Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

znam to uczucie tez tak robilam, ale napewno wszystko jest i bedzie ok :) idz jutro do szpitala powiedz niech cie rozetna i oddadza dziecko bo masz juz dosc chodzenia w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Paulka wkońcu się doczekałaś.Wielkie gratulacje! Dziewczyny meldować sie po Świętach bo nie wiadomo która urodziła a która nie.Ania75 to pewnie już jest ze swoim maleństwem.Aprilka też coś milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że bawarka czyli herbata z mlekiem tez jest pomocna w produkcji mleczka w cycuszkach.....ja bede ja pila jak juz kiedys wreszcie sie rozpakuje.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla paulki. Tak bidulka czekala i jednak rozpakowala sie wczesniej. Chociaz przyznam, ze teraz mi osobiscie i egoistycznie smutno. Bo bylo nas 3 na 11 kwietnia a zostalam sama :( Jestem w ogole taka jakas nieswoja, boje sie tego, ze mnie jeszcze tydzien nic nie ruszy, ale jednoczesnie boje sie porodu, nie wspominajac o tym jak bardzo boje sie tego jak dam sobie rade z maluszkiem. Glupieje juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka - gratulacje... mega buziaki dla was Własie ciekawe jak tam Ania75 miała chyba dzisiaj stawic sie w szpitalu?? Kurcze a ja nie moge odczepic sie od jedzenia.. ciagle cos podjadam, jak jakis zarłok! Nie moge odmowic sobie niczego... dzisiaj naszła mnie straszna nostalgia - dosc czesto rozmyslam o tym, jak to w listopadzie czy grudniu przezywałysmy nasze pierwsze osnące brzuszki.. a tu juz tyle dziewczyn ma swoje malenstwa przy sobie, inne maja pare dni czy godzin do narodzin a inne tylko dwa tygodnie.. a pamietacie jak miałysmy 20 tygodni do porodu.. Moja przyjaciółka ciagle mi powtarza \"pamietaj kazdy ruch dziecka w brzuchu, bo szybko sie o tym zapomina jak malenstwo jest na swiecie\".. chłone kazdy dzien, wiem jednak ze został mi jeszcze czas.. dwa tygodnie..magiczne dwa tygdonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzila ta nasza Paulka czy nie, bo zauwazylam ze gdzies tam na innym poscie to sie zastanawiaja i wlacza na slowa czy to prawda czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka gratuluje... :) Lightblue dzieki za przywitanie, aha i nie toczysz sie sama- jest nas sporo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka moje gratulacje Wlasnie mam powazna rozmowe z Panem J. i powiem wam nie wyglada to najlepiej oj bede dzisiaj znowu wyc do poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dziendoberek pierwszego dnia po swietach ... Jade dzis po mamae na otnisko , bo BA bez moejej wiedzy zmienilo sobie date jej przylotu z jutra na dzis heh ... dobrze ze mamy jeszcze wolne , bo bylby problem Ale i tak czuje si edzis nie za dobrze , od rana juz pobolewa mnie dol brzucha i ledwo szuram nogamni ... jeszcze urodze w drodze heh moze jednak powinnam zabrac ze soba torbe do szpitala ? cale szczescie ze jade z moim D. zreszta glupotea byloby gdyby poscil mnie sama Mam nadzieje ze swieta minely milo i odpoczelyscie troszke ciekawa jestem ktora sie juz rozpakowala od swiat ??? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamuski... Nie wiem czy dostałyscie smsa od kamili - wiec szybciutko wam go napisze zebyscie wiedziały, ze kolejna mama ma juz swoja kruszynke przy sobie!!! Dzisiaj o 4:15 na świat przyszła córcia Kamilii waży 3420 i ma 57 cm.. obie czują sie dobrze.. a poród miały szybki.. ojj i miała chyba zaplanowany poród na 9 kwietnia pozwole sobie dopisać ja do tabelki... tylko wpisze imię córci jakie na poczatku kamila wybrała dla niuni a jak wroci do nas to potwierdzi.. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poświątecznie. Ale ciekawostki się działy przez święta :) 🌼 GRATULUJĘ NOWYM MAMUSIOM :) 🌼 U mnie narazie jeszcze cisza, ale już się nie mogę doczekać finału. Chociaż z drugiej strony to boję się porodu, bólu, opieki nad urodzonym maleństwem i tych wszystkich niewiadomych które mnie czekają. Ehh dopada mnie czasem takie zwątpienie że sobie nie poradzę i w takich momentach to bym chciała jeszcze rok być w ciąży ;) Jeszcze chyba nigdy nie miałam tak że czegoś tak bardzo chcę i boję się jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to margolcia spojrz na moj wczorajszy post, doslownie wypisz wymaluj masz te same odczucia co ja. To chyba jest jakas frustracja. Jejku, jestem juz trzecia w kolejce, a mam wrazenie, ze to sie jeszcze nie stanie przez co najmniej tydzien. Kamili serdecznie gratuluje. 🌻 Obejrzalabym juz zdjecia pociech naszych nowych mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bd.lilypie.com/y4L1p2.png Jak patrze na moja linijke i fasolke juz na samym koncu to mam lzy w oczach. Tyle czekalam, tak sie jej przygladalam. Najpier zeby w ogole doczekac do polowy, potem odliczac miesiace a potem tygodnie do konca. Zostal 1 dzien A z tego co widze, bede jedna z niewielu, ktore sie przeterminuja. Byl juz w ogole ktos kto rodzil po czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dalej w komplecie. I mam jakiegoś doła z tego powodu.... I od samego rana takie niespodzianki: kamil_a gratulacje 🌻 i buziaki. Jeszcze pare godzin i mam wizyte u ginekologa. Niech on coś zadecyduje , powie, bo ja chyba zwariuje. zuzanka i napewno mama bączka ma racje,że trzeba się wyspac na zas , bo poźniej nie bedzie już tak za bardzo można. I dobrze, ja nie chce się wysypiać, chce mieć moje słońce przy sobie....... I znowu rycze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooooooo jak moj iloraz inteligencji mocno spadł, z resztą nigdy nie był za wysoki ;) Toczę się na poczte zapłacić mezowi ZUS, bo jak wyjdzie dzisiaj,ze mam jechac do szpitala(oby), to musze miec aktualne ubezpieczenie. Ale jak iśc na tą pocztę , skoro \"pocztówka\" za każdym razem jak mnie widzi , to móiw: : o przyszedł nasz grubasek. Szlag mnie trafia!!!!!!!!! Niby nic nie znaczące słowa, a mam ochote dac jej w pysk 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak patrze na wasze wpisy w żaden sposob nie odstaje od waszych watpliwosci.. mam to samo co wy!! Light - a daj babie w pysk.. podobno ciezarnym wszystko wolno!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo babeczki::) chlopcy zasneli wiec mam chwilke czasu, zapazylam sobie inke ihihih coo za smak:P paulkaaaaaaaaaaaaa wielkie gratulacjeeeeeeeeeeee nareszcie sie doczekalas:) a dziewczyną w kompleciee zycie wytrwalosci i przedewsztskim cierpliwosci:) jest juz blizej niz dalej jej ale sobie pozwolilam w te swietaaa bigos sernik piernik salatki zupa chrzanowaaaaa na to wszytsko sobieeeeeeeeeeee pozwolilam nie moglam oprzec sie pokusieeeeeeeee kacperek od dwoch dni nie robi kupki:(:(:( nadal ma ropiejace oczko przemywam sola fizjologiczna katarek po masci majerankowej troszeczke ustał..... a mateuszzz robi sie coraz grubszyy:) ja tez musze dokarmiac niestety robie to rano o 9 i o 23 dokarmiam mlekiem na recepte bebilon nenatal dziewczynyy spioszki ktore mialam np. w szpitaluu sa juz maleeeeeee wyobrazacie sobie , czapeczki ktoreee kupilismy tez sa malee jej rosna w oczach , jak poloze ich na brzuszkuuu jak sie silujaa glowki do goryy tak wysoko podnoszaa nozkami sie odpychajaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila wszystkiego najlepszego odemnie i Vikusi z Konradkiem moja mama tez sie dolacza bo ona tez sie zaangarzowala w Kwietniowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gratlacje dla MAMUś - straciłam rachubę w Srodę 05 wtedy sama rodziłam :P Jak mówiłam -rodziłam na raty - noc 04.04 - spedziłam na skurczach - ale poszliśmi mimo to na spacer - by jeszcze sprowokować - dzięki czemu mamy urocze nacne zdjęcia pod WAWELEM - ostatni taki wieczór rano na 07 .00 - byliśmy w szpitalu - a tu akcja zaczęła ustawa ć - więc zanim weszliśmy do izby przyjęc - poszliśmy wędrować przez dwie h po okolicy - niby znowu się zaczęło - lekarz stwierdził ze rozwarcie 4 cm enema - podączenie -do ktg - a skurcze jakies mizerna - ja je tez odczuwałam nie jako te najsilniejsze -wic klops zdecydowano podac