Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam... widze, ze wczoraj byłam ostatnia a dzisiaj pierwsza! jest tak goraco, ze spałysmy do tej pory.. najgorsze jest to, ze w sypialni nie moge otworztc okna..wczoraj jak otworzyłam musialam przeprowadzic walke z pszczołałi, było ich chyba z 10.... dzisiaj sie boje wiec musze czekac do nocy zeby przewietrzyc noclegownie... Kama dala mi dzisiaj pospac...a co za tym idzie w dzien nie da mi nic zrobic. tak jak codzien bede wszystko robiła na raty.. Czy jak sa takie upaly nalezy dopajac dziecko (ja karmie tylko piersia)??? buziaki dla was z samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika jak karmi sie piersiaa to piers jest wystarczajaca (tak mi sie wydaje) ja dopajam koperkiem włoskim i woda ze wzgledu ze dokarmiam u mnie narazie ciszaa okresuu jak nie byloo przez tylee czasu to nadal nie ma:):):):) bozee jest tak goraca muszee zrobic jakies zakupy kupic czapeczki (bo w te co mam sa chyba za grube) skarpetki musze tez kupic jakies spioszkii echhh wlasnie mialam juz kiedys zapytac sie kobietek po cc czy macie na ciele p. na nogach jakies plamy , ja np. mam kreske od stopy do kolana taka przyciemnionaa rowniutenka jak od linijkii wylada jak bym bylaa brudna i na szyii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tez tak ze jak dzieciaczki wasze zasna nie wiecie za co sie zabrac ja np. nie wiem czy usiasc na komputer czu moze szybko cos ugotowac moze posprzatac a moze po prostu sobie odpoczac masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
21 podoba mi sie "nie wiem czy usiasc na komputer........" Ja czasem tez tak mam. Ale podziwiam sie ze dajesz rade sama z dwojka! U nas tez goraco. Jak maz przyjedzie w poludnie na obiad to czmychne na solarium, bo jeszcze nie bylam, ciagle jest cos wazniejszego. A teraz lece skonczyc prasowanie bo nastepne juz suche, a kolejne wlasnie konczy sie prac (to znaczy ja nie piore.. pralka pierze-jak to mowi moj maz). Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper juz nakarmiony , Mateuszek zaraz bedzie sie budzilll musze dawac sobie rade , do 16 jestem sama czasami mam niezly mexykk , latam po domu jak poparzona nie wiedzac w co rece wlozyc a wiecie co jest najsmieszniejsze ze zawsze jak jestem sama z dzieciakami daja mi ostro popalic a jak juz ktos jest w domu too wszytscy mowia ,, ze dzieci spookojne , jakby wogole ich nie bylo,, uzywa ktoras z was pasa poporodowegoo cholera jasne wkurza mnie juz ten zwis musze sie go pozbyc ale chyba na taki pas jest juz zapozno jak myslicie:)? zauwazylam po ciazy tez powiekszajacy sie cellulitis -musze cos z tym zrobic a jak w taka pogode w taki upal wase dzieciaki sa ubrane?| w domku i jak wychodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie w miarę spokojna nocka.mały nieźle spał,a jak marudzil,to zabrała go moja mama do siebie.Ja tylko nakarmiłam,zeby mieć pewność że nie marudzi z głodu.Ja w takie upały zakładam tylko body i skarpetki,ewentualnie przykrywam flanelową pieluszką.Dziś byłam u pediatry i lekarka powiedziała,że jak się karmi piersią nie trzeba dopajać,ale w takie upały można podać zwykłą wodę lub dosłodzić glukozą. Bałam się,że mój mały się nie najada.A okazało się że moja mała kluska waży już 4200!!! A urodził się z wagą 2950.Taki przyrost w niecały miesiąc.Chyba mam w cycochach śmietanę!No i dopisuję się w tabelę.Tylko go nie zmierzyli. nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5100........ 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5000...... .55/63?cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/3940...