Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

light nie przejmuj sie u mnie to samo. ja poprostu kazsuje takie wredne komentarze i zapominam o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika i Zuzanka gratuluje zabkow LightBlue olej durne wpisy kasuj i juz jak widzisz jakis niezbyt zapowiadajacy sie wpis to nawet nie czytaj do konca tylko kasuj i szkoda sie nawet troche denerwowac na zawisc innych i ich mega glupote nie ma lekarstwa. Wczoraj mialam jakies problemy z necikiem najpierw napisalm post i wyslalm ale go nie bylo potem nie moglam wejsc na kafeterie jak weszlam to zobaczylam ze wlasnie tego ostatniego postu mojego nie ma wiec napisalam drugi podobny .Dzisiaj wchodze patrze sa dwa:O Moja niunia znowu spi:D wiec ja mam chwilke na spokojne wypicie kawy bo Konradek oglada jakis film na gorze o dinozaurach:D Justa jak sie wyspisz to zdaj relacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie: mika82,madziunka27,koala79,flowerska i ruda_lala macie bałagan na poczcie, zapchała wam się skrzynka. evanikaa, ale ze wogóle komus sie chce tak z rana byc złośliwym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼To na poprawe nastroju;)To pewnie pogoda tak na ciebie dziala moze zrob sobie mega kompiel z pianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dziekuje za filmik :) Moja Maniula tez tak bezprzerwy nawija. U twojej malej juz chyba beda jakies zabki szly to sie tak slini. Wiec to juz niedlugo :):D i dziekuje za fotki tomusia i weronisi. strasznie slicznie dzieciaczki . no i gosia dzieki za zdjecia Wikusi bo Ci ostatnio nie podziekowalam a oczywiscie obejzalam wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doroteczki filmu nie obejrzalam bo nie mam tego programu:O ide obejrzec inne cudo filmowe bo wczesniej brakowalo mi czasu MaMani nie ma za co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuję za zdjęcia Dorocie i Gosi. Niestety nie mogłam odtwoorzyć filmu z Werką. Jaki program jest do tego potrzebny? mika- gdzie jest ta lista z adresami @? poproszę teraz o zdjęcia,bo miałaś komunikat że skrzynka jest przepełniona. aga- Bartek tak nagle przestał pić mleko? Jak radzisz sobie z napływającym pokarmem? justaaa-jak po imprezie? wyszalałaś się? gratuluję pierwszych ząbków :-) które dziecko zostalo jeszcze bezzębne ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z Kubą na targach artykułów dziecięcych i obkupiłam moje dzieci w odzież używaną. A było tyle ludzi. Biedny Kuba stał za mną i co 3 minuty pytał kiedy pójdziemy w końcu do domu. Niektóre rzeczy to jak nowe. A najbardziej się zdziwiłam jak zobaczyłam skarpety Spidermana, które w H&M kupiłam mu za za 45 zł (takie ze skórzanymi spodami) a tam na stoisku producenta kosztowały niecałe 25 zł. Lekko się zdziwiłam. Jednak trzeba uważać na to za ile się kupuje. Gdybym nie była w gorącej wodzie kąpana to na tych targach kupiłabym Mai krzesełko do karmienia i leżaczek. No ale już wcześniej zamówiłam z Austrii. Za chwilę idziemy z moim mężem do kina, nie na film ale chwilę odsapnąć od dzieci. G stwierdził, ze jestem ostatnio agresywna. A jaka mam być jak sama siedzę w domu. Gdzieś muszę dać upust mojej energii. Kazał mi iść pobiegać ale ja zaraz będę chora jak zacznę biegać. Może gdybym zaczęła ćwiczyć. Już miałam kupić sobie rowerek do ćwiczeń ale jakoś nie wyszło. Light blue mój mąż to ten: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d05050bccdcae74.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie zeby obejrzec filmik weronisi to trzeba miec quick time.... a ty light blue jak krecisz te filmiki? czym? to moze i ja tak zrobie a bedzie ok i kazda z was zobaczy moja niunie.... my wczoraj tez sie wybawilismy...choc zakwasow nie mam dzisiaj....maz przyjechal z pracy i powiedzial ze wychodzimy ze znajomymi na pizze, potem sie okazalo ze do baru na piwo...czego za bardzo nie lubie bo nie lubie piwa no czasem redds jablkowy....i pelno dymu z papierosow zawsze jest w takich barach...a wszyscy znajomi palili tylko ja jedna rodzynka bylam nie palaca....no ale coz... wiec zostawilismy malenka u tesciow na noc i siup do baru...po jakims czasie okazalo sie ze tam tez sie tanczy...no to pierwsi zaczelismy sie bawic.....nawet fajnie bylo wybrykalam sie za wszystkie czasy...... dzisiaj wstalismy.....wspolny prysznic ;) i po corcie poszlismy i od razu na obiad......... teraz wercia spi a jak wstanie to idziemy klatke obok do znajomych......do tego malego chlopczyka ktory byl na zdjeciach ktore niedawno wam wyslalam..... sylwia cos sie juz dlugo nie odzywala.... kurcze pewnie spelnia obowiazki malzenskie hihih i nie ma dla nas czasu......bo przed slubem to klikala czesto no nie? reszta dziewczyn tez sie ociaga w pisaniu...... kiedys umawialam sie ania75 i 21 na basen do wawy.....czy to jeszcze aktualne? ciekawe czy ania bedzie miala ochote na spotkanie....kurcze a jaki stroj obowiazuje na basenie? musi byc z laycry (nie wiem jak to sie pisze)? musze jakis sobie zakupic...bo umawiam sie a nie mam w co sie ubrac........ caluski.