Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

dziewczynyy ja juz na prawde nie wiem co mam zrobic mateusz dostal tak okropnego świądu (chyba dobrze napisalam) buzki drapie sie okropnie , cały sie rzucaa w snie , co mam poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu 21 wspolczuje nie wiem co by pomoglo ja pewnie posmarowalabym galaretka.A bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bliźniaków
21 spróbuj posmarować synkowi buźkę taką maścią flexiderm można kupić w aptece bez recepty nie jest droga a bardzo skuteczna naprawde polecam moim maluchom tez pomaga ja zreszta sama tez ją stosuje jest całkowicie bezpieczna bo jest tylko na bazie naturalnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 chyba najlepiej bedzie jak udasz sie do lekarza, nie zawsze leczenie na wlasna reke wychodzi a zwlaszcza u takich maluszkow my wczoraj bylismy u chirurga,niestety malemu wodniaczki sie jeszcze nie wchlonely, mamy przyjsc w 7,8 miesiacu i wtedy jak cos to zrobia usg,no i lekarka wypatrzyla jeszcze przepukline w pachwinie ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. mika ma rację, lepiej idz do lekarza... może wodniaczerk potrzebuje troche wiecej czasu zeby sie wchlonac.... My mamy dzisiaj drugie szczepienie. Ja juz jestem cala w strachu, Kami zapewne znowu zniesie to dzielnie...oby!!!! Wypogodziło sie u nas, wiec o 11 wybiore sie na spacerek... wczorajszy sie udał i nawet Kami ani razu nie zajęłacza, że chce na ręce. Spała cały czas. Rudamaxi - ja bym pokazała J gdzie raki zimuja..... ojj pokazała!! Nie mniej jednak, poczekaj na niego, żeby twoja Vika miała przyjemność poznać fathera... Lece do mojej Kami bo zaczyna pojękiwać...czas na mycie buzki, raczek, oczek..i dzień swistaka znowu sie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! 21 dzieczyny maja racje, pojdz do lekarza bedziesz spokojniejsza. mamo blizniat, a na co ta masc sie stosuje, na uczulenia? mika biedny Tomaszek mam nadzieje, zejak pojdziecie do chirurga nastepnym razem wszydtko bedzie juz dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_bliźniaków
Wskazania: Maść Flexiderm stosuje się wspomagająco, w leczeniu przewlekłych schorzeń skóry: przy wyprysku, rumieniu, atopowym zapaleniu skóry a także po oparzeniach, odmrożeniach oraz w łuszczycy i nadmiernym wysuszeniu skóry. To pediatra poleciła mi tę maść bo moje dzieci są alergikami i często też maja jakieś wypryski na buźce i troszke szorstka skórkę,więc spokojnie można jej uzywać,ja na przykład uzywałam jej jak zrobiło mi się pęknięcie w kaciku ust i błyskawicznie mi się zaleczyło warto spróbować o ile pamietam to chyba 11 pln kosztuje pewnie zależy od apteki:) a swoja drogą 21 to moze lepiej wybrać się do lekarza tak jak radzą dziewczyny po co dziecko ma się męczyć,moze jakies jedzenie go uczuliło? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale żeś pojechała Jarkowi z tym trzecim miejscem. Ty to jesteś podły charakterek ;-) lepiej Ci nie podpadać :-D :-D :-D zuzanka a Ty co??? komp CI nawalił, że Cię nie ma??? rudamaxi mam nadzieję, że nerwki już CI troszkę przeszły ❤️ 21 tak jak mówią dziewczyny, idź do lekarza, bo nie wiadomo co to jest. evenika trzymam kciuki za Kamę, a Ty się nie stresuj zobaczysz, że Twoja Księżniczka będzie dzielna (byle nie tak jak moja ;-) bo ją było na II piętrze słychać) U nas też łądna pogoda. Pewnie pójdziemy gdzieś w plener. Oczywiście nasza stała trasa- park. codziennie w nocy śni mi się mojego M siostra, która jest w ciąży i śni mi się, że już rodzi. A termin ma za 4 tygodnie. Już chyba się nie mogę doczekać na jej Niuńka i stąd te sny. OStatnio takie sny mnie męczyły, jak ja byłam w ciązy. Ciągle porodówki mi sie śniły, a teraz znów przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamo_blizniaków. Moj Bartek ma taka kaszke, chropowata skóre na szyjce i klatce piersiowej. We wtorek bede z nim u lekarz to zapytam co to jest i przy okazji czy ta masc moge stosowac. I dla siebie chyba ja zakupie bo mi gebe wysypało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Baczka rozgryzłas mnie:-) A Jarek obrazony na całego;-) O Zuzance własnie przed chwila myslałam, bo ostatnio tak siedopominała mojej obecnosci a teraz gdzies znikneła:-( rudamaxi jak nastroj, co z tym Twoim chłopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik widzę, żę Vikuni się poprawiło i już pozwoli na Twoją nieobecność. Mam nadzieję, że nie musialaś jechać po nią na sygnale w nocy. Musisz ją dzisiaj wycałować i pochwalić, że jest najdzielniejszą dziewczynką na świecie. kohanah cieszę się, ze Tygrysio polubił dziadków. To się nazywa poświęcenie pisać na klawiaturze tak jak Ty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ukrywa się gdzieś na gg i podrywa facetów. Przez pomyłkę mojego podrywała ;-) :-p A ja tak myślę sobie o Aprilce, która tak kiedyś się udzielała, a teraz zamilkła na amen. Kobieto żyjesz??? Jak czytasz nas nieraz to się odezwij!