Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

lightblue-Gabrysia mówi dokładnie tak samo jak Karolcia :-) a jak się zdenerwuje to mówi jeszcze więcej, jeszcze szybciej i podniesionym głosem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Gosia mozesz juz nie miec wyrzutow, bo Jarek znalazl sobie nowy pretekst do dreczenia mnie;-) Mianowicie na nk odezwal sie do mnie moj kolega, ktorego strasznie dawno nie widzialam:-) Bartus juz spi, Jarek tez. Zapowiada sie fascynujacy wieczor. Zuzanka jak tam imprezka? Trwa jeszcze? Wygon gosci, zdaj relacje i wyslij fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga próbuj próbuj :D rudamaxi aaaaaaaaaaa to ok może byc 😘 :D:D:D izawik Karolcia ma czasem taki napad ,że gada bez przerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia śpi. Mój mąż o dziwo nie :P A ja zaraz ide spać, bo mnie choróbsko znowu toczy :( Temperatura 38,5 i nie mówie a skrzeczę. Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Light... a ja?? wiem, wiem, ze jestem ostatnio rzadkim gosciem,ale zeby mi maila nie wyslac!! wrrr 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, zebrało mi się na czułości!!!! LASKI, JAK JA WAS LUBIĘ... JESTEŚCIE SUUUUUUPER!!!! Dziękuję Wam za to, że jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D ruda :D:D:D:D light cosik od ciebie dostałam ale mi sie poczta zawiesiła i se sprawdze jak kompa zresetuje czyli jutro :D:D:D u mnie Maniula spi a filip zmywa farbe z karnisza :D:D ja skonczylam malowac szablony i poprzylepialam gwiazdki swiecące ( i prawie spadlam z drabiny) :) jak sie jutro zawiesi firanke to bedzie cacy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umordowałam się dzisiaj po pachy ;-) jestem sama i kąpałam dziewczyny. Po kolei, bo nie zmieszczą się w brodziku. Jak Wiki siedziała w kąpieli to Gabi przechylała się, łapała pianę i oczywiście do buzi. Potem dorwała jedną z zabawek i wylała na siebie wodę. A potem grzebała w sedesie, a ja akurat spłukiwałam głowę Wiktorce i nie mogłam zareagować. A na koniec straciła równowagę i znalazła się w miskach. Jedną ręką myłam Wiktorię a drugą łapałam Gabrysię....uff...byłam cała spocona po tych kąpielach.. przeważnie T kąpie Wiktorkę a ja młodszą, ale akurat jestem sama...Ale za to szybko padły :-) Gabi wypiła mleko,zaniosłam ją do łóżeczka i w tym czasie co zasypiała opowiadałam Wiktorce bajkę...nie wytrzymała do jej końca ;-)...a jak zaniosłam ją do pokoju to Gabi już spała :-) tak więc teraz mam labę...chociaż jeszcze musiałabym przyprawić kurczaka na jutrzejszy obiad... a Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue - :D :D :D Uśmialiśmy sie wszyscy do bólu!!!! Po jakiemu ona mówi???? Doszliśmy do wnioosku, że to japoński!!!! Ona jest ZARĄBISTA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu Ruda... jakie wzynanie!! Izawik... faktycznie przebojowa kapiel!! Co porabiam... NIC. Mialam zabrac sie za pozadki, ale nie mam ochoty, LEN. Nasluchuje teraz w niani jak Kama sie wierci... wstawilam jej wode na herbatke. Mam opracowana taktyke. O 21:30 robie herbatke - lure do termosika i jak Kama sie budzi okolo 2 w nocy, dostaje piciu i idzie dalej spac. Picie jest wtedy idealne do picia i nie trzba ani studzic ani podgrzewac! Jutro odpuszczamy sobie basen, musz miec pewnosc, ze Kama jest w 100% zdrowa. W dodatku dzisiaj zauwazylam jakas wysypke na nozkach. Moze to od zelu do mycia. Mam jakis nowy musteli.. jutro go odstawiam i myje Kamcie sama woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - hehehe mam filmik!! To brzmi jak jakas odmiana słachili zmieszana z seczuańskim... Po prostu idealne i bezbledne!! Jest swietna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue Karola jest rozbrajająca i taka słodka zarazem.....a gadułą że hej :):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyscie w telexpresie dzisiaj, ze dzieci urodzone w 2007 roku moga zgłaszac sie po darmowe szczepionki przeciwko sepsie do swoich przychodni? Nie wiem czy dobrze zrozumialam, bo trafilam na koniec informacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie slyszalam o szczepionkach light wlasnie obejzalam filma :D:D Maniula mówi doklądnie tak samo tylko ma inny glos :D:D:D:D duzoooo baardziej donośny :D:D: