Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Izawik - widze ze i ja mam taki sam problem.. Moja Kama od 7 rano ciagneła cyca zasneła dopiero o 14:30..pospała 3,5 godziny i od tamtej pory nic.. nie wiem juz co mam robic.. ona ciagle układa swi\\ojego buziola w dziubek i najlepiej chciałaby ciagnac cyca. Co ja odłoże do łózeczka zaczyna strasznie krzyczec.. juz mi rece opadaja. Daje jej smoczka ale wypluwa go po 2 minutach. teraz lezy i zaczyna znowu swoj koncert.. Paula - glowa do gory. Najwazniejsze, ze zdjagnozowali ta bakterie i wylecza twoja corcie!! Rudamaxi - twarda kobieta z ciebie juz ci to kiedys powtarzałam.. dasz sobie rade z J. Kama płacze juz 2 minuty i chyba czas ja wziasc na rece! to jakas masakra. Dzisiaj nie robiła kupala..ale czytałam, ze dzieci karmione piersia moga nie robic i pare dni.. dobra ide ja uspokoic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-gdzie kupiłaś tak tanio tą matę? Wszędzie ghdzie patrzę to cena 279zł lub najtaniej 250zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ja dzisiaj pierwsza??!!! czy za kazdym razem waszym malenstwon sie odbija po jedzeniui??? a jak nie to co robicie???? ja juz nie wiem co mam z mala robic !! kurcze moze ona naprawde sie nie najada!!! wczoraj o malo co a nie dalabym jej butli!!!! ale umowilam sie z ta kobieta z poradni laktacyjnej i ma przyjsc do nas dzis po 14!!! niech mi powie co i jak bo ja zwariuje!!!!!potem napisze co i jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka mojej niuni nie zawsze sie odbija i wtedy kłade ja normalnie do łózka. a w nocy jak ciagnie cyca to wcale jej nie podnosze do bekania, bo gdybym tak zrobiła to bym ja rozbudzila. nic jej sie nie dzieje, wiec mysle, ze moze tak byc. tylko po butli zawsze sie staram aby jej sie odbiło. po cycku niekoniecznie. dzis idziemy na usg stawow biodrowyc i usg brzuszka. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Paulka współczuje ci tego, ile musisz przejsc. Za takie cos to ja bym skarzyła szpital. izawik ja tez jeszcze nie bylam u lekarza. krwotoki skończyły mi sie jakies 2-3 tygodnie temu a wczoraj znow poleciała mi krew. myslałam, ze juz okres dostałam, ale nie- bo tylko raz poleciało i teraz juz czysciutko. tez musze isc do gina. ale juz nie do tego ch..a co chodziłam jak byłam w ciazy. za to, ze mnie tak olał to mam go w dupie ;-) nawet jak jest ta strona rodzic po ludzku, napisałam komentarz, ze mój gin to kawał chama. napisałam go z imienia i nazwiska. moze jak kiedys sie doczyta tego, to zmieni postepowanie łapuwkarz jeden ;-) hehe robie sie msciwa jak rudamaxi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Ja nie zawsze podnosze Maje zeby jej sie odbilo, a na pewno nie w nocy. Spi razem ze mna jak zaplacze dam cycusia i zasypiam. a potem zmieniam tylko strony lozka. jak rano sie budze piersi mam nabrzmiale stad przypuszczam ze ssie malo. Ale przynajmiej wysypiam sie. W ciagu dnia mala uwielbia byc noszona a jak juz nie mam sil wkladam ja w chuste i usypia od razu i moze wyprobuj izawik taki sposob. przynajmiej odciazysz choc troche kregoslup. sarita wspolczuje takiego porodu paulka w to jest skandal co przezylas przez ten szpital. moze przypomnij gdzie rodzilas zyby inne przyszle mamy ostrzec ja podaje malej oprocz wit d3 witamine k na krzepliwosc krwi, 1 ampulke co tydzien chetnie obejrze zdjecia waszych pociech, jesli chcecie sie podzielic przeslijcie karintje@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Co do chrzestnych to u mnie w parafii ( w Polsce) tez nie moze to byc osoba po rozwodzie wiec to od ksiedza zalezy, bo mojemu bratu ksiadz ochrzcil dziecku a nawet cywilnego