Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Light nie widzialam Twojego posta wczesniej:-( Za to doczytalam ten o starciu z tesciowa:-/ A ja Wam powiem,ze swoich tesciow jeszcze nie widzialam:-) I co lepsze nie mam zamiaru ich spotkac i dodam ze jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati ma zapalenie pluc zastrzyki 2 razy dziennie mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze wróciłam, a tu 21. Bidulko mocno tulę 🌻 Mamani Karoli rowerek własnie z tej hurtowni co podałas link, a ja nie mogłam znaleźć zeby pokazac tobie :O bo ze mnie taka internautka od siedmiu boleści. rudamaxi kochana dziękuję za zdjęcia, Twoja córcia ma przepiękne oczka 🌻 a teraz to naprawde śmigam spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te rowerki a jak jade do Wrocka to zawsze przejezdzam kolo Baby-Maxx .Niunia ma prawie cala wyprawke miala tam kupiona;) Aga dzieki za zdjecia,fryzurka super. 21 wysylam fluidki a co do oczu mojej corci to ma dlatego takie ladne bo ma po mnie:P Pilam dzis kawe w innym kubku i byla TAKA SE😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus dzieki za zdjecia, wygladasz super a Bartusiowi to chyba troche policzki sie powiekszyly Doroteczka rowniez Tobie dziekuje za zdjatka,mala normalnie cukiereczek :) 21 zycze duzo zdrowka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laski wróciłam do Was mam nadzieję że tesnkilyscie;) poczytalam sobie az mnie oczy bola zaczne od poczatku \'DLA WSZYSTKICH JUBILATOW SPOZNIONE ALE PLYNACE Z SERCA BUZIACZKI aga*25** zdjecia zajefajne urwisek jak sie patrzy mam nadzieje ze pobyt sie udaje:) masz przystojniaka w domku Doroteczka dzieki za zdjecia masz mala ksiezniczke w domku jest sliczniusia oczka ma po tatusiu a reszta to twoja:) co do muzyki moja nie lubi muzyki powaznej musi by umba-umba ;) lightblue dla Karolci za zabka 🌼 a co do teściowej to olej to co gada jednym uchem wpuść drugim wypuść ja tak robie;)ale dobrze ze jestem daleko od nich:) rudamaxi Gosiu GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! ode mnie i od Anusi. pozdrawia i caluski przesyla Andzia jak dowiedziala sie o wypadku to zbladla masz szybkiego powrotu do zdrowia :) pytala tez czy zjawisz sie na zlot klasowy podobno wysylane byly zaproszenia:) komplecik bardzo seksi:) Wikusi buziaczki ona tak jak Liwia woli podciagac sie i stac niz raczkowac:) zobaczysz zaraz bedzie chodzic:) wszystkim maluszka i mamusia ktorzy choruja przesyalam fluidki🌼 boze jakie mam zaleglosci jak kogos ominelam zapomnialam najmocniej przepraszam:) kar79 ja jak kapie Liwie tez sie boje ze zaraz mi gdzies fiknie bo ten moj owsik nie usiedzi w wannie ona musi stac i sie trzymac, raz mi tez sie poslizgnela , wystraszyla sie mojej gwaltownej reakcji ale po tem jej przeszlo zakupilam specjalnie dla niej mate antypoślizgowa do wanny poprosty rewelka:) U mnie smutno rodzinka pojechala wiec wracam do monotonii co pewnie nie spodoba sie Liwii , miala kuzynki 24h, nosily ja karmily na spacerki chodzily , a teraz musze wystarczyc jej ja. za to mamy dwa gorne zabki i ida nastepne, zaczyna jesc wszystko bardzo sie ciesze :) mam mala gadule w domku kuci sie ze wszystkimi i na miescie nikt nie przejdzie nie zauważony kolo niej musi kazdego zaczepic pogadac pouśmiechać sie moze jak dobrze pojdzie to na swieta na dwa dni pojedziemy do polski stesknilam sie za siostra i za chrzesniakiem. spadam spac Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kurcze moja Weronisia ma takie suche okragle plamki na cialku..szczegolnie na plecach....a na brzuszku taka tez sucha skore a i jeszcze przeciez na psisiulce ma krostki i przy pupci czerwone jeju jakies uczulenie czy inne cholerstwo...wrrrrrrrr no i jutro znowu do pediatry..... aga mi te zdjecia sie nie otwieraja..w jakim one sa programie zapisane? aga ale juz taki normalny bialy ser podajesz? kurcze moze werka ma to na cialku od danio ...sama nie wiem....ale teraz wiecej je nowych rzeczy wiec jak mam wiedziec od czego to moze byc...mam nadzieje ze lekarz powie ze to nic takiego... light blue jaka kurteczke kupilas? ja widzialam w 5 10 15 fajna czerwona kurteczke..taki niby plaszczyk..ale sama nie wiem..... Gosiu twoja Viki cudna..... fajne te rowerki... 