Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jak kto lubi Fannky. Ja wolałabym zjeść na mieście jedzenie lokalne i sie podelektowac czyms \"z ulicy\" niz jesc hotelowe. A za 100 E to bym podjadła, na tydzien starczy. Ja nie jestem zwolenniczką siedzenia w hotelu wiec z all nie zawsze jestem w stanie korzystac w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zależy kto co lubi, ja jestem wybredna co do jedzenia i w ogóle w Turcji mało jem, nie mówiąc już o jedzeniu na mieście :O za to nadrabiam piciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki!!!!;) ohh ileż się tu działo...a mnie nie było i wczoraj nadganiałam z czytaniem tylko;p.. Pariss my z Bobo63 byłyśmy w Kleopatrze ale West;D Kwiatuszku jak Tobie fajowsko...jak tam zakupy?zdecydowałaś się już na kolor dodatków? Również nie mogę się doczekać wiadomości po Twoim powrocie...jak byłam teraz w Alanyi to widziałam tylko jak para młoda jechała samochodem i panna młoda miała białą- \"normalną\";p - sukienkie, co nas z dziwiło trochę.. Ja turkish i \"turkish\" music jestem ogarnięta cały czas;D więc jeśli któraś z Was coś tam ma to ja bardzo chętnie w każdej ilości przyjmę;) Miłego jesiennego( niestety) wieczorku życzę Turkomaniaczkom - wszystkim bez wyjątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowałam sie na fioletowe dodatki poniewaz kupiłam fioletowa chuste z cekinami a zielonej nie mogłam dostac. Mam jeszcze fioletowy pasek, kolczyki i branzoletki i starczy. Nadal nie mam prezentu. A mam jeszcze tylko dwa dni. poniewaz w czwartek musze zwierzyne przeziec do rodziców a ws piatek ide z walizka do pracy. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety co do prezentu to też Ci nie pomogę,bo nie mam pojęcia co na ich śluby się kupuje..nie ma jakiś informacji na innym forum, które czytujecie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
HEJ,dziewczyny.Zaliczka wyplacona ecco przyslalo mi oferty,katastrofa,Przesada!!!!!!!!!!!!!!!czekam do piatku podobno Triada rusza,Podobno nie wiem ile w tym prawdy ci co kupili w GTI beda jednak mieli doplaty.Wycofali wycieczki w panice jak byl krach na gieldzie i komu sie udalo ten ma.Ale tak mogla mi tlumaczyc ta nic nie warta agentka.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z biura i dalej zero... Maroko jest tylko z W-wy, wiem....ale inne kraje szukam bliżej. I jeszcze mi babka namieszała wypoczynkiem nad M. Martwym + wycieczki w cenie /wiadomo jakiej/ i sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, leć szczęśliwie, ja na razie na tyłku muszę siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka Turkomaniaczki", ale tu się działo, tzn. pisało, że hohoho, będę musiała nadrobić czytanie ;) A ja właśnie wróciłam z Ukrainy...i tam tez już wiedzą o moim tyrkomaniactwie (hehehe). A 17 listopada lecę do Portugalii......ale niestety nie na urlop :( jeśli te linie lotnicze nie padły, bo ja to jakieś takie \"głupie szczęście\" mam ;) \"Ścikaki-pozdrawiaki\" dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam problemy z netem, ale jakos przepchnęłam po godzinie :) Wysłałam Wam też kolejne piosenki. Dżunia poczytaj poprzednie strony bo pytałam o Bodrum. Kwiatuszek z fioletowymi dodatkami bedzie super i modnie przy okazji. Dzisiaj tez widziałam piekna fioletową chustę i to z cekinami. Tarlusia a pytałas o tą Kleopatre o której pisałam? Frogi mi sie cos pokrecilo...tyle tych Kleopatr jest ;) Vanili ja tez jestem czasem zła, ze wszystkie najfaniejsze lasty i destynacje są z Warszawy a z lokalnych bieda, ale co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam opowiem jaki fajny dzien mialam dzisiaj i wczoraj wieczorem. Mialam kiedys taka szkolna przyjaciołke z podstawowki i nasze drogi sie rozeszly po kłotni. Bylysmy malolatami bo to bylo miedzy VI a VIII klasa, ale powiem Wam, ze bylo bardzo intensywnie. Nigdy pozniej z zadna przyjaciolka nie robilam takich jaj i nie mialam takich przezyc. I wczoraj tak o niej pomyslałam i wpisalam po prostu w google jej imie i nazwisko...i co? Wyskoczyla mi jej strona z adresem mailowym! Wiedzialam, ze wyjechala do Londynu, ze skonczyla szkole filmowa wiec to na stronie sie wszystko zgadzało. Napisalam do niej maila i odpisala mi dzisiaj a ja ciesze sie i usmiecham do siebie caly dzien. Jakis taki sentyment mnie dopadl...fajne uczucie....tak tylko napisalam. Mam nadzieje, ze kiedys zobacze ja z Oskarem w reku w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, poczytałam i tak szybciutko mogę powiedzieć, że polecić mogę ten hotel , w którym byłam :) Club Onura w miejscowości Torba 7 km od Bodrum Na prawdę