slubu nie ma. My chrzcimy 8.lipca. Robimy wielka impreze, bo rzadko jest okazja cjociaz rodziny nie mamy duzej. Wypatrzylam piekna sukieneczke ale nie udalo mi sie jej zlicytowac. Moze bede mogla ja odkupic http://www.allegro.pl/item188320910_sukienka_do_chrztu_jak_suknia_slubna_62_68.html#photo evanika ja ubieram Maje o 1 wastwe grubiej niz siebie. zawsze mozesz przeciez przykryc dziecko kocykiem. W takie dni (u nas 15 stopni) zakladam body z krotkim rekawkiem, spiochy (grubsze welurowe), a potem cienki pajacyk i ciut grubszy i oczywiscie czapeczke. A ja wczoraj sprobowalam dac malej sciagniete mleko w butli, bo jak tak piszecie ze dokarmiacie to przeszlo az na mnie i pomyslalam, ze moze i moja sie nie najada. Ale nawet do buzi nie chciala wziac butli, wiec juz wiem ze to jej marudzenie, krecenie sie i tudziez inne wyczyny to nie zglodu. A co do smoczka to nie znosi i zaraz wypluwa. po prostu wscieka sie jak jej wkladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam serdecznie Melduje sie nadal niewyspana i obolala ... kolejna noc do doopy ... Moj tygrys tez nie chce spac wkolysce tylko albo ze mna w lozku albo z babcia ... i ciagle placze ... wydaje mi sie ze jednak cos mu dolega bo ju zczasem nawet cyca nie moze utrzymac w ustach , tylko mi go naciaga i wykreca ( mowie wam koszmarne chinskie tortury ) ... wiec boli go nawet podczas karmienia nadal nie wiem czy to kolka czy gazy i problemy w jelitkach ... choc sklaniaalbym sie ku gazam a raczej ich braku wczoraj wyprobowalismy -suszarke... podobno cieplo bezposrednio na brzuszek pomaga ... no i cos tam zadzialalalo tylko nie iwem czy naprawde czy tylko Tygrys sie ze zdzwienia uciszyl , co to nowego mu tak buczy heh ... -Gripe Water , ale jako snie widze ejszcze efektow , choc wydaje mi sie ze od wczoraj pryka sobie czesciej niz wczesniej , wiec moze jednak ... - masaze - masc majerankowa na brzuszek nie wiem juz co robic nie chce jechac do szpitala i robic paniki jesli to gazy albo kolka ... a moze powinnam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane... mialam dzisiaj przespana noc. Moze po wczorajszych ekscesach mojej małej spała smacznie do 4:20 przebrałam ja i znou smacznie spała do 7:20...no i od tamtej pory nie chce spac... cyc i cyc jej w głowie!! teraz tez ma cyca... a ja prawa reka pisze.. mojej Kamie tez sie nie odbija..probuje wszystkiego. Raz jej sie tylko ulalo.. a tak zero bekania. Zawsze po jedzeniu zeby jej nie meczyc nie biore jej do pionu tylko kłade na boczek. Tak tez pediatra w szpitalu nam zalecil. Tez mam obawy czy mała sie najada.. nie wiem jak to sprawdzic?? Macie jakies pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
ja dzisiaj tez pierwszy raz wyprobowalam suszarke bo nawet masaze brzuszka nic nie dawaly, maly zasnąl blyskawicznie:) ale i tak sie bardzo meczy w nocy zrobil taką megaaaaa kupe po calym dniu meczarni , no i od rano znowu to samo , meczy sie prezy , nie moze zalatwic, ponoc wszystko przez te sztuczne mleko , teraz zaluje ze je mu podalam bo to jest jego glowny posilek a piers to tylko na deserek a i tak nie chce jej ssac za bardzo bo co chwile krzyczy w ktorym tygodniu zycia wykonuje sie usg bioderek, bo musze malego zarejstrowac ale nie pamietam czy to juz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! nam nocka też upłynęła nienjgorzej:) mała zasnęła ok 22-ej, ok 3-ej jedzonko i przebranie pieluszki, potem ok 6.30 powtórka i obudziła się o 9.30. niespała do 11-tej ale widziałam że jest zmęczona i położyłyśmy się razem a ona zaczęła swoje awantury ( piski i wierzganie nogami i rączkami). położyłam ją więc do łóżeczka i co jakiś czas