Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

od 7 usypiam Bartka w koncu zasnal ciekawe na jak dlugo. rudamaxi tez popatrzylam sobie na inne topiki szok jak ten czas leci jak zobaczylam topik styczen 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sprytnie zrobic mleczko dziecku ktore płacze??? hehe bo nim mi sie woda zagotuje i nim wystudze to mija sporo czasu, a moja Niunia nie lubi czekac na papu!!! jakies sposoby? pewnie macie podgrzewacze... a jesli Niunia nie wypije do konca mleka i zostanie w butelce to to mleko juz do wylania prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a no. leci ten czas jak cholera. ja nieraz cofam sie z naszym forum wstecz o kilka miesiecy i patrze co wtedy pisałysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja robie tak. jak wystawie goraca wode, to dolewam do niej wode mineralna zywca zimna i mieszam. robie tak od poczatku i nic mojej idze nie jest po mineralce ;-) tak to mała by szału dostała jakbym miała czekac, az ostygnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja wczesniej gotuje wode a potem juz tylko podgrzewam w mikrofali, jak mleko ostygnie te ktore zostalo nie mozna go podgrzewac no chyba ze w podgrzewaczu ale nie w mikofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka sciagne sciagne ale musze poczekac az mi sie nazbiera wiecej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka to Ty mi kiedys przysłałas kołysanki?? one sa cudne dla mojego dziecka. usypia przy nich szybciutko. nie zawsze, ale bardzo czesto ;-) lezy sobie u mnie na kolankach i lula. a wiecie jak dzis sie do mnie usmiechała. wreszcie tak swiadomie. patrzyła mi w oczy ja sie do niej smiałam a ona usmiechała sie do mnie. az sie poryczalam ze szczescia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, ale mleko dosypujesz do zimnej wody? czy najpierw ta wode w butelce wstawiasz do mikrofali i podgrzewasz a potem dosyypujesz mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio czytałam, ze mleko mozna podgrzewac w podgrzewaczu tylko przez pół godziny, a jak dziecko nie wypije to wylac. ja musze kupic sobie podgrzewacz. a ile kosztuje nowy??? bo mysle o uzywanym z allegro, a nie wiem ile kosztuje nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka a ty masz te kołysanki mini mini czy grzegorza turnała i magdy umer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups to pytanie mialo byc do zuzanki: ale mleko dosypujesz do zimnej wody? czy najpierw ta wode w butelce wstawiasz do mikrofali i podgrzewasz a potem dosyypujesz mleko? sorkes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki radeleczek, do ktorego wlewam troszke wody, tak na jedna butle i ona mi sie szybko gotuje i do tej wrzacej dolewam mineralki. albo wlewam w radelek mineralke i tylko ja podgrzewam, nie gotuje. to zajmuje mi około 3 minutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za podgrzewacz w campol zapolacilam 100 zl. ja wsypuje pokarm do butli i zalewam ciepla woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie tez podgrzewacz ale jak becikowe dostaniemy hehe ale kupei taki zeby i w samochodzie bylo mozna podgrzacz mleczko!!! a co tam raz sie zyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he - przynajmniej z karmieniem nie mam problemów- mlekotok :P mały je co ok 3 h i mu to wystarcza ładnie przybiera :) co do krwawień to jeszcze amm -jestem w 6 tyg po czasami dół brzucha mnie boli :) Czasami amam żal do nanury ze facetom nie rodzi się instynkt rodzicielski jak nam - to chyba dlatego funkcjonują teraz jak z innej planety przyznam sie ze sama mam dośc - jak napisałam mieszkamy z dziecikem u moich rodziców- pokój mamy 6m2 w trójkę wolnej podłogi tyle aby się przebić do okna czuję sie momentami jak więzień nie wiem dlaczego coś cię tak sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo co chce