oksytocynę i zacz eło się - ja pier.......... takiego bólu się nie spodziewałam - a na KTG dalej skurcze mizerna MASAKRA - OKAZAŁO SIE ZE ZE ZAPISYWAO !!!!!!!!!!1 na oksy - skurcze dochodziły tylko do 25 odeszły mi wody - skurcze co minuta - prawie minuta - i się okazało że mam 8 cm rozwarcia i ze znuieczulenia niici .Nie wiem jak wy znosiłyście- ten ból - ale gdybym mogła - miała siłę skakać przez okno to bym to zrobiła - a zresztą był parter . Gdyby nie M - to straciłabym zmysły - masowała mnie -mówił -podawał wszystko trzymał pod prysznicem. Przecinał pępowinę . Nie wyobrarżam sobie tych chwil bez niego - być samą z tym wszystkim Kocham go bardzo i nigdy nie byliśmy tak blisko jak teraz- to jest przezycie które połączyło naszą trójkę na zawsze skurcze parte - zupełanie nic nie czułam - wstedy była błogośc -parłam tylko 10 min - ale nie miałam sił nie mogłam powietrza utrzymac pod przeponą- efekt - miałam wybroczyny na całej twarzy byłam praktycznie nieobecna - jak kładli mi dzidziusia na brzuchy wydawało mi się ze włqśnie się obudziłam ze snu - pamietam tylko że synek - Nasza niespodzianka nie byłam wstanie przeczytać zapinki -odlatywałam niestety łozysko mi niecałkiem odeszło- miłam zabieg - znieczulenie ogólne- przez to pamięc poszczególnych wydarzeń mam zaburzoną - mmoże to i dobrze :) wyszliśmy dopiero wczoraj - pojawiły isę małe komplikacje - ale sie rozwiało Dziewczynay - to jest takie uczucie jakiego nie da sie opisać- istnieje ktoś dla kogo można zrobić wszystko - !!!!! kochać tak po prostu - jestem bardzo szczęśliwa Pześlę za chwilkę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziłam tylko 2 h - wszystko - poszło ekspresowo - i najważniejsze że z dzidziusiem oki Zyczę tego oczekującym :) mam pytanie jakie imie dla naszej niespodzianki polecacie - MAKSYMILIAN CZY TYMOTEUSZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czy ja zawsze musze ryczec, jak czytam opowieści z porodu????????????????????????? I to i to imię ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola az sie poryczalam musze sie przyznac zazdroszcze ci tego ze masz tak cudownego meza ok koncze bo znowu rycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla - pieknie to napisałas na koncu... mi sie osobiscie podoba imie Maksymilian - mam kolege Maksa i niezły z niego chłopaczek!! aaa i czekam na fotki candy7@o2.pl rrudamaxi i jak po rozmowie z Joe?? wyjasnililiscie wszystko? mam nadzieje, ze trzymasz sie dzielnie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy sie chyba tyle nie uplakaly jak dowiedzialysmy sie, ze jestesmy w ciazy co teraz. Co to sie z nami wyprawia. Nikolla gratuluje wytrwalosci w bolu no i tego, ze dalas rade wytrzymac do konca bez pytania o plec. Niech Ci synus rosnie zdrowo i czekamy na fotki Dostaje powoli nerwow na pytanie czy juz sie cos zaczelo. Powtarzam wszystkim sto razy, ze od razu dam znac. A tu w kolko smsy, gg, telefony. Mam chyba powoli dosyc czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ale nowych mamuś - tabelki się nam zrównały. Zazdroszczę tym, które już mają to za sobą. Doskonale rozumiem Wasze nastroje - je tez się boję, ale chciałabym juz mieć poród za sobą i też mnie dopada jakieś takie zniechęcenie i dołki - a termin dopiero na 28 kwietnia. Coraz bardziej niedowierzam mojej gin, że urodzę wcześniaj - nic na to nie wskazuje, a dzidzia fika jak fikała i w ogóle nie czuję, żeby się jakos przygotowywała do wyjścia. No cóż zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - nie dziwie sie ze wszyscy sie pytaja \"i jak zaczeło sie?\" Mi jak zostanie 1 dzien mysle, ze bede miała pielgrzymke pod domem a bateria padnie w telefonie od smsow i telefonow... nie dziw sie.. hahah ;) ja w sumie mogłabym juz rodzic.. wozek stoi na przedpokoju, łozeczko dzisiaj skrecamy, posciel przygotowana, ostatnie pranie zrobione. Niby jestem juz gotowa, ale.... tak jak niektore z was moge jeszcze z rok - poł roku pochodzic w ciazy... za duzo obaw... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×