Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dziewczyny tak pisałyscie o tych mandarynkach z poszlam sobie dzisiaj kupic cale kilo i sie zajadam, jak dalej bede czytala co jecie to sie za chwile nie podniose;) suuper w koncu weekend, ale pogoda ma byc brzydka ;( macie jakies plany co do weekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, te stronki z ćwiczeniami są extra... muszę sobie podrukować :) Ja mam jutro dokładnie 17 tydzień :) Może sie \"rozsypiemy\" w tym samym czasie :D Idę dzisiaj do lekarza, jupiii zobaczę swoje maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ightblue wszystko w porzadku? nakazuje ci codziennie chociaz jedno zdanie napisac, zebysmy sie niemartwily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym już chciała zobaczyć dzidzie a tu do usg tak długo Ps. zaczerniłam się :D siakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na chwilke :) I stało się, jestem przeziębiona. A to wszystko wina mojego szwagra, który jest juz zaanginowany a teraz te bakterie i takie tam przeskakuja na mnie. Prosiłam, błagałam, kresliłam nawet znaki krzyza :P, gdy szwagier był obok mnie. Niestety nic to nie dało. A w sobote czeka mnie czynna pomoc w kuchni. Teściówka bedzie szykowała imieniny Tadziowi :classic_cool: na niedziele. A co tamtego topicu. Moze i dziewczyny mają rację,ze załozyły swój nowy. Tylko nie rozumiem pretensji, bo przeciez nie zawsze kazdemu z osobna się odpisuje. Bo to poprostu nie mozliwe. margolcia1 to nic ,że dopiero odpisujesz na temat kremu Gerbera. Się nie gniewam :classic_cool: A teraz znikam, ide się grzecznie połozyc do łózeczka :)🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej zazdroszcze ci mx3 ze masz usg ze zobaczysz babelki jaa usg mam dopieroo 15 listopadaaa dokaldnie tak jak ty zuzanka wydaje mi sie ze nie donosimy blizniat do koncaaa slyszalam ze bliznietaa lubia wczesniej wyskoczyc:) wiec moze ebdziecie tu pierwszee chwalac sie.. wlasnie ciekawe ktoraa znas pierwsza urodzi!!!!!! mam problemy z kupnem botow na zime kompletnie nie wiem jakieeee powaznie pierwszy raz mam taki problem zaraz lece na pierwsza milosc hihi pozniej przelanczam na tv4 i nastepny serial jestes moim zyciem aa pozniej na wspolnejj dzis zaplanowalam sobiee dlugaaaa kapiel bo tak too prysznicc dziss zaszaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh dzisiaj mialam aktywny dzien ranoo sprzatanie , pozniejj dlugie namysly co zrobic na obiad (wkoncu skonczyloo siee wyjsciem na pizzeeee---jeejejjje) pozniejj spacerek z pieskiemmm chwilaa odpczynkuu i wyprawaa na cmentarz troszeczke ogarnac groby!!!! a terazzz mam leniaaaa i ochote na jakoss pastee jajecznaa alboo coss sama nie wiem !!!! odpoczynek do szkolyyyyy , wolnee w pracyyyyyyyy ochh zycieeeeeeeeeeeeeee!!!! a wiecie co mialam wam juz kiedys powiedziec , ze nie wiedzac ze ejstem w ciazy czetoo jak coos jadlam wyciagalam cos podwojnie albo to slonecznik tzn jego luski byly sklejone albo pierogii poskejanee i wielee wieleee innych achh tuu dwojeczka pod serduszkiem hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam wyznaczonego terminu kolejnego usg ale pewnie będzie to ok 22 tc (teraz jest 16tc) jeśli nadal wszystko będzie ok. Zjadłam sobie pyszne, soczyste jebłuszko mniam :) i za 15 minut zmykam do domku. Niestety jutro czeka mnie pracująca sobota i na 4 h muszę otworzyć biuro. Ale dobrze że jest praca więc nie ma co marudzić, bo gdybym miała siedzieć całą ciążę w domu to bym chyba zbzikowała he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja chodzę do swojej doktórki prywatnie, co 2-3 tygodnie i za każdym razem podglądamy jak się rozwijają maluszki. Na początek grudnia mam się umówić na 4D... Mąż już pisze \"tylko nie zapomnij nagrać\"... hihi jasne, już bym zapomniała... dla samej siebie bym nagrała, a co dopiero dla Tatuśka. 