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4800....... ..56 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........53/? cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5100........ 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5000...... .55/63?cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4800....... ..56 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kama własnie zasneła.. postanowiłam szybciorem zajrzec do was i chyba zrobie jakis obiad... Zastanawiałam sie tez nad spacerkiem, ale chyba jednak pojde z nia nad jeziorko po 16 jak juz nie bedzie tak goraco i jak nie bedzie swieciło tak mocno słoneczko. Przezyłam szok - u mnie w kominie (mam jeden ale podzielony na jakies dwa wyloty 1. kominowy i 2. wentylacyjny) wyległy sie pszczoły. Masakra, straz pozarna powiedziała, ze nie maja pomyslu na usuniecie tych wstretnych bzyczacych potworów, a ja sie boje wszystkiego co bzyczy! Teraz jak przykładam ucho do sciany to wszystko mi bzyczy. Przy mojej kruszynce jest to strasznie niebezpieczne.. nie daj boszeeee jak ktos otworzy kratke wentylacyjna - jeszcze nas zaatakuja.. musze podzownic po jakis pszczelarzach. Moze oni beda mieli jakis pomysl... uciekam zrobic jakis obiadek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam serdecznie mamuski ! Dzis moj syn to aniolek . Spal ladnie cal noc z dwona krotkimi przerwami na mleczko i przewijanko Dal mi nawet pospac do 9 rano walnal z rana piekna koope pozniej pojechalismy na dlugi spacer 30 min metrem do mnie do pracy na Knighstbridge odwiedzialm stare smieci porobilam zakupy no i moje dziewczyny mogly zobaczyc Antosia Tygrys byl grzeczny jak nie wiem co POzniej zaliczylismy spacer w Hyde Parku w domu bylismy dopiero o 5 pm ale pogoda byla taka piekna , ze szkoda nam bylo siedziec w domciu no i pokazalismy babci Harrodsa byla pod wrazeniem a wczoraj Tygrysa nia zwazylam bo taka byla kolejka ze balam sie o niego bo wczoraj dla odmiany byl marudny i nie spal caly dzien tak jak Malenstwo Evanikii widze ze nasze pociechy przechodza dokladnie to samo ... Tygrys obudzil sie wczoraj o 6 rano potem ok 11 z wielkim bolem zdrzemnal sie z pol godzinki zasnal dopiero o 1 po dluugim bujaniu i spal do ... 2 a potem do 10 w nocy nic a nic choc nocke przespal ladnie a dzis spi caly dzien dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! paulka dlaczego mania jest w szpitalu? Znow cos z ta bakteria? Ja bylam z malym u lekarza i dostal masc na ta sucha skorupe na glowce. Raz mu posmarowalam i juz prawie nic nie widac:-) Z Jarkiem mamy ciche dni i widze ze na forum tez cisza:-( Evanikaa u moich rodzicow tez byly pszczely ale przy dachu. Tato czyms je pryskal, zapytam go czym i napisze. Dzis wreszcie zalatwilam Bartkowi paszport i sobie nowy dowod osobisty, bo juz najwyzsza pora byla zeby zmienic:-) Straszny dzis upal i zaduch:-( Nic mi sie nie chce aha, ta krew wczoraj to widocznie nie byl okres bo dzis nic nie ma. 21 ja ubieram Bartka na krotko na dwor, tzn body, spodenki i koszulke. W domu na noc ma body z krotkim rekawkiem i cienkiego pajacyka. A pasa poporodowego nie uzywam Chyba Mama Baczka ma? Evanikaa mi polozna mowila zeby nie dopajac, bo sam nasz pokarm wystarczy do zaspokojenia pragnienia. Wczoraj w centrum zabraklo mi mleka odciagnietego i dalam malemu wode mineralna;-) Evanikaa, moj tato sypall te pszczoly wieczorem jak spaly jakims proszkiem, kupil go w Castoramie, ale juz nie pamieta nazwy:-( Kohannah, dobrze ze choc dzis Antos dal odetchnac:-) Oby tak dalej!! nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5100........ 