Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

jackpot79 a ja juz sie kiedys z Toba witalam;-) Fajnie,ze zajrzalas znow, zapraszamy czesciej! Flowerska, fakt z linkiem cos nie tak:-( Do sklepu wejsc mozna ale tych ksiazeczek nie potrafie znalesc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://merlin.pl/frontend/browse/search/1,393.html;jsessionid=A764D45734E0E0E38783265275474968.LB3?phrase=poznaj%EA%20s%B3owa%20i%20d%BCwi%EAki&s%20ort=rank&offer=O§ion=1&&category=393 moze teraz, jak skopiujecie link do wyszukiwarki to dziala a sam z siebie nie chce, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska dziala no i napalilam sie na te ksiazeczki:-) Ciekawa czy gdzies w ksiegarni tez mozna je kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi wydają się ciekawe te ksiązeczki. Jutro moze zerknę do ksiegarni i zapytam. aga jak na złośc nie mogę włączyc głośników 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby odsłuchac to do czego podałas link jejku ale ja jestem nie przytomna weronika 🌻 wiesz za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga juz działają głosniki muzyka i teledysk super!!! karola az otwarła buźke ze zdziwienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka laski witam kolezanke ruda_lala i jackpot79 dla Karolinki buziak ogromny sorki ze sie nie odzywalam ale dzisiaj mialam ciezka nocke Liwia obudzila sie o 1 w nocy z atakiem kaszlu, niczym nie dalo sie go zlagodzic walczylam do 4.30 zasnela na raczkach a ja jej nucilam ....sama nie wiem co to bylo ale grunt ze jej sie podobalo i zasnela. ale czytałam co piszecie:) dzisiaj w koncu zakupilam nawilżacz powietrza a odkladalam to bardzo dlugo ale po dzisiejszej nocy powiedzialam dosyc. Staram sie wietrzyc mieszkanko jak najwiecej ale to nieraz nic nie daje , u nas w pokoju kaloryfer jest wylaczony ale pomimo tego jest goraco. zobaczymy jak sie sprawdzi nawilzacz w noy. co do ksiazeczek to Liwia ma różne jezeli chodzi o czytanie to tak nie koniecznie ale uwielbia ogladac najlepiej o zwierzakach a ja czy W. naśladujemy zwierzaki , najlepiej lubi krowe jak muuuuuczy:) Liwia jak nie chce jesc to powie cos w stylu ...nie...a jak cos chce to wyciaga raczke i ja otwiera i zamyka, jak muzyke chce robi jołjoł, nie wiem jak mam to wytlumaczyc;) no i dzisiaj sama usiadla :) a piosenke lubi tylka ta tylko sie nie smiac http://www.youtube.com/watch?v=3NNevNhePUo&feature=related jak tylko to slyszy i zobaczy to sie smieje i tanczy a teraz wlasnie przy tym zasypia i nie ma tego cicho:) sasiedzi obok w domku pomysla ze impreza u nas ;) aga pioseneczka kapitalna Liwii tez sie podoba to juz mamy dwie do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam i wpadam! Pioseneczki na you tube są świetne. Ja jednak staram się nie dopuszczać Milenki do telewizji i kompa. Kamilowi zawsze pozwalałam i teraz z niego niezły telemaniak. Książeczek Milence narazie nie czytam, bo jak próbowałam kilka razy to zwykle mi je złapie i namiętnie gryzie... Za dwa tygodnie dzięki \"naszej-klasie\" mam spotkanie klasowe - już się nie mogę doczekać. Jedna z moich koleżanek przyjeżdża z Londynu i nie ma się gdzie zatrzymać - zaprosiłam ją do siebie (...na tydzień...). NIe wiem czy dobrze zrobiłam, nie widziałyśmy się kilkanaście lat. Mam nadzieję, że będziemy miały o czym rozmawiać. Ma dwójkę dzieci ( z Arabem) i nie wiem czy umieją mówić po polsku. Ufff!!! Ale i tak się cieszę na to spotkanie!!! Spadam do wyrka bo przybijam blat!!! Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez staram sie zeby Liwia nie siedziala caly czas przy tv, ale z rana nieraz oglada jak siedzi na nocniczku i czasami wieczorem ale to zależy, zreguly sluchamy radia:) bawimy się , tanczymy jednym slowem wariujemy. Kiedys zastanawialam sie jaka bede mama ....mam nadzieje ze jestem dobra mamuska:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołsik tylko zerknelam ale widze ze rudalala sie odezwala kochana witaj strasznie tu smutno bylo bez Ciebie ,Ale kochana 8 to ty tu na bank musisz sie pokazac. Dziewczyny tak dla przypomnienia ruda lala 8 ma urodziny!!!! jackpot79 witaj pisz ,pisz i jeszcze raz pisz🌼 Tak sie uczylam i co i wielkie nico a raczej pala😭, No to ide sie uczyc dalej bo jutro musze zdac ten egzamin jedna poprawka wystarczy. Katar nie zmalal,a ze boli mnie bardzo gardlo to jem wlasnie loda bo mam ochote ,i za duzo wrazen jak na jeden dzien ale o tym kiedy indziej Buziaczki kochane kobietki ucalujcie swoje dzieci,tylko napewno bo ich o wszystko wypytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka aga kurcze to rzeczywiscie masz z synkiem problem jak nie chce pic mleka....moja kluseczka to chce wszystko oprocz banankow....odpukac.... oooo kolko graniaste .... dzieki za przypomnienie.....jutro poprobuje z corcia... Majka 299999 ja jestem zadowolona z corci wozka a mam deltim panda ..... choc jest ciezki ale trzymam go w garazu wiec nie musze dzwigac...nie wiem jak sie prowadzi wozek ze skretnymi kolami wiec nie mam porownania..... ruda_lala mam nadzieje ze znajdziesz dla nas wiecej czasu......🌻 o rany ale Kamilek wymyslil super postanowienie!!!! hiihihihih ale sie usmialam... Light ja probuje Weronisi czytac np przed snem ale ona woli moja reke niz bajki..... albo wstaje w lozeczku i sie do mnie smieje....skubaniusia...gratuluje Karolince kroczkow raczkujacych....moja juz tak szybko wstaje przy meblach ze jak widze ze sie smieje i szybko pomyka na czworaka w strone czegos przy czym moze wstac to rzucam wszystko i leceeeeeeeeee do niej...a ona sie chichra... jackpot witam.... madziorek moja Weronisia tez tak wyciagnie czasami rczke i otwiera i zamyka dlon... mojej corci za bardzo tv nie przyciaga a jak wlaczam mini mini to jak jest ta rybka pomiedzy bajkami to wtedy patrzy sie na nia i smieje... no no ruda_lala widzimy cie tu 8go!!!! oj Gosiaczku zdasz spiewajaco popraweczke..... wyniki krwi mam ok wiec sie ciesze......plesniaweczki chyba znikaja mojej Kluseczce.....ale chyba wychodzi jej jedynka gorna....jeszcze nie wiem na 100 % ale tak mi sie wydaje... a to bylby juz siodmy zebolek... ide spac bo padam.....chyba zaczne wychodzic na spacerki po drzemkach Weroniki a nie w porach snu.....bo nie dam rady juz tak dluzej ... juz dawno nie spalam w dzien a tego mi trzeba....no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi teraz sie upewnilam ruda lala ma urodzinki 8-go ale marca:D ale za to ze tak zadko u nas bywa to i tak moze nam karmi 8-go postawic. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala 🌼 Zazdroszcze Ci spotkanka:-) Ja Wam powiem,ze jest pomysl zrobienia takiego spotkanka ale tutaj w Londynie dla osob z mojej szkoly, bo jest ich tu naprawde cale mnostwo:-) Watpie jednak czy wypali, bo jestesmy porozmieszczani na roznych dzielnicach. Rudamaxi, szkoda ze nie udalo sie zaliczyc, powodzenia jutro!!! Light. madziorek fajnie,ze podobaly Wam sie pioseneczka. Z ta telewizja to Bartek nie ogalda wcale, bo ja wogole telewizora nie wlaczam;-) Przepraszam, wlaczam raz dziennie rano jak ogladam talk show:-) Za to komp na okraglo wlaczony:-( Wlasnie pije sobie obzydliwie slodkiego drinka;-) Doroteczka super,ze u Was wszystko dobrze!!! Ja wlasnie tak robie, ze na dwor wychodzimy po drzemce, inaczej bym padla:-( A wozek ze skretnymi kolami...po zmianie ze swojego wielofunkcyjnego kolosa mialam wrazenie,ze mi sie spacerowka w reku rozsypie;-) Jesli chodzi o mleko to pytalam kiedys naszego wyluzowanego Murzynskiego lekarza ;-) i powiedzial,ze jak Bartek nie chce pic to nie dawac. Ale ja i tak przemycam mu rano i wieczorem. No i dzieki Bogu jogurty i kaszke manna Bartus je chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 299999 - polecam Roana Maritę, ja jeżdżę gondolą do tej pory (a Mały ma 10 miesięcy i jeszcze ubrany w kombinezon),super wygodny dla dziecka, na wyjazdach może spać w nim w nocy bo jest dużo miejsca, wszędzie nim