Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Bea33
Teraz zauważyłam,że też świece na czerwono:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi----------- masz 100% -wa racje , nie moge sie podnieść i jeszcze na dodatek nie zdązyłam na GTI czekam na pozosatałe biura. Czytam Was na bieżąco i jestem z Wami. Pozdrawiam WSZYSTKIE Turkomaniaczki. Mam na głowie budowę , działkę ,prace i dom. Jestem z Wami i z Turcja i na pewno tu powrócę jak zacznie sie zima. Pariis , Vanili , Frogii, Manuela, Dla Was specjalne pozdrowionka. Jestem, w pracy i tak z przerwami to pisze i nic mi się nie udaje skleić. Zaproszeni na Cay wciąż aktualne. A w zimowe wieczory wskazany tulipanek cay-u. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo63-->tak też myślałam;D ale dobrze,że się odezwałaś;) i fajnie,że możesz juz polować na Alanyie(jak się domyślam),ja niestety albo stety;p na laście będę lecieć-mam nadzieje;) U mnie we Wrocławiu pogoda jest tragiczna,chyba po raz pierwszy tej jesieni aż tak;/ szaro-buro,zimno i mokro,buu!!a co dopiero mysleć o zimie,a fuj!A jak tam u Was? Tarlusia czekamy na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Pariss stałam sie maniaczką tureckiej muzyki( w pracy mają już mnie dosyć) Zapomniałam Ci powiedzieć,w Goynuk byłam w hotelu obok hotelu w kształcie t statku,o którym pisałaś.Miałam z tarasu widok na ten piękny stateczek :) Pariss pozdrawiam i BoBo63 dla Ciebie też przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi---------u mnie w Gorzowie , na przemian jak w Marakeszu, \"czasem słońce czasem deszcz. A w Alanya , widziałaś , w czw. piąt. 29st. Ja cały czas mam włączoną kamerkę i patrzę sobie na te palmy za którymi tak tęsknię. Pytasz czy Alanya na drugi rok . Nic innego tylko tam. Może w Itace się uda. Szkoda że nie możesz jeszcze zarezerwować wczasów na przyszły rok. Myślę że czekasz na Alfa Star i hotel Kleopara West. Co?? A jak tam nasz znajomy Yureczek???? Pozdrowiłaś go??? Manuelka , pozdrawiam gorąco .A co u Ciebie , następny rok zaplanowany? Pozdrowionka dla pozostałych Turcjo-maniaczek Herbatka wciąż aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzień.....szkoda pisać. Dzięki za pozdrowionka :) Dżunia ja Ciebie pozdrawiam Turkomaniaczko. A wiesz, ze ja prawdopodobnie bede miec loty do Bodrum z Gdańska w 2009 r. Jeszcze nie wiem które biuro, ale podejrzewam właśnie Jeta. Szkoda tylko, ze nie wiem nic jeszcze co z moimi voucherami cholera. Znalazłam jakiś nowy hotel w GTI całkiem fajny w Obagol, może w nim wyląduję. A tak chciałam do Marmaris i Bodrum zobaczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja też Ciebie pozdrawiam :) Od wczoraj wogóle mam doła strasznego, poza tym jesień powoli się zbliża. Manuela muzyka wciąga, prawda? To miałaś piękny widok na góry pewnie też z balkonu. OCh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie muzyka juz dawno wciagnełam i duzo piosenek znam juz na pamieć Dzis miałam taki dziec ze nie miałam nawet czasu zjesc w pracy i dopiero jak wrociłam sie tak nawiciagałam ze myslałam ze pekne. Nawet nie mam czasu sobie Slowacji zaplanowac i zarezerowac jakis tani hotel w Krakowie. Poleci moze ktoraś? A tak wogole to ja tez mam doła i jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia i Kwiatuszek a jak u Was sprawy się mają? Nie znam żadnego hotelu w Krakowie. Kiedyś byłam w Ibis Novotelu, ale on chyba tani nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebuje jakis tani na przespanie jednej nocki w trasie. A moje sprawy beznadziejne i to chyba wszystkie bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo beznadziejnie. I najgorsze, że bede sie tak dołować przez całą zimę dopóki słońce nie wyjdzie i mi się humor nie poprawi , no i życie oczywiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc że czuje sie jak na przesłuchaniu to jeszcze jak w szkole bo jetem przepytywana z tureckiego. jak tak dalej pojdzie to bede miała prace domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będą jakieś wieści odnośnie tanich wczasów w Turcji to dajcie znać. Frogi---- trafiłam z Hotelem dla Ciebie na 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek a jak Twoje sprawy Polsko-Tureckie? Bo czytałam co nieco. ?? Cały czas Wasz czytam ale nie zawsze mogę skrobnąć co nie co!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pariss--- "wieczorowo" Ładny ten parasol . Masz jakieś wieści co do tanich wczasów w Alanya,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wywołał fotki z Alany 580 szt 3-y albumy po 200 , ale pamiątka . 4 godz. układania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×