Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

oj różnych smaków probowałam...jak zaczyna pic to myśli chyba że to mleko bo pije ale zaraz kręci głową że tego nie chce iihhihih a jak za moment zrobię jej mleczko to pije cwaniarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze inny problem bo moja nie chce pic mleka :) Wiec na sniadanie dostaje jogurt danona potem drugie sniadanie- kanapka z szynką, z dzemem z serkiem topionym, z serem zoltym albo parówka potem obiad. gotuje jej zupke. tzn jak gotuje dla nas rosól czy jakas inna zupe to jej miksuje te warzywa i kawalek mieska zalewam tym rosolem czy tam pomidorowka czy co akurat mam dla nas i takie zjada. od czasu do czasu podaje sloiczek. Potem zjada zazwyczaj to co my jemy czyli albo kanapke albo makaron z sosem a wczoraj jadla kluski z serem i ziemniakami bardzo jej smakowaly. No i idzie spac bo nie chce jesc mleka wieczorem wiec jej nie wpycham. w miedzy czasie zjada biszkopty ale chyba jej sie znudzily, za to teraz sa na topie petitki lódeczki potrafi zjesc 3 ciastka na raz, chrupki kukurydzianke, jabluszko ( ale zje tylko wtedy jak dam jej ćwiartke do raczki, bo jak ja karmie lyzeczka to sie dlawi i pluje) do picia daje jej rozcienczoną herbate, soki- tylko jablkowe gerbera albo rozcienczony tymbark z woda, herbatke dla dzieci owocowa hippa i kompocik z jabłek jej gotuje. bardzo lubi :) kaszek tak jak weronisia nie chce zadnych :( szkoda ze mleka nie pija :(:( czasem uda mi sie jej wepchnac jedna butelke bebiko albo zwyklego krowiego w zaleznosci od tego jaki ma humorek ale zazwyczaj woli jogurt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze inny problem bo moja nie chce pic mleka :) Wiec na sniadanie dostaje jogurt danona potem drugie sniadanie- kanapka z szynką, z dzemem z serkiem topionym, z serem zoltym albo parówka potem obiad. gotuje jej zupke. tzn jak gotuje dla nas rosól czy jakas inna zupe to jej miksuje te warzywa i kawalek mieska zalewam tym rosolem czy tam pomidorowka czy co akurat mam dla nas i takie zjada. od czasu do czasu podaje sloiczek. Potem zjada zazwyczaj to co my jemy czyli albo kanapke albo makaron z sosem a wczoraj jadla kluski z serem i ziemniakami bardzo jej smakowaly. No i idzie spac bo nie chce jesc mleka wieczorem wiec jej nie wpycham. w miedzy czasie zjada biszkopty ale chyba jej sie znudzily, za to teraz sa na topie petitki lódeczki potrafi zjesc 3 ciastka na raz, chrupki kukurydzianke, jabluszko ( ale zje tylko wtedy jak dam jej ćwiartke do raczki, bo jak ja karmie lyzeczka to sie dlawi i pluje) do picia daje jej rozcienczoną herbate, soki- tylko jablkowe gerbera albo rozcienczony tymbark z woda, herbatke dla dzieci owocowa hippa i kompocik z jabłek jej gotuje. bardzo lubi :) kaszek tak jak weronisia nie chce zadnych :( szkoda ze mleka nie pija :(:( czasem uda mi sie jej wepchnac jedna butelke bebiko albo zwyklego krowiego w zaleznosci od tego jaki ma humorek ale zazwyczaj woli jogurt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz bez Focha bo troche widze sie poprawilyscie;) Ja dzisiaj bylam na pierwszych zajeciach w tym semestrze,moj promotor zalatwi mi rozmowe i jakies niby zajecia w Zakladzie medycyny sadowej,ale sie ciesze Z rańca znalazlam kierowce ale do domu musialam wracac autobusem jak mialam wsiadac do autobusu to az mnie zamurowalo a ze o kulach to kierowca sie zerwal bo myslal ze ja nie moge wejsc ale siedzialam cicho i pozwolilm prawie sie wniesc do tego autobusu przeciez mu nie powiem ze sie boje jechac autobusem,ale ze kawalek szlam wiec bylam zmeczona i zaraz zasnelam i obudzilam sie przy wjezdzie do miasta wiec nie bylo tak zle.Jutro znowu powtorka z rozrywki,przerypane kulec i chodzic o kulach . LightBlue nastepnym razem jak tesciowa bedzie ci cos wyliczac to jej powiedz"No tak mama mi za wszystko placi ,to sie nie dziwie ze mi wszystko wylicza ,ja swojej synowej chyba tez bym tak wyliczala;).Wspolczuje