Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

długo sie zastanawiałam czy tu pisać nie chciałabym sie wtranżalać w wasz topik bo widzę że jesteście ze sobą już bardzo zżyte :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jakas narabana bo myslalam ze pisze zeby napisac Ci swoj nr gg :) moj 5052402 zreszta jest na dole w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ze śląska, mam dwie córki,no i męża oczywiscie a teraz zamiast iść spać bo w nocy będe miała co najmniej dwie pobudki to siedze na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna Bartek nigdy sie nie budzil po kapieli a tu teraz budzi sie co 10 min i wrzask, oj czuje ze bede miala suuuper nocke. agula co z Toba? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zuzanka i topolka może się spotkacie :) topolka ile masz wiosen? śliczne masz córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Lew..... masz przepelniona skrzynke reszta cos dostala na skrzynki i jeszcze idzie druga tura. Mama baczka witaj znowu Topola witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak - prawdziwa sesja... Nie wiem czy moge zaryzykowac (bo przeciez cie nie widzialam na żywo), ale Vika podobna jest do ciebie... a teraz moja pora na lulu.. tylko musze Kame przenies do jej łóżeczka, bo skubana ostatnio lubi zasypiac w naszym łózku! cmok papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) chociaz ktos dostrzegl podobienstwo Viki do mnie dzieki Evanika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama baczka
łoooo rety dobra popracowałam. Tak naprawdę to wcale nie chce mi się jeszcze spać, ale idę bo jutro nie wstanę o 5. Kurde wcale nie przeczytałam forum. Może jutro w pracy coś nadrobię, chociaż wątpię. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze to ja jestem dzis pierwsza ? No hmm jak sie wstaje o 5.30 to trudno nie być pierwsza. Pozdrawiam wszystkie kwietniówki nowe i stare🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topolka widze ze urodzilas Martusie tego samego dnia co ja Weronisie.....pisz z nami.... a list z bledami super...... mamo baczka my z Werka tez tesknilysmy za Toba.......nudno bez ciebie hihihh Gosiu sliczna ta twoja corcia.....super zdjecia na lezaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani ja też nie śpię od samiutkiego rana, bo od 5:40 :) także witaj w klubie wstających razem ze słonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja wstaję ok 6.30 także też wcześnie zaczynam dzień. Tak sobie przypominam czasy z ciąży kiedy to się wylegiwałam pod kołderką :) Topola witaj 🌼 Kapikapi szkoda że się nie wybrałaś do Mazowiecka bo to mała dziura i pewnie byś mnie znalazła ;) 🌼 Kapikapi a ty daleko mieszkasz od Mazowiecka? Bo ja być może już niedługo się tam wyprowadzę na stałe. Ja jeszcze Karolinę na spacer wyprowadzam w gondolce więc na razie jeszcze nie wyciągam śpiworka ale pewnie już niedługo trzeba będzie pomyśleć o spacerówce bo mała coraz bardziej myśli o siadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia sesja suuuper :) Bartek spal do 8 wiec moge powiedziec ze jetem wyspana :) Topolka dzisi jade do pszczyny do szwagra na impreze ale bedzie wyzera. ruda lala tak patrzac na Twoje zdjecia to ja za bardzo nie widze z czego Ty chcesz sie odchudzac aga pomachaj chociaz, juz nie dlugo wyjezdzasz i nie bedziemy mialy dluzszy czas kontaktu do puki Jarek nie zalatwi netu Ania fotki suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko... nie wiem co to znaczy niewyspanie... moja Kama budzi sie o 6... przewijam ją i dalej lulu... tyle że już ze mną i mój cyc jest pod reką..ja porzed chwilką wstalam a Kami jeszcze spi.. Strasznie boje się zimy... jak to mlodzi, niedoswiadczeni remontujac dom, zrobilismy sobie do ogrzewania domu tylko kominek z plaszczem wodnym... teraz dopiero do mnie dociera, ze to bedzie dla nas utrapienie. To nasza pierwsza zima w tym domu i juz sie boje... Bo przeciez bede musiala co wieczor i co rano palic w kominku, a tak majac ogrzewanie gazowe ustawialabym regulator i bylo by wszystko dżi.... Mowie wam jak sie boje! Nie chce mi sie schodzic na dol..wiec poczekam az Kami sie obudzi...sniadanko moze poczekac! aaaaa jakie pyszne wyszlo mi leczo! Szkoda, ze nie moge go zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja tez mam kominek i zeszla zime tylko im grzalismy dasz rade, teraz zanim pojde do pracy to tez rozpalam w kominku no chyba ze Radek jest to mi rozpali, dasz rade!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka a nei jest to meczące, na noc palicie raz a porządnie czy nad ranem dorzucacie do kominka?? ja mieszczuch, zylam 27 lat w bloku, z centralnym ogrzewaniem a teraz bede codziennie drzewo rabac hehee Kama jeszcze spi.. ech zdazylabym cztery raz sniadanie zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika nie dokladamy na fuul w nocy bo by sie nie dalo wytrzymac, doklaamy niby duzo drzewa ale zamykamy komin i jest wtedy zar ktory tez daje duze cieplo, a nad ranem ten zar nadal jest wiec tylko wloze klocka i juz znowu sie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy z moi G wypracowac sobei taktyke palenia...hehe moja Kamcia sie obudzila, wiec musze z nia teraz powojowac.. cwiczenia, masaz, mycie, ubieranie, karmienie, zabawianie.. i dopiero moje sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×