podchodziłam bo dydka wypluwała i zasnęła w jakieś 10 min. hurra! mam czas na sprzątanie:) buziaczki dla bąbelków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a ja wam powiem ze nosze mojego Tygrysia w pionie po kazdym nawet malutkim posilku zawsze nawet w nocy biore go na ramie po karmieniu i czekam tak dlugo az sie jednak beknie , na poczatku zaniedbywalam to i Tygrysiowi sie ulewalo i mial niesmaczek w ustach wiec postanowilam , ze nie ma co ... pomecze sie byle mu bylo dobrze ... w nocy to czasem naprawde meczace , ale wydaje mi sie ze warto przynajmniej Tygrysiatko nie placze z tego powodu ... tylko z miliona innych heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
justaaaaaaaaa... mam pytanko widze ze twoj Maluch ma te same obajwy co moj ... tez prubowalam suszarke , al enie wiem czy dziala czy Tygrys si epo prostu zaciekawil co to i umilkl ... ja juz powoli nie daje rady nie wiem co robic nie wiem nawet czy to kolka czy problemy z gazami Tygrys tez zadko sie wyproznia- czasem porobi tylk okleksy na pieluszce a czasem jedna kupke na jakis czas tylko z epolozna mi mowila ze nie ma si eco kupka przejmowac dopoki jednak robi raz na jakis czas , bo podobno jest taki okres w zyciu niemowlaka kiedy absorbuje w organizmie wszystko co dobre z pokarmu i dlatego wydala tak malo ... ciekawe czy to prawda no ale pocieszam sie tym troszke a masz jakies inne metody walki z tymi cholerstwem zeby ulzyc maluszkowi ??? chetnie wyprubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciotki klotki:) Paulka z Mancia bedzie ok zobaczysz szybciutko dojdzie do siebie , takie malenstwa maja niewyobrazalnie duzoo siłyy , juz niedlugo znow bedziecie razem sie przytulac w lozeczku:) calujee Cie:) Jestem i ja wykonczona , znow wydaje mi sie ze nie mam pokarmu a byloo tak pieknie , moje cycki wydaja sie takie zflaczałeee Jutro idziemy do pediatry wiec napisze dokladnie ile waza, sama jestem ciekawa , mielismy wyporzycyc wage i wazyc przed i po jedzeniuu tak zlecila pani dr alee ktoo ma na too czas na pewno nie ja przy dwojeczce:) mx3 jak tam maluszki? rozumiem cie ze nie masz nawet chwilkii wolnegoo usypialam chlopcoww spia wszytsko ok mateuszek slicznie zasnał , patrze kacper tez wiecc.. juz mialam wychodzic z pokojuu budzi siee kacperrr i znow usypianie uspalam goo , przebudzil sie mateuszz teraz sia !!! i w takich momentach nie wiem co zrobic z tym czasem czy sie polozyc moze cos zjesc ... czasami lapia mnie dokluu , to zmeczenieeeeee gadam glupotyy iiiiiii popisalamm pobutka boziuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
wczesniej dawalam koperek do picia ale i tak nie wiem czy to cos pomagalo, a suszarka byla rewelacyjna, bo maly tak krzyczal jak nigdy dotąd a suszarka mu pomagla i od razu zasnąl pozniej jak sie prezyl i przebudzal to ja znowu wlaczylam suszarek a on znowu ladnie zasnąl. nawet nie wiecie dziewczyny jak bardzo wam zazdroszcze ze wasze pociechy chcą byc caly czas przy cycku :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
21- widze ze ja prz tobie mam nie tak najgorzej ... znaczy po prostu czasem sama nad soba sie uzalam , ze juz nie dam rady , ze niewyspana jestem , ze nie mam czasu itp itd. ale z teog co ty piszesz ... WIELKI SZACUNEK DLA CIEBIE ... z dwojak to pewnie urwanie glowy przy ktorym my mamusie jednego dzidziusia wymieklamy ... uszy do gory trzymaj sie dzielnie juz wkrotce maluszki ustabilizuja swoj tryb zycia i bedzie ci latwiej najwazniejsze ze sa zdrowe pamietasz ile na nie czekalysmy jak byly brzuszku teraz musimy to docenic ze juz sa z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u mnie dzien jak codzien