Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Tabelka I NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA JPrzeszla juz do HISTORI Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja Moli............05.04.2007..........3840...............5 6cm....Aleksandra mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Julitka Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś Sarita...........19.04.2007........4150................5 8cm......Kasia LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... .20 .04.2007 ........3256.............. 50 cm .... Antos Sofijka..........24.04.2007.........4000................ ?? cm......Zosia KapiKapi........25.04.2007.........3400...............54 cm....Piotruś Wica............25.04.2007.........4100...............56 cm.....Konrad Madziunka27..26.04.2007.........2950...............53 cm.....Marcel evannika.......30.04.2007.........3700...............56 cm.....Kamilka Aprilka..........02.05.2007.........3800...............5 9 cm.....Oskarek Janika78.......04.05.2007.........3460................56 cm.....Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ja znowu przelotem. Dzisiaj pierwszy raz dokarmiałam Karolcie, i mam z tego powodu jakieś wyrzuty sumienia. Ale co mam zrobić jak ona się pokarmem z piersi nie najada???? Wczoraj miałysmy wizyte położnej. Wytlumaczyła mi co i jak. Na wizyte do pediatry mamy się umówić na przyszły czwartek. Pochwaliła mnie polozna,ze dziecko zadbane , czyste.... Jeśli macie ochote , to kliknijcie na ten link. Moje dziecko miało zrobioną fotke w szpitalu. A ta fotka była zamieszczona w naszej powiatowej gazecie. Moja corcia to Karolina Mikoda. http://www.gazeta.olawa.pl/dzieci/!narzedzia/pt.php?dir=2007%20kwiecien&pasmo=16_22_IV&home=/home/gazetaol/public_html/dzieci Serdeczne gratulacje dla majowych kwietniowek :) Aprilki i Janiki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nowa strona :P I link też działa ;) Jesoooo mam nadzieje,że nadejdzie taki dzień, kiedy znajde chwile czasu, aby was dokladnie poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odezwal sie Joe,wyslal mi krotkiego e-maila,ale sie wysilil zreszta same zobaczcie Hi Gosia, Bylam ostatnio na podroz w stanow...przepraszam jesli nie odziewalem sie, ale jak mowilem cie, nie jest zawsze mozliwy.....jak jest twoja zdrowia i wiktoria? Szukalem dla ciebie na skypa, ale nie byles dzis......owsiem bede pomogac z twoje studiach, tylko powiedz mi ile jest potrzebny. Buziak Joseph I co wy na to?Jego Polski jest tak fatalny jak moj angielski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L U D Z I E P O B U D K A !!!!!!!!!!!! Nie ma was i nie ma ,a jak was nie ma to musze sie isc uczyc a tak mi sie nie chce:P WSTAWAC I TO JUZ I PODPISYWAC LISTE OBECNOSCI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! to ja podpisuje liste obecnosci!!!! hihihihi rudamaxi ach ten Twoj Joe to niezły jest!!! nic o chrzcie nie napisal, np ze mu przykro ze nie mogl byc i takie tam.....dobrze ze zapytal sie chociaz o zdrowie.......ale o konradka juz sie nie spytal...dziwny typ!!!! Light słodka twoja córcia!!! Janika super ze juz urodzilas!!!! tak jak piszecie!!! drugi etap za nami....pierwszy to ciąża a drugi to porod!!! teraz uczymy sie chyba cierpliwosci......i walczymy ze snem...... przynajmniej ja chodze troche niewyspana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, rudamaxi - wywołałaś pana J. telepatycznie chyba.Chyba ma jednak jakieś sumienie. Dobre i to na początek. Może on jeszcze nie taki stracony... Janika78 - moje gratulacje!!! Nareszcie mamy komplecik. 