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4300........... .54cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/51700...... .55/65cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4800....... ..56 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzilam z waga Bartka powyzej, bo wedlug tego co napisalam wazy wiecej niz ja:-) nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5100........ 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4300........... .54cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5170...... .55/63?cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4800....... ..56 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, noc nie nalezlala do najlepszych ale juz zdarzylam sie przyzwyczaic. Mama baczka sie nieodyzwa bo jest u swojeje mamusi do konca tygodnia a tam chyba nierma dostepu do netu. Paulak co znowu jest Manci? Evanika Tobie to dobrze nad tymi jeziorami. 21 kurde jestem pelna podziwu szok zreszta do mx3 rowniez wklejam tabelke bo moj mlody rosnie jak na drozdzach nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5100........ 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4300........... .54cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5170...... .55/63?cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/4800.........53/56 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4800....... ..56 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm zmieniam wage malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ufff jaki upał. :D Moja Karolcia cały dzień przesypia w wozeczku, ktory stoi w sadzie. Jest tam w miarę chłodno. Budzi się tylko jak ma mokro lub kupke albo jak jest głodna. Ubrałam ją dzisiaj w body i rampersa, skarpetki i cieniutką bawelnianą czapeczke. W pogotowiu była oczywiście pielucha tetrowa jakby było jej za chłodno, ale miała cieplutkie rączki i nożki , tak więc nie było potrzeby. Dzięki Bogu( i wodzie koperkowej ;) ) już nie ma takiej strasznej kolki, tak więc mam teraz wiekszy spokój wieczorem. W nocy budzi się 1 czasem 2 razy. Nie moge narzekać na to moje szczęscie. aga śliczny dzieciaczek na tych fotkach. Kochana wspołczuje teściów, wiem co przeżywasz...... Byle tylko były chrzciny......... Wiecie zamówiłam wczoraj u złotnika dla mojej Karoli złotą bransoletke na rączke. Może to kogoś zdziwić, ale ja i moja siostra też takie miałyśmy. Jak tradycja to tradycja. :D Znowu tesciowa powie,że zwariowałam. Hmmm jeszcze nie wie,że zamówiłam fotelik. Stwierdziła,że przecież takiego mnałego dziecka nie bede ze sobą zabierała autem. Hee zrobie jej na złość i jak tylko bede miala powod do wyjazdu, to się zapakuje z Karola i tyle nas zobaczą :P Wczoraj w końcu byłam u fryzjera, mam zrobiony odrost i ładnie ostrzyzowne włosy + uzywam balsamu brazującego J&J i zaczynają się faceci oglądac. szczególnie na cycki ;) :D Majty ściągające poporodowe też używam. Bo bez nich to chyba bym sobie zeby brzuchem wybiła :D Dobra zmykam, spac poki moge.. A to Karolki fotelik. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=194397447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! tak jak pisała zuzanka, ja siedzę u mamy, bo ona wzięła sobie urlop i tam mam superancko. Przesiedzę cały czas na podwórku, mama zajmuje się Igą i jest fajnie. Poza jednym, mój M pokłócił się z moją mamą i się nie odzywają i nie przyjeżdza ze mną do niej :-( Ja nosiłam pas pociążowy. Myślę, że mi pomógł bo wciągnął się mój brzuszek. Pochwalę się Wam, że zostało mi jeszcze +4kg. 18 nadbagażu poszło w siną dal ;-) :-D U mnie też upał jak cholera. Moja Iga chodziła dziś w bodach z krótkim rękawkiem i pampersiku. A spotkałam