Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

tez mam problem ze spodniam, a jak poszlam do sklepu to byly spodnie rozmiaru s lub m no moze w takie nie wejde, zapytalam czy maja cos na mnie a pani owiedziala ze kobiety w ciazy to teraz takie chudziutkie sa ze niemaiaj wiekszych rozmiarow, zostawilam to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Wica - Witaj i gratuluję ! Dobrze, że się nie poddałaś ! Dzielna dziewczyna ! Ja jestem dwa lata starszam, mój maluszek też miał w czwartek 7,5 cm i mam termin na 22-24 kwietnia (w zależności od lekarza ;-) )więc jesteśmy bardzo blisko :-) Mika - miałam cały czas wyrzuty sumienia czy nie za ostro to napisałam, ale jestem strasznym przeciwnikiem palenia (w ogóle - nie tylko podczas ciąży) bo wiele zdrowia w mojej rodzinie przez to stracono (ja potworna atopia, mama rak) Mam nadzieję, że się nie gniewasz no i oczywiście nie będziesz palić ;-) A mój chłop na razie zachowuje się na medal - wprost nie mogę uwierzyć - jak tylko zabaczył dzidziusia na USG w czwartek to zaraz kupił nową kołdrę, pościel w moim ulubionym kolorze i nawet odkurzacz na wodę, o którym zawsze marzyłam, na dodatek robi mi obiadki i kupuje orzeszki i nne zdrowe rzeczy Żeby mu tylko to szybko nie przeszło ;-) Dziewczynki a spodnie polecam z czegoś co się rozciąga - ja kupiłam sobie takie bojówki i myślę, że starczą na dwa miesiące ;-))) Mam nadzieję, że w Święta już będziemy miały piękne brzuszki i przy Wigilijnym stole wszyscy będą nam podtykać smakołyki Podobno to cudownie być w ciąży w Święta Bożego Narodzenia, nie dość, że taka rodzinna atmosfera to jeszcze my z naszymi maluszkami, mam nadzieję, że już wyraźnie pofikującymi :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Kiwiusia pewnie, że się nie gniewam i niepotrzebnie miałaś wyrzuty sumienia. Cieszę sie, że w końcu postanowiłam skończyć z tym nałogiem i mam nadzieję, że mi sie uda. Nie jest łatwo, ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Mojego brzuszka nie widac jakos szczegolnie, ale w spodnie tez sie nie moge dopiac no i mam problem z kupieniem jakichs innych, moze jak pojade do domu predzej cos znajde. Narazie przewlekam przez szlowke gumke i zzchaczam o nia guzik, zkaladam dlugie swetry i jest ok, ale na dluzsza mete chyba nie zda egzaminu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, forumowiczki Z paleniem... to podobnie, jestem wielką jego przeciwniczką. Mojej koleżanki tata w wielu 40 lat ciężko zachorował na raka krtani. Babeczki, nie wiem czy pisałam, ale ostatnio obkupiłam sie trochę w sklepie dla cieżarówek. Kupiłam spodnie z gumą po zęby i dwie bluzki... jedna zielona, druga w fajne wzory i też coś ma zielonego. Z tego wszystkiego poszłam zrobić pazury - na zielono... teraz mam już tylko wiosenny humorek hihihihihi Jak niewiele kobiecie potrzeba. Zazdroszczę wam czytając, że wasi kompani szykują to czy tamto, albo latają po frytki w nocy... Ja niestety nie mam tego komfortu i muszę swoje zachcianki spełniać zanim mi się zachce... np gruszki... ostatnio uwielbiam wręcz gruszki i jabłka. Jutro chyba pójdę do lekarza zobaczyć jak się czują moje dzieci. Miałam przyjść zaraz po odebraniu wyników testu potrójnego, ale skoro są super, to sobie tydzień pozwlekałam. Ciekawe ile mają dł. dzieci... może z 10-11 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
wica gratuluje i witam, wpisz sie do naszych tabelek, to bedziemy miec wszystkie informacje o Tobie i dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
ja chyba sprawię sobie ogrodniczki, przynajmniej nie będą mi spadać z tyłeczka tak jak te z gumą w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Byłam na tym drugim forum Dziewczyny mają trochę racji - ja też sie tak tu na początku czułam /tzn. nikt mnie nie zauważył i nawet zniknęłam z tabelki/ i głównie tylko czytałam Fajnie by było jakby było tylko jedno Może namówimy je jakoś wspólnymi siłami ;-) żeby do nas przeszły ? Byłoby miło, bo w sumie to głupio wyszło, a dziewczyny są naprawdę sympatyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