🌻👄🌻 Dziewczyny, dziękuję za wszystkie zdjęcia jakie od Was dostałam. Wasze kruszynki są śliczne. Doroteczka - ja jestem 5 tyg. po porodzie i ćwiczę już od jakiegoś tygodnia. Bardzo się muszę przymuszać, bo strrrrrrrrrrrrrrasznie mi się nie chce. Ale nie mogę na siebie patrzeć. kapi kapi, ja też doskonale Cię rozumiem. Kamil też mnie bardzo drażni. Wprawdzie nie jest zazdrosny i nie psoci za bardzo ale nagle stał się strasznie niesamodzielny i chce, żebym mu we wszystkim pomagała, bawiła się z nim, grała itd. Dotarło do niego, że nie jest już najważniejszy. Bardzo chce mi pomagać przy Milence, nosić ją ale ja się jakoś boję, że zrobi jej krzywdę niechcący, upuści. Dlatego może czuje się odsunięty, niewiem. W każdy razie staram się jak najczęściej go przytulać, całować i ciągle mu powtarzam, że bardzo go kocham. Wtedy jest szczęśliwy... LightBlue - moja Milka też była w gazecie lokalnej (nawet w dwóch). Wkleiłam jej ten wycinek do albumu. W ogóle, któraś z Was wspomniała kiedyś o scrapbookingu...Zrobiłam coś takiego Milce (tzn. zaczęłam- mam kilka stron). Naprawdę fajna sprawa - nie ogranicza mnie opis autora albumu, tylko sama wymyślam co ma się znaleźć w albumie. Dzięki za podrzucenie fajnego pomysłu... W przyszłym tygodniu czeka mnie i Milkę seria wizyt - położna środowiskowa, idziemy na szczepienie i ja idę do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy za kazdym razem waszym malenstwon sie odbija po jedzeniui??? a jak nie to co robicie???? bo ja nie wiem jak mam klasc malutka wtedy jak sie jej nie beknie hehe klade na boku ale latam do niej caly czas i sprawdzam czy jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to scrapbooking????????? bo moze i ja cos takiego zaloze. myslalam wlasnie nad kupieniem tego albumu dla Igusi. no ale napiszcie co to jest??????????????? LigtBlue ale fajna pyzula z Twojej Karolci :-) Nie stresuj sie, ze dokarmiłas Karole, ja tez dokarmiam moja igule ;-) doroteczka ja jem tylko jabłka i dzis kupilam sobie gruszke i mam zamiar ja ziesc. rudamaxi naprawde jego polski to tez jak moj angielski ;-) ale tak jak powiedziała ruda lala- moze on jeszcze nie taki stracony ;-) a my tu na niego tak jedziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-ja jem jabłka, arbuza i czasem banana. Nie wiem nawet co już jest świeżego w sklepach. Brzoskwinie też chyba można. Sama nie wiem a też lubię jeść warzywa i owoce. Wczoraj skusiłam się na odrobinę surówki z kapusty i na szczęście nic Gabrysi nie było. A ja nadal przeżywam gehennę z Gabrysią. Stwierdziłam że tak się żyć nie da. Nie jestem w stanie siedzieć z nią albo nosić jej całymi dniami. W poniedziałek po cało dniowym noszeniu i trzymaniu jej bolał mnie kręgosłup, do tego głowa i jeszcze oczy od płaczu. Mąż jak mnie zobaczył wieczorem to chyba się wystarszył że mam deprechę czy coś bo pytał mnie pokrętnie czy mam dziwne myśli ;-) Depresji nie mam ale jestem wyczerpana i załamana. Obiad gotuję późnym wieczorem.A już nie wspomnę że jest jeszcze Wiktorka.Trzeba coś zrobić ale co?! Ona śpi tylko w wózku na spacerze, w domu zasypia na 10 min i się wybudza. 0Rozmawiałam nawet z położną i ona twierdzi że sądząc po zachowaniu Gabrysi to ona ciągle chce być przy kimś a szczególnie przy mnie i moim cycu. Bez problemu zasypia tylko przy piersi a odłożona do łóżeczka zaraz się budzi i wrzeszczy wniebogłosy. Pisałyście że Wasze dzieciaczki poryczą,poryczą i zasypiają. Wczoraj też próbowałam tak zrobić z Gabrysią ale niestety tak się zanosiła płaczem że w końcu zaczęła się dławić i myslałam że zwymiotuje. A moje nerwy i wytrzymałość są na skraju wyczerpania Jak będzie długo taka pogoda jak dzisiaj to ja po prostu wymieknę bo wtedy nwet na spacer nie wyjdę. Chcieliśmy stwierdzić z mężem czy ona się najada moim pokarmem i czy zaśnie jak dostanie zamiast piersi butlę. Wypiła 80ml Bebilonu,po pół godzinie marudzenia zasnęła. A po pół godzinie spania zaczęła wymiotować. No to teraz wiemy że Bebilonu nie możemy jej dawać bo kiedyś też tak zareagowała. Tylko nie wiem czy tylko Bebilonu czy w ogóle nie będzie przyswajać żadnego mleka. Jakie mleka Wy dajecie? Proszę, znowu wrzeszczy, spała 3 min. Od godziny 8 rano jeszcze w ogóle nie spała. Idę do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cocho, bo zasnęła sama w łóżeczku. Ciekawe na jak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę,moje dziecko spało całe 15 min. rewelacja .....A przeciąga się jakby spała 5h. Co ja jestem w stanie zrobić w tym czasie ? Bożeeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