koleżankę, a jej córka (4 miesiące)- body z długim rękawem a na to pajac welurowy. Tragedia. To dziecko ugotuje się. A ona na mnie wyzywała, ze to ja zgłupiałam;-) Dobra zmykam spać. Muszę jeszcze zebrać pranie, bo ponoć w nocy mają być burze, deszcze itp. Trzymajcie się moje Drogie. Pewnie zaglądnę dopiero na koniec tygodnia. aga nie przejmuj się Teściami. A co do Jarka, to przejdzie Wam. Mnie mój M tak ostatnio złości, że zabiłabym go. Codziennie pije piwko i mam już tego dosyć. Nie spija się, ale mnie drażni jak widzę, że każdego dnia musi wypić 1-2 piwka. Alkoholik jeden :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, Upały już jak w pełni lata :D sama poleżałabym na słonku wygrzała stare kości i złapała bronzu, ale opieka nad dziećmi... dom, zajmują sporo czasu. W tą pogodę ubieram maluchy w same body z krótkim rękawkiem w domu (ciut większe - luźniejsze), bez nawet skarpetek. Kiedy śpią nakrywam tylko delikatnie flanelową pieluszką. Na dwór na body z krótkim: synkowi bezrękawnik i krótkie portasy, skarpetki cienkie i sandałki, córci sukienkę z krótkim rękawkiem i pumpami (coś ala krótkie spodenki do sukienki), skarpetusie cienkie i sandałki. W ogrodzie czy na tarasie bez czapeczki, i butków, i jak zasną lekko przykrywam pieluszką nóżki. Po prostu sprawdzam, czy łapki albo nóżki nie są chłodne i wtedy przykrywam, inaczej nie. Teraz mam stracha... moja siostrzenica złapała ospę, a codziennie jest też u mnie. Martwię się by moje maluchy tego cholerstwa nie dostały... to zbyt wcześnie. Powikłania dla takiego dziecka po ospie mogą być okropne, zwłaszcza porażenie układu nerwowego, no a Jaś ma drżenia.... na tle neurologicznym, więc tymbardziej się stracham. Babeczki, trzymać kciuki proszę, by jednak nie złapały moje dzieci tej ospy. Podeślę wam lada chwila jakieś fotki :) Z mężem - foch. On nie pisze i nie dzwoni, ja nie piszę i nie dzwonię, bo i po co... jak będzie chciał to się dowie co u nas, nic na siłę. Nie wysyłam mu zdjęć dzieci... nic. Ponoć zarezerwował bilet na wakacje na zjazd, a na kiedy... też nie wiem. Udaję, że mnie to nie interesuje - kiedy. Wczoraj moje kochane bratki jak by ktoś grzebieniem przeczesał w przedziałek... leżały obustronnie zwieszone z donic... myślałam, że po nich. Podlałam, później mała burza i deszczyk i żyją... takie dzielne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika... tragedia z tymi osami.. może kup sobie moskitierę na łóżko i dla bobaska też.... to i przy okazji komary latem was ominą. Ja zawsze latem wyjmuję moskitierę i wieszam... mnie wszystko co lata lubi podjadać, może dzieci też... zapobiegawczo zawieszę. No, by nie było problemów z uczuleniami po ugryzieniach... dziecka jeszcze nie znamy na tyle, by wiedzieć, jak zareaguje organizm na ukąszenie. Ja nie nosiłam pasa i nie noszę. Pisałam wcześniej, brzuch wraca do siebie, nie mam zwisu. Do dopajania między wszystkimi posiłkami używam herbatek hipp, trochę chłodniejszych niż mleko: koperkowa, rumianek i na przeziębienie. Jakoś nie mam zaufania do glukozy. Po co sztucznie dziecku podnosić cukier we krwii i dawkować dodatkową energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jade dzisiaj zaliczac prawo finansowe ale nie zdziwie sie jak obleje cos mnie podkusilo i weszlam na skype zeby napisac do Joe ze w piatek jedziemy na badanie sluchu a tu wyswietlil mi sie komunikat ze mnie zablokowal,ale dziad zaczal nie wporzadku ja skoncze dla niego tragicznie tylko skoncza mi sie egzaminy i zaczne walczyc dla dobra Vikuni.Ale sie wkur.....lam,grrrrr az ryczec mi sie chce i gardlo mi sciska😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) melduje