Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hop hop jeszcze nikogo nie ma na topiku? Nikolla serdeczne gratulacje :) Moli pewnie też już tuli swoje maleństwo 🌼 Nie mam za bardzo co pisać bo znów zapowiada się dzień monotonii ;) Eh mieć już swoje maleństwo na tym świecie :) Ale się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia ja już jestem. Misiek wczoraj wrócił. I jestem padnięta. Przegadaliśmy pół nocy. Teraz już pojechał do pracy, pewnie wróci koło 14. A mi właśnie odszedł ten czop. Coraz bliżej... Coraz bardziej się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest :D Chociaż ja wolałabym już po świętach. Chociaż bym się najadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
widze ze paulka jak zmieniala tabelke to wziela z moimi starymi danami:P wiec poprawiam NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............40......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
a dajecie swoim dzieciaczkom jedno czy dwa imiona? synek bedzie mial na imie szymon ale tatus sie bardzo upiera zeby chociaz na drugie mial jego imie, tyle ze ja juz sama nie wiem czy to pozniej nie ma problemow z dokumentami itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaaa ja mam Szymona z dwoma imionami. Drugie właśnie po ojcu. Problemów z dokumentami nie ma. Spokojnie możesz dawać dwa imiona. U mnie też córcia teraz dostanie dwa. Jedno swoje i drugie po mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala3
czesc dziewczyny juata zadałam wcześniej pytanie paulce 123 ,ale nie ma jej jeszcze ,a ty też masz mieć córkę może ty odpowiesz mi na ten temat (oczywiście o sobie ):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala3
ojej koala pomyliłam to do ciebie pytanko ;) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala podobno jest jakiś sposób, podobno. Ale ja Ci niestety nie pomogę. Mis ie udało, będę miała parkę. Wiesz ja dokładnie wiem, kiedy zrobiliśmy dzidziusia. Podobno na dziewczynkę powinno się przed owulacją. U mnie było po i szczerze to już nawet nie liczyłam że się uda. Staraliśmy się dosyć długo o dzidziusia, wiec dokładnie znałam swój organizm i cykl. U mnie na bank było już po owulacji. Więc moim zdaniem reguły nie ma. Ale jeżeli chcesz dziewczynkę to ja Ci jej z całego ❤️ życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala3
dzięki koala ja 1 dzień przed owulacja się starałam poprostu mi się przesunęłą i myślę ,że będzie synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka11 i Julia ruda_lala i Milenka rudamaxi i Wiktoria zuzanka14 i Bartoszek nikolla80 Dziewczyny, gratuluję, niech Wam się zdrowo i radośnie dzieciaczki rozwijają :D 🌻🌻🌻 Już możecie tulić, całować i oglądać swoje maluchy okrągłe doby :D Nie czytałam jeszcze co u Was, dopiero się zaczytam po świętach i wyjeździe męża. Trochę mnie nie było. Mąż w domu, to i komputer zaatakował. Teraz wyszedł do notariusza to mam chwilę...hihihi Ogólnie, Tatuś z niego fajny, czasem tylko nic a nic nie myśli i po jedzeniu tarmosi maluchy, albo trzyma jakoś dziko, tak, że moje serce skacze do gardła. Wszystkie obawy poszły w cień, już na promie pisał, że to co pisał ostatnio to brednie i już się nie może doczekć kiedy nas uściska. Przygotowania świąteczne, porządki i zakupy już na wyjazd F. (we wtorek :( ) zabierają sporo czasu, a do tego nasze maluszki już z każdym dniem bardziej otwarte na kontakt :) Śpią o 30 min, mniej w przerwach między karmieniami, rozglądają się, wiercą :) Marysia waży 3320, Jaś 3250 :D Niedługo ich 2 miesiące. Kochane Ciocie forumowe i ich dzieciaczki, Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Wam dużo radości, miłości i trochę spokoju ;) Udanych, wspaniałych Świąt :D Całuski, znikam. papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!! mam chwilke wieccc korzystam zaraz obudzi sie Mateuszek na jedzonkooo ale puki co jeszcze spii Kacperek obudzil sie dzis z oczkiem calym posklejanym od ropy przetaralam to sola fizjologiczna powiedzcie mi kochane czy taka tez sol mozna wkraplac do noska jak ma lekki katarek? macie w pokojach gdzie sa waszee dzieciaczki