Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam was dziewczyny Zuzanka-przyjemnej imprezy,ja w Pszczynie bywam co najmniej dwa razy w tygodniu Weronika dziękuje w imieniu moim i dziewczynek a wiosen to już trochę było stara już jestem co tu dużo mówić :) Doroteczka-no to mamy rówieśniczki w dosłownym słowa tego znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciątko ostatnio bardzo źle śpi pobudkę robi nam o 5.30 a w nocy też się pary razy budzi to chyba ząbki może możecie mi polecić jakiś sprawdzony żel na ząbkowanie teraz mała śpi więc muszę sie brać za sprzątanie evanikaa-my tez będziemy pierwszy raz zimować w nowym domku i też sie boje tej zimy,szczególnie że mieszkamy na prawdziwym zadupiu wiec jak nas zasypie to z domu wyjde dopiero na wiosne dziękuje za zaproszenie do wspólnego pisania :) na pewno czasami coś szkrobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...jestem! Odezwe sie po niedzieli! Pozdrawiam i dziekuje,ze o mnie pamietacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topolka - hehe no no no zrób juz wczesniej zapasy na zime.. ja niby tez mieszkam na zadupiu..dosc ładnym zadupiu, ale nie jest tak zle skoro mam tylko 5 km do miasta.. Od 2 tygodni daje Kami deserek jablkowy i jej kupale wygladaja dosc dziwnie. To znaczy kolor... taki jakby khaki... trudno mi powiedziec jaki to kolor, bo wczesniej byly zółte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam agus😘🌼 evanika i topolka dacie rade z paleniem dobrze ze juz teraz mieszkacie w nowych domach to tez jest roznica ja sie wprowadzalam do domu na tydzien przed bożym narodzeniem to byla masakra.Evanika dobrze zrobilas z kominkiem tak jak mowi zuzanka mozna w ten sposob latwo nagrzac domek w przeciwienstwie do ogrzewania gazowego tym trudno nagrzac a rachunki zabijaja:O Dziekuje w imieniu Vikuni za takie superowe opinie jak bede miala czas to reszte zdjec wkleje na fotosik.A tak wogole to czemu doba nie jest dluzsza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sie wierzyć nie chce, ze nikt niezaglaal od poludnia do nas...musialam wejsc i pochwalic sie, ze Kami dzisiaj zjadła pierwsza swoja marchewke... oczywiscie marchewke z jablkiem... Dalam jej pol sloiczka..a ta mi ryk.. wiec dalam jej reszte.. i zadowolona bawila sie dalej.. mowie wam tak mnie zaskoczyla!! A teraz smacznie spi..a ja ide zjesc jakas kolacyjke bo padam z glodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko napisać że Doroteczka piękną masz córę!!!!!! a teraz ide oglądać mecz bo juz się zaczął. paaaaaa ktora pisała że jest z Siedlec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - bombowe fotki... Weronika to czysta ty.... dosłownie! Niestety zostalam przegnana z pokoju..moj brat przyjechal do nas na mecz i siedza z moim G ..a ja bidula nie zawsze mam ochote na ogladanie facetow biegajacych za pilka.. aaaa w dodatku zapsul nam sie aparat fot. i nie moge nawet uwiecznic mojej Kami jak pcha sobie stope do buzi.. ide moze na chwilke do moim facetow..wypije piwko Lech Free... aaa i wiecie, ze po czwartokowej wizycie (po raz ktorys z rzedu - bo ja chodze co dwa tygodnie) u mojej gin.. juz mi lepiej. 