Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

wszystkie ochrzciłyście swoje dzieciątka? zacznę się obawiać że tylko ja mam małego poganina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytuję zaległe wpisy - i też mam problem Łysieję !!!!! po myciu dosłownie nie mogę doczyścić wanny z kłaków - straszne sorki ze tak dopisuję - ale pytam od razu bo pózniej zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, ale naskrobałyście... przede wszystkim sto słodzitkich lat dla Igi, Gabi i Bartusia 🌻 🌻 🌻 Super evanika i sarita, że imprezka się udała. Ja też robiłam w domu i wiem co to znaczy. Tylko, że mnie nikt nie pomagał :( Madziunka27, główka do góry !!! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz kochana. Uśmiechaj mi się tu prędziutko. ja też nie dostałam fotek mx, poproszę o przesłanie... rudamaxi - śliczne ciuszki, ale ty stroisz swoją królewnę... tak, tak rozpuść ją a potem byle czym jej nie przekupisz...a jak tam po szczepieniu? I co to za awantura w ambasadzie??? doroteczka - śliczne zdjęcia. Ja też kąpałam w Oilatum (tzn. mój A.) a teraz myjemy ją płynem do kąpieli Johnson`s baby. Zupki podaję i z butli i łyżeczką. Różnie. justaaaa, Ty to masz szczęście do tych lumpów...mnie się tylko czasem udaje. Witaj Weronika m, ja jestem Alina i możesz śmiało do mnie przesłać zdjęcia. Spróbuję je umieścić, choć nie obiecuję bo coś ostatnio nie mogę na naszym blogu dodać zdjęć. Nie wiem co się dzsieje. mój mail ala-1976@tlen.pl A ja od momentu rozpoczęcia diety schudłam 3 kg!!!! Jestem bardzo zmotywowana. Jeszcze 3 i będzie już dobrze... Dziś byliśmy w Ikei kupić Kamilowi szafę do pokoju, bo biedactwo miało rzeczy na regale piwnicznym ;). Ale już będzie miał jak każdy normalny człowiek szafę...;) Izawik odezwij się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie - byłam wczoraj w Krakowskiej galerii i stwierdziłam ze strasznie się zaniedbałam nie maluje się , ciuchy mam sprzed ciązy nic nowego fryzurkę okropną- ale co mi tam i tak łysieję :P zaniedbałam sie - i moze to głupie ale chciałabym się poczuć jak atrakcyjna laska - a narazie jak wymieta mamuska upackana marchewką. Cała kasa idzie na wykończenie mieszkania- końca nie widać - nawet nie mam aparatu tlko pozyczam :/ mam dość , nawet jak juz chcę sobie sprawić przyjemność tomyslę czy za to nie lepiej kupić ciś dla Małego - sama wpycham się w jakąś paranoję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam goraco nowa kwietniowke:) Doroteczka Weronika jest urocza Paula no czasami mi sie jakos udaje cos fajnego wylowic dzisiaj za to odebralam 5 paczek ale tylko jedna dla Viki reszta dla Konradka:)Jutro wybieram sie na zakupy wiec kupie i tak Marysi opaske,bo obiecalam:) sarita i evanika fajnie ze jestescie zadowolone ,ja tez mialam chrzciny w domciu,ale ja w kuchni tylko praktycznie zmywalam ,a szalala moja mama-wkoncu szefowa kuchni- i pewnie dlatego ze ona gotowala to wszystko bylo pyszne:) madziunka -glowa do gory przyjdzie maz to go zostaw z dzidzia a ty do lazienki i pozwul sobie na dluga kapiel i wlacz sobie jakas muzyczke relaksacyjna,pomaga:) a ode mnie masz 🌼 ruda lala masz racje ze potem jej byle czego nie zaloze bo juz tak mam z Konradkiem;) A awanture to zrobilam w przychodni bo poradnia dzieci zdrowych byla zamknieta przez ponad 2 tygodnie bo pielegniarka byla chora a w rejestracji siedzi pelno pielegniarek i tylka nie rusza . Ze szczepieniami bylo jak zawsze ryk nie z tej ziemi ale cyc i ciocia sulonda dziecko uspokoily.Pani doktor byla w szoku ze Viki tylko na cycu nie kazala mi nic jeszcze jej podawac innego do jedzenia skoro mam taki dobry pokarm:) Moja mala klusia wazy 6920 i jest dluga 65cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6400(02.0 8). ..63cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5900 (17.08.07).. 