Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evanika wspolczuje ,to straszne jak musimy patrzec jak nasze serduszka sie mecza a my nie za bardzo mozemy im pomoc.Moze to wina mleka ktore jej podajesz? My na szczescie nie mamy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERONISIA cala noc miala 39 efferalgan w czopku nie pomagal....dzisiaj dalam jej oprocz czopka nurofen syropek i narazie nie ma goraczki.........zobaczymy...... dziewczyny dzieki za troske.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..jezeli to mleko zatwardza Kame, to moze polecicie mi jakies inne, ktore waszym dzieciaczkom nie przysparza takich problemów! Doroteczka daj Werci duzego calus!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluidki dla Weronisi Dziewczyny mam problem niunia przekaturlala sie po dywanie i dorwala sie do jednej drogi hot wheelsowej Konradka i sa straty:O nie wiem jak on na to zareaguje:(A mala trzyma meteoryt i hihra sie do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh teraz ja zaczynam juz trzecia stronke z rzedu tak jak kiedys chyba izawik;) Flowerska co u ciebie?To samo Kohannah?Jak tam wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa-ja z mlekiem Ci nie pomogę bo karmię jeszcze piersią :-) 21 i mx3- co słychać u Was i Waszych bliźniąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - ja daje (.)(.) ale i mleczko z butelki! ech czekam na jakies sugestie! buzki kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa ja daje nan 2 i nan 2r i werka raczej nie ma problemow z kupka...... moja pediatra powiedziala ze zoltko dopiero sie daje w 10 miesiacu.....jeju zwariowac mozna......kazdy mowi cos innego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj juz sama nie wiem. Moja Kamcia pije Bebiko i wydawalo mi sie ze bylo ok! ale juz sama nie wiem!? aaa czy mozna tak zmienic z dnia na dzien mleko? Dorota - Werka nadal ma goraczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia nie ma goraczki ale teraz nie chce nic jesc.rano ok 9 jadla...a w ciagu dnia wypila tylko pare lykow herbatki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co porabiacie? moja nIunia zjadla troche mleka....teraz spi i mam nadzieje ze juz na noc zasnela a nie ucina sobie drzemke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad pobija wszystkich od paru dni nic nie chce jesc juz nie mam sily:O A mala jest juz oklepana i cos znowu zaczyna marudzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika moj Bartek pije juz normalne mleczko, niewiem czy u Was takiej jest w woreczkach od gospodarzy i przyjmuje je suuuper. Przesypia cale nocki jak go poloze spac o 18 to wstaje o 6.30 potem mleczko i znou spi kurde mam nadzieje ze nie zapesze. Ruda maxi trzymaj sie. Ruda lala suuuuuper fotki na blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 dawno się nie odzywała. Light-blue a co u Ciebie? My jesteśmy już umówieni na testy w centrum alergii w Poznaniu za poradą izawik. 14 grudnia jedziemy do Polski więc to już niedługo. Na razie jestem na diecie- może przy okazji schudnę, kto wie. Dobrze by było przed Sylwestrem. Maja za to złapała katar. Wszystko przez wczorajszy spacer. Już w nocy miała zawalony nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar mojej siostry dziecko ma to samo i nie stwierdzili AZS dostala specjalna masc ktora sie wyrabia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia o 22 sie obudzila i teraz sie bawi......ojej ciekawe kiedy pojdzie spac.......... dziewczyny jakiego kremu do twarzy uzywacie? i czy uzywalyscie kremu antycellulitowego z avonu? bo ja zamowilam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka...ech mleczko od krowy! A gdzie ja ci kochana krowe znajde..u mnie na tej wiosce krowe mozna zobaczyc na obrazku! Taka wioska! Po czopku rozluznilo ja troszke..zobacze jak bedzie jutro. Wlasnie gotuje mojej malej zupke na da dni! mam juz dwa przepisy wyprobowane...i strasznie jej smakuja! Oby tak dalej! Kar....moze Zuzanka ma racje, moze to nie jest AZS...wiec nie panikuj przedwczesnie, bo to szkodzi tobie i Majce! Doroteczka ja uzywam Nivea visage..czy jakos tak...do cery mieszkanej...jest lekki i szybko sie wchłania...wczesniej jechalam caly czas na norma derm...ale nie widzialam zadnych efektow, wiec sobie darowalam wydawanie kasy na krem, z ktorego nie bylam zadowolona! hmma krem antycelulitowy - nie chce sie chwalic, ale mi nie jest potrzebny! Poki co mnie nie dopadla ta zmora...a smarowac sie bede jak juz cos sie pojawi. Jestem leniwa i nie chce mi sie czasem normalnego balsamu wcierac w cialo, nie wspominajac o codziennej pielegnacji kremami anty, czy na rozstepy, czy nawet zapobiegac i wybiegac w przyszlosc! Zupka sie gotuje, pomyslam wszedzie podlogi i padam...dopijam lamke wina i chyba skocze pod prysznic i lulu.... przygotowalam dla kamy herbatke na noc...jeszcze nigdy jej nie dawalam w nocy, ale moze zamiast cyca dam jej ja i bedzie dalej spac...ech musze wyprobowac wszystko co jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a powiedz mi jak ty mu dajesz to mleko? samo czy dajesz jakas kaszke do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa- no to w końcu po wielu przygodach masz spokój z tą gondolą ;-) doroteczka- ja dołączam do