21, mi się trafiło jak gotowałam sobie dwa jajka na śniadanie jedno z jednym żółtkiem, a drugie z dwoma żółtkami :D Też przed zrobieniem testu ciążowego. A testy zrobiłam dwa... śmieję się, że każdy na jedno dziecko. Były wtedy bardzo bladziutkie te ciążowe kreseczki, bo w końcu 2 tydzień ich życia... ale były :D Zaraz jadę. Napiszę po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze momencik... 21, moja lekarka twierdzi, że mogę urodzić zamiast 7 kwietnia, to 7-15 marca.... Mówi, że u bliźniąt to normalne, że przychodzą na świat szybciej i że mam się przygotować na to, że pewnie 3 kg nie osiągną.. raczej 2 - 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRenia
Czesc Mamusie z Dzieciatkami, dzis u mnie silne zmeczenie od kilku dni moze zmienia sie pogoda a moze spadlo zelazo, niedlugo nowa wizyta i badania. Trzymajcie sie cieplo, milo czasem w wolnej chwili zajrzec co sie dzieje u Was, R(M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Witam!!:) Zdawałam dzisiaj egzamin testowy na prawko - i o dziwo zdałm- błędów 0 A nie mogłam nawet przez cały tydzień zaglądnąc do nich - nudziły mnie i zawsze znalazło sie coś wazniejszego do roboty :) ale niestety przypłaciłam to bólem brzuszka - więc No-spa i leżenie hmmm Włacnie robię pstrągi - pychota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Słuchałam bicia serc naszych maluszków ❤️❤️ mają po 11,6 i 11.8 cm. I fikały, oj fikały :D Ja mam trochę podwyższone ciśnienie... 140/85, i zalecenie, by jeść pietruszkę (naturalny odwadniacz) i nie solić przez najbliższy tydzień - nic. Od początku ciąży przytyłam 5,5 kg do nia dzisiejszego. Nikolla, GRATULUJĘ 🌻, ale powiedz mi, czy od razu nie miałaś może pierwszego egzaminu z jazdy??? Jak ja zdawałam, to od razu tak było, że po zejściu z sali z wynikiem szło się do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 czyli nawet miesiac wczesniej mozemy urodzic trzeba brac taka ewentualnosc byc przygotowanym wlasnie wylazlam z wanny wysmarowana na oliwkowana calaaa tlusta eheh wiecie strasznie mi sie podoba jak ten pepuszek mi tak sie pcha do przoduu zawsze mialam takiii wklesly do srodeczka mx3 wybralas juz wozek dla dzieciaczkoww , masz jakis na okuu dla mnie nadall jest to problememm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 takk ci zazdroszcze widoku dzieciakow.....ciesze sie razem z Toba!!!! nikolla80 tylko pogratulowac , bozeeeeeeeeeeeee wieki nie jadlam pstrągaa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, za wózkiem sie rozglądałam jakiś czas temu tylko na necie. Patrzyłam na takie z przedziało 1500 2500, bo ich wymiary pasowały mi do bagażnika i nie ważyły 22 kg, tylko od 15 do 17. Teraz, wiedząc, że w Polsce nie będę kupowała wózka... już się tym nie przejmuję. Kupię tam, pochodzę po sklepach i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Dziś u mnie ładny, słoneczny dzień fajnie bo nie lubię deszczowej jesiennej pogody. U mnie negatywne objawy ciąży narazie ustąpiły :) czasami tylko trochę boli mnie brzuszek, a tak poza tym to wstąpiło we mnie tyle pozytywnej energii i ochoty na działanie, że całkiem zapomniałam o zmęczeniu które mi towarzyszyło przez ostatnie 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 to fajnie ze nie zamratwiasz sobie tym glowki , ja rowniez chcialabym taki ktory zmiesci sie do samochoduu