nawilzacze powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na chwilę. Jak zrobie bigos, to poźniej się odezwę :D Tym czasem miłego, spokojnego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nie stresuj się tak, napewno wkrótce urodzisz. Ja też jeszcze z brzuszkiem, ale u mnie jak nic się nie rozwinie dziś i jutro ( a się nie zanosi ) to w niedzielę wywołanie. Jedziemy do szpitala po śniadanku, więc jak dobrze pójdzie to wieczorkiem już będziemy we dwie :-) Wczoraj kupiliśmy w końcu fotelik do samochodu. Paulka ty masz chyba taki sam, bo on jest do kompletu z wózeczkiem jaki kupiłaś. Zdecydowaliśmy się na czarno pomarańczowy, firmy Baby designe. No i jeszcze dokupiliśmy karuzelke z pluszakami do kołyski, bo wydawała nam się jakaś pusta. Ja kupiłam sobie czopki glicerynowe, gdybym miała problem z oczyszczeniem organizmu przed porodem. Mam nadzieję, ze nie będą potrzebne :-) Serdecznie gratuluję Nicoli jej synusia. Mamusia dobrze o niego dbała jak był w brzuszku, bo to niezłe \"chłopisko\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja też dziś robię bigos :-) Pachnie na cały dom, a tu Wielki Piątek...i trzeba nie ulec pokusie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska dziekuje za ksiazeczke 🌻 Nikolka gratuluje!!!! mam nadzieje ze za duzo malych ciuszkow dzidziusiowi nie kupilas hehehe bo on jest niezlych gabarytow hehehe jeszcze raz gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowka2007
hejcia, obserwuje Was bo sama mam termin na 30 kwietnia-CIEKAWOSTKA-powstal nowy topik "mam corke", na ktorym dumny Tatus informuje, ze jego zona Paulina urodzila dzis corke Marysie...czyzby Paulka123 sie pospieszyla i w ciagu godziny urodzila :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena8306
Witajcie Dziewczyny! Jestem z Tarnowa. Czytam Was i śledzę na bieżąco. Ja mam termin na 16.04. I też tak jak Wy nie mogę się doczekać dzidziusia. Miałam wizytę 28.03 i podobno łożysko mam dojrzałe i jest wszystko gotowe na poród. Mam czekać teraz. Jeśli nie urodzę do 11.04 to do szpitala mam iść. Zobaczymy. Na razie nie oszczędzam się,chodzę dużo,i na 4 piętro też,bo mieszkam na 4 piętrze. Przytyłam 12 kg. A dzidziuś na 28.03 miał ponad 3kg. I wiem ze to chłopczyk. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny:-) Nikolla gratulacje, niezłe wymiary ma ta Twoja niespodzianka:-) Czekam na zdjecia. Jeszcze niespodzianke bedzie miala flowerska, o ile innej dziewczynie jakas nie wyskoczy:-) Paulka, pomysl z Tabelka jak zwykle trafiony:-) Nie widze tylko nowych zdjec mojego syncia na blogu, ale wszystko mozliwe ze jako ciemna masa komputerowa cos robie zle:-( madziunka, evanikaa ma ograniczony dostep do internetu, ale ostatnio pisala, ze moze jeszcze przed swietami jej podlacza. Wiecie co, a jak ja czytam Wasze objawy porodowe to nie moge uwierzyc, ze sama nie tak dawno przez to przechodzilam, bo ten czas wydaje mi sie strasznie odlegly. Mx, bardzo sie ciesze, ze Wasze sprawy sie ulozyly:-) Wiedzialam, ze jak Twoj maz zobaczy Ciebie i dzieci to wszystkie glupoty mu z glowy wyleca! Moj ma juz bilet na 29 kwietnia. Troche ciezko mi sobie wyobrazic, ze juz caly czas bedziemy razem;-) Wizja swiat bez Jarka mnie przeraza, bo bede musiala sama odpierac \"ataki\" tesciowej na Bartka! Dziewczyny, w zwiazku z tym,zemam teraz chwile czasu, bo nie wiem jak bedzie jutro chcialam wam zyczyc kochane wesołych, spokojnych i pogodnych swiat. Aniu trzymam kciuki za niedziele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, sol fizjologiczna mozna podawac do noska, przynajmniej moja bratowa wkrapiala mojemu bratankowi jak byl malutki. I jesli mozna to tez poprosze o jezyk niemowlat;agulek_81@o2.pl iazwik, dzieki bo juz myslałam ze u mnie z tym krwawieniem cos nie tak jest. Light, a Ty przestan narzekac ze jestes gruba, bo ja nie moge napatrzec sie na Twoje zdjecie, naprawde slicznie na nim wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka GRATULACJE. Niezłe gabaryty. Jak Ty to kochana wytrzymałaś przy porodzie. aga co do krwawienia ja też mam jeszcze cały czas. 21 co do nawilżaczy