Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

już jestem. Kasia śpi-troszkę marudziła, ale ja byłaam twadra i nie wyjęłam jej z łóżeczka i w końcu zasnęła... Karina - ja skończyłam pielęgniarstwo na UMK ( Collegium Medicum w Bydgoszczy). coprawda studia skończyłam rok temu ale miałam tyły w pisaniu pracy (same ankiety robiłam kilka miesięcy). ale mam juź wszystko za sobą i się ogromnie cieszę. ok lecę licytować na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziękuję za gratulacje...:) napewno od dzisiaj będzie mi się spało spokojniej... Karina - ja skończyłam pielęgniarstwo na UMK (Collegium Medicum w Bydgoszczy). MaMani - fajniutko Ķania się prezentuje w tych świątecznych kreacjach :D ok. lecę licytować na allegro... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale nie ten klawisz wcisnęłam - miało być Mania - oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik jak ja cie rozumiem ,najgorzej mam w sobote .Najpierw kompie Viki potem nalewam wode i jak ja wycieram i takie tam wszystkie po kapieli;) to Konradek sam sie myje potem mala do nosidelka i ide z nia do lazienki by umyc Konradka a potem obydwoje do lozka Konradka i cos im czytam,czasami musze czytac baaaaardzo szybko bo krolewna domaga sie cycusia jak juz zasna oboje to ja musze chwile odsapnac po tym maratonie zanim sama pojde wziasc dluga kompiel.Ale swiata Bozego bym juz nie widziala gdyby nie moje dwa kochane serduszka.To wlasnie moje dzieci nauczyly mnie cierpliwosci ,ktorej mi zawsze brakowalo a takze dystansu do wszystkiego co jest malo wazne.Uwielbiam sie patrzec jak sie ze soba bawia z jaka czuloscia Konradek potrafi przytulic sie do Wiktorii i milo mi zawsze gdy potrafi zadbac i o to by Wiktorii tez cos kupic.Wczoraj pisal list do Sw.Mikolaja i pierwszy pisal dla Wiktorii bo jak to powiedzial to jej pierwszy Mikolaj a ona nie umie pisac wiec musi to zrobic za nia by mikolaj jej tez cos przyniosl.Napisal Lalke Agatke ,ja nie wiedzialam co to za lalka ale dzisiaj krzyknal MAMO SZYBKO!!!!! wiec ja lece z gory a on chcial mi pokazac reklame w telewizji tej lalki ;) KOCHAM SWOJE DZIECI i wiem ze one mnie tez:D NO to sie wygadalam:D MaMani musimy ubrac nasze ksiezniczki w te sukienki i zrobic im razem zdjecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ja juz po upuszczeniu krwi;)jutro wyniki i chwila pawdy czy juz pozbylam sie tej anemii:O Nocke mielismy superowa niunia tylko raz cos zaplakala wiec ja przystawilam do cycusia ale pociagnela raz i zasnela .Lece jesc sniadanko bo strasznie jestem glodna:) Zycze wszystkim milego dnia.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki... moja niunka nie daje mi pospac w nocy..ale juz sie przyzwyczailam. Nie dziwie sie jej! Caly dzien mnie nie ma, wiec nocami odbija sobie moja nieobecnosc! Mam pytanie!! Jak myjecie maluchom buzki?? Nadal uzywacie wody przegotowanej?? Moje pytania sa tendencyjne, ale kto jak kto mnie lepiej doradzi..hehe Mania jest slodka w tej kiecuni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika dzieki. Ja mojej myje buzie juz zwykla woda nie uzywam juz przegotowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa-ja jeszzce myję przegotowaną bo Gabi ma taką szorstką buzię. Nie wiem od czego więc wolę na razie obchodzić się z nią delikatnie. byłam dzisiaj mile zaskoczona,bo moja zakatarzona Wiktorka nie obudziła się w nocy ani razu :-) Gabi ocknęła się przed 1 , dałam jej smoczek i zaraz zasnęła. A na karmienie obudziła się po 4 i potem o 7:30 razem z wiktorką. Więc nawet się wyspałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO... Ja myje buziaczka corci zwykla woda.... Moja Werka wczoraj nie mogla zasnac.. poltorej godziny sie meczyla.....chyba zeby znowu atakuja bo jak posmarowalam pare razy zelem to zasnela ale dopiero o 23.......co sie u niej nie zdarza bo z reguly zasypia miedzy 20-22.....zalezy ile spi dzien........... za to dzisiaj wstala o 7 a juz o 8.30 sie uspala na 2 godzinki a ja oczywiscie z nia.....hihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co dzisiaj takie pustki?? Ja w pracy a podczytywanie was to moja odskocznia od papierów!! Halooo dziewczyny! aaa zmieniłam Kamci pieluchy z Pampersow na Huggigsy czy jakos tak..i co?? przesikala MI JA W NOCY. miała mokrego pajaca.. aaa tego posta pisze juz godzine czasu, bo za kazdym razem ktos mi przerywa..