mx, ja niedlugo tez dolacze do grona samotnych i teskniacych, ale ciesze sie,ze wracam do domu! A Ty masz stresy przed wyjazdem z kraju? Kiedy jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem na rozstępy... super pomysł, jutro lecę do apteki po waszego Garniera. Acha, dobrze robi na elastyczność skóry gąbka Syreny, ta szorstka strona. Na pierwszy raz jest może i okropna, ale jak się nią myje codziennie to fajnie masuje.. a nie drapie. Fajnie ujędrnia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
mx3- ja też ostatnio sobie kupiłam takie bluzeczko - tuniki nie mogłam sie powstrzymać Nie wiem jak Ty, ale jak ja przymierzłam to musiałam sobiewłożyć coś pod bluzkę, zeby zobaczyć jak to będzie z brzuszkiem wyglądać bo mojego naturalnego brzuszka jeszcze nie ma ;-))) Gdyby mnie ktoś podglądał w przymierzalni to by pomyślał, ze jestem jakąś psychopatką ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresy... ja nie mam, dzisiaj tylko trochę deprysji, bo muszę sprzedać swój ukochany wozik.... aż sie popłakałam po przeczytaniu ile by wyniosło oclenie i przerejestrowanie go. Wynoszę się z kaczorkowej Polski w grudniu, tuż po świętach. Od jego tygodnia już biegam na norweski do pewniej sympatycznej babeczki. A co? Ty też \"sama\" jesteś z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia, nie, nic nie wkładałam poza łapkami i rozciąganiem, ile zmieszczą. Kupiłabym jeszcze dwie czerwone, ale jak na jeden wypad po takie ciuszki, to 300 wystarczy... heheheh oszalałam, ale co tam... w tym sklepie było tyyyyle fajnych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwik, z tabelką to różnie bywa, nie ma co zwracać uwagę na to, że mnie czy Ciebie zabrakło, bo są jej chyba ze trzy wersje i ciągle inna wklejana :D Czytałam tamten topic... może i rzeczywiście z daleka możemy wyglądać na zgraną paczkę, może i szczelną. Jak przeczytałam o jednej z nich, która uważa badania z krwi za 100 zł za zbędne, choć lekarz jej zaleca, no i pisze, że Mama jej powie, co ma robić. Zrobić je czy nie.... to słabo mi się zrobiło... bosh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Narazie jeszcze jestem w LOndynie z mezem, ale zdecydowalam sie wrocic do Polski i bede w domku juz w niedziele. Maz zostaje jeszcze 4 miesiace, a ja sama bede musiala sobie jakos radzic. Cale szczescie,ze mam rodzine i przyjaciol to czas szybciej zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
zuzanka, mam wrazenie,ze dziewczyny nie chca sie przylaczyc, bo juz na tamtym topiku sie poznaly i wychodzi na to,ze u nas czuja sie obco:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................15....................63,5kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........14....................57,5 kg 21..................49.3.......161cm.......18....................53kg flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......17....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......18....................72kg Ania75..............64........170cm........17....................66kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........18.....................52kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........18.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........16....................84 RRenia............62..........164...........15....................65.5 kg Kiwiusia .........55 ..........167............14...................51,5 kg maamonka........98..........174...........18....................93,5 kg wpisałam maamonke bo się nam w końcu jakoś zapodziała oj ciężko będzie z tymi naszymi tabelkami, trzeba ich naprawdę pilnować żeby przypadkiem kogoś nie wyciąć miłej nocki :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia dzięki za pomysł z tym czosnkiem, sama nie musiałam tego robić bo koleżanka mi przynniosła tą miksture juz zrobiona. ale to jest