5 miesiecy po porodzie i dopiero poczulam sie lepiej.. aaa ziarnine wyrwala mi mega szczypcami na zywca..zostala jeszcze jedna kuleczka ale ja usunie mi 12 wrzesnia..do tego czasu musze dalej robic sobie irygacje z vagotylu.... moj biedny Grzes ma juz dosc... heheh.. niezla abstynencja! Ide na pifffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronisia slicznie dziekuje ciociom forumowym za komplementy....:-) Moja Niunia jak ma dobry humor to chwile na macie polezy....ale jakos do tej pory ylko kilka razy udalo jej sie przekrecic z pleckow na brzuszek i odwrotnie..... Weronika m -----> ja jestem z Siedlec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę się przywitać i zobaczyć co się wydażyło od wczoraj na topiku :) Może znacie jakiś dobry środek na katar? Dziś w nocy zaczęło to paskudztwo męczyć moją Karolkę. Z góry dzięki za jakieś informacje jak się go pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. justaa tylko pozazdroscic..ja juz nie pamietam kiedy sobie szalałam.. moja kumpele4 ciagle sie dopyja \"kiedy jakies wyskoki?\" a ja przeciez jeszcze sobie dokarmiam cycuszkiem... ech jeszcze troche.. moze w sylwestra hahaa ;) Kami tak jak Weronika, na macie wytrzymuje chwil kilka...ale czemu sei dziwnic..jest tyle ciekawych rzeczy w domu.. jak na przyklad zyrandol, piekarnik, pudelko po ciastkach, podulko herbaty.. w duszy ma mate! Chcialam dzisiaj jechac na spacer nad morze, ale pogodna jest do bani i chyba tylko skoczymy do babci do szczecina... moze na gielde poogladac samochody, moze cos znajdziemy! buziaki...ide na sniadanko - moj G co niedziele serwuje nam sniadanko i kolacyjke... dobry chlop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasniepowiedzialam do meza przysniadaniu, ze nie pamietam kiedy ostatnio obejrzelismy razem jakis film - a co dopiero szalenstwa na parkiecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już po kościółku ,ostatnio chodze z moją starszą córką, która nie zawsze jest grzeczna.Dziś byłoby wszystko w porządku gdyby sobie w pewnym momencie nie wymyśliła że będzie chodzić obok ławek jak piesek.A co ciekawsze to siedziałyśmy w pierwszej ławce(nie wiem co mnie pokusiło:D) moja Marta lubi leżeć na macie,czasami mam z godzinkę spokoju przeglądałam zdjęcia waszych dzieciaczków na blogu no i co tu więcej pisać,wszystkie śliczne!!! życzymy przyjemnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika mam prośbę- przyslij mi kołysanki M.Umer na maila. Nie mam teraz nic na kompie, a przy nich moja Igunia usypiała w mig. Z góry dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Witam nową kwietniówkę.:) Nie mogę nadziwić się,że nasze dzieci są z dnia na dzień coraz mądrzejsze.Marcel w przeciągu tyg. opanował mnóstwo nowych umiejętności.Przewraca się z plecków na brzuszek(wcześniej robił to sporadycznie,teraz cały czas), łapie swoje nogi,trzyma smoczek w ręku i wkłada sobie do buzi,jak jest na brzuszku i upadnie mu smoczek to celuje w niego buzią,jak spadnie mu zabawka to wykręca się,żeby ją znaleść i próbuje złapać (co czasem sie udaje),wyrywa mi z reki łyzeczkę i wkłada do buzi. Uwielbia deserki Hippa. Co do wyjść na imprezkę,to ostatnio byłam z siostra mojego M w klubie.Z małym został tatuś,a ja odciągnęłam mleczko.Wróciłam o 2,spokojnie moglam zostac dłużej,ale jakoś nie miałam ochoty na zabawę.Po prostu chciało mi się spać.Ale przynajmniej trochę potańczyłam.Taki relaks czasem się przydaje. Moja teściowa mieszka 2 ulice ode mnie.Czasem sciągam mleko i ona zostaje z małym,a ja chociaż spokojnie połażę po sklepach ze 2 godzinki. Ostatnio spotkałam na mieście znajomą ze szpitala,leżałyśmy razem 2 tyg. w szpitalu.Wspólnie leżałyśmy na ktg i płakałyśmy,że chyba nigdy nie urodzimy:) Gadamy i gadamy.Wkońcu pytam:\"Kaśka a gdzie Ty mieszkasz?