Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ja też nieraz dodaję masła. rany,ale mi narobiłaś smaku. Będzie mi się dzisiaj bób śnił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik🌼😘 a te kwiatki i caluski to od Vikuni dla cioc ktore przesylaly jej dzisiaj tyle dobrych fluidkow:) izawik jak spotkasz sie z kar to ja koniecznie pozdrow. A moze zrobimy jakis zlot odszczelimy sie w kiecki i balanga na calego ,a za wszystko wysle rachunek do J:P Dziewczyny ja jadlam truskawki ,troche czeresni ,agrest,troche malin nie moge sie oprzec temu wszystkiemu skoro wszystko mam na ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - nie robiłam puchatych..nie miałam na nie czasu... zrobiłam zwykle na ciescie nalesnikowym..ale ja sama ich nie jadłam...nie chciałam zaszkodzic mojej kruszynie...sprobowałam tylko czy sa dobre..aaaa jeszcze dodaje do nich troszke cynamonu, zeby wydobyc lepszy smak jabłka! Jak czytałam mame baczka zaczełam sie zastanawiac... jak karmi sie piersia i zaczyna sie podawac soczki, to kiedy? miedzy karmieniami?/ wiem, wiem mam jeszcze troszke czasu do podawania innych smakołykow niz piers, ale to nie daje mi spokoju! Doroteczka - ale twoja córcia ma bujne włoski.. i widze, ze i ty zrobiłas sobieład na głowce.. oo jak mi sie marzy fryzjer!! Nie mam kiedy sie do niego wybrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuynka- przepraszamy, przepraszmy...Ty też masz bawić się wyśmienicie. To jest rozkaz! dziewczyny-jak możecie to przyslijcie mi swoje nr gg i tel bo ja wszystko gdzieś zapodziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ty oczywiście wybaw sie na maxa...a sukienka napewno super....... ale tak jak piszesz my babki jestesmy zmienne....ja tez potrafie cos kupic i przyjsc d domku i krecic nosem....zebyscie wtedy widziały mine mojego P...hehe izawik ja mam ponad 300 zdjec samej Weronisi a takich zdjec na ktorych jestem z nia razem to bardzo mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dziekuje ale ja nie robie nic nadzwyczajnego po prostu bardzo sie z wami zwiazalam i przejmuje sie kazda z was z osobna bo traktuje was jak swoja rodzine.Ciesze sie ze moja krotka rozmowa z Toba Ci pomogla,jesli bedzie mialo byc jeszcze lepiej to moge zaraz znowu zadzwonic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - nie jestes jedyna..mi tez nie ma kto robic fotek z Kama.. przewaznie ona jest sama na zdjeciach.. musze kiedys namowic mojego G na sesje...ale on zawsze nie ma czasu... na szczescie za bobem nie przepadam... ale za malinkami...czeresniami i wisniami ..taaak. Czasem jak ide do moich rodziców, zerwe sobie pare malin..aa co od kilku nie powinno sie nic stac mojej Gwiazdeczce! Madziunka - no no no zaszalej za te, które beda siedziały w domu i szalały przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, macie może elektroniczną nianię? możecie mi coś polecić bo zamierzam to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi coś o tych nianiach a ja zmykam już chyba spać. Spokojnej nocki... Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka sorrki wylecialo mi z glowy ale to przez te badania i egzaminy jestem zakrecona jak skorupka slimaka.Baw sie dobrze i maja cie potem bardzo bolec nogi bo tez masz tanczyc za siebie i za nas:) izawik ja mialam kupic elek.nianie ale skoro J ma przyjechac wiec tworze liste co moze przywieźdz,a jak nie to kupi tutaj ja myslalam o Philipsie jak ogladalyscie ostatnie zdjecia mojej Wiktorii to tam gdzie jestem z Vikunia to te zdjecia robil nam Konradek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
ja tylko na moment widze ze dzisiaj sie niezle rozpisalyscie ale chyba jutro nadrobie czytanie bo maly zaczyna juz marudzic, chcialam Wam sie tylko pochwalic ze zdalam maturke !!!! nawet bardzo dobrze nie licząc tej nieszczesnej matmy co fuksem mi sie udalo, malo zamiar dzisiaj to uczcic jakims piwkiem no ale niestety nie moglam wyjsc bo moj K jedzie o 3 w podroz 500 km zycze spokojnej nocki paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaa Yuuuuuuuuupi!!!!!!!!!!!!!! moje gratulacje🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 No to teraz uczcze druga zdana mature dzisiaj i znowu oczywiscie herbata koperkowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Maxi, to cudownie usłyszeć, że Vikunia ma dobry słuch... to wspaniale :D EEEe mówiłam, że badanie nie wychodzi i wszystko będzie dobrze :D wróżka czy