Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

light masz jakies lody? na usuniętego ząbka najlpeiej jesc lody bo to znieczula troszke... ja mialam wyrywanego kiedys tam to mi lekarz kazal kupic zapas lodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsawać :) Light jak zabek? Weronika napisz prosze co u Ciebie!!!! Czy wy też macie snieg za oknem??:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MaMani to rzeczywiscie tesciowie sie nie popisali.......dogadaj sie jakos z mezem.... nie masz prawa plakac ani sie denerwowac!!!!!!!!! rudamaxi ja poszlam na poczte hihih ale pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) OjOj a gdzie wy sie podziewacie???? Zasypało Was, tak jak nas ??? Matko kto to widział tyle sniegu pod koniec marca :D Karolcia przesypia mi całe noce, ale się nie chwalę :P Zobaczymy jak długo będzie taka zmiana. rudamaxi byłam wczoraj na poczcie, dziekuję za link. Pozwoliłam sobie obejrzeć wszystkie zdjęcia. Twoja kruszynka wygladała w urodziny jak prawdziwa dama a Konradek przypomina mi wygladem mojego kuzyna , który mieszka we Francji. Dzisiaj na obiad robię Karolce placki ziemniaczane. Uprzedzę pomarańczki,że przepis mam z poradnika zywieniowego Nestle, tak więc nie musicie komentować :P madziorek a ty jesteś jeszcze we Wrocławiu czy wróciłaś już do Niemiec????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka z mezem rozmawiam normalnie na wszystkie tematy... z wyjatkiem tematu samochodu o tym poprostu nie mysle i już :) Narazie jestem wscieklą na tesciól i zapowiedzialam oficjalnie ze nie robie imprezy na roczek dla Mani. Sami sobie w 3 ( a raczej w 4) poświetujemy :) ale moze mi jeszcze przejdzie :D:D:D:D zostal nam do pomalowania ostatni pasek farby i pokój mani bedzie skonczony :D:D:D jak juz wysprzatam wszystko najprawdopodobniej jutro :) i poprzenosimy mebelki i zabawki to wam zrobie fotki :D:D:D:D nie wyszlo tak jakbym chciala do konca ... ale nie jest źle... spodziewalam sie ze bedzie gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nakarmilam manie ziemniaczkami z sosem i zielonymi oliwkami... pytalam na kafe od kiedy oliwki bo nie moglam tego znalesc w nestlowym poradniku... stwierdziłam ze jej dam :) mówie wam jak zajadala :D:D:D:D:D wie zolza co dobre :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani chyba dziura po zębie :D Jakoś żyję, ale wczoraj miałam drgawki. Zadzwoniłam do tego dentysty-sadysty i stwierdził,że o jest reakcja organizmu. Dobrze,że nie miałam temperatury:D bo wtedy musiałabym pojechac na ostry dyżur stomatologiczny. A z własnego doświadczenia powiem wam ,że tam jest rzeźnia :D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani przeczytałam w MAM DZIECKO,że oliwki podaje się dziecku, gdy skończy 2 latka. Oliwki są bogatym źródłem wielu witamin i soli mineralnych. Zawieraja też korzystne dla zdrowia nienasycone kwasy tłuszczowe, flawonidy i antyoksydanty. Ja też uwielbiam je jeść, szczególnie zielone, z pastą paprykową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light no to sie pospieszylam z tymi oliwkami :D:D ale malej nic nie bylo w nocy- zadnych bóli brzuszka ani nic... zobacze czy jej nie obsypie... na wszeslki wypadek jej juz nie daje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light sliczne te adidadki... u nas na ciuchach sa tkie cudne ogrodniczki jeansy z tugrysem :D:D az by sie chcialo miec synka :D:D własnie sprawdzilam sobie poczte dzieki gosia za fotki gwiazdeczki :) slicznie wygladała w tej bialej sukni :) light moja tak pluje owocami :D:D:D za to w świeta jadla.... kawalek kielbasy... taki maluski kawalek a rzula go z namaszcezniem z 10 minut a jak sie skonczylo to byl placz :D:D balam sie dac jej wiecej zeby nie miec poxniej sensacji zoladkowych w nocy... w świeta to nawet do lekarze nie ma gdzie podejsc... lepiej nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light swietne butki.. Mamani ja juz daje Werce czasami kanapeczke np z kielbaska swojska to tak zjada ze hoho i nic jej nie jest... a oliwek chyb nie lubie...hihih rudamaxi kurcze maila z linkiem dostalam..super foteczki.....myslalam ze napisalas cos o konradku...i dlatego pisalam wyzej ze nie mam maila..sorkes..... ja kupilam dzisiaj rano parowar na alllegro.....ciekawe jak sie sprawdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie doczytalam komentarz na blogu :D:D:D doroteczka jaki kupilas? ja tez kiedys chcialam to kupic ale... tak mi sie jakos zrezygnowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- prawdziwa księżniczka Wiktoria z Twojej córeczki :-) a Ty robiłaś ten test przyszłości? lightblue-ja też nie chcę zapeszać ale Gabi od poniedziałku przesypia całe nocki ;-) za tydzień ja prześlę Wam zdjęcia z roczku. O ile mi bateria nie padnie co zdarzyło mi się już nie raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zasmarkana niemowiaca i goraczkujaca Gośka was wita Zaraz wam napisze o Konradku,wczoraj nie mialam sily,napisze wam tez co slychac u Weroniki ale to na meilu.Krotko wysylajcie jej moc zdrowotnych fluidkow. Weronika trzymamy za ciebie kciuki i za twoja Izunie.Ja calym serduchem jestem z wami. Izawik tak robilam