ze zyje, upal ze zdechnac idzie wczoraj prawie wogole nie spala :( i zasnela na noc o 22 a o 2:30 obudzila sie na cyca , wiec nocka nie najgorsza mala juz zaczel;a sie swiadomie usmiechac i uwielbia jak tata i brat do niej gadaja:) slucha jakby wiedziala o czym gadaja :) wczoraj zlozylam podanie o prace w szkole dziewczyny trzymajcie kciukasy zeby sie udalo dziewczyny spotkanie super sprawa ja tez sie na to pisze Paulka co z mala? dzis z mala ide na szczepienie, ciekawe ile przybrala w zeszlym tygodniu jak bylam w przychodni to przybrala 900gr i urosla 2 cm Wiec narazie wpisze sie do tabelki a wage i wzrost uzupelnei pozniej nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5100........ 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4300........... .54cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5000...... .55/63?cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm kamil_a.........Wiktoria.......10.04.....3420/4320.........59cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4800....... ..56 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. rudamaxi ten Twoj Joe to H... straszny jak tak mozna. mx3 trzymam kciuki za Twoje malzenstwo a przede wszystkim z maluchy. u nas dzisiaj bark pogody niby jest 20 stopni ale niebo zachmurzone jak na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika bardzo dziekuje za emile strasznie mnie podbudowalas ze nie wyglaam tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie!!! kapi kapi dzieki za pytanko co u mnie.....wiec u nas juz lepiej (odpukac puk puk) weronisia juz jest spokojniejsza.....mam obserwowac jej pepuszek i jak zauwaze ze jest coraz bardziej odstajacy to mam szybko pojechac do pediatry...ciekawaq jestem jak wygladaja pepki waszych pociech.... jejku jak goraco!!!! dobrze ze mamy juz malenstwa na swicie bo jakbysmy mialy chodzic w ciazy to nie byloby za fajnie......w taki upałłłłł...... zakladacie dzieciom czapeczki w taki upał na dworek? ja juz mam malusio pokarmu.....sciagne tylko tyle zeby 100 ml podac raz dziennie malej i to nie za raz tylko kilka razy probuje sciagnac.....zaluje ze nie moge cycusiem :-) karmic bo to jednak bylyby niezapomniane chwile....niunia juz na bebiku + raz moje mleko..... mx trzymam kciukasy zeby twoje dzieci nie zlapaly ospy.... rudamaxi za ciebie tez trzymam kciuki....powodzenia na zaliczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wogole niemam mleczka i Bartek jest juz tylko na sztucznym. Wczoraj bylam na dworze od 9.30 do 17.30, mlodemu bardzo sie to podoblo. Jak czytam ze tylko raz albo dwa wstajecie w nocy to strasznie wam zazdroszcze ja nadal wstaje co 3 godz :( wygladam juz jak zombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam mamuski ! U nas w UK w koncu zrobila sie piekna pogoda Sloneczko swieci od wczoraj jak oszalale od rana i dzis powtorka z rozrywki mam nadzieje ze tak bedzie juz dluzej Wybieramy sie dzis na spacer jak wczoraj ale najpierw musze umyc okna i ciutke sprzatnac Powiem wam ciekawa rzecz , moze ktoras z was ma podobnie , albo wie o co chodzi i jak sie to leczy heh zaobserwowalam ze mam nieporownywalnie rozna ilosc mleczka w kazdej z piersi z lewej wyciagam niecale 25 ml za to z prawej potrafie az do 160 ml czy to normalne ??? Oczywiscie wiaze sie z tym odpowiedni bol jak sie pier napelnia Prawa boli i piecze a lewa prawie nic No i nie wspomne o roznicy wizualnej Staram sie karmic po rowno z kazdej podczas jednego karmienia podstawiam Tygrysa najpierw do jednej na jakies 15 - 20 min a potem do drugiej prawie na tyle samo czasu smieszne co nie i nie wiem co