Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aga*25**
Lubie swieta,choc cale te przygotowania mnie przerazaja, a wtym roku moj maz przyjedzie dopiero na swieta, wiec bedzie to dla mnie szczegolny czas:-) No a potem Sylwester, jak wasze plany na te noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghtblue to samo ja pomyslalam jak posylalam wam zdjecia, ze jeszcze niedawno posylalam innym facetom zdjecia :) ach bylo minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku w domu. Coż z resztą mówić. Od kilku lat nie dostajemy zaproszeń na Sylwka od znajomych. Moze sami byśmy coś zorganizowali, ale niestety mieszkamy u teściów.Więc, ten pomysl odpada. Ale tak naprawde to dla mnie Sylwester nie jest niczym wyjątkowym. Jesli nigdzie nie chodzimy, to zawsze w ciagu roku sobie to dobijamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a gdzie masz mezulka? My chyba sylwestra spedzimy w Koniakowie w gorach, bedzie niezla zabawa jak co roku, ja teroche teraz pewnie inaczej to wszystko bede widziala bo bede trzezwa :) ale bedzie mi towarzyszyc kuzynka mojego szwagra ktora ma termin na 10 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 a najśmieszniejsze jest to,ze nie ktorzy się jeszcze od czasu do czasu odzywają. niezłe samczuki :classic_cool:, ale jak im pisze co mnie za szczescie spotkało, i ze na romans nie ma szans. konczą ze mną znajomosć, ale nie mam o to zalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja na tlenie jeszcze kilku mam, jeden jest suuper podtrzymuje mnie na duchu i stwierdzil ze bedzie za mmnie trzymal kciuki jak bede rodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm na tlenie nigdy nie miałam.... raczej gg, ale ostatnio zlikwidowalam konto...:classic_cool: ale ze mnie pokraka, dopiero teraz wyłazi , jak się wczoraj poobijałam, gdy upadłam.... jakby ktos zobaczuł moje dłonie, to by stwierdził,że chyba nurkowałam w kamieniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Moj mezus zostal jeszcze w Londynie,a ja wrocilam bo opieke lekarska trafilam straszna, no i te bole brzucha, o ktorych Wam tyle juz pislam mnie martwily. Przyjedzie na swieta, a potem w lutym juz na dobre zostanie z nami. Ciezko jest, ale nie mielismy innego wyjscia:-(. A ja musze sie Wam pochwalic,ze (odpukac) bole brzucha mam juz mniejsze po lekach i mam nadzieje,ze jak skoncze je brac to beda juz tylko wspomnieniem:-) Ja jakos nigdy nie moglam sie przelamac i nie mam zadnych przygod z czatem, a to forum jest pierwszym, na ktorym odwazylam sie napisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to chodzisz :) mam cieplutko w domku, poprosilam tatusia zeby mi napalil ach cudowny jest robi wszystko co chce jego corusia :) kurde nic niema w tv, poczytam cyba ksiazke mam \"ZAR SERCA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** i całe szczescie,że nie masz doswiadczen z czatem, nie ma czego załowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Light Blue, dobrze ze nic Ci sie nie stalo wczoraj! Ja tez sie potknelam jak wracalam z cmentarza, ale kolezanka mnie w pore zlapala:-) Wygodne byty to podstawa, ale te nasze chodniki strasznie nierowne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
wygodne buty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czatem to byl przypadek, bylo mineło :) kumpela mieszka w lomdynie i tam tez rodzila w kwietniu synka, mowila ze masakra 2,5 dnia sie meczyla w koncu jej maz powiedzial lekarzowi ze ona nie jest krolikiem doswiadczalnym i maja cos z nia robic a maly byl juz siny bo w koncu zrobili jej cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 masz 100% rację, ze z czatem było mineło... czasem tylko zagladam, ale mam nowego nicka....a ci ludzie wypisują wciąz te same głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Ja to pozostawiam bez komentarza, mam znajoma, ktora jest bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, ja niestey nie bylam. Brzuch bolal mnie codziennie, wystarczylo ze przeszlam sie kawalek, jak powiedzialam o tym poloznej stwierdzila,ze poki nie zaczne krwawic nie powinnam sie martwic!No i co mi bylo robic? Spakowalam manatki i wrocilam do domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ogladac rozmowy w toku moze jest cos ciekawego dzisiaj, czat 3/4 dla naiwniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Tez ide wreszcie do tych tesciow:-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, wracajac do tematu ubran, kupilam spodnie na allegro, zaraz lece odebrac i zobaczymy czy bede ok. Dziewczyny co sądzicie o wyrywaniu zębów w ciąży, chyba mi sie wdal jakis stan zapalny, zaczyna mnie bolec 8 i troche spuchlo mi dziąsło. Muszę wam powiedziec, ze troszke sie obawiam, wolalabym leczyc zabki bez znieczulenia, ale wyrwac - przynajmniej w moim przypadku- bez znieczulenia sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam oglądac Rozmowy w Toku, ale szwagier porwał mnie do sklepu....I kupiłam...4 kiwi, 1 kg mandarynek i ogromniastą puszkę brzoskwiń w soku. Echhhh, teraz szwagier smaży sobie i mi jajecznice. Mam w lodówce jeszcze troszkę sosu chrzanowego, przygotowywanego