tesciowej. Kar no coz z chlopem zle,bez chlopa zle.Ale coby czlowiek nie mowil i nie robil to oni jacys niereformowalni sa;) U nas dzisiaj w nocy strasznie wialo o 2 karmilam Viki to na dworze nie wiem co sie dzialo,wialo,gwizdalo,lalo.Ze usnac nie moglam a o 5.30 budzik mnie obudzil:O Teraz nawet est znosnie ale wiatr jeszcze troszke wieje i jest bardzo zimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja znowu wpadłam pomarudzić ;-) ja już czuję się lepiej, tylko jeszcze ten okropny, duszący kaszel...Wiki dzisiaj zaczęła gorączkować :-( dałam jej czopek, na razie jest dobrze,ale zobaczymy później... po Gabi nie widać choroby:mało kaszle, nie charczy, maluśki katar, brak gorączki.....za to zachowanie znacznie odbiega od normy :-( do tego stopnia,że wprowadza nerwową atmosferę w domu. Ciągle marudzi, płacze, jest jakaś rozdrażniona. Byle drobiazg potrafi doprowadzić ją do płaczu, wygina się, rzuca do tyłu, nic ją nie interesuje, trudno ją uspać w dzień. Kompletnie inne dziecko. Jest taka od wtorku. Nie możemy się nadziwić tej zmiany. I ciągle chce być ze mną. Muszę ją nosić wszędzie, nawet do łazienki. Wszystko robię z nią na rękach. Nie chce sama się bawić,nie chce raczkować,kompletnie nic. Jak wcześniej używała smoczka tylko do spania, tak teraz prawie się z nim nie rozstaje. No i nic nie chce jeść. Nie pluje, tylko wygina się do i płacze. Do tego zaczęła robić więcej kupek rzadszych (wcześniej miała zaparcia). I tak źle, i tak niedobrze. Od wczoraj nie dajemy jej glutenu,bo wydaje nam się że to może od tego. Zaczęliśmy jej go dawać 4 tyg temu, a przeczytałam że po takim właśnie czasie objawia się nietolerancja na niego....nie wiem czy dobrze robimy,ale chcemy zobaczyć czy to coś zmieni,bo najwyraźniej coś jej dolega. A nas (a szczególnie mnie)przy okazji wykańcza.. tak więc dziewczyny, naprawdę cieszcie się że Wasze dzieci mogą jeść chlebek z masłem, makaron, ciastko czy serek....ja już nie wiem co mam dawać Gabrysi, a ona biedna mlaska językiem jak widzi Wiktorkę wsuwającą jajko czy chleb...w tej chwili ona je tylko kaszkę ryżową, sinlac, kukurydzianą i jakieś tradycyjne obiadki bez tych wszystkich alergenów...koszmar... muszę teraz poszukać jakiś sklepik w internecie i kupić dla niej jakieś ciastka bezglutenowe i inne cuda.... rudamaxi-chyba Ci jeszcze nie pogratulowałam zaliczenia kolejnego semestru :-) ściskam Ci dłoń :-) doroteczka-super że Werce nic poważnego nie dolega, musisz jej teraz dogadzać żeby nie płakała ;-) zuzanka- dzięki za zdjęcia, zgadzam się,że z Bartusia rosnie niezły facet, zwłaszcza te oczy ;-) evanikaa- kurcze, zarąbiste masz miejsca do spacerów :-) powietrze też na pewno inne niż w mieście, tylko pozazdrościć :-) ruda_lala- przypomnij mi czy Ty prosiłaś żebym napisała Ci coś o zabiegu wycięcia migdałka? chyba Was to czeka? 21- może faktycznie ząbkujecie wszyscy razem ;-) całe szczęście że wyniki są dobre,,,dbajcie się o siebie :-) lightblue0 Ty to masz przeboje z tą swoją T. Może człowieka do grobu wpędzić. Najlepiej ją ignoruj albo odpowiadaj kpiąco i z usmiechem. To naprawdę działa. W końcu zauważy że trafiła kosa na kamień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech o mojej T. to można by opowiadac i opowiadac, ale po co psuć sobie nerwy dodatkowo :O zuzanka dziękuję za wpis 🌻 rudamaxi, do mojej T ja nie mówię \"mamo\", tylko bezosobowo :D Doroteczka dzieki za zdjęcia, Weronika świetnie wygląda z tym \"kucorkiem\" :D i powim ci,ze jest baaaaardzo fotogeniczna, moze rośnie ci mała modelka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bartek to 2 razy pije mleko, rano i potem wieczorek z kaszka bardziej na gesto ale z butelki, raczej juz wszystko zje, ostatnio dorwal sie do cytryny o jesooo ale sie kwasil. Izawik bedzie dobrze, trzymam kciuki. light blue Twoja tesciowa jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek juz wykapany, tatus daje mu teraz jesc i pojdzie spac, i