witam serdecznie ! widze ze mam ten sam problem z moim Tygrysiem ... zasypia tylko przy cycu a jak odloze go do kolyski to w ryk albo tez w cudownych momentach pospi 10-15 min z wielkimi wyrzytami nog i raczek i budzi sie ze strasznym krzykiem jakby ktos ze sokry obdzieral I nie pomaga nic Jak nosze na rekach ( bo moze chce sie popiescic ) RYK i wicie weza Jak poloze na lozku ( bo moze chce pobyc sam ) RYK i wyrzyty rak i nog w nieokreslonych kierunkach Jak nosi babcia to smao Jak nosi tata to samo w kolysce placz jak przewijam placz - bo zimno jak mokro placz- bozle ze mokro heh ale przewinac sie nie da i albo zgina nogi ze sie wyprostowac ich nie da albo wysztywnia na maxa i sie ich zgiacnie da a tym samym nie mam mowy o szybkim ubraniu A potem czkawka i znow placz bo rzuca malym Tygrysim cialkiem ze az strach ... ale z drugiej strony wyczytalam w madrych ksiazakch ze noworodek placze bo jeszcze niewygodznie czuje sie na tym swiecie i we wlasnej skorze ze ma nieskoordynowane odruchy ciala i prace narzadow wewn. wiec ma prawo plakac i nic a nic na to nei poradzimy ... tylko jak tu sluchac tego rozdzierajacego serce placzu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a do tego tez boli mnie kregoslup jestem niewyspana non stop boli mnie glowa ze zmeczenia i do tego placzu boli mnie wciaz szycie w kroku i ledwo siedze jestem ciagle glodna i pic sie chce przeokropnie i tesknie za swiatem zewnetrznym ... poszlabym gdzies na spacer - bez ograniczenia czasowego , bo trzeba przewinac , nakarmic , bo sie ulalo , bo pada deszcz albo za zimno ... poszlabym gdzies sama ... do ludzi ... a nie wyhcodzilismy od kilku dni bo wiatry u nas straszne i zinmo i deszcz ... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohana nie chcę się wymądrzać ale po objawach jakie opisujesz to twoje dziecko ma okropne kolki i na to trzeba coś zaradzić. Jak dziecko ma sucho, peły brzuszek i nic go nie boli to powinno spać albo przynajmniej leżeć bez płaczu (szczególnie na rękach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a co robi sie z kolkami ? sadzilam ze one zaczynaja sie duzo pozniej ... ok 6 tego tygodnia a Tygrys ma niecale 3 ... ale moze masz racje jak temu zaradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no i slyszalam ze kolkisa zazwyczaj po poludniu a Tygrys zachowuje sie tak caly dzien i cala noc moze to po prostu nerwy ??? tak juz nawet sobei pomyslelismy , ze moze on nerwus straszny jest ??? sama nie iwem co myslec ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też zastanawiałam się czy Gabrysia nie ma kolek.Ale ona jak płacze w łóżeczku i potem weźmie się ją na ręce to od razu się uspokaja. A jak zasypia i się wybudza to nie z płaczem tylko normalnie. Poleży trochę, przeciąga się (a śpi tylko 10-15min) i potem zaczyna marudzić. Jak ją próbuję uspokoić w łóżeczku (żeby ciągle nie nosić) to wrzeszczy a po włożeniu smoczka wrzeszczy jeszcze bardziej. Dopiero uspokaja się na rękach. Ale jak ją próbowałam uśpić na rękach to na nich spała głęboko (rączki podniesione do góry) a po odłożeniu już nie spi. Na lezaczku też tylko leży a po dłuższej chwili płacze. Nawet bujanie nie pomaga. dopiero ręce. Najgorsze jest to że to przyszło z dnia na dzień. Jednego dnia spała w łóżeczku bez problemu a następnego taki cyrk, który trwa do dzisiaj (jakiś tydzień). Pod koniec dnia robi się już coraz bardziej nerwowa,chyba z powodu braku snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej Karolinki praktycznie od samego początu pojawiają się kolki. Teraz nasila się to przeważnie wieczorami ale czasami i w dzień jest taka niespokojna. Ja podaję jej Espumisan w kropelkach (w ulotce jest napisane że po 1 miesiącu ale lekarka powiedziała że można wcześniej je podawać). Poza tym kupiłam super czopki Viburcol. Podaję je wtedy gdy już nic