Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Juz jestem, wyskoczylam tylko po swieze bagietki. No i jak to bywa zwykle kupilam sobie pake cukierasow. I zuje teraz mordoklejka z czekolada i za wyrzuty sumienia zjem potem jogurt i jakiegos owoca. Ja nie dostalam zadnych fotek, tylko od Ani ale sie nie otwieraja. :( ewqa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może przerestartuj komputer. Te same zdjęcia wysłałam dziewczynom i się otworzyły :-) Jak nie, to wyślę jeszcze raz. Aleś mi narobiła smaku tymi cukierkami z czekoladą....buuu. Ja chcę cukierka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerka sprawdz teraz, kurcze mi jakos niedobrze zjdalam moj ulubiony zolty ser a zauwazylam, ze teraz jest mi po nim niedobrze fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak luksus, normalnie o 22.00 zazwyczaj zadawalam sie nawet jakas stara landrynka z dna szafki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jestem po obiedzie, najedzona. Teraz to tylko spac. Tym bardziej,że pogoda senna i co chwila pada snieg :( Zuzanka14 , flowerska do was teraz właśnie poszły fotki. Paulka123 ciekawego masz tego swojego bloga. Masz juz stalą czytelniczkę :) :P Własnie próbuje wysłac do agi*25** , ale net coś mi szwankuje :( I najgorsze,ze od wczoraj mam zgage. Nigdy nie trzymała mnie tak długo :( Janika78 ja słyszałam o czyms takim jak hartowanie sutków. Najlepiej po kąpieli ocierac je suchym, szorstkim ręcznikiem. Zrobiłam tak kilka razy, ale zaczelam wyc z bólu i jakiegoś takiego nie okreslonego uczucia , wiec dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki Wlasnie wrocilam od fryzjera, wycieniowalam sobie troche wloski i jak mi sie humor od razu poprawil. :) Taka mala rzecz a jak cieszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę spać...normalnie siedzę i ziewam....To chyba ta pogoda tak na mnie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 skąd ja to znam :classic_cool: jutro jade na zakupy o ile snieg mnie nie zapada ;) wynalazałm u siebie na placu, w Oławie faceta, który ma mało uzywane ciuchy ciązowe, np spodnie za 35 zł. I jutro ma cos miec dla mnie :)Pozyjemy- zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, a moge jechac z Toba?? :) kurcze, ze Wy tak wszystkie musicie daleko mieszkac 😭 musze wymyslec jeszcze cos na ta nude bo sprzatanie mieszkanka juz mi sie znudzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też muszę powoli myśłeć o większych spodenkach, bo robi mi się już trochę niewygodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 jasne, ze mozesz jechac, tylko pewnie mieszkasz daleko. Jutro bede miala cieżki dzien, urząd skarbowy , zus, biuro rachunkowe, ale wynagrodze sobie to wszytsko zakupami. musze rozglądnąć się za jakąs większą kurtką, no i wspomniane wczesniej spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam adres fajnego sklepu internetowego. Ich ciuchy dostępne tez są w wiekszych miastach Polski. Zaraz wracam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue do Ciebie mam ok 200 km, troche by mi zajela ta podroz :P Co do kurtki to w swoja juz sie prawie nie dopinam, ale kumpelka ma wieksza na zbyciu takze sobie od niej pozycze :) A co do spodni to szukam na allegro ogrodniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 ja na kolezanki nie mam niestety co liczyć, bo po pierwsze nie mam ich , a po drugie jestem znaczniej wyrosnięta niz one. a na kurtke planuje wydac tylko 59 zł. z kapturem, sztucznym futrzakiem przy kapturze, ocieplana od wewnątrz polarem no i najwaniejsze brązowa. ja na allegro dla siebie nic nie kupie:( zawsze wyszystko musze mierzyc z 50 razy. to mój główny problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika jejooo 200 km, jeszcze bys mi się w sniegu zgubila!!!! :D:D:D ;) lepiej siedz w domu , w ciepełku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę od Was, wyganiają mnie z cieplutkiego domu, aby pojechac ,zobaczyc na cmentarz. Ja im na to,ze nie ma tam nic ciekawego, ale nie dali się przekonac... I nagorsze!!!!!! Jestem znowu głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te ciuszki ale niestety nie na moja kieszen :( kupilam na allegro spodenki ciazowe bo byly o polowe tansze niz u mnie w sklepie, na szczescie sa dobre tylko ze jeszcze troche spadaja mi z pupci dlatego mysle o ogrodniczkach :) kurcze a jak przegladam stronki z wozkami to az mnie glowa boli od tych cen, od dzisiaj zaczynam wrzucac kasiorke do skarbonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena wozkow to jedno, ale na co tu sie zdecydowac, wszystkie takie dziwne jakies, co do koloru tez nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fioła na punkcie niebieskiego i w takim tez kolorku chcialabym wozeczek ale jaki to na razie dla mnie zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Przespalam 2 godziny, najadlam sie i postanowilam zajrzec do Was na chwilke, bo musze zaraz pojsc odwiedzic tesciow. Dobrze,ze mam niedaleko-jedna ulica nas tylko dzieli:-) Dziekuje Wam dziewczyny za zdjecia, wlasnie do Was wysylam soje, bo problemy z poczta na szczescie minely:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue przypomninasz mi strasznie moja kumpelke z lat szkolnych :) aga od ciebie zdjecia tez dostałą :) strasznie spac mi sie zachcialo, kiedys slyszalam ze nie nalezy za bardzo głaskac brzuszka bo cos tam (niepamietam) i jem sobie teraz zupke pomidorowa przegladam tele tydzien a tam na jednej za stron \"Dlaczego nie mozna glaskac brzuszka\" o tym sie dowiesz i jest podany dzien kiedy leci ten program oczywiscie ja jestem wyedy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam...... Zawiozłam szanowne Panie( tesciową i jej mamę) na cmentarz. Zabrac ma je z tamtąd teciu. Wiec problem mam z głowy :P zuzanka14 to zdjęcie, ktore jako jedyne mi pozostało jest nie ciekawe, ale lepsze takie niz zadne. Tak sobie teraz myslę, jeszcze kilka miesięcy temu wysyłałam fotki facetom i równiez oni mi odsyłali. A teraz tak dziwnie, ale bardzo miło. Wszystkie jestescie sliczne :) 🌻 aga*25** echhhh sliczna ta panna młoda :classic_cool: az mi sie zachciało ogladac moje zdjęcia z mojego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Slyszalam,ze ni mozna glaskac brzucha, bo przyspiesza to porod, a w ksiazce czytalam,zeby glaskac brzuch i mowic do niego, bo nawiazuje sie przez to kontakt z dzieckiem i po porodzie latwiej je bedzie uspokoic:-) I komu wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Dziekuje Light Blue:-)Zdjecia z mojego wesela ogladam wkolko, bo tesknie za moim mezusiem, ktory tak daleko ode mnie:-( W tym roku czekam na swieta bardziej niz zazwyczaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym głaskaniu brzucha jest. podobno nie wolno za czesto dotykac, bo brzuch twardnieje. a co zrobic jak okropniaście swędzi??????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** ja nie wiem co mam myslec o swietach??? do tej pory ich nie lubiłam...tej rodzinnej atmosfery, zyczen, prezentów.... w tym roku to nasze ostatnie takie swięta....i tak sobie myslę,że warto na nie czekac z ochotą...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×