o 6 ano znowu pobudka :) Kar bylas w koncu na basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiii ale jestem w szoku moja gwiazda juz spi:D Zaraz ja ide uciac sobie dluuuuuga kompiel i chyba pojde spac bo jutro o 5.30 pobudka:O Kar u mnie to nie sila to mus;) Izawik dziekuje.I w dalszym ciagu wysylam fluidy evanika dobre bylo z tym google:D Sprawdzcie poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - faktycznie daje Gabi daje ci popalic! Ojj trzymajcie sie cieplutko! Rudamaxi - ostatnie zdjecie jest bezbledne! I Vika ma ladniutkie oczka! Do babeczek, ktore daja juz \"prawie\" wszystko jesc... czy zupka pomidorowa, gotowana na korpusie moze byc podana takiemu maluchowi?? Po coichutku ide sobie polezec..hehe zeby nie obudzic Viktorki! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki moja werka ma jakies brzydkie czerwone krostki na psisiulce i przy pupce....wrrrrr dzwonilam do pediatry i wykapalam ja w balneum herbal i posmarowalam pudrem w kremie...bo ani sudokrem ani mąka ziemniaczana nie pomagały......ale pewnie w poniedzialek pojde z córcią do niej żeby ją zobaczyła...jeju przez 10 miesięcy nie miała zadnych tego typu problemów....echhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika co to jest korpusie? ja daje bartkowi pomidprowke na lotkach czyli skrzydelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... pobudkao 6:50... a co mi tam wazne, ze Kamula przespala cala noc! Zuzanka - korpus...ta gorna czesc kurczaka z szyjka... ale jak gotujesz na skrzydelkach to jak ja ugotuje na jednym korpusie to tez bedzie dobrze... byle by nie bya za tlusta! Dam Kamie tylkosprobowac...jeszcze ma czas na moje zupy! ide na kawke buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika my tez juz na noga po sniadanku, zaraz zmykamy chyba na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski :D Ech jaka cudna pogoda a Karola śpi w najlepsze ;) Wczoraj wieczorem odstawiła mi taki cyrk, że az sama się poryczałam. Wyła mi chyba pół godziny, bo się wybudziła ze snu i miała strasznego focha. Dopiero lulanie na rękach przyniosło skutek i usneła, no i spała ze mną. Jak ja kocham takie noce, gdy doswtaję kopniaka w twarz albo w brzuch, nie wspominając już o Karoliny palcach w moim nosie czy oczach. Sprawdza czy na pewno wszystko działa jak nalezy :D Karolcia mleko pije 4 razy dziennie, w tym 2 razy z kaszką. Do jedzenia dostaj to co powinno dostawac dziecko w jej wieku, ale czasem daje jej popróbować makołków z mojego talerza, bo az się trzesie na ich widok. Wczoraj dostała pierwszy raz rosół z makaronem, wcinała,ze aż jej się uszy trzęsły i mlaskała przy tym zadowolona :D Powiedzcie jak ubieracie dzieci w taką cudowną pogodę??? A wogóle jaką kupić czapeczkę na wiosnę? Kurteczkę już kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sliczna ciepla niedziele No teraz mi sie ta stronka podoba wczesniej nie za bardzo;)Zawsze jest mi lzej jak posprzatam:P Oj od wczoraj nie moge nakarmic Viki,rosnie mi straszny glodomorek:d Wczoraj dalam jej zupke,wymiotla cala miseczke,a zupka byla gesta,jak sie skonczylo to niunia w placz i z takim wyrzutem sie zaczela na mnie patrzec ze szybko moja mama dawal mi danonka ,zjadla i to i znowu placz ze juz nie ma wiec dalam jej cyca i calego oproznila drugiego jej nie dalam bo juz sie balam.A po chwili bylo takie bekniecie ze az sama zrobila wielkie oczeta \"A CO TO?