Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A ja własnie jestem po obiedzie z frytkami, i załapalam się nawet na barszcz czerwony ukraiński z fasolą. nie myslałam,ze to takie pyszne, nooo pomijając fakt,że plywało tam mieso, którego w zupie nie cierpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ładnie przybieramy na wadze :D, ja to sie boje co bedzie pod sam koniec ciązy.... Kilka dni temu podsłuchałam rozmowe jedej z kobiet,ze w ostatnim 9 miesicu przytyła az 10, a w sumie to 25. szok. ale nie wygladała, na ogromną... achhh zapomniałabym , ostatnio w jednym z dolnosląskich szpitali urodziło sie dziecko o wadze 5,7 kg i 61 cm... zakupy ubranek, które poczyniła jego mama przed porodem chyba sie nie przydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
to nie dobrze świadczy o tem ze mama miła nie zdiagn cukrzycę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
albo leczoną Ja te z się martwie nagłymi przyrostami wagi - ze wzg na skórę. IUrzywacie juz kremów na rozstepy/ Ja tylko oliwke i zwykły balsam - ale brzyszek rośnie co tydzień wiekszy - az sama sie niepoznaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
piszę jak pijana ;P chyba ze zmęczenia -- uuu zatęskniłam za winkiem czerwonym ;( wostatni m miesiącu zatrzymuję sie gł woda - taka fizjologia ciazy. Więc to na pewna spłynie ( dokładnie wysiusiamy) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uzywam oliwki dla dzieci i krem Fissan, ale słyszałam,że godny polecenia jest krem na rozstepy firmy Gerber, mozna go kupic najprawdopodobniej w aptekach... nikolla80 jaka by ta cukrzyca nie była, ale sam fakt noszenia w brzuchu takiego duzego szczescia ;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kozystam z netu ile moge,ale za jakies 2 godziny jade na zakupy. Powiedzcie, czy dobrym zakupem na imieniny dla tescia jest portfel skórzany, zwlaszcza,że stary, ktory do tej pory uzywa lada moment sie rozpadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkaulk, bardzo dziękuję za pocieszenie. W ciąży i to pierwszej zawsze się bardziej panikuje, więc tym cenniejsze są dla mnie twoje słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witam Doroteczka - dodam tylko, ze tej wody do czosnku to tak około 1 litra i życzę szybkego powrotu do zdrowia Mika - opowiem Ci straszną historię, która pomoże rzucić Ci to świństwo - moja teściowa paliła będąc w ciąży z bratem mojego chłopaka, myślała, że nie powinno to zaszkodzić dziecku, a na dziecku odbiło się to tak, że od około 1 roku życia do okresu dojrzewania miał silną astmę - wyobraź sobie napady duszności takiego dzieciaczka, kiedy robi się siny i momentami wydaje Ci się że nie oddycha, dyżury przy łóżeczku, karetki po nocach, tygodnie w szpitalach itd. Zawsze jak będziesz miała ochotę zapalić pomyśl o tym, że zostawiasz takie maleństwo w śpioszkach, z wielkimi łzami w oczach w szpitalu i... serce Ci pęka Znów mnie ktoś wyciął z tabelki z wagą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba sopiowałyscie starą tabelkę z wagą. Ta była najświeższa: Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................15....................63,5kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........14....................57,5 kg 21..................49.3.......161cm.......18....................53kg flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......17....................72kg Ania75..............64........170cm........17....................66kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........18.....................52kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........18.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........16....................84 RRenia............62..........164...........15....................65.5 kg Kiwiusia .........55 ..........167............14...................51,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstępów to ja też ich obawiam się najbardzej. Ostatnio oglądałam jakąś stronkę za zdjęciami takich zdewastowanych ciał przez rozstępy brrr. Następnego dnia poleciałam do apteki i już od kilku dni smaruję się kremem Gerbera. Wprawdzie tylko wieczorami bo rano nigdy na nic nie mam czasu, niezależnie od tego na którą idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Kiwiusia - na pewno nie zapalę. Moja znajoma miała podobnie. Paliła w ciąży więcej niż przed. Oskarek urodził się jako wcześniak, ma teraz problemy z oddychaniem. Non stop ma zapalenie płuc. Nie może chodzić do przedszkola i strasznie tęskni za dziećmi. Wiem, że nie zawsze musi być taki scenariusz, jednak ja wolę tego wszystkiego uniknąć niż później żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lighyblue ales sie rozpisala :) ja padam po pracy dzisiaj uczniowie mnie wykonczyli, boli mnie glowa, a sok bananowy pije razem z porzeczkowym pychotka, a winka to bym sie chetnie napila. Co do palenia to tez palilam, ale jakos na wczasach powiedzialam sobie ze niechce palic tym bardziej ze moj maz nie pali, i jakos udalo sie niepalic, a jak wrocilam to okazalo sie ze jestem w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