wjeżdżam, po schodach wciągam, jeździłam po piasku nad morzem i często po lesie, najlepszy na zakupy bo sporo się pod nim mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwusia kochana co u ciebie? Napisz jak wstaniesz bo pewnie tylko ja zarywam noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy 🖐️ madziorek i aga 🌻 Ja zaraz jade do biura rachunkowo z dokumentami. Karole zostawiam z mezem :D Powiedzcie, pamietacie moze jaki jest odstep miedzy wychodzeniem zebów, np dolnych jedynek? Bo cos u Karoli zanosi się na zeba, ale nie zapeszam ;) Karola tez czesto nie oglada tv, tylko wybrane programy Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu kawke,bo ja pije bo tylko ona mnie trzyma ,tylko szkoda mi viki ze mama taka zakofeinowana:O ale dopiero teraz pije rozpuszczalna,wczesniej byly cappuccino,no ale juz wypilam zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek wszystkim mamusia i bobaską!!!!!!!!!!🌼 Light mojej lolce dolne jedynki wyszly naraz dwie ale wiem ze jak jeden zabek juz jest to zaraz idzie drugi , odstep miedzy nimi to pare dni. u nas zabki na dole wyszly 16.11.07 a gorne dopiero teraz nie wiem czym to jest uwarunkowane. Moja mam powiedziala mi ze to jak dziecko ma szybko zabki zalezy od tego jak rodzicą szybko wyszly zeby. powiedzial jej to lekarz kiedy ja bylam malutka i to faktycznie sie sprawdza. ja naprzyklad nie raczkowalam ...i moja Liwia raczej woli chodzic niz raczkowac:) rudamaxi u mnie tez podstawa rano to kawa rozpuszczalna bo bez niej nie trybie. 🌼 dzisiaj nici ze spacerka:( bo pada i jest zimno. szkoda ale o mimo tego milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Cześć Rudamaxi ;-) U mnie permanenty brak czasu Czasami wskakuję tu i patrzę co u Was słychać, ile dzieciaczki mają ząbków, czy raczkują i chodzą i co dajecie jeść Ale nie mam już czasu żeby pisać, najgorszę że szybko się wciągam i potem bym tu cały czas siedziała,a w tym czasie Mały zjadałby moje kapcie (zawsze tak robi jak siedzę w necie ;-)) My mamy 4 i pół ząbka,chodzimy w chodziku (wiem, że niezdrowe, ale czasem nie daję rady), raczkujemy, robimy \"pa pa\", kosi,\" pokazujemy światełko i nosek mamy, mówimy tylko \"tata\" i \"dajdaj\". Też dopadły nas niedawno choróbska i było ciężko. Mały też nie chce jeść kaszek, ale już coraz bardziej je toleruje, bo nie ma wyjścia. Mleka nie mam prawie wcale - przynjmniej mam takie wrażenie. Czasem ogladam zjdęcia Waszych maluchów - są śliczne - wszystkie ! POzdrawiam Was dziewczynki serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też brzydko i ponuro.Leje od rana. Naszej małej pierwsza wyszła jedynka i dwójka na górze 4 dni przed skończeniem 6 miesięcy,pózniej to juz leciały jak popadnie.Teraz ma 9 szt.raczkować raczkuje,ale i chodzi ( co mnie raczej martwi ),co do ksiażeczek to baardzo lubi....jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka299999 ja dołączam sie do moich kolezanek odnosnie wózka , wielofunkcujny jest super, ja korzystalam z gondoli przy kazdej pogodzie gdy bylo slonecznie Liwia miala przez bude cien i chlodno do tego lezala sobie , spala , bawila sie , jest to dobra rzecz. ja mialam troszeczke duzy ten wozek http://www.pingpong-online.de/osc/images/m1.jpg pozniej wiadomo zmienilam ale nie dla tego ze tamten mi sie nie podobal ....zmiana auta z combi na normalny:)i z braku miejsca musialam kupic spacerowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z innej beczki czy ja moge wypic red bulla?-bo nie daje rady oczy mi sie same zamykaja,ale to prawie druga doba bez snu:O Kiwusia :D moje gratulacje dla malucha za takie postepy moja perelka jak widzi kapcie to tez robi wszystko by sie do nich dorwac;) u mnie tez leje ale to dobrze bo jak jest taka pogoda to mi nie jest szkoda ze siedze i sie ucze;) dobra teraz juz zmykam wpadne kolo 12 bo mam jeszcze pomoc kolezance,przez necik. Buziaczki moje kwietnioweczki i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×