Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość tarlusia
ecco mi przyslalo meila ze.....jesli jezdzilam z nimi to dostane ulotke z ktora wyjazd do hotelu grand Bali lub Kleopatra Beach ceny za 14 dni 2780 i 2937zl tez ni oferta po atrakcyjnej cenie nie ma co.Ja z nimi nie jezdzilam to ile sobie policza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) jak fajnie dzięki za pozdrowienia (Kwiatuszku i Pariss) , aż mi się cieplej zrobiło na serduchu :) Pariss, ja za blisko Krakowa mieszkam, więc nie korzystam z hoteli tam, kiedyś spałam bodajże na ul. Floriańskiej - taki niby dom noclegowy - ale bardzo fajny, no ale nocka kosztowała mnie 220 zł (to było w czerwcu). Nie mam za bardzo czasu wchodzić na forum, ale jestem Wam wierna!!!! Więc jak będziecie się pozdrawiać, to mnie też ;) Wszystkiego dobrego Turkomaniaczki, ja wyjeżdżam na Ukrainę jutro i cholewka wie, kiedy wrócę :) No nie mam zamiar w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dla mnie juz ten hotel w Krakowie odpada bo odwołałam Słowacje i Kraków ale moj kolege bedzie wdzieczny jak macie jakies informacje na temat bardzo taniego noclegu. A ja jade na 4 dni do Turcji jejejejejejjeje Załatwiłam sobie bilet od 7 do 11 listopada za 500 zł w obie strony bez dopłat :p do Aldany i jade do Gazantep a dokładnie Nizip i tam mam darmowe noclegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia ja bym wycofała pieniądze i poszła do kogoś innego. Fakt, że na lipiec chyba już nic nie zostało, ale może jakiś inny termin Tobie podpasuje. Ta Mega Stała Cena jeszcze obowiązuje w końcu. Bierz kasę i zmień biuro, albo rezerwuj przez infolinię GTI i już. Całe Ecco :O i ich niby promocje.... Dżunia tylko wróc z tej Ukrainy ;) Kwiatuszek, skąd wytrzasnęłaś taką cenę? Ja bym chciała kiedyś taką cenę wynaleźć na Stambuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
taki mam zamiar.jutro to robie,ale poczekam na inne biura bo GTI ma dla mojej rodziny juz za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja firma ma podpisana umowa z biurem porozy i czasem sie cos uda wyłapac z osoba ktora jest wyznaczona do kontaktów a ze Aldana to małe lotnisko i mało chetnych to ceny ida w doł i jakos sie stało. Ale dzis i do Rzymu załatwiłam jednemu panu za 400 :) obie strony. A dla pokreslenia biuro nie obsługuje tanich linii. Tak wiec i normalnymi da sie tanio poleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Kwiatuszek. W Adanie jest małe lotnisko? Przecież to spore miasto. Byłaś tam już? Widziałas może meczet rodziny Sabanci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie w drodze z lotniska zatrzymac i zobaczyc ten meczet ale niestety ja nie bede kierowca. W dodatku jade na wiec zabita dechami i az sie boje. W dodatku tam kobiety jednak chodza w chustkach na głowach i znowu bede miała suszona głowe ze mogła bym tak dla tradycji albo szacunku bo rozne sa pojescia. Ja sie zawsze wykrecam ze zbyt długo prostowałam zeby potem sobie jaka szmata uklepac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, skąd Ty bierzesz te wszystkie info? ..a co do cen, to uważam ,że drogo! ale teraz płaci się tylko zadatek, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili jakie info ? :) Tak, teraz tylko 30-40% zależnie od biura a pozniej 30 dni przed wylotem reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Turczynki. Dziękuje Wam za wszystkie rady. Dajcie jakieś tanie i dobre oferty na Maroko , maj, czerwiec 2009 Frogi --- a Ty na kiedy planujesz Alanię. Pozdrowiłaś swojego \"skeypa\"??? Mój mąż dziękuje za pozdrowionka i też Ciebie pozdrawia. Mówi że w przyszłym roku musimy się spotkać w Alanyi bo teraz o 1-en dzień się mineliśmy. Dzisiaj pozdrawiam : Pariss, Frogi, Kwiatuszka , Tarlusię ,Vanili,Dzunię, Fanky, , chyba o nikim nie zapomniałam . Ach i jeszcze te które nas czytują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss --- meczet zajefajny. Jak mój mąż go zobaczył to powiedział że musi tam polecieć i zrobic swoje fotki. ma bzika na tle fotografii. Z Alanyi przywiózł ok 2800 fotek. Powiem Wam że jak starszy dziadek Turek , na plaży Kleopatry zobaczył go ze sprzętem i w akcji to przyprowadził swoją małą wnuczkę (przepiękną tureczkę ) żeby zrobił jej fotki , całkiem bezinteresownie i bez żądania cenzury i przesłania fotek. Dziwne , Jak chcecie to kilka fotek na maila prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja bym chciała na maila kilka fajnych fotek z Alanii albo tej Turczynki. Meczet w Adanie jest przepiękny. Robi wrazenie. Ja tylko niestety koło niego dwa razy przejeżdżałam i raz właśnie wieczorem jak był podświetlony. Jest niesamowicie biały i wieczorem wygląda bardzo okazale. Jego budowę sponsorowała najbogatsza rodzina w Turcji: Sabanci. Rodzina Sabanci i rodzina Koc to największe potęgi w Turcji. Należą jak nie do jednych to do drugich: stacje benzynowe, hipermarkety Carefour, Migros, firmy transportowe, energia, sklepy meblowe... i wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , dziewczyny ,z Raibow, Maroko w marcu przy all wyszło mi 9300 na dwie osoby.To okropne, tyle nie dam , czekam na coś tańszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo63 oczywiście,że chce zdjęcia im więcej tym lepiej=) Dziekuje za pozdrowienia,a Twoje oczywiście przekażę dzisiaj(za chwile;p) Kwiatuszku dzięki wielkie,uwielbiam Twoje emaile=))) tak naprawdę, szczerze mówie(oczywiście Pariss Twoje też żeby nie było;) ) ale dopiero weszłam do domciu po uczelni i muszę ogarnąć w okół siebie,a pewnie za chwilke też na skypie będę siedzieć;p ale odpisze na pewno!!! Miłego wieczorku wszystkim tutejszym laseczkom życzę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo czekaj na firsty z Rainbowa i wtedy wybierz termin. Teraz nie patrz. Rainbow ma czasem tylko lasty dobre, ale takie na tydzień przed. Chyba,z e tak mozesz czekac. Turczynka bardzo ładna. Jak ja bym chciała mieć taką ciemną karnację i OCZY!!! a mam piwno-zielone, marzą mi się takie ciemne wisienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha!Kwiatuszku a tych 4 dni w Turcji,to tak Ci zazdroszczę(pozytywnie oczywiście,że ahhhh )...ale tez się bardzooooooooooooo cieszę=* Bobo63 zapomniałabym...ja Alanyie to nawiedze pewnie znowu jakos we wrześniu może troszke wcześniej niż w tym roku,ale nie wiem,ciężko mi cokolwiek powiedzieć dokładnie;( a bardzo bym już chciała wiedzieć!!!! No to uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi moje maile raczej nie były podniosłe bo akurat nie jestem w takiej sytuacji, mysle, ze z Kwiatuszkiem macie duzo sobie do pisania ;) pozdrówka również :) Bobo ja chce ładne zdjątka z Alanią w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem tak podminowana ze az zmeczona dziejszymi myslami co zabrac na te dni ze chyba pojde spac tylko czy zasne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×