zobaczyc ile Twoj mlody ma to furt pokazuje mi sie porod spozniony o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już zaległosci nadrobione- ciąza niczego sobie jak u słonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki... ja chyba oszaleje... od 7 rano moja Kama ciagle chce ssac cyca, co ja odstawiam do łozeczka ona jest spokojna przez 5 minut i pozniej ryk, wrzask.. moj G bierze ja na raczki przez chwile jest spokojna a pozniej otwiera buziola i robi dziubka na cyca... zwariowac mozna.. a kiedy ja obiad zrobie?? Mam tez inny problem.. w zgieciach raczki (koło dłoni) i w zgieciach nozek (kolo stopek) mojej małej peka skorka.. juz nie wiem czym smarowac zeby nie robilo sie cos powazniejszego... wczoraj kapałam mala w oilatum... nie smarowałam skorki niczym. ech co dziecko to inne dolegliwosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika mojej Niuni też tak skórka schodziła, ale ja jej pare razy smarowałam oliwka nivea baby i już jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj posmarowałam Linomagiem bo ładnie natłuszcza zobacze czy cos pomoze... kazdy drobiazg jest dla mnie niepokojacy! szok... wlasnie zabrałam jej cyca... ciekawe ile bede miala spokoju... moze zdaze schody pomyc!! Mezusia wmanewruje w robienie obiadu.. a co tam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) widze ze wszystkie podminowane i zmeczone:( ja mam nadzieje ze dzis wyjde z mala na spacerek u mnie przebija sie sloneczko przez chmury, czekam jeszcze na polozna i w miasto:) wiecie co moja mala nie miesci sie w kaftaniki i spioszki roz 56 musze dokupic jej garderobe:) evanika mojej malej tez tak pekala juz w szpitalu to pielegniarka mimo ze kapala ja w oilatum to po kapieli te miejsca posmarowala sama emulsja ja jeszcze kilka razy w domu posmarowalam ja tak samo i bylo juz lepiej ale musze ci powiedziec ze mialam 2 probki oilatum kremu jest rewelacyjny i smarowalam malej nozki , ma strasznie wysuszona skorke co do sciagania napletka to lekarka mowila zeby tego nie robic, bo mozna zrobic dziecku krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
witam serdecznie ja tak tylko na sek. bo Tygrysiatko cos niespokojne dzis jesli chodzi o krwawienie to nie wiem czy to normalne ale ja w 20 dniu po porodzie juz nie krwawie wogole , w sumie to juz od jakiegos tygodnia wyplywa tylko jakis sluz lekko brazowawy ( jasna kawa z mlekiem heh ) sorki za szczegoly ale mysle ze jest wszystko ok i moze w koncu pozbede sie tych pampersow nareszcie i wskocze w moje kochane koronkowe stringi narazie zmykam i pozdrawiam zycze wytrwalosci na kolejny dzien muuuuuua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - posmarowały ta emulskja w ktorej dzidzia była kąpana?? Moze tez sprobuje, a jak cos moze kupie krem oilatum. Mam chyba jakiegos dolka. Wszystko mnie drazni, w dodatku ta pogoda. Szro i brzydko, za chwilke bedzie lalo. Moj pies miał wczoraj operacje i w calym domu smierdzi jakimis lekami, zastrzykami i ogolnie psem. Moj G nawet nie chce umyc podlogi, bo mu nie przeszkadza. Qur... mam dosc tego ze pies w dodatku taki duzy siedzi z nami w domu, mamy tyle terenu a G kisi tego psa w czterech scianach. Moglby bude mu zrobic..a on sie miga.. Rozryczałam sie oczywiscie bo mam tego dosc! W dodatku pies po znieczuleniach zrobil bezwiednie siku i on nie raczyl nawet umyc podlogi po nim tylko wytarl na sucho - co za fleja! Kur... przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee evenika mój M też taki próżniak. Jak ja mu nie każe czegoś zrobić, to w życiu sam się nie zoriętuje, że coś trzeba zrobić. A nawet jak mu powiem, to słyszę \"zaraz\" co oznacza \"nigdy\". Najlepsze że on wyzywa do mnie na mojego ojca, że próżniak, a on jeszcze gorszy, bo mój ojciec ma już ponad 50 lat, a on młody facet i nic mu się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×