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i czołem jestem jestem wczoraj jak poszlam na spacer o 11 to wrocilam o 18 :) kurde nic nie moge napisac bo Bartocha sie burzy jak zasnie to opowiem wam pewna historie ruda kurde ten twoj J to baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka jak na razie mam dosc facetow w koncu mam ich dwoch. gotuje sobie wlasnie kukurydze, zjem sobie ubiore bartka i na spacerek, kurde ja to juz powinnam byc taka chuda po tych spacerach ze szok, miszkam w gorach wiec wiexznie ide pod gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei mysle sobie czesto o Sofijce bo od porodu chyba tylko raz sie odezwała. Mam jej nr tel, ale z tego co wiem ktoras z dziewczyn do niej pisała i nie odpisała, oby wszystko było ok u nich. No i ostatnio myslałam o Monice79 tej ktora pisała sobie z nami na poczatku ciazy. Mam ndzieje, ze sie dobrze trzyma i niedługo doczeka sie ślicznego dzidziusia i Monia jak zagladasz do na czasmi, to pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zuzanka, zaintrygowałas mnie, jaka historie??? Z tych co Mama Baczka nam serwuje co jakis czas?? Nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie chce samej z Bartkiem chodzic na spacery po moim debilnym osiedlu:-( ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka kukurydzę powiadasz- ale wypasik. Nieźle pojesz :-D :-D :-D Ale powiem CI że mi spacery z Igą pomogły. Jak się odchudzałam tak bardzo i do tego chodziłam cały czas z Igą to waga leciała mi szybciutko w dół. No ale teraz tak jak wam pisałam od poniedziałku znów prowadzę rygor. Jem po 1000 kcal. Mój M wczoraj z wieczorka zamówił pizze a mi język do dupy uciekał ale się nie skusiłam. A tak żałowałam mojemu M, że biedny pół nocy latał do kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec: moja dobra kolezanka wyladowala w psychiatryku wykryto u niej jakas psychoze typu bordelinego czy cos takiego, okazalo sie ze przyczyna tego bylo to ze jej matka jak byla z nia w ciazy brala psychotropy i pila duuuzo alkoholu, Ela ma 2 malych dzieci, maz terz wystapil o uniewaznienie malzenstwa bo ukryla to przed nim, taka osoba np jest bardzo mila a nagle popada w agresje, i wyladowala w tym szpitalu dlatego ze chciala zabic swoje 2 letnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze, szok normalnie!!!! Straszne, biedna kobieta bo to schorzenie przeciez nie z jej winy i bedne dzieci:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, a na poprawe humoru to własnie przeczytałam jak na 49 str napisałas,ze Twoj maz jest w 100% przekonany ze bedzicie miec dziewczynke, nie ma jak meska intuicja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slicznotki!!! jedak kupilam Malemu na prezent ubranko...butelke aventu...i fajna kolorowa pieluszke....butla napewno sie przyda....juz wczoraj mleko w niej pil.......:-) (dzieki za wszystkie rady) no i poszlismy wczoraj do tego maluszka- Ernesta....jest tyci w porownaniu do mojej kluseczki...a ze on m ieszka z rodzicami w klatce obok nas....na przeciwko tesciow...to jak malenka nasza zaczela plakac i marudzic to oddalismy ja do tesciow.....troche sie posmiala....a potem wpada tam do nich tesciowa i pyta sie czy mam dla weronisi czopek tutaj bo ona strasznie placze....to my biegiem do niej....moj P ja na rece wzial a ona juz tylko sie skarzyla (tak sobie jeczala).....przyszlismy z nia szybko do domku a ona grzeczna jak aniolek....czyzby juz moja mala krolewna chciala do nas i do domku??? wczoraj zauwazylam u niej pare takich czerwonych suchych malych plamek....posmarowalam jej to od razu kremem balneum baby i juz dzisiaj mniej....co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Radek bawil sie w ginekologa i obliczyl ze to bedzie dziewczynka tylko ze dupnal sie o jeden dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×