powietrza, to mi by się taki przydał bo mam bardzo suche powietrze, a narazie stosuje- biorę 2 mokre pieluchy kładę na kaloryfer i w wazonie mam wodę. Nawet trochę pomaga. Idę na bloga zobaczyć czy są jakieś nowe foteczki. Muszę sama coś wysłaś mojej Igi. Kurcze taka brzydka pogoda. Miałam iść na spacer, ale od 3 dni brzydko i siedzimy w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witam Nocola - GRATULACJE I POZDROWIENIA Ja dziś całą noc nie spałam - myślałam , że rodzę Bolała mnie głowa, plecy, nogi, brzuch i właściwie wszystko A to przez to, że tak leżałam kilka miesięcy, a wczoraj odstawiłam fenoterol i wybrałam się na wyprawę do miasta Tak się schodziłam, że mnie przewiało i od tego mam chyba zapalenie zatok i na dodatek wszystko obolałe, bo nie przyzwyczajone do takiego ruchu No, ale w nocy myślałam, że rodzę, takiego miałam stracha, że aż kilka razy wylądowałam w toalecie ;-) Alarm był fałszywym, ale z tego co mówił lekarz w każdej chwili może się zacząć Muszę jeszcze zrobić sobie kilka zdjęć z brzuszkiem bo w sumie nie mam, a jak oglądam wasze ślicznie zdjątka to strasznie zazdroszczę, a to przecież będzie taka pamiątka Macie jakieś sprawdzone sposoby, na ból głowy ? Ja o 6 rano nie wytrzymałam i wzięłam apap, ale tak naprawdę to cały czas bol mnie głowa Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola!!! Ale kawał faceta!!! GRATULACJE!!! no,no to się nazywa wejście... Dziewczynki z okazji zbliżjących się świąt chciałam Wam życzyć: tym, które oczekują dzieciaczków - samych pozytywnych wrażeń po porodzie, dużo cierpliwości, siły, radosnego oczekiwania i przede wszystkim wspaniałych pociech; a tym, które już to doświadczenie mają za sobą - nieustannego uśmiechu na twarzy, duuuuuużo zdrowia dla maluszków, cierpliwości i czułości. I oby nam wszystkim ktoś kiedyś się za to odwdzięczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wrocilam ze szpitala z bolacymi cycami :) poziej wpadne i opisze wam wszytsko masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... mam chwilkę bo Gabi w końcu od 10 rano zasnęła...A tak to cały czas ze mną.. Co do świąt to spędzamy je w domu,ale w pierwsze i drugie święto mamy gości, którzy chcą zobaczyć Gabrysię. Muszę więc trochę potraw przygotować. Na razie mam pieczony schab z polędwiczką i żółtym serem. Więcej przy Gabi nie dam rady zrobić. Jutro mąż robi sobie wolne,więc będę robiła sałatkę jarzynową i szubę. No i trzeba jeszcze trochę posprzątać mieszkanie... Ostatnio nie mam siły na nic. Ja tak jak i inne dziewczyny chcę Wam Kochane złożyć życzenia: Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uslyszalam wczoraj super krzepiacy tekst od cioci mojego Mezula. rozmawialam jego tata przez skype\'a i ciocia podeszla zlozyc zyczenia... no i mowi, ze to chyba bedzie chlopak (wszystcy tak wroza), a chlopakow to sie najczesciej troche po terminie rodzi (nie wiem, skad ma te wiedze) i no i zebym przez to wszystko nie urodzila uduszonego dziecka, bo zdarza sie, ze dzieci przenoszone umieraja.. zatkalo mnie tak mocno, ze zdolalam odpowiedziec jedynie cos na ksztalt \"acha...\". przepraszam, ze Wam pisze o takich rzeczach (zwlaszcza te dziewczyny, ktore jeszcze nie urodzily!), ale musialam sie wyzalic. jakos wciaz mi kolacza w glowie te slowa. niezle ma wyczucie cioteczka, nie ma co. takie pocieszenie na tydzien przed terminem. a tak z innej beczki, tej bardziej optymistycznej: chcialam Wam wszystkim Kochane, a takze Waszym malym rodzinkom zyczyc pieknych swiat, pelnych nadziei i ciepla bijacego z brzuszkw lub juz z lozeczek:) aby Wasze male wielkanocne pisklaczki wykluly sie szybciutko, a te, ktore juz na swiecie, by rosly zdrowo na pocieche:) duzo sil i optymizmu do walki z przeciwnosciami oraz kilogramami:) duzo duzo milosci! niech Zmartwychwstaly Chrystus obdarzy Was wszelkim dobrem. i dziekuje Wam za to, ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam za te byki i literowki... wsty wstyd wstyd Zuzanko, witaj z powrotem! jeszcze raz gratuluje! ach, juz bym chciala miec te cyckowe problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×