Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Popieram z tymi szczepieniami. Ostatnio slyszalam, ze polscy obywatele w ogole spozywaja najwiecej lekow w calej europie. I po co to? Najlepiej widac jak sie patrzy na reklamy ile srodkow polecaja brac profilaktycznie a potem ci ludzie tak lykaja ta chemie. Nie maja kasy ale na apteke wydaja majatki bez wizyty u lekarza. Zadnych szczepien, tym bardziej w ciazy. Rozsadne odzywianie, ciepla kurtka i herbatka z miodem i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dopiero co tyle tu naklikalam i cos wcisnelam i sie skasowalo!!!!! ;-( ja to jestem zdolna!!!!! juz teraz to tak po krotce napisze co u mnie bo juz mi sie nie chce tak dokladnie tego wszystkiego opisywac, a wiec: juz mi chyba choroba po trochu przechodzi, bo goraczka mam nadzieje ze minela na dobre, katar juz tez jest inny, kaszel no jest ale juz mokry wiec juz sie wszystko odrywa a nie dusi. ale wczoraj sie troche przestraszylam bo jak szlam na obiad do tesciow,to zrobilo mi sie słabo, ciemno przed oczami,a ze juz bylam u nich na klatce to otworzylam tam okno i zawolalam meza i siadlam, bo zostal na moment pod klatka ze znajomymi, on bardzo szybko przybiegl ale to ze wolam go z klatki uslyszeli tez jego rodzice i tez zbiegli do mnie, podobno bylam blada jak sciana!!! w domku polozylam sie z nogami w gorze i mi przeszlo po jakims czasie, a spocilam sie!!! jejku naprawde sie przestraszylam ale mam nadzieje ze byl to pierwszy i ostatni raz!!! 21 nie martw sie tak sprawami twoich rodzicow, wiem ze latwo jest doradzac a w praktyce to inaczej sie dzieje ale teraz Dzidziuśki najważniejsze, a zobaczysz zreszta ze wszystko sie ulozy tak ze bedzie dobrze. moj Tata wyjechal do stanow jak ja i moj mlodszy brat bylismy w podstawowce wiec tez rodzice byli osobno przez dluzszy czas ale jakos to przetrwali za co jestem im wdzieczna, teraz mama i tato i brat sa w usa a ja z mezem tutaj, ale to dluga historia, nie wiedzialam ich juz 2 lata ale widocznie musi tak byc, choc bardzo za soba tesknimy..... ;-( wiecie co? ja tez nie mam pomyslu na obiad!!!! ratunku!!! ale jak nic nie wymysle to zrobie piers z kurczaka, ziemniaki i salate z rzodkiewka szczypiorkiem. sama nie wiem, jeszcze raz pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 - to jest extra az sie poryczalam postaram sie Wam wkleic linka do mojego brzucholka, mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do obiadków,to ja ostatnio przeglądam jakieś przepisy bo na tradycyjne rzeczy nie mam ochoty. Ostatnio robiłam barszcz ukraiński (kapusta, buraczki, marchew, pietruszka, seler,fasola,mięso)zapiekankę z ryby z warzywami, polędwiczki w sosie curry, zupę-krem jarzynową (z kalafiorem), no a dzisiaj miałam ochotę na makaron z sosem pieczarkowo-śmietanowym. A co do warzyw to zajadam zupy, bo uwielbiam je pod każdą postacią i chleb zajadam z sałatą, pomidorem lub paryką. Nie przechodzi mi sam chleb z wędliną.Zawsze musi być jakiś dodatek. No i surówki, np. selerowa lub inne. Obejrzałam te brzuszki i była tam dziewczyna która jest w ciąży 6 dni dłużej niż ja. Z tym że mój brzuch w porównaniu z jej jest płaski. Biekawe kiedy on tak naprawdę wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mika..mozesz napisac gdzie chodzisz do gina w Łodzi i gdzie robia takie wyraźne usg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, tez mi sie podobaja. Mezus mi dzisiaj zrobi sam brzuszek to wam tez pokaze, chociaz przy waszych to moj wyglada na wiekszy ale nie tak ladnie ciazowo zaokraglony tylko taki jakis tlusciutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowalam sie na Matke Polke z dwoch powodów, po pierwsze wiem ze w tym szpitalu jest dobry sprzet jesli chodzi o ratowanie życia (gdyby cos bylo nie tak) a po drugie pracuje tam taka jedna fajna kobitka, jest pielegniarka i jednoczesnie moją mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylo sie u mnie na kotletach mielonych z ziemniakami i buraczkami. Ale wymyslilam... Ale za to jutro bede robic pierogi ruskie, gdzies mi tak weszly w glowe i juz mam dzisiaj na nie ochote. Zreszta wszystkie takie kluchy i placuszki to moj nalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska mam to samo, jeśli na obiadek są jakieś kluski np. kopytka to już mi nic więcej do szczęścia nie trzeba ;) a placki ziemniaczane....pycha, chociaż przed ciążą wcale nie przepadałam za takim jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znowu po dluzszej przerwie...Wracam po mału do swiata zywych. Czytam, czytam, ale się rozpisałyscie :D Sliczne te wasze brzuszki :P. Zazdroszcze,ze macie mozliwosc zamieszczenia ich w necie. Ja nie mam skanera w drukarce ani aparatu cyfrowego. Echhhh, moze kiedys się to zmieni. Właśnie siedze i jem rodzynki. Nigdy nie myslałam,że sa az takie pyszne :D Dzisiaj byłam płacic za internet. Akurat była pora sniadaniowa i pani, która mnie obsługiwała jadła kanapke z zielonym ogórkiem i z rzodkiewką. Myslałam,że jej wyszarpie z rąk to jedzenie!!!!!! :P Ale na szczescie byłam w Kauflandzie i kupiłam sobie i ogórka i rzodkiewke. I znowu przypadek- kobieta przy kasie miała zrobioną kawę z mlekiem. Jak ta kawa slicznie pachniała, az mnie skręcało. A jak przyjechałam do domu i sobie zrobiłam swoja , to juz nie była taka dobra i pachnąca i aromatyczna. Teraz załuje, bo mogłam troszkę nadpic tamtej kasjerce... Ciekawe jakby zareagowała??? :classic_cool: A co powiecie na to ??? http://www.allegro.pl/item133094323_komplet_do_chrztu_szatka_swieca_gratisy_.html lub http://www.allegro.pl/item132672881_chrzest_wyjatkowa_szatka_z_haftem_imion_i_daty.html Miałam na takie rzeczy jeszcze nie patrzec, ale trudno się oprzec pokusie...... aga*25**, dzięki za pamięc o mnie w chprobie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer Wam opowiem Siedzimy sobie wlasnie z mezem po obiadku i sobie opowiadamy co slychac. I powiedzialam mu, ze jedna z nas na forum wyczytala o tej siarze, ktora juz moze zaczac leciec jak sie nacisnie na piers. W poludnie sie przyjrzalam swoim cycusiom i nic. A teraz przy nim nacisnelam lekko na sutek a tu kropelki. No ja nie moge. Az przylecialm Wam napisac. Na jednej tylko male kropeczki ale z drugiej to malo nie siknelo. Ale czad!!! :) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
hej wlasnie wrocilam od lekarza jestem w 16t.c. no i pytalam sie lekarza kiedy rozpozna plec mowil ze najlepiej bedzie widac na nastepnej wizycie ale jak zrobil przyblizenie to widac bylo ze cos mu tam dynda miedzy nozkami:):) wiec prawdopodobnie bede miala chlopca, a caly czas mialam przeczucie ze bedzie to dziewczynka nawet pare ciuszkow mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×