51/65cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/6920(20.08 ) ..55/65 zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/7130 (20.08).....53/67 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/6300..............59/68 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/7300... ..........71cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6200 (17/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/6550 (14.08)......53/62 cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65 Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dla Igi, Gabrysi i Bartka oraz Karolinki i Antosia. Moja Maja drze sie ostatnio w niebo głosy. Nie wiem co jej jest. A było już tak pięknie :-( Trzeba ją nosić. Mam nadzieję, że to takie chwilowe. Poproszę o zdjęcia dzieci mx3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Paula wez wydrukuj Jasia zdjecie i pokaz Filipowi i powiedz ze ty skladasz wlasnie dokladnie takie zamowienie ;) kar juz ci wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, podziwiam Cię, że tak szybko przyszła Ci ochota na drugiego dzidziusia :-) Ja na Agatke decydowałam się 8 lat, hihi mimo, ze Gabi była bardzo spokojnym i grzecznym dziciątkiem Agata potrafi dać się we znaki, najpierw kolki a teraz zaczęło się ząbkowanie. I za żadne skarby nie zdecydowałabym się teraz na trzeciego szkraba, chociaż mój mąż bardzo mnie namawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie prosze o podesłanie zdjatek od mx.mam nadzieje,że któraś się zlituje. Dzięki dziewczyny za wsparcie.Juz mi lepiej:) Mojemu M skończył się dzis urlop i pewnie dlatego tak mi ciężko,bo on mi pomagał i przyzwyczaiłam się do tego.A teraz zostałam sama i muszę znów wdrożyc się we wszystko. Rudamaxi-super że Viki tak ładnie tyje na cycusiu. Paulka-podziwiam,że tak szybko masz ochotę na drugie dzieciątko. Doroteczka-twoja Weronicza się zmienia.Nadal podobna do Ciebie,ale zauważam tez podobieństwo do tatusia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii dziękuję za zadjęcia. madziunka przesłałam je Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ja też mam nieraz takie dni, że mam wszystkie dość. Chyba każda z nas tak ma. nicolka co do mojej wagi to ja też schudłam calą nadwyżkę ciążową a nawet o 2 więcej, czyli w sumie 24kg, ale marzy mi się jeszcze 8.Żebym była chudziutka jak na ślubie. Ja właśnie wróćiłam ze spaceru. Oczywiście umęczona i padam na pysk. Z 4 godziny nosiłam Igę na rękach. Wkurza mnie to, że mimo, że tyle ją noszę, to moje ręce nie chudną, a też mi się marzą takie fajnie wyrzeźbione (nie umięśnione jak kulturystka ;-) No ale co tam idę coś zjeść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... włosy?? G dzisiaj mył podłogi i stwierdził, ze moich kłaczorów jest więcej niz psa...czyli i mi wypadaja!!! Rudamaxi - nie odbieralam tel bo byłam u lekarza... odwiedzilam pediatre, bo musialam dowiedziec sie, jak karmic Kame pod moja nieobecnosc, jak podawa, jak czesto, w jakich ilosciach. Stanelo na Nestle nan, soczkach, zupkach i deserkach po 4 miesiacu.... ustawilysmy wstepny harmonogram karmien i juz mi lepiej... Później odwiedzilam lekarza medycyny pracy, zeby smialo isc do robotki...a na koncu wyprawy zrobilam zapas soczkow, deserkow i zupek... Przyjechalam do domku i chcialam dac Kami 50 ml soczku, ale nie chciala. Bawiła sie butelka, smoczkiem. Nawet od mojej mamy nie chciala sie napic... dopiero pod koniec dnia wziela pare lyków od G. Jak wy podajecie zupki?? łyżeczka czy z butelii?? Spróbuje za chwilke przeslac wam zdjecia (robione przez nas) ze chrzcin... Justaaa dwa tygodnie temu, byly przeceny i nawet ustrzeliłam sobie pare ciuchów, Kama tez sie zalapala... My srednio co dwa tygodnie jezdzimy do galaxy....czy jest wyprzedaz czy nie.... Gosiak czekam na wieczornego maila!!! witam nowa - stara kwietniówkę!! 