test przyszlosci moja dame wszystko zainteresowalo oprocz kieliszka(ale kieliszek dalam najbrzydszy jaki mialam w domu:P) Mamani wracajac do twojej sprawy ,macie to auto zarejestrowac na siebie ,no ewentualnie na F.bo przeciez nie macie rozdzielnosci majatkowej ,a jesli sie nie ma rozdzielnosci majatkowej to wszystko co kupujecie w trakcie trwania malzenstwa jest wasze wspolne.No chyba ze zarejestrujecie na tesciowa ale tesciowa F.bo to przeciez twoja mama dala glownie kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Długo mnie nie było,ale zdążyłam zauważyć,że Gosia pominęła mnie w zdjęciach.Nie zapomnij o mnie przy mailu! Dla wszystkich roczniaków wielkie buziaki!!!!! Dziękuje za wszystkie fotki.Bartolini Agi to prawdziwy amant! U nas stale w mieszkaniu tornado.Marcel to straszny rozrabiaka.Nadal mamy nieprzespane nocki.Uciekam,bo zaraz cos wykombinuje.Wczoraj jak przez minute spuściłam go z oka,to wyciągnął śmieci z kosza i umazał się po pachy czekoladą,która nieopatrznie zostawiłam na stole.Awanturuje sie o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka 🖐️ :) Karola właśnie się budzi. Obiad już zrobiony dla nas i dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka 🌼 light moja Karola też właśnie się budzi i już słyszę jak mnie woła :) U nas od rana było brzydko i zimno na dworze, a teraz świeci słonko. Niestety nadal zimno i wieje więc się nie wybierzemy na spacer bo mała coś od wczoraj zasmarkana ;) Oj dziewczyny nie sądziłam że tak ciężko mi będzie się pogodzić z powrotem do pracy. Teraz jestem na etapie szukania niani, ale z moim podejściem to pewnie każda będzie zbyt kiepska. Ehhhh nie sądziłam że to takie trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dziękujemy za kartki świąteczne przepraszam że ja nic do Was nie wysłałam ale nie miałam jak nawet podejść do kompa. Ja w końcu w swoim domku droga paskudna normalnie nie wierze w marcu śnieg. u nas miejscami to aż 20 cm spadło. masakra jak nigdy cała droga zajęła nam prawie 9 godzin normalnie to 5 do 6 godz. Liwia już tak się wierciła w foteliku aż mi jej było szkoda, ale wolałam żeby siedziała w foteliku tam jest bezpieczniej niż u mnie na kolanach tym bardziej w taką pogodę i w trasie. Ale po mimo tego przespała drogę. Niestety za każdym razem jak wracamy z Polski mamy zawalone gardła i noski Liwia na szczęście nie tak bardzo ja nie mówie bo nie mogę gardło mnie pali....masakrycznie się czuję. świeta święta i po świętach .....u nas straszne obżarstwo było myślałam że pęknę. Na szczęście kilogramów nie przybyło :P MaMani oj kochana nie za wesoło miałaś ale nie przejmuj się i nie denerwuj. Ja czasami żałuję żę nie mam blisko siebie całej rodzinki ale z drugiej strony cieszę się bo omijająmnie niesmaczne sytuacje. głowa do góry jesteś silną dziewczyną i nie pozwól sobą kierować. A to co dorabiacie się obydwoje ciężką pracą jest Wasze, i nikt nie powinien sie w wpierdzielać . Gosiu nie pamiętam czy dziękowałam za zaproszenie ........to dziękuję jeszcze raz nie dojechałam do Ciebie bo czasu mi nie starczyło pobyt w Polsce zawsze jest na wariackich papierach.......... aga torcik smakowicie wygląda zjadła bym kawałeczek:) Bartuś wyglądał kozacko pewnie już biega po całym mieszkaniu:P LightBlu bidulko . ile Ci ząbków zostało do zrobienia????? bo jak czytam to dosyć często jesteś z wizytą u sadystów:P laski ja spadam bo czujęże zaraz padnę nie mam siły na nic dobrze że W jest w domku i zajmie się Liwią. ja nie chce jej bardziej zarazić ....a Liwia jak na złość chce do mamusi ....ale jutro może mi przejdzie:) miłego dzionka i może ulepicie na spacerku jakiegoś bałwanka:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać Light buciki superowe i to z tygryskiem hoho super Gosiu jak mogę to proszę o zdjęcia bo nie dostałam:) dzieki jak bede sie lepiej czuć to zdjecia przesle. Aga kiedyś miałam sie pochwali cbluską i nie zażyłam bo mi moja siostra zachyliła.......ale ze świat mam ostatnie zdjecia w niej to zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam madziunka przepraszam ide naprawic blad boszzzz przypaletalo mi sie jeszcze zapalenie piersi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej swieta,swieta i po swietach Tomi jeszcze troszke kaszle ale bylismy dzisiaj u lekarza i wszystko jest ok mam nadal dawac syropek powiem wam ze znalazlam prace, miesiac temu zlozylam cv przez neta i wlasnie sie do mnie odezwali, tylko teraz nie wiem czy dam sobie rade praca jest tylko w weekendy ale po 12 godzin :( mamy sie spotkac w pon., pewnie jak cos to bede musiala zaczac w ten weekend w ktorym Tomi bedzie konczyl roczek a ja chcialabym byc na jego pierwszych urodzinach :( kurcze nie wiem co bedzie, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslalam jesli kogos pominelam to przeslijcie sobie nawzajem,to nie lenistwo z mojej strony:P tylko brakuje mi sil Madziorek mam nadzieje ze nastepnym razem sie nam uda spotkac:) cos wam powiem ja zlewam z tego ale po roczku brakuje mi sztuccow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 trzymam kciuki by wszystko dalo sie pogodzic i powodzenia na rozmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×