paskudne!!!! ja po prostu nienawidze czosnku, ale pije to dla dzidziusia!!!! tak sie motywuje, fuj fuj!!! mam nadzieje ze to mi pomoze!!!! juz został mi tylko wieelki katarzysko!!!!! nos mam czerwony jak u pijaka!!!! hehehe idę już spać dobranoc mamusie!!! piszecie ze juz cos tam w brzuszku czujecie, tak jakby sie malenstwo ruszalo, a ja nie!!!! zaczynam sie martwic.... moze niepotrzebnie.... ale mysle czasem o tym czy nie powiennam juz czegos czuc, chocby jakiegos bulgotania.... heheh oki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, nie martw się że jeszcze nic nie czujesz. Pierwsze ruchy czuć między 16 a 22 tygodniem, więc masz jeszcze trochę czasu kochana. Ja też ruchy czuję bardzo rzadko, a to przecież już druga ciąża. A mąż mi wczoraj powiedział, ze jak leżę to mam płaski brzuch jakbym nie była w ciąży. Zresztą wszyscy mi mówią że ciąży wogóle po mnie nie widać :-( Mam nadzieję ze brzuszek już nie długo będzie prężył się dumnie i w dzień i w nocy. I nikt już nie będzie miał wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak leżę na plecach to mam zupełnie płaski brzuch, co innego jak stoję, ale wtedy zastanawiam sie, czy to bardziej dzidzia, czy obiad ;) Doroteczka ja też nie czuję jeszcze żadnych ruchów, ale czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu udalo mi sie usiasc spokojnie przed kompa:) pierwsze to ciaskam was kwietnioweczki , wlasnie skonczylam sprzatanie , poscieralam kurze , odkurzylam , pranie sie pierze i myslee co na obaidek mam ochote na cosss bombaaaaaaaaaaaaaa zaraz zrobie sobie jajeczniczke na pomidorach jako drugiee sniadanie Janika78 ja tez chyba zadnych ruchow jeszcze nie czuje wiec nie jestesm,y sameee krem na rozstepy pisalam wam chyba wczesniej ze uzywam babydream caly komplet -zel do mycia , balsam i oliwka przeciw rozstepą brzuch mi rozwala strasznie wiec boje sie ze moga pojawiac sieee jakiess rozstepy kcohane pamietajcie ze oprocz brzuszka trzeba smarowac tez biodraaa tyl plecoww i oczywiscie piersiatka wszedzie tam skorka sie naciagaa... ale pewnie to wiecieee ja juz nie mam w co sie ubierac wypbrazcie sobie ze mam tylko 1 jeansy i po domu 3 pary dresoww musze zakupic ciepleee swetry przynajmniej 3 i spodnieee spodnieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja wlasnie wstalam i mysle co mam zjesc na sniadanie. Potem juz jakos leci ale ze sniadaniami nie mam pomyslu. Czasami jem nawet bagietke z maslem byle cos w siebie wmusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała mieć trochę mniejszy apetyt. Ostatnio jak się obudziłam w nocy to czułam się okropnie głodna, ale stwierdziłam że to przesada jeść w nocy i poszłam znowu spać :) LightBlue sorki że z takim opóźnieniem piszę krem Gerber kosztował mnie 22 zł w aptece. Wychodzi całkiem ekonomicznie bo ma 150ml a inne w podobnej cenie mają 100ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, w którym jesteś tygodniu??? Jechałam do pracy... i las mnie urzekł... wszystkie kolory jesieni już są widoczne. Chyba po pracy wyskoczę z psem do lasu :) Trochę ruchu się przyda. Ostatnio zaczęłam też spokojne ćwiczenia nogami przed telewizorem, wieczorem... po co leżeć, jak można się poruszać i zadbać trochę o przybierające na wadze ciało :) Macie jakąś stronkę z ćwiczeniami dla ciężarówek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za krem dzisiaj zaplacim 23 zl, ttak o nim pisaliscie ze dzisiaj polecialam do apteki oczywiscie mowie o Gerberze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, mi się wczoraj wpisało Garnier... a też mówiłam, że kupię ten, który Wy kupujecie tj. Gerber :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, co do kremów na rozstępy to przy pierwszej ciąży używałam oliwki w żelu Johnsona a teraz Ziajki bo łatwo się wsmarowuje i nie ma intensywnego zapachu. A to ważne w moim przypadku bo jeszcze męczą mnie mdłości. Może nie takie duże jak kiedyś ale zawsze to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×