🌻 aaa na koniec przesylam taaaaaakie wieeelki 👄 solenizantom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. dziękuję za życzenia dla mojej Karoli. Ja niestety nie skladam życzeń tak często, bo po pierwsze to raczej, nie inaczej bym się pogubila, gdyż nie mam możlwiości zaglądania do was codziennie.No, a po drugie, to codziennie jest jakaś okazja do świętowania. Ale wiedzcie,że jestem z wami cały czas. I chciaabym , aby wasze maleństw były zdrowe i szczęsliwe, bo jesli to się spełni, to inne rzeczy też będą. Jestem troszeczke zakręcona. Bo piszę bloga mojej Karoli, czytam was, czyta bloga Kohannah. A po za tym mam na dloniach egzemę kto to miał , ten zrozumie,że pisac nie jest latwo.Paskudztwo jedno przyczepia sie mnie każdego roku jak jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakaś analfabetka pisala . Łomatko ;) mx3 dziękuję za fotki. Dzieciaczki są prześliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zdjecia piekne, szczegolnie te z chrztow. Te od MX to male arcydziela ale to wszystko dlatego, ze dzieci sliczne. Dzisiejszym solenizantom sto lat!!! 🌻 Mnie wlosy wychodza garsciami i sa wszedzie a najczesciej niestety w tomusia raczkach. Jutro idziemy na szczepienie, tym razem to niestety beda trzy zastrzyki. Juz czuje, ze bede plakac razem z Tomusiem. Moj maluch poznaje od wczoraj smak soku jablkowego narazie kilka lyzeczek, a potem dolozymy marchewkowy. No i zabek drugi w drodze, bo slini sie niemilosiernie. Ja od soboty jestem na dietce, zero slodyczy i malo kolacji. Bo mnie zostalo jeszcze 14 kilosow sprzed ciazy kiedy tez nie bylam za szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika super zdjęcia. Kama wyglądała ślicznie. Wy oczywiście również. Tacy kurcze poważni rodzice ;-) Ja zmykam się kąpać. Jestem zadowolona bo moja dobra koleżanka, która od 2 latac stara się o dziecko dała mi znać, że jest w ciąży. Teraz trzymam za nią kciuki, aby wszystko było ok, bo tyle biedna się starała i tyle leczyła. Ona też będzie kwietniówką, ale 2008. rudamaxi kurcze przydałyby się takie ćwiczenia, ale ja leń jestem i jedyne co pomaga mi schudnąć to dieta ŻP (żryj połowę ;-) Ja nie lubię ćwiczyć. Mam rowerek stacjonarny który od 2 lat stoi w garderobie i marcin co na niego spojrzy to mówi, że wywiezie go do mamy, a ja mówię, że nie bo będę ćwiczyć ;-) Rudamaxi no czekamy na tego maila, bo obiecałaś i oczywiście nas ciekawość zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka hihi kazda dieta dobra jak przynosi efekty wiec jak widzisz ze ŻP przynosi efekty to ja utrzymuj;) no i trzymam kciukasy za mobilizacje do rowerka. Moja niunia z wielkim ale to z wielkim trudem wreszcie usnela,moja kochana ksiezniczka tak dzisiaj plakala a ja nie moglam jej w zaden sposob pomoc,no ale teraz bedzie przerwa do pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja już wykąpana, wyjęłam sobie robotę firmową, ale chyba sobie jednak ją odpuszczę bo mi się nie chce jak cholera. Mój Marcin wróci pewnie niedługo z pracy więc jeszcze troszkę z nim pogadam i pójdę spać. Dobrej nocki moje Drogie. Powinnam jeszcze zrzucić zdjecia Igi z aparatu bo segreguje fotki wg miesiaca w odpowiednich folderach, no a od jutra zaczyna 6 miesiąc, więc tamte powinnam wrzucić do 5. Ale mi się już dziś nie chce. 