To jeszcze raz Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................15....................63,5kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........14....................57,5 kg 21..................49.3.......161cm.......18....................53kg flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......18....................72kg Ania75..............64........170cm........17....................66kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........18.....................52kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........18.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........16....................84 RRenia............62..........164...........15....................65.5 kg Kiwiusia .........55 ..........167............14...................51,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 pisze kiedy moge, a własnie moge więc widac tego efekty.. a własnie czy widziałyscie,ze pojawil sie podobny temat do naszego i załozyła go tez jedna z nas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam na 100 % , ale mniej wiecej brzmiało tak: rodzę w kwietniu- 2007 roku, ale ze nazwa sie zgadza to nie daje gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 hahahahah na szczescie nie, ale robi dzisiaj wiele rzeczy przy komnpie na raz i mi sie troszke miesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc, a u nie tylko tydzien sie zmienia, bo waga nic nie idzie w gore, ale wazylam sie na domowej, wiec jest szansa, ze dziala nie tak. Wszystko bede wiedziec dokladnie mam nadzieje juz w przyszlym tygodniu. Wyniki, ktore robilam jeszcze tutaj wyszly dobrze, ale mimo tego martwie sie. Waga stoi w miejscu, te niedzielne ruchy- nie ruchy, sie nie powtarzaja, wiec nie wiem czy to bylo to, no i brzuch dalej pobolewa, a zapasy nospy juz mi sie skonczyly.Dzieki Bogu,ze jeszcze tylko 3 dni. Co do wypadkow z mezami, to ja wczoraj wieczorem poprosilam swojego,zeby ugotowal mi ziemniaka w mundurku. A on wzial maly garnuszek i wsadzil tam wielkiego ziemniaka, woda siegala mu do polowy,a ja czekalam na swoja kolacje ponad godzine. Na koniec mi sie jesc odechcialo, zrobilam mu awanture, obrazilam sie, poplakalam,ze o mnie nie dba i poszlam spac:-) mika 82 gratuluje decyzji i zycze wytrawalosci, ja probuje naklonic meza, zeby rzucil,ale marnie to widze niestety. Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................15....................63,5kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........14....................57,5 kg 21..................49.3.......161cm.......18....................53kg flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......17....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......18....................72kg Ania75..............64........170cm........17....................66kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........18.....................52kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........18.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........16....................84 RRenia............62..........164...........15....................65.5 kg Kiwiusia .........55 ..........167............14...................51,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Tez widzialam ten temat kilka dni temu, ktos zaprosil piszace tam dziewczyny na nasz topik, ale odpowiedz byla,ze jak sie do nas ktoras odezwala to zostala olana :-( Ale REnia jest z nami, bo to ona go zalozyla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam sobie krem na rozstępy, wlaśnie firmy Gerber - bardzo ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Brzusio po nim gładki. kupiłam go w aptece, kosztował 23,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh przecież nikogo nie olewamy, tak przynimniej uwazam :) Ania75 dzieki za informacje na temat Gerbera, jak skonczy mi sie Fissan, to kupie własnie ten krem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, odzywam sie dopiero teraz bo termin wyznaczony przez lekarza mam na 1 maja, natomiast wczoraj robilam usg, przeziernosc karku i chrząstke nosowa. Z tego badania wyszedł mi termin na 29 kwietnia:) Napisze troszke o sobie, mam 28 lat i o dzidzie staralam sie 4 lata, miedzy czasie przeszlam mnostwo badan i tak samo duzo postawiono mi diagnoz, czesto bezpodstawnych i przykrych. Wreszcie trafiłam do swietnej doktor, ktora rozpoznala pco, zajela sie mna i... mamy efekt. Teraz dzidzius ma 7,5 cm a ja czuje sie bardzo dobrze. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica witaj, i mam nadzieje,że zostaniesz u nas na dłuzej, i oczywiscie wpiszesz się do naszych tabelek. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj... :( Uciekam, poczytałam, popisałam,pośmiałam sie.... I stwierdziłam,że nie mam się w co ubrac :P. Brzuszek coraz bardziej mi wystaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×