grona tych leniwców którym nie chce się nic wklepywać w skórę. Chociaż mam takie dni kiedy szleję i robię wszystko ze sobą :-) Miałam taki krem z Avonu. Smarowałam się nim i owijałam te miejsca folią spozywczą. Tak radziła mi Pani do której chodziłam na rolletic. Siedzisz tak owinięta jakieś 20-30min i podobno efekt jest lepszy. Ja też tak czułam. Skóra w tych miejscach robiła się rozgrzana i w rezultacie pociła się. Można w ten sposób zgubić kilka cm. Tylko trzeba być konsekwentnym. Ja stosuję najczęściej przy kapieli żel z peelingiem do ciala a potem smaruję się mleczkiem do ciala Garnier do skóry bardzo suchej. Mam z nią problem bo naprawdę jest przesuszona. Planuję też wziąć się ostro za biust ale póki jeszzce karmię to je tylko smaruję zwykłym balsamem. Kobietka poleciła mi takie tabletki na piersi. Podobno rewelacja. Ale ja mogę wypróbować je dopiero jak przestanę karmić. bylismy wczoraj z dziewczynkami u laryngologa. Głównie z Wiktorką ale Gabrysię też sprawdzilismy. Wiki ma trzeci migdał do wycięcia. Gabi na szczęście gardło i uszy ma zdrowe. Katar mam zwalczać tym co akurat miałam. Atecortin (do nosa) i sterimar. Dzwoniłam do szpitala umówić się na zabieg wycięcia tego migdała i okazało się wolny termin jest dopiero 9 marca. Kurczę, to Wiki ma chodzić taka przeziębiona do wiosny? A przy okazji zarażać Gabrysię? Muszę chyba jeszzce podzwonić po prywatnych klinikach, żeby zrobić yo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikirikiri
MaMani starasz sie juz o drugie dziecko?? Troche szybko (tzn jak dla mnie) ale powodzenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycięcie 3 migdała? Biedna Wiktorka. Może rzeczywiście prywatnie się gdzieś uda, będzie miała spokój. My nadal w domu-tzn Kuba i Geri. G jest na antybiotyku, Maja zakatarzona, Kuba zamiast lepiej się czuć to ciągle pokasłuje, a ja mam już zaczerwienione gardło. Chyba zarażamy się nawzajem. Ja używam po kąpieli balsamu brązującego Nivea do ciemnej karnacji. Przyzwyczaiłam się, że brudzi mi biały stanik ale skora zupełnie innej wygląda. Do twarzy używam emulsje nawilżającą Olay- jest nietłusta i szybko się wchłania. Na to koniecznie puder Estee Lauder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny która poda mi jakiś szybki i dobry przepis na leniwe pierogi albo coś innego. Mam biały ser i chciałabym coś zrobić,ale nie tradycyjne pierogi z serem. Ktoś kiedyś mi mówił że mieli gotowane ziemniaki i ser coś z nich robi. Pomóżcie bo mi już slinka cieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa Julita nie ma problemu z kupalem. Ale z Szymonem mialam problemy okropne. Kazda kupala to placz i bol. Pomogly dopiero zioła,tylko kurcze nie pamiętam teraz co to było. Napiszę Ci wieczorem, zapytam mamy,moze ona pamięta. Izawik chyba mają i spedycję, z tego co kojarzę. Napisz do mnie na gg to podam Ci nr tel do tej firmy. Doroteczka dużo zdrówka dla Weronisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednej klinice w Poznaniu wycięcie migdała kosztuje 1300zł ! Chyba ich pogięło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Koala - dalam wczoraj Kamci kawalek czopka i po nim bylo super. Dzwonilam do mamy przed chwilka i mowila mi, ze dzisiaj sie nie meczyla. Widocznie ten czopek ja pchnął! Justaa ładne to krzeselko...my tez juz sie powoli rozgladamy! Ale ceny mnie powalaja...nie ukrywam, ze od jakiegos czasu troszke musimy zacisnac pasa i juz nie rzucam sie na zadne drogie rzeczy...aa szkoda, szkoda! Izawik - uuu nie pomoge ci z przepisem...ale moze na stronie \"wielkie żarcie\" znajdziesz jakis przepis..tam jest masa przepisów! ja nie umiem za bardzo gotowac..a szkoda. Chcialabym umiec zrobic pierogi, kopytka i inne pyszne rzeczy! Koala...bede czekac na jakies info o ziołkach!! BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa- Ty nie umiesz gotować?! o ile dobrze pamiętam to Ty zawsze podawałaś nazwy potraw które robiłaś np. na obiad. I bynajmniej nie były to typowe rzeczy tylko jakieś wymyślne. Właśnie to zapamiętałam przy Twojej osobie że gotujesz wymyślne potrawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem, umiem...ale ja umiem tylk jakies wymyslne rzeczy gotowac...a jak mialabym zrobic kopytka na bank bym je zepsula. To samo z pierogami! Zrobie wszystko co jest "inne"! A z tym prywatnym wycieciem migdalkow to jakies przegiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Izawik - może spróbuj w iinym mieście, może uda się szybciej.. pomyślałam źe dowiem się jak to wygląda u nas w Bydgoszczy bo to prezycież nie tak daleko od Poznania , ale u nas terminy są dopiero na sierpień... więc Ci nie pomogę... lecę dalej sprzątać póki mała kima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie zamurowało - przyszedł listonosz i wręczył pi paczuszkę z Bobovity. w paczuszce poradnik żywieniowy, deserek , marchewka z ryżem w słoiczku ( słyszałam że jest okropna.. - ale to nie mi ma przecież smakować), próbka mleczka i kaszki... no i oczywiście obudził mi Kasie, więc ruszymy nasze zadki z małą i idziemy po recepty na mleczko i do kontroli ( chociaż nic się nie zmieniło na lepsze) ale może inny lekarz wymyśli coś innego co poskutkuje na ten katar i kaszelek... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×