21 ojej trzymaj sie kochana..... ciekawe ktore zeby beda teraz Werce wychodzic bo ma juz jedynki i dwojki....to co teraz kly?? lece spac......bo zeszlej nocy werka od 3.30 do 6 nie mogla usnac...byla taka troche marudna ale nie plakala.ale mysle ze to zaby bo wciskala buzie ze smoczkiem w podusie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jednak udalo mi sie otworzyc foty.....jejku no extra.....fajnie w szlarfoczku Bartulek wyglada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka, madziunka, aga i rudamaxii dziękuję za zdjęcia Ja już przy komputerze bo Maja śpi. Myślałam, że zdążę poodkurzać i teraz umyłabym podłogi ale jednak usnęła szybciej i muszę poczekać z tym na kolejną drzemkę. Doroteczka ja od 2 dni daję Mai Danonki na śniadanko . Nie wiem co to może być u Weroniki ale może na jakiś czas odstaw te danonki i produkty z mleka krowiego. Maja nie ma już tak suchej skóry na ciele ale za to na brodzie aż jej pęka. Mam skierowanie do dermatologa i chyba się w tym tyg tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja wlasnie szykuje siebie i mala bo idziemy do pediatry....juz krostki na pupce bledna ale ide niech mi lekarz powie co to.... jeju ja normalnie caly czas latam za moja ksiezniczka...bo przy wszystkim juz wstaje w takim tempie ze hoho..i potem wie jak usiasc z powrotem hihihi.... lightblue widze ze wczesniej wstalas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , pozdrawiam z kwietniowego topiku 2008 i proszę o poradę LAKTATOR kompletnie nie wiem jaki wybrać a wiem,że muszę kupić:( korzystałyście z elektrycznych czy ręcznych?? jak się sprawdziły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej machałam :D Tak Doroteczka ja wcześnie wstaję. powód to Karolcia, która codziennie urzęduje od 6. Drugi (to wbrew pewnej opinii,ze utrzymuje mnie moja T.) to ja pracuję, codziennie rano wystawiam zlecenia, faktury , załatwiam mapki terenu itp i nasi pracownicy zabieraja to ze sobą na \"robotę\". Kurteczka którą kupiłam jest a jakże koloru rózowego :D, ze ściągaczami przy pasie i na rękawkach, jest bez kaptura, ale to dlatego,ze Karolcia ma pozyczona druga kurtke przy której jest kapturek. Kupiłam ją w tesco, od Cherokee ;) Jak kiedys ubiore w nią Karole to zrobię zdjęcie. Aguś zdjęcia super, ty rewelacja a Bartoszek, echh jaki on słodziak :P A my juz po spacerze cos mnie podkusiło,zeby iśc szybciej i mialam nosa , bo lejeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my włąsnie jemy sniadanko i zaraz uciekamy na spacerek bo dzis tak pięknie na polku (dworze) że aż szkoda w domu siedziec :D:D:D zastanawiamalm sie nad tym sprzedawca z allegro bo rózne mial opinie ale co tam jak nie wysle to bede sie wtedy denerwować :) narazie podchodze na luzie do tego :) weronisia moja tez miala wczoraj krostki na pleckach brzuszku i pupie a potem jej zlazly :) pewnie znów jej cos niedobrego dalam do jedzenia bo jeszcze biegunke miala i wymiotowala... a powiem wam ze wymiotowala zupka ze sloiczka... caly bity tydzien dawalam jej moja gotowana i chciałam jej urozmaicic i dac lazanie ze słoiczka ( juz ją nie raz jadla) no i skonczyło sie nie za fajnie... A jednak sloiki nie sa do konca dobre :) przynajmniej nie dla mojej