Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evanikaa- Gabi też nie kwapi się do raczkowania, ale za to najbardziej lubi gdy prowadzi się ją na nóżkach. Gdy chwycisz ją za rączki to od razu podciaga się na nogi. Siedzi na kocu i wkurza się że nie może się dalej przemieścić,ale sama nie ruszy tyłka ;-) umie tylko przesuwać się na tylnej części ciała :-) mamy alergików- znacie może jakieś przepisy dla małych dzieci bez alergenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje konto pocztowe wlasnie dziala na nowo. Laskawie sie naprawilo samo z siebie. Odebralam kilkadziesiat maili jeszcze ze swiat m.in. od izawik, agi, rudej lali, doroteczki i inne za ktore baaardzo dziekuje. Dzieciaczki wygladaja swietnie i rosna tak szybko. W takich odswietnych ubraniach jak koszula Bartka wygladaja na wieksze niz sa naprawde. Moj piskacz wlasnie usnal, pewnie na 20 minut. W nocy tez mi dal popalic, nie spie od 5. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, na zdjeciech te dziewczynki przebrane za ksiezniczki wygladaja jak MYDLAKI;-) Wszystkie na jedno kopyto. Stroj Wiki jest kolorowy i oryginalny, mam nadzieje,ze bawi sie swietnie!!!! Flowerska, a ja znow jak patrze na inne dzieci na zdjeciach to Bartek wydaje mi sie maly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jestem tez niewyspana bo Weronisia budzila sie co chwile...to przez zebole bo az wgniatala buzie w poduszke majac smoczek w buzi.....oj nie wiem kiedy naucze ja spac w nocy w lozeczku...to znaczy ona moglaby spac w lozeczku bo w nim zasypia i w dzien w nim spi ale jak zaczyna sie budzic tysiac razy w nocy to ja kapituluje....i ja biore do siebie i wtedy sie psisiulka przytula do mnie i spimy a mnie prawy bok az boli od spania tylko na nim....a jak sie przekrece to niunia chce zeby sie do niej przytulic a conajmniej dac jej reke...ech.... izawik twoja corcia przynajmniej ma oryginalny stroj....tamte takie nijakie srtoje bo wszystkie na jedno kopytko.....tak jak aga napisala....napewno corcia sie dobrze bawi... a co do jedzenia w nocy to mam super bo Werka zje miedzy 20 a 22 kaszke z butli lub mleko i w nocy nie daje jej jesc ani pic...dopiero ok 8 ...no czasami wiadomo ze dam jej ok 3 ale jak nie chce zjesc wieczorkiem... lightblue cholerko ja sie tez wystraszylam smsem!!!!! moj maz wyjechal i sama bylam!!! zeby mi to bylo ostatni raz....hihi co zakraplacie do noska dzieciom jak maja katar i problem z oddychaniem....moja niunia nie oddycha przez usta bo smoka ciaga.....i nosek jak zapchany to nie moze spac....dobre sa homeopatyczne krople euphorbium? bo kolezanka mi polecila a moze ktoras z was ich uzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja wczoraj o tym czytalam. Teraz juz wiem dlaczego moja kierowniczka z ex pracy konto zlikwidowala;-) Nawklejala zdjec z wycieczek i pochwalila sie,ze pracuje na kierowniczym stanowisku w firmie( nazwe tez podala) i ze ma swoj sklep;-) A sa smska dziekuje, tylko wyslalas mi chyba pod polski numer, a ja nie mam tamtej kart, gdzies ja posialam:-( Ale i tak dziekuje bardzo 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie po 2 dniach wyszlo sloneczko:-) A my i tak zostaniemy jeszcze dzis w domku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo aga no wiesz co? a jak mozesz to podaj mi swoj aktualny numer..... mala wstala to po spacerku sie odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze Doroteczka: +447511254782 Bartek juz calkowicie wydobrza:-) Przed chwila uciekal z golym tylkiem, to dobry znak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik strój jak najbardziej fajowy i najlepszy ! powiedz córci że mi się bardzo w nim podoba i że jest najładniejszą dziewczynką z tego zdjęcia! buziaki dla niej! jeśli chodzi o ten artykuł to zazdrość że naszej klasie udało się zrobić taką furorę. i nie chce mi się na ten temat więcej pisać. wk*** mnie \"Polska\". nie wiem czy moja mała nie choruje na astmę. kaszle nad ranem, nie ma innych objawów, no i moja babcia na to chorowała więc może odziedziczyła tę chorobę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tyle dziewczyn omija mnie i nie wysyła fotek ???? i