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znów zamieszkało we mnie zwierze- LENIWIEC ;-) Mam tak jak byłam w ciąży, że nic mi sie dziś nie chce. Mówię, że idę spać, a nie robię tego. Również jestem niekonsekwentna,a ostatnio zarzucałam to innym ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale ze mnie gapa... przesyłam źyczenia dla dzisiejszych solenizantów 🌻 dużo zdrówka i radości i w ogóle samych wesolych dni. byłam dzisiaj w lumpiku ale kupiłam tylko kocyk akrylowy (taki jakich najwięcej na allego) za 12 zł ( taki żeby rozłożyć na podłodze żeby mała mogła się w dzień na nim pokulać). za to z allegro jestem zadowolona: http://www.allegro.pl/item225577966_dwie_pary_angielskich_bucikow.html http://www.allegro.pl/item225593129_nowe_spioszki_z_bluzeczka.html http://www.allegro.pl/item224497301_cudne_buciki_spodniczka_sweterek_body.html już nie moˆę się doczekać jak mi to przyślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika wiesz ze ja dopiero teraz się skapnęłam że Ty masz nick evAnika a nie evEnika. A ja zawsze pisałam evenika. Pewnie już teraz sie nie przestawię, wiec sorki. Mam nadzieję, że się nie gniewasz ;-) A skapnęłam sie jak patrzyłam na adres Twojego bloga i coś mi nie pasiło. upssss ale mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dzisiaj moja Niunie bolal napewno brzuszek bo sie darla w nieboglosy....nic nie pomagalo!!! pewnie sprawca bolu brzucha byly bananki w sloiczku!!! zjadla pol sloiczka.....narazie chyba nie bede eksperymentowac tylko bede jej dawac jarzynowa zupke....marcheweczke i jabluszko.... ide spac...jestem padnieta... jaki rozmiar kurteczki na zime powinnam mojej niuni kupic?? kurcze nie wiem...boje sie ze kupie za mala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - pozdrawiam cię zołzo - zdjęcia obejrzałam na majówkach:D bosz mamo baczka piekna ta twoja igusia a najbardziej podoba mi się dietka żp :D pozdrowienia kwietnióweczki widzę wasz odpowiednik 2008 pięknie sie rozwija a naszego wciąż brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej nocnie Dziewczyny, cieszę się że podobają Wam się zdjęcia. A te ubranka, to po kuzynostwie z USA, chłopięce wdzianko ma 16 lat, a mój syn to trzecie dziecko w nim chrzczone, a dziewczęce ma 14 lat i do 3 ciej w nocy przed samym chrztem przerabiałam je by było bez kołnierza, bo upaciany na pomarańczowo po mojej siostrzenicy 4 lata nie uprana sukienka leżala w szafie!!! Mimo tego, że tak stare te ubranka, to bielusie, aż raziło po oczach i śliczne... u nas oglądałam wiele bo chciałam kupić coś fajnego, ale takich nie było... wszędzie upstrzone kokardkami i różyczkami za złotówkę z pasmanterii bezguścia... daleko naszym producentom do tamtych standardów. Flowerska, mi wypadały włosy od 3 miesiąca po cięciu, do 5go... spokojnie, trochę włosów zostanie :D Dzieci też non stop miały moje kudły na pieluszce tetrowej pod buzią, w rączkach, na kocykach, poduszkach.. podłoga.. ech, wszędzie włosy, dlatego myłam po 3 x dziennie i tak mi zostało mimo, że włosów już nie gubię. Dobrze się odżywiaj i czekaj aż minie trochę czasu, bo organizm \"odrabia\" piękny i gęsty wygląd włosów w ciąży na swój dziki sposób. Evi, Twoja malutka taka papuśna, cała do ściskania :D Crzest był podczas mszy, a była grzeczna cały czas??? Wyglądasz rewelacyjnie, a jakich przystojnych mężczyzn małe gronko... mmmmmmmm :D Gdzie grom pomarańczowych wpisów, że lecę na każdy rodzaj męski? hehehehehhehehehe Maxi, dla Was buziole... jesteś super babką :) Tak trzymaj ;) Jasia wypożyczę jak skończy 25 lat, jako przyszłego męża, to i synka fajnego można mieć :D tylko dobrze córki szkolcie :D Każdego dnia obiecuję sobie, że spać skoczę wcześniej niż po północy... i jakoś mi nie wychodzi :( Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Mamuski!!!! Moja NIunia oczywiscie juz nie spi.....a ja standardowo jeszcze bym pospala...... dzisiaj ok poludnia przychodzi do mnie kolezanka z podstawowki z mala wiktoria.....to sobie pogadamy....hihih pozniej wpadne....bo weronika marudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×