misi :) pisze do was i pisze a ona dopiero pol kanapki zjadla... mam nadzieje ze sie przed wieczorem wygrzebiemy z domu :D:D:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967- ja miałam ręczny i u mnie się sprawdził, moja siostra kupiła elektryczny i jest zadowolona, gdyz ma bardzo duzo pokarmu a przy sciaganiu recznym to by nic innego nie robiła jak tylko sciagała pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do laktatora to ja mialam medeli taki reczny z mozliwoscia podpiecia elektrycznego... o mój Boże jaki szajs. ile ja sie naciagłam tym pieroństwem i nic nie lecialo... tylko ze u mnie to wogóle nic nie lecialo i to juz inna historia ... ogólnie tego nie polecam bo jest bardzo niewygodny chyba ze ktos ma 3 rece to wtedy moze byc fajny :D:D a co do kurteczki to chcialam malej kupic w realu byly sliczne po 15 zl... ale dupa. najwieksza na rozmiar 80 czy okolo 74 bo tam sa zanizone rozmiary... :( ale juz uslyszalam ze mam nie kupowac bo mama chrzestna kupi malej na roczek kurteczke wiec narazie nie kupujemy :) dokupimy poźniej tylko czapeczke i bedzie ok. Mamy juz gruby polar i dwa bezrekawniki- kamizelki. takze troche ubranek jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 1967 laktator to tylko Avent Isis ręczny- jest super, nadal z niego korzystam jak najdzie mi dużo pokarmu. Odradzam za to Chicco z pompką bo się wykończysz tak jak ja przy pierwszym dziecku. Tym Aventem ściąga się bardzo szybko, ma nasadki, które masują piersi. Na początek nie wiedziałam co i jak a do tego źle włożyłam taką część i mi nie ciągnęło ale potem jak załapałam ściągałam pokarm w kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mama biega za Bartkiem wiec mam chwile;-) 21 zycze Matiemu szybkiego powrotu do zdrowka!!! A Tobie sil! Doroteczka daj znac jak juz bedziesz wiedziala co to jest u Werki. A co do serka to taki zwykly bialy podaje, tak jak lekarka poradzila. Widze, zeszykujecie sie juz pelna para do wiosny;-) Wczoraj bylo pieknie na dworze a dzis lipa... Wczoraj moj Bartek nawet bez czapy smigal;-) -1967- ja uzywalam recznego Baby Ono i jak dla mnie byl ok. Dziekujemy za wszystkie mile slowka:-) 🌼 A ja zaczynam lapac dola,ze pojutrze wyjezdzamy...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga-dzięki za zdjęcia...wyglądasz naparwdę fajnie i widać już na Twoich zdjęciach wiosnę :-) oglądałam zdjęcia i zastanawiałam się po kim Bartek odziedziczył oczka. Są takie wyraziste i błękitne :-) zdradź mi bo Twoje oczy widziałam ale Jarka już tak nie kojarzę :-) doroteczka-słodka ta Twoja Werka :-) no i zaczyna się zabawa w czesanie...fajna pyzunia z zadartym noskiem :-) a co do tych plam,to faktycznie lepiej żeby zobaczył to lekarz rudamaxi-Vikunia mimo młodego wieku zaliczyła już uniwerek ;-) i widać że bardzo ją to cieszy :-) madziorek- no i rodzinka pojechała...z tego co piszesz było bardzo fajnie :-) za kim Liwia jest taka gadatliwa ? Ty też tak wszystkich zaczepiasz? ;-) lightblue-nie przejmuj się T, ważne żeby mąż stał po Twojej stronie, a wtedy może Wam podskoczyć ;-) 21-daj znać czy przesłać Ci te przepisy o których wczoraj rozmawiałyśmy. Jak czuje się Mati? idę dzisiaj z Wiktorką do lekarza, gorączka powoli słabnie. Ale nie wiem co to właściwie jest. Może lekarz będzie wiedział...