nie spie juz od 6 , wlasnie zasnela mala i mam troszeczke czasu dla siebie :) Izawik pytalas skad wiem ze mala sciaga wszystko , a wiec ciagnie cyca ok 20 min i to dosyc mocno jak juz nic nie ma to cyc robi sie taki troche flaczek a jak nacisne brodawke to juz nic nie leci , mala natomiast go wypluwa (ale tym sie nie sugeruj bo ona wypluwa tez jak sie nie chce jej ciagnac :)) rudamaxi wlasnie z misji chlopacy czesciej dzwonia a ameryka podobno taki cywilizowany kraj :) Evanika gdyby mala sie nie najadala to pewnie zjadalaby swoje raczki justa moja mala miala robione usg bioderek zaraz po porodzie a teraz mamy kontrolne 21 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc niewyspane ale mimo wszystko szczesliwe mamusie:) izawik -mate kupilam u mnie w miescie,jak chcesz to ci kupie i wysle bo i tak taniej wyjdzie,albo zapraszam w odwiedziny:) mama_baczka to nie msciwosc,tylko zycie takie jest,ze czesto daje kopniaki w dupalka,a ze trzeba ta czesc ciala szanowac,to nalezy nauczyc sie te kopniaki oddawac i to o wiele mocniejsze niz sie dostalo :P Doroteczka,mojej Vikuni nie zawsze sie odbija,a ze jest straszny glodomorek to czesto jej sie ulewa dlatego zawsze po jedzeniu ma sliniaczek badz pieluszke tetrowa.A do luzeczka klade ja roznie to zalezy jak wczesniej lezala. kar79 moja Viki jest na fotosiku link ponizej,jak tam wejdziesz musisz tylko kliknac postac z zielonym kwadracikiem i wyswietla sie wszystkie zdjecia.A sukienusia jest przesliczna. 21 z mx3 rozmawialam ostatnio na skype ,tez ma niewesolo dalej ma klopoty z meżusiem.A u dzieci jest tak ze nie chca jej ich zaszczepic,musi zrobic badania usg mozgu i badania moczu i krwi aby zbadac wapn i fosfor.Takze Ania ma sporo zmartwien. A ja nadal sie ucze😭a tak mi sie nie chce ze hej. Na dworze leje wiec siedze w domciu,pracownicy dzis nic nie robia bo deszcz im przeszkadza i przez to mam pelno piachu na schodach masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a tez J.o tym mowilam ,ale z jednej strony sluzba nie druzba ale z drugiej wie ze ja tu sama z dwojka dzieci i jeszcze sesja za pasem wiec moglby sie zainteresowac co u nas a tak jak pisala Doroteczka o Konradku juz wogole chyba zapomnial a to tez mnie zabolalo:( Zuzanka napisz jak po rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wczoraj wkurzyla mnie moja tesciowa jak pisalam moj Łmial wczoraj urodziny iprzyjechali tescie ale tesciowa byla chora (mial sracz...) i od samych drzwi wolala ze nie podchodzi do male i zeby ja wyniesc do drugiego pokoju , to po cholere przyjechala zeby nas pozarazac przeciez jakby zadzwonila ze nie przyjedzie to nikt by sie nie obrazil no wiec ja siedzialam z mala u dzieci w pokoju a ona u nas stekala ze ja boli brzuch moj Ł powiedzial jej ze starsz bedzie ale madrzejsza nie ( do tego jest byla pielegniarka ) mam nadzieje ze nie miala wirusa tylko cos jej zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
rudamaxi zdjecia twoje juz widzialam, sa bardzo słodkie te twoje skarby kamil_a niepowazna jest ta twoja tesciowa, tez bym byla na nia zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zla kobieta ale wczoraj przegieja najleprze jest to ze z moim Ł walczyla caly czas zeby sie zaszczepil na grype bo jak zachoruje to nas moze zarazic a ona takie numery robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