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę.Może wróce poxniej. rudamaxi, mi to tak naprawde dobrze robi wyjście z domu, tak na dwie , trzy godziny. Jak mąż pilnuje Karoli. Wtedy odpoczywam- psychicznie. Chociaż taka kapielą to też bym nie pogardziła. Prawda jest jednak taka,że jak każdy człowiek mam swoje problemy i najcześciej sobie z nimi radzę. Teraz niestety mnie przerastają :( Doroteczka, ja filmuje Karolcię aparatem fotograficznym.Echhh, fajnie miałaś, wczoraj....dzisiaj ;) kar masz przystojnego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - skrzynke oczyszczam na biezaco, jesli wiadomosc jest duza to przez szanowny onet nie przejdzie wiec zmien adres na flowerska@gmail.com Dopiero sie pakowalam a juz pora zbierac manatki z polski. Lece w srode wieczorem. Ciesze sie, ze Tomus ma okazje zobaczyc pierwszy w zyciu snieg. Jutro moze mu pstrykne fotke w jakiejs zaspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue moja skrzynka nie ma prawa sie zapchac, to jakas inna przyczyna, sprobuj wyslac jeszcze raz Izawik zaraz wysle adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika i mx3 udalo mi sie odzyskac poprzedni nick na skype:D Pozostale dziewczyny ktore znalazlam ze maja to poprosilam was o dodanie mnie do swoich kontaktow a kto nie ma skype to wyslalam mu zaproszenie . Ciesze sie bo odzyskalam wszystkie rozmowy z J.:P LightBlue i Kapikapi mocno was przytulam i wysylam moc pozytywnej energii by wszystko wam sie wszystko wyprostowalo.I macie jeszcze po 🌼-u. Justa no to super widze ze wzielas sobie do serca ze za nas wszystkie masz sie wybawic dlatego tak cie glowa boli bo jak za kazdą z nas wypilas to wlasnie teraz masz taki troszke bol glowy ,moj sasiad w takich sytuacjach wypijal zawsze wapno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny zaraz naprawię błąd :) rudamaxi nie mam skeypa(czy jakos tak) ale dziekuje za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby mnie ktoś w oddmiennym kolorze nie zaatakował:miało byc skype :P dziewczyny wysłałam jeszcze raz :) Dzisiaj dopiero znalazłam czas na to i zauważyłam dużo waszych wpisów na blogu Karoli, za co serdecznie dziękuję. a teraz spadam czytac Sage o ludziach lodu BajBaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby mnie ktoś w oddmiennym kolorze nie zaatakował:miało byc skype :P dziewczyny wysłałam jeszcze raz :) Dzisiaj dopiero znalazłam czas na to i zauważyłam dużo waszych wpisów na blogu Karoli, za co serdecznie dziękuję. a teraz spadam czytac Sage o ludziach lodu BajBaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhhmm
Saga o ludziach lodu - wspaniala seria, polecam wszystkim ktorzy jeszcze nie czytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja pierwsza?!!!!!!!!!! Dzisiaj sukces, spałysmy juz nie do 6:20 a az do 6:35. Cos sie wczoraj mojemu dziecku stało,ze nie chciała spac sama w łózeczku. Spała ze mna. Ona jest wyspana, zadowolona, patrzy co ja własnie pisze do was.A ja jestem jak połamana, wszystko mnie boli. rudamaxi, chociaz barzo bym chciała, to raczej\"marne szanse\", abym mogła co kolwiek innego wgrc na ten komputer niz to co jest do tej pory.Jak mam pozniej wysluchiwac komentarzy mojego G, to wole zbastowac. mmhhmm, mozna sie uzaleznic od tych ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo.. a ja czwarta..tyle, ze ja wstalam bo musialama jechac do pracy. Kamcia sobie slodko spala z moim G wiec ich nawet nie budzilam calusem! Dobrze, ze tygodnie szybko leca - blizej do weekendu. Wczoraj wybralam sie Kamcia na maly spacer i ugrzezłam w blocie, powaga, po kostki w blocie stalam....a wracajac taaaka zablocona, tvn24 nagrywal wywiad z wojtem mojej gminy...łooo matko mam nadzieje, ze nie zmiescilam sie w kadrze! Doroteczka...ja po foramcie kompa nie mam zadnych programow...wiec jeszcze nie widzialam filmiku...aaa w dodatku dzisiaj moj G zawozi kompa do dalszej naprawy... mam nadzieje, ze to nic powaznego, bo nie wiem co ja poczne bez neciku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa bede uwąznie śledziła każde wiadomości :D No i ciśnienie mam juz dzisiaj podniesione na maksa :(. Brak mi słów na temat jedej osoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light co sie stało?? Justaa ja ubieram Kamcie w kurtke, sweterek, bluzke z dlugim rekawem bawełniana i bodziaka (kombinezon czeka na mrozy), rajstopki i spodnieno i oczywiscie przykrywam tylko kocem i nakladam osłonke na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję. Maja miała w nocy gorączkę a teraz ma chrypkę więc jeśli będzie nadal gorączkowała muszę iść z nią do lekarza. A tam jak wiecie dziesiątki chorych dzieci i mam nadzieję, że nie przyniesie stamtąd jakiegoś choróbska. Pewnie to przez sobotni wypad na basen ale tak jej się podobało, że nie miałam sumienia jej wyciągnąć z wody. Justaaa ja wystawiłam gondole i fotelik za 750 ale myślę, że nową gondolę możesz śmiało sprzedać za co najmniej 500 zł Dziękuję w imieniu męża za komplement. Mój mąż mnie zdradza :-( Gra notorycznie w gry strategiczne. A ostatnio w Wiedźmina. Ponoć super gra. No .. musi być super. Bohater Gerald chodzi nawet na dziewuszki, żeby nie powiedzieć prostytutki. Jakoś dziwnie się z tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×