śmiejemy się że to może 3-dniówka...ale w tym wieku to możliwe? zresztą ona przechodziła to nawet 2 razy,a podobno to ma się tylko raz. Ciekawe. Jutro idę z kolei z Gabrysią na kontrolę. Ostatnio trzeba się z nią obchodzić jak z jajeczkiem ;-) bo ma starsznie zmienne nastroje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny jeszcze was nie czytalam ,zaraz was nadrobie Nie wiem czy wszystkie maja moje GG jesli nie to chce sie pochwalic i tu ze moja mala ksiezniczka wczoraj o 18.46 zrobila dwa kroczki do przodu raczkujac,oczywiscie:) Ja juz po przedostatniej rehabilitacji,i w srode ide do lekarza ale rehabilitantki tez obstawiaja ze raczej jeszcze sie spotkamy. A ja sie wzielam za pisanie pracy i nawet jak narazie nie idzie tak zle chcialabym ja do konca marca napisac zobaczymy czy plan sie powiedzie najpozniej do polowy kwietnia. a teraz ide poczytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw witam-1967- co do laktatorow to tak jak kar ja polecam reczny z Aventu a jesli elektryczny to polecam medel dla mnie byl rewelacyjny aga nie smuc sie jak wrocisz do angli bedziesz z nami duzo pisac to czas ci szybko zleci i znowy bedziesz sie wybierac do Polski:) Doroteczka daj znac co powiedzial lekarz Kar idz idz do lekarza bedziesz spokojniejsza co to 21 i inne mamy potrzebujace wysylam fluidki dla waszych pociech niech szybko wracaja do zdrowka madziunka,nie wiem jeszcze czy pojade na zjazd szkoly,bardzo bym chciala ale nie chce tam spotkac mojego durnowatego eksmeza.Ale strasznie chcialabym sie spotkac z ludzmi troche czasu juz uplynelo. niunia zjadla dwa banany i popchala cycusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za ostatnie zdjecia od agi, doroteczki i zuzanki. Dzieciaczki wygladaja super, a weronisi kucyk jest bezkonkurencyjny. Tak mi sie marzylo kiedys, ze jak bede miec dziewczynke, to bedzie nosic wszystkie mozliwe spinki i dwa kucyki. A tu mam urwisa co bedzie kopal pilke. Jeszcze tydzien i bede musiala sie na serio pakowac do Polski narazie \'opieram\' wszystkich i robie liste, zeby nie zapomniec o drobiazgach. Nareszcie wyszedl brakujacy od 7 miesiaca 8 zabek, dolan dwojka wiec mamy komplet podstawowy. Ale od tej trzydniowki tomek wciaz slabo je, wczesniej wymiatal wszystko z miseczki a teraz trzy lyzki zupy i zacisniete usta. Viki gratulujemy postepow w raczkowaniu. A bartek agi tak stabilnie juz stoi na fotkach, pewnie nawet juz chodzi. Mojejmu wciaz sie tylek chwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostalam. dostaląm wiktorke, weronisie i wczoraj bartka :) bardzo za fotki dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka komu wyslalas?Bo ja tez nie dostalam. A dostalas zdjecia Witusi(jak mówi moja chrześnica:) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz w domku.....pediatra powiedziala ze cos ja uczulilo...np czekolada.....bo to nawet w sladowych ilosciach szkodzi i zeby do 2 roku zycia nic z kakao nie podawac dziecku.....a na psisiulce to tez pewnie od tego bo mocz tez jest z alergenem......(potem mi sie przypomnialo ze pare razy zjadla takie wafelki z jakas ciemna masa.....) dobrze ze P po mnie i Werke przyjechal po wizycie u lekarza bo bym zmokla......ale sie rozpadalo....a rano byla taka super pogoda..... Pediatra powiedziala ze zupy te co gotuje to tez mam jej dawac ale bez smietany... moge potem wiecej marchwi np dodac.....kanapeczki z wedlinka....z dzemem ale domowej roboty...jak nie chce bananow to gruszki...kasze jeczmienna....jak cos jeszcze sobie przypomne to napisze....aaaaaa jeszcze jak ser bialy to jakis serwatkowy.... -1967- ja co prawda krotko karmilam...ale sprawdzil sie laktator reczny aventu..... MaMani jak dajesz Mani kanapki? kroisz na male kwadraciki czy tak w raczce trzyma i wcina? flowerska gratulacje dla Tomusia za nastepny zabek... pewnie bedziecie sie smialy ale zrobilam sobie kawe bo niunia spi i ide poczytac.............................harrego pottera....hihhihihhhihhhih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ja dostalam fotki Marcelka - mojego przyszlego ziecia hiihih pisalam ci na gg ze jest suuuuuuuper....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×