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina- jeszcze trochę to blog kwietniówek zamieni się w blog Gabrysi i Mai ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dziewczyny , których dzieci mają leżaczek - bujaczek z fischer price powiedzcie mi czy wasze dzieci też się tak mocno wychylają? kilka dni temu posadziłam małą do leżaczka, przypięłam i sama poszłąm do łazienki. za chwilę słyszę jak mała stęka. przychodzę do pokoju a ona wisi w leżaczku, a głowa kilka cm nad podłogą... od tamtego czasy bardzo się wychyla w tym leżaczku, majstruje przy właczniku wibracji itd. ona już w nim nie leży - cały czas chce siedzieć - nawet uśpić jej dziś nie mogę a to bya jedyna metoda usypiania jej w dzień, bo wieczorem zasypia sama w łóżeczku...:( już mi ręce opadaja... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita a który masz leżaczek? Bo my mieliśmy ten: http://images28.fotosik.pl/108/57d0835e35f79230med.jpg a on jest tylko do 9 kg lub 6 miesięcy i nie mogłam już w nim Mai zostawić bo się tak kręciła na boki, że pewnego razu by mi wypadła z niego. Połowę tułowia miała na podłodze bo chciała sobie sięgnąć zabawkę. A teraz mamy nowy i Maja jak na razie nie specjalnie go lubi. Moje dzieci są chore więc nie mam na co czekać i muszę z nimi iść do lekarza. Kubuś nie ma gorączki ale ma tak samo brzydki głos jak Maja. Myślę, ze to krtań i już się boję, że przepisze antybiotyki. Całą noc spały bardzo źle. Budziły się po kilka razy a ja krążyłam między ich pokojem a sypialnią. Mówi się, że małe dzieci nie dają spać a duże nie dają żyć. Spać już teraz nie dają więc co to będzie później???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita a który masz leżaczek? Bo my mieliśmy ten: http://images28.fotosik.pl/108/57d0835e35f79230med.jpg a on jest tylko do 9 kg lub 6 miesięcy i nie mogłam już w nim Mai zostawić bo się tak kręciła na boki, że pewnego razu by mi wypadła z niego. Połowę tułowia miała na podłodze bo chciała sobie sięgnąć zabawkę. A teraz mamy nowy i Maja jak na razie nie specjalnie go lubi. Moje dzieci są chore więc nie mam na co czekać i muszę z nimi iść do lekarza. Kubuś nie ma gorączki ale ma tak samo brzydki głos jak Maja. Myślę, ze to krtań i już się boję, że przepisze antybiotyki. Całą noc spały bardzo źle. Budziły się po kilka razy a ja krążyłam między ich pokojem a sypialnią. Mówi się, że małe dzieci nie dają spać a duże nie dają żyć. Spać już teraz nie dają więc co to będzie później???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - trzymam kciuki żeby obyło się bez antybiotyków i żeby maluchy wyzdrowiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz evanika - a moja to taka akrobatka, że głowę miała kilka cm od podłogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Dzisiaj rozpisałyście się strasznie, aż oczy bolą od czytania :D Pozdrawiam, zajrzę, jak znajde czas, którego ktos mi sporo dzisiaj zarąbał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita- ja mam też leżaczek tej firmy i Gabi też się wychyla. Zawsze jest przypięta i myślę (chyba że się kiedyś zdziwię) że nie jest w stanie wywrócić się w nim. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5099004d83995a3.html dzisiaj robiłam porządki w moich szafach i zobaczcie jak ubrała się moja córcia , miała radochę jak zobaczyła tyle moich ubrań :-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f46feab1bd069226.html wczoraj przeżyłam szok,bo dowiedziałam się że w nocy z soboty na niedzielę i nastepnej też zgwałcono i zamordowano u nas 2 kobiety! już nie wyjdę na dwór po zmierzchu, a ostatnio wieczorami chodziłam na solarium....koszmar. a to moja Gabrysia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f276067f6ecf5f30.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_inka
czy bedac w ciazy któras z was miała tak ze było jej tak niedobrze ze sama prowokowała wymioty? czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_inka
nikt mi nie odpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka_inka- nie zdarzyła mi się taka sytuacja opis zdjęcia ubioru Wiktorki: -moje czarne cienkie rajstopy -czarne buty na obcasie -bluzka -pasek od szlafroka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×