innego nie skutkuje. Są to czopki homeopatyczne więc nie szkoszą. Można je podawać od pierwszych dni życia. Ok 0,5 godziny po podaniu takiego czopka widzę znaczną poprawą jej samopoczucia. Myślę że warto spróbować, bo z tego co piszesz to twoje maleństwo strasznie się męczy, a ty razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Antos tez nie znosi smoczkow jedyne co uspokaja go na jakis czas poza cycem to ssanie mojego malego palca wiec myslalam ze moze ma niezaspokojna potrzebe ssania ale smoczek tylko bardziej go rozdraznia nie umie go ssac ani duzego ani mniejszego wiec juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* nie szkodzą :) Acha te leki są bez recepty. Izawik u twojego maleństwa to faktycznie jakieś dziwne zachowanie. Może się przyzwyczaiła już do maminych rączek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a co z woda koperkowa ? moze to pomoze ? no i musze wziasc pod uwage to ze mieszkam w UK a tu nie sa dostepne polskie produkty wiec te czopki nie wchodza chyba w gre co myslicie o wodzie koperkowej ? niby tez pisze ze od 1 miesiaca nalezy podawac no i nie moge o to zapytac lekarki bo tu nie znaja polskich lekow hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez sie melduje ze zyje u mnie malutka spi od 10:30 i dobrze bo mam czas zeby cos zrobic :) dzis moj Ł ma urodziny ostatnie dziescia:)no i mamy dzis gosci nic wielkiego ale zawsze wczoraj musialam isc z Mateuszem do lekarza bo ma wysypke i kaszel okazalo sie ze to alergia i ma atopowe zapalenie skory :( Wiktoria tez dzis cala noc spala przy cycu :( mam nadzieje ze sie nie przyzwyczai , co do dokarmiania to tez dostaje od 30 - 60 ml mleka z butli bo ja mimo ze mam pokarm bo mi przyrasta i jest go duzo ( cycki mam nabrzmiale ) to malej nie starcza na jedno karmienie sciaga oba do ostatniej kropli , i przewaznie dostaje butle po kapieli dziekuje dziewczyny za zdjecia slicznosci te wasze maluszki:) rudamaxi podziwiam cie silna z ciebie babka tak trzymac a swoja droga to z tego J to kawal wala, mogl sie troche wysilic piszac do ciebie maila, a procz skypow istnieja jeszcze telefony no nie i mogl zadzwonic ooooooooooo chyba moj glodomorek bedzie sie budzil na papu:) bo juz zaczyna sie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe izawik moja iga ma to samo. tylko moj cyc jest w stanie zrobic cuda. dostaje go do buziaczka i dziecko aniołkiem sie robi. a co do mleka to ja narazie daje nestle alprem (to jest mleko dla wczesniaczkow i dla tyc co nie tyja) a za miesiac kazal mi zmienic dr na nan 1hr. ja wiem, ze iga sie nie najada moim mlekiem bo jak wypije flache to jest spokojna, a po moim cycu nerwus z niej taki, ze szok. kohana jesli Antos ma kolki to wez suszarke i takim cieplym, ale nie goracym strumieniem pogrzej mu po brzuszku. suszarka działa prawie na wszystkie dzieci, ktore maja kolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Tygrys ma dzis 19 dzien zycia wiec w sumie to niedalkeo do 1 miesiaca krzywdy to mu ta woda koperkowa nie powinna zrobic jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest napisane że od 1 miesiąca to zaczy że można już od urodzenia. Chyba że jest napisane dzieciom powyżej 1 miesiąca. Ja nie stosowałam jeszcze takiej wody koperkowej ale słyszałam że też dosyć skuteczna. Tylko że woda koperkowa a nie herbatki koperkowe bo herbatek podobno dziecko musi wypić dużo by coś zadziałały a tą wodę podaje się w kropelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
najzabawniejsze jest to , ze tak sobie mysle ... gdyby mial kolki to chyba podczas snu tez prawda ? a on jak juz zasnieto raczej spi spokojnie ... wiec co to znaczy , ze podczas snu kolki mu nie dokuczaja ? przeszlam juz chyba wszystkie scenariusze heh i nadal nic nie wiem kurcze sama sie juz gubie nie wiem co robic napewno cos jest nie tak z Tygrysiem bo placze moze Flowerska zna jakies preparaty dostepne w Londynie ? Moze wie cos o Gripe Water ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×