z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja dzis sie w koncu wyspalam:-) Mx trzymam kciuki za to by maluszki nie zarazily sie ospa i zarudamaxi aby zaliczyla dzis egzamin:-) Zachowan facetow nie skomentuje, bo sa fatalne, ale mojemu tez niewiele brakuje:-( Juz odliczam dni do niedzieli i jego wyjazdu. Kapikapi nie ma pomyslu na prezent komunijny:-( Patrzac na dzieci wydaje mi sie,ze nie potrafia sie niczym cieszyc. Corka Jarka kuzynki jak cos dostanie nawet podziekowac nie potrafi:-( A ztesciami nie utrzymuje konatktow i tak jest chyba lepiej. Pamietam jak pisalas,ze najwazniejsze ze Twoja tesciowa jest dobra babcia,ja tez ju kilka razy pisalam ze dybym widziala,ze Jarka matce zalezy na dobru Bartka bylo bymi latwiej zniesc cala sytuacje, ale ona traktuje malego jak zabawke. Oj koncze ten temat bo zaczynam sie juz gotowac w srodku na same wspomnienie o nich. Kamila_ moj Bartus tez sie usmiecha i guga jak mowi sie do niego, wspaniale uczucie prawda? Trzymam kciuki,aby szczepienie odbylo sie bezstresowo:-) kohannah, mam identycznie jesli chodzi o roznice pokarmu, nawet piersi te same:-) Tyle, ze ja mam male cycki i wizualnie roznicy nie widac. Ja mysle,ze u mnie wynika to z tego,ze Bartek zawsze wolal ciagnac prawego cyca i ten wytwarza wiecej mleczka, wiec nie wiem co jest przyczyna u Ciebie. Doroteczka, nie martw sie tak bardzo, bo u Bartka tez byla lekka przpuklina, ale polozna powiedziala ze zniknie jam maly zacznie siadac, natomiast lekarka powiedziala,ze wogole nie ma sie czym przejmowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kapikapi dzięki za troskę :) ja w niedzielę też byłam na komunii i nie mieliśmy pomysłu na prezent więc daliśmy pieniądze. Wiem wiem mało oryginalne ale myślę że się przyda. Co do szczepionek mam pytanie. czy płaciłyście za tą szczepionkę by było 1 ukłucie czy brałyście te refundowane z NFZ ? bo ja z Karolką w przyszłym tygodniu się wybieram i nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia ja placilam za szczepionke, chcialam oszczedzic bolu Bartkowi ja placilam 110 zl u mnie, jezeli masz tylko pieniazki to nawet sie nie zastanawiaj. Mam pytanie do mamusiek bliznkaow bardzo mnie ciekawi dlaczego jak jedno malenstwo jest chore drugie nie moze byc szczepione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to co jest z Wami? taka cisza!!!! juz mi sie tu meldowac!!!!!!!!!! U mnie dzisiaj fatalna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
o widze ze zaczelyscie rozmowe o szczepionkach. my jutro idziemy tylko pewna rzecz mnie zastanawia. prosilam tesciową zeby zamowila tą szczepionke 6w1 ktora tez jest na sepse no i teraz nie wiem czy moj synek bedzie kluty tą dodatkową plus jeszcze tymi obowiązkowymi szczepionkami czy juz w tej szczepionce 6w1 są zawarte te obowiązkowe???? a co do karmienia to nie wiem co sie dzieje z moim synkiem dostaje butle a jest caly czas glodny je tak co 2,5 godziny 120ml lub nawet troche wiecej no i wciągu dnia dostaje mojego mleczka tak ok 60 ml dzisiaj sie zastanawialam czy jest wogole sens dawac mu tak male ilosci i czy lepiej by nie bylo juz calkowicie zakonczyc tą laktacje, jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj dzien drugi palant mnie wnerwil to ja dziecko ciagne na uniwerek a gogus mi mowi zebym przyjechala za tydzien w czwartek.Jak ja niecierpie facetow,grrrrrrrrrrrr. Mam nadzieje ze przez to wszystko nie dopadnie mnie znowu jakis dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi kurde co za dol, tak silna dziewczyna i dol!!!!!!!!!!!! Juz mi sie tu rpsze usmiechnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×