim ogrodzie i miejscu gdzie mogłabym \"puścić\" dzieciaczki. Wychowałam się w domu jednorodzinnym więc chyba dlatego tak mi tego brakuje. mx3- ja też chcę zobaczyć Twoje małe Skarby. iza.lewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×