\":D A dzisiaj jest powtorka z rozrywki ,ciagle by jadla,ja sie ciesze tylko jak tak dalej pojdzie to ja sie pytam kto ja bedzie nosil?:) Ale przypominam sobie ze Konradek tez mial chyba ze trzy razy takie napady \"wielkiego jedzenia\";) Dzisiaj bylam znowu na uczelni,i tak jak juz pisalam z LightBlue na GG nie naleze do odwaznych:( rano przyjechal taki sam autobus jakim mialam wypadek i...... nie wsiadlam do niego,czekalam 20 minut na nastepny:O Od jutra koniec feriowego lenistwa:(Znowu trzeba zorganizowac sobie czas na zaprowadzanie Konradka do szkoly i przyprowadzanie ze szkoly plus jego zbiorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i musze wam sie pozalic wczoraj stluklam sobie oba kubki do kawy:( Rozumiem stluc jeden ale zeby az dwa;)to sie nazywa pech,a tak je lubialam i akorat musialam stluc te,a nie inne😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika u nas slowa korpus wogole sie nie uzywa, bylismy dzisiaj 5 godz na spacerze nogi mi odpadaja. Zaraz kapiel i troszke spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam wielka prośbe. któras z was ma taki rowerek z główką konika. nie pamietam która ale chyba light blue. Moja mama chce kupic taki rowerek Mani na roczek. napiszcie mi prosze czy warto to kupowac bo jesli to maja byc pieniadze wyrzucone w błoto to bez sensu by było. Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mamani, rowerek Karoli jest firmy Grapi, szukałam go na Allegro, ale nie ma :( W kązdym bądz razie, teraz gdy dziecko samo nie umie pedałowac to jest barierka przy siedzeniu, pałak, dzieki któremu można pchac rowerek i baldachim. Wszystko to można zdemontowac jak dziecko zaczyna samodzielnie jeździć rowerkiem. Uff to chyba wszystko. A i pozwoliłam sobie dodac Ciebie do moich kontaktów na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachoniki moje kochane;-) Stesknilam sie za Wami a czasu wciaz brak:-) Uff nie wiem co pisac, chyba zaczne od tego,ze nie czytalam Was zbyt dokladnie i ciagle mam kupe zaleglosci. Pislalam Wam chyba,ze wracamy do Londynu w czwartek a okazalo sie,ze bilet mamy na srode a nie na czwartek;-( No i sie pochwale,ze mam nowy fryz:-) Podesle wam foty! Buziaki od czwartku bede juz z Wami na nowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha napisze tylko,ze Bartek je tak jak Mania, bo nie toleruje mlaka ani kasz. Rozmawialam z lekarka o tym i ona mnie prawie wysmiala,ze ja sie martwie ze mi dziecko mleka nie pije i stwierdzila,ze ona nie widzi problemu skoro podaje mu serki homogenizowane, jogurty, bialy serek itp, wiec Doroteczka nie martw sie ta kaszka. Herbatke taka zwykla slabiutka dawalam mu moze ze 2 razy tyle,ze nie bardzo mu podchodzi. Ja sie zgadzam z Evaniki mama,ze kiedys nie bylo takich cudow jak teraz a ludzie przeciez dzieci milei;-) No ale szkodliwosc jakichs rzeczy jest dowiedziona to wartko kozystac z wiedzy jaka teraz juz mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka dzieki za zdjecia, sliczny kucyk ma Werka!!! I Bartek ma takie Walentynkowe srduszko;-) Dostal od dziadkow:-) Rudamaxi dziekuje za fotki malego usmieszka!!! Faktycznie niezly z niej glodomorek!!! Bartkowi tez dopisuje teraz apetyt i w 2 tyg przybral 600 gram:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak miło Cię czytac :D Wiesz ja wiem ile rowerek Karoli kosztował, bo moja siostra podala przedział cenowy dla prezentu na Mikołaja a ja w tej granicy miałam się zmieścić :DI wybrałam rowerek. Bartoszka rowre super!!! Spadam spać. Może za jakis czas pochwalę się wam,że wracam do szkoły. Ale teraz o tym ciiii.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga i uzywalas juz go czy jeszcze nie? light dziekuje za odpowiedz ja znalazlam taki na allegro a ceny są rozne najtanszy 105 zl a najdrozszy 170 :D:D:D nie wiem skad ta rozbieżność ale ten agi zabka tez jest i tanszy i droższy... widocznie jedni chca bardziej zarobic inni mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jeden jest drozszy bo kurier kosztuje 0 zlotych;-) W sumie wychodzi na to samo jak do tanszego doliczysz przesylke:-) Moj jest jeszcze w czesciach, bo boje sie, ze jak go skrece to potem nie bede mogla rozkrecic i go spowrotem w karton zapakowac. A jesli chodzi o rozbieznosc cenowa to wlasnie zalezy chyba czy jest baldachim i jaki tam zwierzaczek z przodu siedzi;-) Bo na Bartka siedzi zabka i ona tylko kumkac potrafi i jest dosc malutka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×