dlaczego nie dostałam tego smsa ???????? ;) izawik Ty masz mój nr tel jeśli możesz to prześlij mi go proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wracaj do Polski tu jest duuuuuuuuuuuuzo słonca przynajmniej u mnie :) Usypialam Bartka 1,5 godz i spal cale 30 min masakra, jedynie z czego sie ciesze to ze potrafi sie sam zabawic i uwielbiam bajki z baby tv, to sa typowo bajki dla naszych szkrabów, bardzo bardzo kolorowe i spiewajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ja tez nie dostalam smska :) Light blue juz tu pisz o co chodzilo w tym smscie. Weronika ja nie mam Twojego emila :) ale nastepnym razem napewno sie poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka jeszcze miesiac i bede:-) Szkoda ze tylko 10 dni:-( Weronika a ja tam podziwiam ludzi, ktorzy osiagaja sukcesy w Polsce i nie musza myc kibli za graniac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek tez spal tylko pol godziny a teraz chodzi i marudzi. Light czy ja Ci pislam,ze robilam zupe pizze??? Byla pyszna a tyle jej wyszlo,ze mielismy na 2 dni. A jesli pisalam to sorry,ze sie powtarzam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik kiedy Wiktorka wraca z balu, bo strasznie jestem ciekawa jak jej sie podobalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka slyszalas juz, bo sie kiedys pytalas;-) Jeszcze przed swietami Light Blue podawala na nia przepis. Tylko juz nie pamietam ktora strona to byla:-( Zaraz postaram sie poszukac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja to mam skleroze, sorry az mi glupio :) Bartek siedzi w kojcu i smieje sie sam do siebie chyba mu sie spodobal jego głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka str 686. A ja zaraz postaram sie pokazac Wam co wlasnie wyprawia moje bezstresowe dziecko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jakbym wiedzial mojego mlodego :) Bartek juz siedzi w zabakach 40 min i nawet mu sie nie przysni zeby isc do mnie na rece, musze pisac cicho bo jak juz slyszy klawiature to chce isc do mnie :) Moj Bartek uwielbia mojego tate jak go widzi to az sie trzepie za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka to samo jest jak bartek slyszy dzwonek polaczenia Skypa i glos mojej mamy, leci do komputeraz chocby niewiadomo co wczesniej robil. No i jak Jarek dzwoni to placze, bo chce trzymac sluchawke mimo,ze daje go na glosnik. I tez sie cieszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa i aga dziekuje za informacje o brukselce. Jak kiedyś będzie ogólnie dostępna mrożona lub żywa, to kupię. Dzisiaj ani u mnie ani w Oławie nie dostałam brukselki, mięsa z indyka i cielęcinki :( Jak zapytałam o to ostatnie to baba w mięsnym zrobiła oczy własnie jak taka krowa :P izawik te wszystkie księzniczki to oklepany numer. Wiktoria wyglada czadersko ;) aga twój nr już sobie zapisałam. I jak smakowała zupa?Ja sama bym ją juz zjadła, ale od 03.01 jestem na diecie kapuścianej z kapsułek. A najgorsze chyba było wczoraj. jakiś kryzys czy coś. Tak mi się chciało zreć :D słodkiego, ze szok ! Wiecie co dziewczyny, może by uaktualnić nasze nr telefonów. Oczywiście która chce. zuzanka to sms który wysłałam dziewczynom. DZiś dwóch pytało o ciebie. Nie dałam im twojego numeru telefonu, ale wytłumaczyłam gdzie mieszkasz. Spodziewaj się,ze wpadną za kilka dni.Wiem,że nie bedzie ci to na rekę,ale nie miałam innego wyboru.Nie miej do mnie o to żalu, ale dla własnego dobra i sumienia lepiej żeby przyszli do ciebie niz do mnie, nie chciałam ci robić pod górke, ale pamiętaj będzie ich dwóch. Nazywają się SZCZĘŚCIE i RADOŚĆ :) Wyślij do do 5 osób a tych dwoje cię odwiedzi. Echhh, no łańcuszek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam nową stronę :P Aga zdjęcia świetne!!!!!!!!!!!!Ale ten twój bartoszek to łobuziak!!!!:D Karola śpi, po spacerze. Dzisiaj była w domu z tatusiem i też spała, ponad 2 godziny. Nie wiem, moze ja złe fluidy wysyłam,że przy mnie spi tak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Tomek ma swoja osobna swoja klawiature, czasem na niej pisze, ale czesciej ja gryzie i memla kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×