i przedewszytskim bedzie lekki mieszkam w gorach wiec innej obcji nie ma , juz sobie to wyobrazam jak pchamm pod wielkaaaaaaaaaaaaaa goree moje dwa bobaskii , moja mama ma przyjezdzac na moje rozwiazanie wiec moze ona cos bedzie miala na okkuu w usaa na pewno jest wielee wiekszy wyborr margolcia1mam podobnie jak tyy jestem pelna energi ale muszee powiedziec ze tylko tak do 15-16 pozniejj ogrania mnie straszny lenn kochane jak u was z sexem? mnie calkowicie spadlo libido:(:(:( cierpii ,ale dzielnie na tym moj chlopakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
do mx3 - są dwie opcję można każdy egzamin osobno można i razem. Ja stwierdziłam ze na raz to za duzy stres - ajak się nie zda testów t o kaska przepada częściowo i za praktyczny. Własnie mam teraz dylemat czy robienie prawka teraz to nie za bardzo odszczelona decyzja? Dzisiaj marze o zapiekanych bananach w piecu z cynamonęm :) U mnie też (libido) a do niedawna mój facet chodził notorycznie niewyspany - miałam nawet niewielkie wyrzuty sumienia , ale na prawde niewielkie :P Nie ma go od dwóch tyg - Z pracy wysłali go łobuży na 1.5 miesiąca. Lecę do niego 10.11 - będzie zaskoczony zmianą mojej formy - A JA TAK MARZĘ żeby sie poprostu poprzytulać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 co do sexu to u mnie podobnie nie mam specjalnie na niego ochoty, ale mam nadzieję że to chwilowy spadek i później będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. W ciąży mam znacznie większą potrzebę żeby mnie mój mąż przytulał i mówił mi miłe rzeczy, teraz bardzo potrzebuję blizkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, z tego co wiem, w US są tragiczne wózki... lepiej kup w polsce, przy okazji go zbadasz, czy się ładnie mieści, czy się lekko składa... czy ma napis, że materiał jest nieblaknący (bo jak zblaknie, to tylko wtedy możesz go dać do reklamacji, no i z naprawą czy wymianą też mniejszy problem, jeśli ty kupisz. Moja babcia dla cioci córki w USA wiozła wózek z Polski, bo tylko te mają fajne paseczki takie, że kołyszą wózkiem jak się go dotknie... tamte są jakieś takie sztywne. nikolla, nie wiedziałam, że tak można. Ale ale, co za myśl, że miałabyś nie zdać testów :) Życzę WIEKLIEGO POWODZENIA na egzaminie praktycznym. Jeśli masz możliwość, to przed samym egzaminem dokup sobie jazdę, albo dwie, to będziesz bardziej wyluzowana i wprawiona przed samym egzamkiem. Libido... kochane, u mnie się nic nie zmieniło.... Cierpiałam katusze, kiedy lekarz mi zabroniła do miesiąca po ostatnim plamieniu... Teraz mąż daleko... a ja się budzę w nocy.. cała rozpalona, tak tęsknię ;) Nosz chyba kupię sobie wibrator.... hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
W nastepnym tyg - ma być duż zmiana pogody 6st C brrr Myslałyscie nad kutrką / płaszczem który mogłybyście nosic przez całą ciązę - niestety - coś muszę kupić. Ja się jeszcze wcisnę- ale ubranka raczej mam przy ciele - wię niedłudo się nimi nacieszę - muszę zainwestować :).Co będzie za miesiąc? Brzuszek rośnie - ile można mieć w pasie? pod koniec ciąy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola - różnie... licz tak powyżej 100 z pewnością. Ja już mam 3 ciuchy ciążowe, spodnie jeszcze mi zlatują, ale normalnych juz nie noszę, bo mnie cisną w dzieci. Kurtkę płaszcową dzisiaj kupiłam. Jest większa na tyle by mnie jeszcze przez pewnien czas okrywać. Materiał taki płócienny, oliwkowy, ma kieszenie i zamki na rękawach, trochę ala styl militarny... tak do pół uda i wieeelki kaptur, na szczęście odpinany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×