A moja tesciowa stwierdzila ze z kandydatka na chrzestna Mai nie bedzie siedziala przy jednym stole, wiec musielismy z niej zrezygnowac i wziac kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich sytuacjach jak wy opisujecie to sie ciesze ze nie mam tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.. moja Kama wciaga raczki jak pokazuje, ze jest głodna.Z reguły zasypia przy cycu..potrafi ciagnac nawet 40 minut.. jak wypluwa cyca, lub jak zauwaze że juz nie ciagnie tylko sobie go trzyma w buzi, wyciagam go i sprawdzam czy leci mi jeszcze pokarm..no i leci. Mam nadzieje, że moja kruszynka sie najada. Nie chciałabym żeby mała cierpiała głodek. Chciałabym ja zważyc i zobaczyc ile przytyła od wyjscia ze szpitala. Wage urodzeniowa miała ladna 3700 jak wychodziłysmy ze szpitala 3410. Jestem ciekawa czy przybiera na wadze. Nie chce teraz niepotrzebnie jechac do pediatry żeby tylko zważyć maleńką, bo tam tyle chorych dzieci i nie chce jej narażac... Sprobuje wejsc na wage domowa sama, a pozniej z mala. Moze tak sprawdze ile moja mala waży! Ja sie ciesze, ze tesciowa nie wtraca mi sie do zycia i że nie widujemy sie za czesto. Przez to sa zdrowsze relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyn w szpitalach to jest masakra. Corka mojej siostry miala wczoraj operacje/zabieg (miala pelna narkoze) miala wsadzane tubki do uszka bo zle na nie slyszala, i wyobrazcie sobie lekarz sie pomylil i jeszcze wycial migdalki, siostra zrobila straszna awanture, lekarka zafalszowala karte leczenia ale zrobila to bardzo nieumiejetnie bo zmizikiem. Rudamaxi byla siostra i dyrektora zobaczymy, ma dac jej odpowiedz. Bartus dzisiaj w nocy ladnie spal, kurcze az boje sie to pisac zeby nie zapeszac. Poszedl spac o 19.30 wstal na jedzonko o 00,30 a potem o 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja czytalam Was z bartkiem na reku i maly usnal w miedzyczasie, no to mysle sobie ze cos do Was napisze i odkladam go do fotelika. Tylko dotkanal pupa fotelika zaczal piszczec ze zlosci:-) No ale wkoncu zasnal:-) justaa ja skierowanie do ortopedy dostalam od pediatry jak maly mial cztery tygodnie, ale ze dlugo czeka sie na wizyte to idziemy dopiero 6 czerwca. Juz nie dziwie sie ze MX sie do nas nie odzywa. W takiej sytuacji pewnie nie ma nawet ani czasu ani ochoty. Zuzanka moj Bartus dzis tez ladnie spal, ale tatus zdazyl go juz przyzwyczaic,ze rano bierze go do lozka i od 4 marudzil, a wkoncu o 7 sie rozryczal i dopial swego:-) Magda Ty msciwcu;-) Wczoraj pokazywalam Jarkowi zdjecia Waszych dzieci. Jarek byl zachwycony wlosami Igi i Bartka, stwierdzil ze maluchy maja ich wiecej niz on:-) I strasznie mu sie spodobalo to zdjecie gdzie Tomus Flowerskiej marszczy czólko:-) Dzis nadal pogoda fatalna, ale wybralismy sie po buciki na chrzest dla Bartka. Wczoraj poprosilismy Jarka kuzynka na chrzestna i zobaczymy czy ksiadz z jej parafii da jej zgode. Doroteczka i co polozna mowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga te nasze Bartoszki to chyba sie zmawiaja :) ja mam chrzciny 27 maja, nielubie tego typu imprez no chyba ze jestem gosciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! ja na chwilke ba nie mam nastroju :/ - chociaz dzidzia spi jak aniołe ja nie moge sie za nić zabrać pokłóciłam się z M tez temat Tesciówki nigdy jej nic nie odpowiedziłąm - nie raegowałam na zaczepki a usłyszałam że to ja chce wojny z jego mamusia kobieta mówi domnie w osobie trzeciej jak jestesmy to razem to mówi tylko do M. Dzwoni to komunikujemy sie tak ona -do M oz rozmawia ze mną i on oddzwania do tesciowej . jest to dla mnie dziwnepróbowałam- dzwoniłam zapraszałam osobiscie- jakoś nawiazac kontakt byc ponizaną i jeszcze coś rakiego usłyszeć - nie dośc ze nie mam wsparcia to jeszcze takie coś argument ze jego rodzice wymagają szacunku - a szacunek dla mnie Nawet M okazał mi jaki ma do mnie Mam doś na prawdę dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×