czysto, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie, jedzonko pyszniutkie, no i obsługa.....fantastyczna, no chyba jak wszędzie tam :):):) Kategoria (turecka)4 gwiazdki. Te tereny raczej nie obfitują w plaże, bo są to gór, czy górki, które wchodzą do morza - plaże jeśli już to małe, żwirowe i raczej należące do hotelów. Powiem Ci, że nie bardzo pamiętam cen wycieczek na Kos, ale jeśli się nie mylę to 35 euro (ale pewna nie jestem), organizowana przez JT. Nie zależnie od wszystkiego jest tam cudownie .......... Aż się rozmarzyłam ;) Ja tam na pewno wracam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu romantycznie... Dalej przeglądam oferty, jest Grecja już, Kreta...to i ja się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Tarlusia jednak masz zwrot kasy ?? a co z twoja rezerwacją ?? nie rozumiem czemu nie przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss --> teşekkür ederim turkish music ;);););););) iyi geceler ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Częstuję ciasteczkami Tutku :) Dzisiaj z pracy zamawiamy sobie kababy od pobliskiego Turka wiec mam dzisiaj dzien turecki. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak bez okazji :) Nie ma dzisiaj żadnej szefowej ani szefa także szalejemy.... U mnie też rano były mgły, ale juz sie chyba rozlazły. Wczoraj jak wyszłam z pracy to naszego Sea Towers nie było widać :D Nie wyleciały tez samoloty z Gdańska, współczuję podróżującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś słyszałam o tym lotnisku, teraz w ogóle jakaś masakra z tymi lotniskami. loty opóźnione, odprawy bardzo wolne jakiś bunt chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..lotniska..z powodu mgły.. słyszałam Jestem po lekturze biur podróży..i muszę sobie wziąć na wstrzymanie... Alfa Star sprzedaje...ma Turcję z Krk, tylko te ich hotele mnie interesują... Exim jest całoroczny, więc u nich Turcja będzie w letnim katalogu.. ...a co dowiedziałam się wczoraj u agentki?....na str. Ecco były oferty i ceny, niestety ona w swoim programie takowych nie posiada...ma, owszem ,ale o wiele zawyżone.... ...to chyba taki marketing, żeby ustrzelić klienta... ..kolejno śledzę oferty...ciekawa jest Syria...i wiecie, postanowiłam poczekać i pojechać tam, gdzie jeszcze nie byłam...a i tak wszystko jest w granicy 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być.. Alfa Star sprzedaje...ma Turcję z Krk, tylko te ich hotele mnie nie interesują!.. za 2 tyś HB, a niech się w nos pocałują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili a Ty chcesz jeszcze w tym roku jechać?? czy na przyszły już planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyszły szukam.. ewentualnie Maroko czy Jerozolima mogą być zimą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe Ecco...oszuści i naciągacze... Vanilli Syria jest ładna, ale naprawdę trzeba lubić kraje arabskie. To nie to co Egipt i Tunezja, zupełnie inni ludzie. I ten ich wzrok na kobiety....ja z kumpelą jak wysiadłysmy na pierwszym przystanku z autokaru to weszłysmy po 5 min z powrotem bo faceci patrzyli na nas jak na UFO i takim pożadliwym wrecz wzrokiem. Naprawde. ZAstanawiałysmy sie co my tu robimy. W Libii zupełnie inaczej, ale tam tez zadnego poszanowania dla kobiet. Warto jednak te kraje zobaczyc przed boomem turystów i pozniej tam wrocic za 20 lat i porównać zmiany. W Syrii zachwyciło mnie Aleppo i starożytne miasto na pustyni Palmyra. Meczet Umajjadów w Damaszku, ale ludzie to dzikość. Na to trzeba byc przygotowanym. Poza tym plusem jest, ze widzisz tez wschodnie rejony Turcji na takiej objazdówce (jesli mowimy o tej Syria+Turcja) . Teraz jest tez Syria Jordania Liban - ja to chciałam z kumpelą , ale w Libanie wtedy byly jakies zamieszki jak zwykle i nie bylo tej opcji w Triadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, oglądam ofertę Syria- Jordania ... ..Dziewczyny mam ...na wakacjach pl. Teneryfa dla singla za 2300, dla 2 pers. taniej, ale kogo ja znajdę na 1 .12.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!;) Właśnie wyszłam z forum \"on Turek,ja polka\"...przeczytałam dosłownie parę stron(rozrzuconych) i powiem Wam,że jestem mega zażenowana co tam się dzieje pod względem zachowania i kultury ;/...no tragedia !!! Fannky-->często śledzisz to forum?bo widziałam twój ostatni post;p Oczywiście to co napisałam powyżej Ciebie się nie tyczy;)! Nasz topik to istne niebo z reszta nawet nie próbuje porównywać... Naprawdę jestem wręcz szczęśliwa,że tu trafiłam i poznałam Was-Drogie Turkomaniaczki;) i zaraziłam się tą MANIĄ ;)... Miłego popołudnia, lecę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×