co? Jutro idę na pogrzeb przyjaciela mojego męża, zmarł w wieku 30 lat w nocy na zawał. Chowali się od dziecka razem, jak bracia... madziulka, mi przeważnie jak coś kupię to już w domu się nie widzi... rasowa kobieta z Ciebie i tyle :D Oooo dzisiaj robiłam przy pomocy siostry porządki w garderobie. Wystawiłam 6 wielkich worków z ciuchami i teraz wiem co mam nosić a co dokupić.... tyranka niezła... taki był ze mnie zorgownik szmat, że cała biedna wieś się ubierze (bo wszystko wywiozę do rodziny koleżanki). Przyjemna nowina, mój mąż w końcu rozpowiada, że szuka mieszkania, może ktoś ze znajomych z pracy będzie coś słyszał o promocyjnym wynajmie 2 pokojowego czegoś... Zmykam zaraz do spania, bo rano będzie tragedia co na siebie włożyć i prasowanie 10 ubrań, a wybranie 11tego. Dobrej nocy mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - ja mam elektroniczna nianie http://www.allegro.pl/item205587399_elektro_niania_fisher_price_j6999_model_2007_.html i powiem ci szczerze jest rewelacyjna. Słysze wszystko, nawet jak Kama cichutko stęka. Na początku jak słyszałam własnie stekanie, biegłam po schodach na złamanie karku, wpadałam do pokoju a tu cichutko sobie moja córcia spała. Przyznam ci się, szczerze, że zakup tej nianki byl jak najbardziej trafnym wyborem. Mogę ta nianke ci szczerze polecic. Uciekm sobie do łozeczka..czas najwyższy odpoczac po całym dniu! słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowe mam ciezka bo kolejna noc zarwana dobrze ze to przedostatni egzamin bo w przeciwnym razie dlugo bym tak nie pociagla . Trzymajcie za mnie kciuki o 14.30 bo sie bardzo przydadza,bo stwierdzam ze nic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... ja tylko na chwilke powiedziec \"czesc\"! Rudamaxi - oczywiscie bede trzymac kciuki za zdany egzamin!! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka i mama baczka super zabawy justaaaaaaaa gratulacje rudamaxi powodzenia mx3 przykro mi a wszystkim innym czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bobu to ja też uwielbiam, ale nie jem narazie puki jeszcze daje troche pierś idze. Ale ja właśnie robię tak jak pisała zuzanka. W masełku i w bułeczce smażę. I nie obieram go wcześniej. madziunka ja Ci mówiłam wczoraj, że razem będziemy się bawić na weselach. co do zdjęć, to ja też mam z igą bardzo mało. Mój M ma z to pełno, bo jak widzę, że robią coś fajnego, to robię im fotki, a mój M nigdy by się nie domyślił, żeby nam zrobić. Ale Iga sama też ma ich pełno. Pamiętacie jak mówiłam Wam, że leżaczek bujaczek u mnie się nie sprawdził, bo iga go nie lubiła. Cofam te słowa. To jest jej teraz ulubiona rzecz. Może w nim siedzieć godzinami. Ostatnio nawet zasypia w nim. A jak ją wyciągam z niego to jest wrzask jak chorera ;-) A teraz siedzi w nim i chichra się do mnie, zaczepia mnie, a ja wredna matka zamiast się z nią bawić to wypisuję tutaj różności. a i powiem Wam, że Iguśka cały czas teraz wkłada ręce do buzi. I tak się ślini. Zmykam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanko, któraś z Was ma tą fridę do noska? Sprawdza się to? Warto to kupić??? Bo jak mam odciągać jej gruszką to ona dostaje nerwicy, a ja przy niej. Czy z tym będzie łatwiej??? izawik udanego wypoczynku u teściów i miłego spotkania z kar. mx3 współczuję. To niesprawiedliwe, że tacy młodzi ludzie umierają. Kurcze facet w tym wieku. Masakra. Zresztą każda śmierć jest bolesna. Wygoncie mnie. Mój M pojechał po moją mamę ( i tak że po nią pojechał, przecież się niby nie odzywają), bo mama dzis zostaje z igą, mam nadzieję, że dadzą radę. Iga usnęła, a ja już necik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka - ja nie mam fridy, tylko cos podobnego i nazywa sie Soplek. Kupiłam w aptece. działa podobnie- chyba tak samo. Powiem ci szczerze, tyle razy juz probowałam wyciagnac Kamie jakies gilki i za kazdym razem mi nie wychodziło. Nic nie mogłam wyciahnąć. Nie wiem czy za słabo wciagałam powietrze...w kazdym razie u mnie sprawdza sie woda morska w areozolu, robie psik, ona kicha i wszystko mam jak na dłoni wykichane! Dzisiaj znowu wstretna pogodna. Na sama mysl, ze moja Kami spedzi dzien w domu dostaje białej goraczki. Bidulka moja kochana. Dzisiaj rano zauwazyłam, ze i moja Kami ma chyba katarek, tak strasznie rzeziła i widziałm, ze ciezko jej sie oddychało. Wkropiłam jej wode morska, kichneła i wyszła mega kozucha...ale nadal ma taki chrabąszczowaty oddech! Jak jej nie przejdzie do poniedziałku pojade do lekarza..teraz nie wiem tylko czy do pediatry czy do laryngologa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka ja mam ta fride ale do tego trzeba miec zajebiste pluca :) Paulka zaglosowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