opisalam na blogu co małpka wczoraj zrobiła: dalam jej herbatniczka i sobie jadla a ja pisalam maila bo siostra cos mi na gg napisala zebym jej cos na allegro zamówila... i slysze "mama ama!!!! mama ama!!!!" ale nie chciałam sie pomylic w zamawianiu wiec zignorowalam wolanie... a tu nagle maniula sie wychyla z lozeczka i z prenetnsją w glosie "mama ama!!! sisisz????!!!!!!" :D:D:D:D a jak sie sprzeczamy z filipem to wstaje i drze sie na nas ze ciiiiii i cos jeszcze po swojemu :D:D:D:D:D porzadek utrzymuje w domu i nas po katach rozstawia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak jak ruda_lala uslyszalam dialekt japonski,no ewentualnie chinski oooo o tym evanika nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze faktycznie cos pokrecilam z tym newsem z teleexpressu... musze poszperac w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue kobietko aspiryna i do łóżeczka :) nie chorujemy!!!! strepsils na gardeło albo syropek:) daj znać jak po nocce czy lepiej czy gorzej :) izawik ale przygody pod koniec dnia .....moja też padła ze zmęczenia coraz wiecej chodzi sama i raczkuje i wstaje...siada....wstaje ....siada i tak w kółko aż się zmęczy :) a tak poza tym to upiekłam biszkopt i jutro robie próbę torta czy mi wyjdzie czy też nie ,jak nie to mam czas na zamówienie :) evanikaa jakby zdrówko dopisało to życzę udanej zabawy na basenie:) ja słyszałam że to w Kielcach mają się zjawić w przychodniach bo tam było dużo zakażeń sepsą ........ale może nie zaszkodzi podejść do przychodni i się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika ja znalazlam ze owszem krakó jako 1 miasto w polsce wprowadza darmowe szczepionki przeciwko sepsie... ale tylko dla dzieci które chodza do zlobka... :( w pierwszej kolejnosci 3 latki a poźniej te nizej w zaleznosci od tego ile bedzie szczepionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa TVP nie posiadam, wiec nie slyszlam;-) Bartek juz na sepse zaszczepiony, botu jest za darmo. Za to na ospe, swinke i rozyczke go nie zaszczepie w Poslce, bo bierze teraz antybiotyk. Ale to nic zaszczepie go tutaj po powrocie. MaMani, no nie moge... ale mania fajnie gada!!!! Light cholercia nie otwiera mi sie ten filmik, nie mam pojecia dlaczego. Juz dwa razy go zapisywalam:-( Od Madziorka tez oststnio nie moglam otworzyc, buuuuuu:-( Izawik niezla mialas przeprawe. Bartek tez uwielbia grzebac w muszli. Ostatnio wrzucil do niej plyn do mycia. Za to Bog Ci wynagrodzil i dziewczynki szybko zasnely:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek tez robilam torta na probr i musze Ci powiedziec, ze ten drugi smakowo wyszedl duzo lepiej. W Polsce juz zamowie, bo mam ochote na takiego z cukierni z bita smietana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga sciagnij sobie quick time a netu i ci sie nim otworzy bez problemu :) wiecie co? za jakies 10 minut przyjdzie tu mój maz i powie ze nie bedzie dzis skladał komody bo jest zmeczony i oczy mu sie same zamykają :D:D:D a pisze to po to ze za te 10 minut jak juz tu przyjdzie mu to pokaze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Madziorek.. na bank nie jade na basenik. Musze przeczekac ten katar. Juz dzisiaj dzwonilam do instruktorki, ze odbierzemy sobie te 3, minut nastepnym razem. Swietnie, ze nie przepadnie nam kapiel. Faktycznie.. Kama tez teraz szybciutko zasypia. W ciagu dnia tyle sie dzieje..wstaje siada, siada wstaje.. O 10 dzwoni do mnie Grzesiek z newsem... "poszedlem do kuchni zrobic Kamci picie...zostawilem ja na sekunde w pokoju sama.. (kuchnia i pokoj jest polaczona wiec wszystko widac).. odwrociłem sie na chwilke, patrze a Kama siedzi na kanapie." Skubana sama tam weszla. Przy mnie tez to zrobila. Meczyla sie ale sama weszla! Dobrze, ze umie sama schodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :(:( nie miałąm racji :(:( przyszedl po 3 minutach a nie po 10 :D:D:D:D!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani juz sciagam. Hi Hi dobre z ta komoda:-) Evanikaa a Ty Kamie zarzucalas, ze ma ciezka pupke;-) Ja ostatnio poszlam do lazienki, wracam a Bartek sobie w wozku siedzi:-) Wozek musze trzymac w domu, no i go nie skladam, bo i tak niewiele miejsca zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×