Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gracja tutaj masz kilka zdjęć z hotelu: http://www.holidaycheck.de/detail.php?ch=ub&id=1155988887 hotel jest w dzielnicy Incekum, to jest dalej za Konakli czyli jakies 20 km od Alanii, ale dolmuszem do Alanii pokojnie dojedziecie chociaż raz czy dwa, a na zakupy mozecie tez podjechac do centrum Konakli (przy zegarze) i tam coś wyszperać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało sie tak bardzo czekałam na wyjazd ze az z wrazenia przewrociłam sie w pracy i naciegnełam sobie sciegno i miesnie w kostce u nogi. Teraz jestem na zwolnieniu i nie moge chodzi. Wyjedzam w następna środe a tu do tego czasu trzeba jeszcze kilka rzeczy pozałatwiać. W dodatku we wtorek musze juz isc do pracy bo ucze nowa kolezanke a po powrocie z Turcji ide do nowej pracy. Ma sie to szczescie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniball
Ach, gdzież jest, gdzież jest nasze Solo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieciekawie Kwiatuszek się Tobie porobiło. W Turcji sobie wynagrodzisz lenistwem a do nowej pracy pójdziesz z podwyższoną adreanaliną, pełna wrażeń, opalona. Człowiek się super czuje po takim wyjeździe. Hannibal a masz coś do dodania w temacie Turcja? czy może szukasz sensacji? w takim razie wątki się Tobie pomyliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaituszek
to juz 5 dzien i dzis pomału zaczynam chodzic a noga zaczyna zołkniec jeszcze poniedziałek i moze uda sie wtorek posiedziec w domu. I od srody pojde do pracy i po pracy pozałatwiam kikla rzeczy. Moze nie nadwyreze nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniball
Przecież to właśnie wątek turecki. Martwię się o Solo czy przypadkiem znowu nie znalazła jakiejś karteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja30
Paris! I inne specjalistki od Turcji ! Jak sie ubierałałyscie na dyskoteki?? Teraz jedziemy z mężem sami, syna zostawiliśmy dzidkom i mamy tzw luz..... no i troche czasu na imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, dekolt i do dzieła :))) Ja już pomału układam sobie plan zakupów przed wyjazdowych na ten tydzień. Też lecę w przyszłą środę, jak Kwiatuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek lepiej trochę oszczędzaj nogę jak możesz to szybciej się zagoi. Gracja, po prostu tak jak lubisz i dobrze się czujesz. Sukienki, spódniczki, spodnie, dekolty, może świecąca biżuteria? ;) Dzisiaj wkleiłam pierwszą część opowiadania o Marmaris. Jak ktoś chętny to zaparaszam tutaj: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/marmaris,380.html niedługo więcej widoczków i wycieczka na Rodos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miałam dziś pecha! ...burza, zaśmierdziało z kompa...i zgrzyt... ale co tam... Pariss...skarbie..piszesz coś o Sharm?? może polecisz mi jakies biuro lub hotel, tylko mnie interesuje w Naama Bay, przy samej plaży... Mam Halomy na uwadze??? ale może coś lepszego? znasz? bo teraz okazuje się nic ciekawego nie ma z lasta, a nie pomyslałam wcześniej....szukam i szukam i cały Egipt praktycznie sprzedany! a jak coś znajdę, to albo HB albo lipa! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak, tak Kasia ;) Vanilli, niestety Egipt teraz jest dość drogi i nawet co lepsze listopadowe oferty są wyprzedane. Musiałabym zapytać koleżanki o Sharm bo ona więcej obcykana. Kumpela była kiedyś w Noria Resort a druga w Sharm Cliff, ale to już chyba dużo lepsze. Popatrz na alfę bo oni mają dobre lasty i fajne hotele, exim tours też. Z Wawy lata też Sun Fun http://sharm-el-sheikh.ovh.org/ - tutaj masz rozmieszczenie hoteli. a tutaj te opisy z dwóch hoteli, jest kilka zdjęć: http://www.karawana.fora.pl/egipt,8/sharm-el-sheikh,138.html http://www.karawana.fora.pl/egipt,8/sharm-czyli-ciepelko-zima-2008-roku,286.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhel
Pakowanie w toku zamęt ogólny w domu jutro o 14:40 wylot z Warszawy do Fethiye Cenk Bey. Lecimy pierwszy raz do Turcjii jakie macie rady na ostatnią chwilę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhel
zdenerwowani czekamy na transport na lotnisko jak wrócimy to się odezwę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ja we wrześniu chciałabym jechać z chłopakiem na dwu tygodniowe wakacje i właśnie ostatnio pomyśleliśmy, że może Turcja ? Przy okazji przeglądania kafe zobaczyłam Wasz topik no i nakręciłam się jeszcze bardziej :) Czy możecie mi powiedzieć, w który rejon jest jechać najlepiej ? bo nie mam zielonego pojęcia. Lubimy pobyczyć się na plaży ( byle nie kamienie .. ) ale także bardzo lubimy łazić, zwiedzać i sie pobawić :) Doradźcie coś prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbom2
czy ktos moze słyszał albo był w hotelu Arabella w Incekum? jakie wrazenia jesli chodzi o hotel, okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika9090
witajcie Sultan Sipahi Resort-kto z Was ma informacje na temat tego hotelu w Turcji? prosze o info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja30
Hej! Ale mam sajgonik z tym pakowaniem- najpierw spakowałam cała szafe- teraz odrzucam co "gorsze kąski" ;) i dostaję szału!! Prasowanie mnie wykańcza, stres przed lotem; dziecko "sprzedane" dziadkom az 500km stąd; jutro do pracy, a potem na lotnisko.... Jezu!!! Ranutku dziewczyny!!! Wszystko mnie przeraża!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbex, w Turcji gdzie byś nie pojechała to nie bedziesz sie nudzic i jest gdzie pochodzic. Alanya - szeroka plaża Kleopatry niedaleko samego centrum i portu miasta. Mozna jechac do Kapadocji, do Antalii, Side, wszelkie rejsy stateczkiem też jak najbardziej, rafting. W Alanii jest ładny nieduży park, twierdza Kale z której roztacza się wspaniały widok na miasto. Port to jedna wielka dyskoteka, puby, restauracje i zabawa do rana a od rana jeszcze do śniadania na dyskotece poza miastem Auditorium. Side dość spokojne, nie patrz na oferty bo się zanudzicie. Chociaz są ładniejsze plaże bo szersze. Kemer moje ulubione miasto na Riwierze Tureckiej. Piękne otoczone górami, plaża z krystaliczną wodą. Nie jest bardzo rozrywkowe, ale też nie można się nudzić. W okolicy jest co robić. Jeśli chodzi o Wybrzeże Egejskie to tylko Marmaris. W Oludeniz i Fethiye jest przepięknie, ale baaardzo spokojnie. W Marmaris jest podobnie, a nawet o niebo lepiej niż w Alanii jesli chodzi o dystkoteki i rozrywkę. Poza tym jest więcej zieleni, więcej gór, ładnych widoków, i ....wbrew pozorom taniej niż w Alanii (jak dla mnie). Weź katalogi zobacz ceny i hotele, i wybieraj :) Gracja, dasz radę. Jutro o tej porze bedziesz juz w ciepełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja, ja dopiero w przyszłą środę, ale już mi po głowie tylko chodzi, żeby o czymś nie zapomnieć i wszystko zdążyć załatwić. Wczoraj kupiłam balsam do opalania 30, po opalaniu z pantenolem, żel pod prysznic, pastę do zębów, płyn do prania ręcznego (na dwa tygodnie to chyba dobry pomysł wziąć go ze sobą?), szampon... Trochę się denerwuję, ale co ma być to będzie! Jak będę miała dłuższą chwilę to muszę cały ten wątek przejrzeć i zanotować sobie co ważniejsze rady i pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak, jak nie zapomnisz to kup albo wez z domu korek do zlewu bo niewygodnie sie pierze. I raczej nie pierz białych rzeczy bo mi sie wydaje, ze tamta woda trochę jest żółta i ciuchy są żółtawe. Co prawda to schodzi jak wypiore w domu, ale jak cos lepszego masz to lepiej nie ryzykować. Gracja , udanych wakacji i spokojnego lotu! 🖐️ Przywieź nam słonko w walizce.... za nadbagaż zapłacimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ tylko pozazdrościć wyjeżdżającym...a słoneczka, niestety brakuje.. Pariss, świetne forum...szkoda, że wcześniej nie dotarłam...szczególnie karawana n/t Kemer. Oj, chyba odłożę ten Egipt na zimę, właściwie to chcę zwiedzić Petrę i tak uczepiłam się tego Sharmu...może być Taba? choć nie wiem czy jest tam ładnie ? ciekawie? Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa Star ma objazd Jerozolima..ale nie chce mi się wypoczywać przez tydzień w autokarze...wolałabym wykupić fakultet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×