u nas pogoda tez niezaciekawa ale na szczescie nie pada wiec jak synek sie obudzi to idziemy na spacer do bankomatu:P mi polozna powiedziala ze bez wzgledu na pogode powinn sie z dzieckiem wychodzic tylko trzeba odpowiednio ubrac, o juz slysze cos marudzi a ja jeszcze nie zdazylam sie ubrac:/ kurcze troche sie wkurzylam bo chce isc od pazdziernika na studia (wczesniej planowalam ze dopiero za rok, no ale coz nastawilam sie ze pojde w tym roku i i mama i tesciowa mnie namawialy , a teraz gadam z ojcem(jest w irlandii) i on stwierdzil ze pieniadze mi da ale po co sie spieszyc dziecko jeszcze male i ze szkola mi nie ucieknie, pozniej babcia to samo! juz sama nie wiem co mam o tym myslec boje sie ze za rok juz mi sie nie bedzie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... paulka ja tez zaglosowalam....i bede dalej glosowac...🌻 ja tez mam fride, ale nie dam rady zadnych zwierzakow nia wyciagnac z noska werki...ja wpuszczam jej sól fizjologiczna potem jak zaczyna pic mleczko z bulelki to jej wtedy czyszcze nos gruszka, ona wtedy da wszystko zrobic nawet obiac paznokietki hihi a wy wszystkie wpuszczacie wode morska? ja nie wiem co to bo jeszcze jej nie uzywalam... a co do spirali to moze troche sie uspokoilam...tłumacze sobie ze te straszne przypadki byly rezultatem np zle zalozonej spirali...al i tak po niedzieli pogadam z ginem... mój maz dzisiaj bedzie mial gosci...wiec jutro pewnie sie odezwe dopiero....chyba ze jeszcze klikne nim oni przyjda.... rudziutka trzymamy kciuki.....moja córcia też trzyma kciukasy za ciocie...j a mam nianke babyone tez jestem zadowolona całuski dla Waszych Pociech od cioci dorotki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
no i zostaniemy w domu bo zaczelo lac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Magda i Madziunka, zycze Wam super zabawy. A mnie cholera bierze,ze nie ide na to wesele ide tylko do koscioła jeszcze berdziej sobie humor spieprzyc:-( justaaa gratulacje! Ja mialam rok przerwy miedzy szkola srednia a studiami. Pewnie,ze lepiej isc od razu,ale jak masz cel zeby studia skonczyc to zrobisz to predzej czy pozniej:-) ruda powodzenia! a co do spacerow to tez chodzimy codziennie, czasami mi sie tak cholernie nie chce, ale coz jak trzeba to trzeba;-) wczoraj Bartek siedzial w wozku, zbytnio mu sie to nie podobalo, a ja juz myslałam,ze znalazlam sposób zeby go na spacerach uspokoic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo ja jak zwyklee przelotemm , niczym jak huragan katrina:D kar i izawik zazdroszcze spotkania swietnieee mam nadzieje ze i nasze spotkanie sie kiedyss zisci: pijjee kawkee , ale tylko czekac az obudzi sie kacperek zaklaladm mu sliniakii slini sie okropnie pare minut i cale rekawy mokree pod szyjaaa echh bedaa zebyy czy nie bedaa beda na pewnoooooooooo rudamaxii ciesze sie ogromnie , cudownie , kamien z serca spadll wyobazam sobie Twoja radosc jestem dzielna super kobitkaaaaaaaaaaaa caluski dla wikunii i konradkaa dla wszytskich naszych dzieciaczkoww oczywisciee ja mam fride i jestem zadowolonaa nie uzywam soli fizjologicznej bo polozna i pediatra powiedziala ze lepiej uzywac wody morkskiej sol jest w kropelkach a wodaa rozpyla sie na całe scianki noska i nie podrazniaaa a nawilzaa o wiele lepiej zapylam:D wodą nosek czekam chwileczkee i uzywam fridy chlopcy ja uwielbiaja:D narazieeeeeeeeeeeeeee wypadaja wam tez wlosyy mnie wychodza garsciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21🌼😘 Jestem juz w domu myslalam ze jak przyjede to wykapie dzieci i siebie i pojde spac ,ale przeciez nie nazywalabym sie goska i tak wczoraj mowilyscie o sprzataniu ze ja wczoraj wolalam nie poruszac tego tematu ,bo az strach.wiec przyszlam nakarmilam malutka ululusialam Konradek sie bawi a ja juz posprzatalam z kurzu jedno pieterko. Co do egzaminu ,pytania byly krotkie przez co byly tematami-rzekami mozna bylo pisac i pisac a dali tylko godzinke:( w poniedzialak wieczorem kolezanka odbierze mi indeks to bedzie wiadomo jak mi poszlo.Na trzy napisalam nawet duzo a na 4 tylko dwa zdania bo braklo mi czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×