własnoręcznie(tarcie chrzanu na tarce i takie tam), wiec juz nie moge sie doczekac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyrywalam zabka w ciazy, sa specjalne znieczulenia dla kobiet w ciazy wiec smigaj do dentysty bo potem znieczulenie nic Ci nie pomoze a z 8 to nie przelewki. Włąsnie zrobilam herbatke z miodem i cytryna, lightblue fajnie sie masz mas chociaz szwagra a ja siedze sama jak palec, maz u jakis kontrahentow ah szkoda gadac, chyba sie upije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witam Strasznie Wam zazdroszczę tych powysyłanych zdjęć Ja na na razie nic nie mogę wysłać, bo jestem u mamy i nie mam zdjęć Paulka- jaka Ty jesteś młodziutka i śliczna ;-) My niestety nie mieliśmy wesela i jak tak popatrzyłam na Ciebie w tej pięknej białej sukni to mnie taki mały żal chwycił :-), a dzidziusia coś nie mogę zobaczyć, tylko wózek mi się pokazuje ;-) Flowerska - jaki piękny już masz brzusio - u mnie prawie nic nie widać ;) I chyba ściągne trochę z Janiki ;-) żeby napisać o wszystkim co przeczytałam: - kurtka z ubiegłego roku, wiosną wezmę jakąś od mamy, bo ma kilka rozmiarów większe ciuszki - buty żadne mi się nie podobają, a podobno jeszcze trzeba kupić większe bo nogi mogą być trochę opuchnięte i powiększone - nic dzidzi nie czuję i strasznie zazdroszczę jak któraś z Was już czuje ;) (oczywiście tak pozytywnie zazdroszczę nie zawistnie) - mi na przykład lekarz kazał spać na brzuchu - pewnie dlatego że mam tyłozgięcie, - też słyszałam o tym harotwaniu piersi - i poważnie się nad tym zastanawiam, bo potem mniej krwawią, - u dentysty dostajemy jakieś inne znieczulenie, ale chyba lepiej wszystko robić ze znieczuleniem, bo silny ból i stres podobno bardziej szkodzą dzieciaczkowi niż znieczulenie, - brzuszek jak swędzi to podobno rośnie i trzeba go dobrze oliwić, żeby się rozstępy nie porobiły Nawet nie wiecie jak się cieszę się, że mogę sobie z Wami popisać bo siedzę jak ten kot sama cały dzień i tylko sprzatam i sprzątam A dom u mamy duży i na dodatek po remoncie - więc jest tego sporo, głównie to wyrzucam rzeczy, których nie używałam kilka lat i tak sobie myślę ile to człowiek śmieci gromadzi w swoim życiu, Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! co za pogoda - lubiem zimę ale w zimie:) pytanko ? miałyście czkawkę ? u mnie pojawiła się dwa tyd temu - ale od trzech dni przybiera na sile - jest to smieszne jak siedze w domu - ale nie jak jwestem na mieszcie i załatwiam jakies sprawy urzędowe :) Nic nie działa !!! Nie widziałam zdjęć a chętnie bym to zrobiła- sama też muszę pożyczyc aparat i uwiecznić brzuszek :) Pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, No coz ja tak jakos mało sie odzywam..ale cały czas Was podczytuje. Ostatnio kupiłam kilka ciuszków na allegro i ze spokojnym sumieniem mogę Wam polecic sprzedawce:bobo szyk.Ciuszki sa śliczne ,ze 100% bawełny a do tego niedrogie.Pomyslałam ze moze któras z Was skorzysta..Sama tez sie boje kupowac na allegro ale tego sprzedawce sprawdziłam osobiscie i Warto! Pozdrawiam Was i dzidziusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u mmnieee mrozny zimowyy dzien dopieroo skonczylamm czytac wasze wypowiedzii bo takk ich duzoo od wczorajj wiec pierwsza sprawaa wedle obietnicy zebralam lite maili i wysylam zaraz swoja fotke tak jak wczesniej obiecalam dziss mam tyle na glowiee napisanie dwoch referatoww przygotowanie sie do egzaminu i posprzatanieee noi oczywiscie zrobienie obiady zaplanowalam juzz wczoraj wieczorkiem zrobilammm pomidorowkee a dziss szybciutkoo zrobie lazankii Paulka jasne ze czasami sie oplaca ja swojegoo kochane poznalam na fotka.pl :):):) dzielilaa nas odleglosc 500 km alee juz jestesmy , mieszkamy razem :) dobraa zaczynam wysylam zdjeciaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ciezarne. Paulka - leci leci, ja sie zorientowalam na poczatku tego tygodnia. Moja dobra kolezanaka na pocieszenie powiedziala - nie martw sie, jeszcze 3 lata i przestanie :) A ja mam dzisiaj chec na rybke, zaraz sobei jakiegos tunczyka pomieszam z kukurydza na sniadanie. A z tym poznawaniem to chyab wszystkie mamy cos wspolnego. Ja mojego dorwalam na gg. Tak zesmy pogaduszyli, ze jestesmy ponad rok malzenstwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25, LightBlue i Zuzanka, dziekuje za fotki. Cos musialysmy wczoraj serwery popalic bo doszly pozno wieczorem. Jesli ktos nie widzial moich to pokazuje jeszcze raz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc5eef3e134fee2f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f744edcccd8526f3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97291ef2e71aab76.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b079535c9848b203.html I jeszcze zastanawiam sie jak to zrobic, zeby dzisiaj cos zrobic a nie spedzic znowu dnia na kafeterii jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobraa zdjecia do was wyslane wiec poslalam:)do zuzanka14 aga25 flowerska ania75 paulka123 lightlbue jesli o ktorejs zapomnialam a umiescila tu swojego mailaaa to wysylam swojego i odpowiem rowniez zdjeciem moj mail mikisiki4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×