\"Mało sie nie obaliłam jak usłyszałam.Wyobraźcie sobie,że mieszka po 2 stronie ulicy!!!Kurcze przez 4,5 miesiąca nie spotkałyśmy sie ani razu.I jak ta głupia sama latałam po osiedlu z wózkiem,a tu pod nosem miałam koleżanę.Teraz jest już beznadziejna pogoda,a Kaśka za miesiąc wraca do pracy.Tyle samotnych spacerów zaliczyłam!!!!! Wymieniłyśmy sie tel. i mam nadzieję spotkamy się na herbatce.Żeby było weselej ona też ma synka. Jak to jest możliwe,że robimy zakupy w tym samym sklepie i nie spotkałyśmy się ani razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej... rudamaxi-oczyściłam skrzynkę, więc możesz mi też przysłaś tą sesję zdjęciową z Vikunią :-) witam nową kwietniówkę -topolkę. Udzielaj się często bo coś tu unas posucha ostatnio ;-) ja miałam nieczynny internet przez 2 dni. Nie wiem co się stało,ale dzisiaj już działa. Jestem zła bo wczoraj kończyły się aukcje na które polowałam ale niestety przeszły mi koło nosa,bo mi inernet wysiadł :-( Gabi spróbowała dzisiaj jabłuszka z brzoskwiniami i chyba jej nie smakowało bo zaczęła pluć. Za to jak zrobiłam jej obiadek z indykiem to wcinała aż miło :-) Mnie samej smakowało ;-) Lepsze niż te w słoiczku. Rzadko sama robię jej obiadki bo razdko mam warzywa z wiadomego źródła. Gabi też ładuje paluchy od stóp do buzi,ale chyba jej nie smakuje bo się krzywi ;-) mamabączka-fajnie że wróciłaś. Znowu będzie się działo ;-) acha...dostałam pierwszą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik-ja też dostałam pierwszą @.Chyba... Bo we wtorek mialam zakładany ten lek salcogyn i poza tym zaczęłam 2 tyg temu brać pigułki,które też moga powodować krwawienia.Także sama juz nie wiem.A nadal karmię tylko piersią,czasami podaję tylko deserki,ale zadnych zupek itp. Od jakiegos czasu Marcel je w nocy częściej niż zawsze.Budzi się co 2 godz.Także muszę pomysleć o dodatkowym jedzeniu dla niego,bo widocznie mleko juz mu nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam Topolke ! Dzisiaj nareszcie zmienilismy Tomusiowi gondole na spacerowke i byl debiutancki spacerek. Widac bylo zachwyt w jego oczach. Az zatrzymywalismy sie przy kazdym drzewie zeby sobie patrzyl ile wlezie. Zeby to moje kochane dziecko chcialo jeszcze w nocy spac, eh. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89870e2dd794621d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14c204f46d85a9e3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d99bb20c2d027ab6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35ee8a0effb44812.html Aga trzymam kciuki za efektywne pakowanie i mam nadzieje, ze wszystko dobrze. Nic sie nie denerwuj. My nadal szukamy mieszkania, ogladalismy narazie 2 - strasznie male. Szukamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi - ja tez jestem jeszcze bez @ i jest mi z tym bardzo dobrze.. oby jak najpozniej przylazla malpa jedna!! Mamo bączka - kolysanki juz ida do ciebie..ale moze to troche potrwac.. strasznie dlugoooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi-przecież nawet nie mając @ mozesz zacząć brać tabletki.Cezarette-bierzesz od kiedy chcesz i nie robisz przerwy.Nie musisz czekać na pierwszą @.Ja biorę od 2 tyg. a wtedy jeszcze nie mialam okresu.Nadal nie wiem czy to @,czy krwawienie spowodowane właśnie tabsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×