Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

bywa dość często w niemczech ale nie ma bata żebym serów spróbowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam i też już uciekam .Pozdrawiam gorąco i życzę stosunkowo udanej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto późno przychodzi.... .ale tu smakowite tematy... Miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o tak vanili masz rację;) ja też uwielbiam sery i podzielam zdanie im bardziej śmierdzi tym lepiej smakuje...co do przełamywania się z jedzeniem,to ja z kolei miałam tak z oliwkami,kiedyś o fu o fu;p ale od kolacji u znajomej Mamy i mojej,której facet jest Francuzem przekonałam się i teraz potrafię zjeść całą miseczke tak po prostu...zielone mniam mniam:D najlepsze jakie jadłam to z duże mięsiste zielone z migdałami,polecam! Co do maseczki,to extraaa uwielbiam kawę pod każdą postacią więc weekendzie nadchodź;) Wiem,że wszystkie już smacznie śpią tak więc jako pierwsza pożycze U D A N E G O D N I A !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pierwsza odpadłam a dzisiaj pierwsza witam z rana (pomijając Frogi co to po nocy spać nie może ;) ) Byłam w łóżku o 21.30 , szok! ale naprawde nie mogłam wyrobić. Miłego dnia Turkomaniaczki! Narobiłyście mi smaka na te sery, a umnie po moim ani śladu. I te oliwki...Najlepsze jakie jadłam to w Libii, nie zapomne ich do końca życia. Ogromne, mięsiste, słodkie wręcz....pyyyycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak smaka...poczytałam i po północy ..do lodówki, miałam tylko goudę....a jestem na diecie. Miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwek też nie lubię ale próbowałam kiedyś bleeee :) tak na prawdę to ja więcej rzeczy nie lubię niż lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, nie żebym dopiero co wstała :), ale taki mam zakręt w pracy, że dopiero teraz miałam chwilkę, żeby do Was wpaść.....no i czytam smaczne tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wybiorę się w XII do Sharmu, teraz są promocje..a na święta i Sylwestra najdrożej...potem ceny wzrastają. Interesowałyby mnie wycieczki, szczególnie Biały kanion,dostępny tylko zimą ze względu na panujące upały, kąpieli i nurkowań nie planuję, bo co zrobię z dokumentami, kasą , aparatem? tam kradną...a i jest 29 C, słońce....znalazłam polskie biuro, mają tańsze oferty niż u rezydentów, może Was zainteresuje... http://www.egiptdreamland.com/egipt/index.php?m=pl_wycieczka&k=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak te biura oszukują! Itaka 6 dni, ta sama oferta Wakacje pl podaje 5 dni- sprawdzam godziny wylotu wychodzi mi 4 dni, bo wylot w nocy....z Katowic ten sam hotel 7 dni już 500Pl droższy...i jeszcze powrót o 3 w nocy, a wykwaterowanie o 12, więc praktycznie płacę za 3 noce! a nie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może czytać ze zrozumieniem nie potrafię? albo liczyć do 5? wylot 22 środa wykwaterowanie 12 niedziela w W-wie jestem 6 rano w poniedziałek ..żadnym sposobem nie wychodzi mi 6 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację oszukują z tymi wylotami, jak masz 14 dni- to wychodzi 13 i to czasami nie całe. ja na szczęście mam 14 bo wylot po połnocy i wyjazd stamtad pod wieczór, więc pierwszy dzień cały i ponad połowę ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie pozostaje kupić 2 tygodnie, bo nie zdążę objechać na 2- dniowy fakultet....oj dobrze, że to posprawdzałam, bo w tych biurach, to one nic nie powiedzą, interesuje je tylko, żeby sprzedać..wielkie promocje!!! ..a jeszcze hotel położony od plaży 300m, a okazuje się na mapie, że 2 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadam powiedzieć, ze żyję...jeszcze...i odezwę się z domu na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! DAlej boli mnie głowa. W pracy nie mam czasu isć do WC. Normalnie szok. A do tego moja koleżanka z pokoju działa mi strasznie na nerwy ostatnio....siorbanie przy piciu herbaty, mlaskanie, ziewanie na głos itp. Po prostu doprowadza mnie to do szału. I jej gadanie....non stop gada i gada. Ja zwariuję.... W domu nawet nie włączałam wczoraj i dzisiaj tv (no teraz włączę na fakty ;) ) bo mam dość gadania, potrzebuję ciszy....musiałam się \"wypisać\" :) Vanili co ciekawego znalazłas do Sharm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, może zwróć jej grzecznie uwagę??? Nic ciekawego, podły hotelik, Amar Sina, ma go Itaka, ma Alfa, ale ja wybieram się na wycieczki i tylko niskie ceny mnie interesują, a w M. Czerwonym to tylko nogi zamoczę...zrobię jakieś fotki, ...śmieszne jest to, że znalazłam wylot z Krakowa przez Szczecin!!! jadę jako singiel ,więc dopłata, wiadomo.. Jutro idę do lekarza, nie wiem ,co usłyszę n/t malarii....siedzę od kilku dni na forach, jednak ta malaria to w Kenii jest śmiertelna i nie ma żartów! a leki załatwia się przez Ministerstwo Zdrowia podobno i koszt na 2 tyg. 600 zł...to nie wiem czy się zdecyduję ...i to ryzyko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ale to inaczej jak kogoś lubisz i ktoś mowi cos normalnego, a nie jak ja jestem zajęta i robię coś szybko bo mnie poganiają i nie mam czasu się skupić bo ona cały czas o swojej pracy...a ja i tak jestem wyłączona i jej nie słucham a ona dalej gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ale Ty jedziesz do Egiptu a nie do Kenii!!!! W Egipcie nie ma malarii! Tam możesz miec tylko zemstę FAraona i nic poza tym. Lekarz niech przepisze Tobie lekarstwo na biegunkę (jest takie jedno na receptę, ale zpaomniałam nazwę) Jak nie to kupisz na miejscu w aptece ich lekarstwa za grosze. CAły komplet. Jak pokażesz w aptece żołądek to dadzą cały komplet. Nie potrzebujesz żadnych szczepień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, dokładnie...kafe jest oky! bo nikt nie gada...piszesz jak masz ochotę...i mnie taki układ odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, te tabletki to ANTINAL - działają lepiej niz nasze środki. Nie dawaj wiecej za nie niz jakies 10 LE (funtów egipskich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn...nadal wybieram się do Kenii i w tej sprawie ide do lekarza, ale jeżeli mi odradzi , nie da leków...a czasu mam mało, to plan awaryjny Egipt. tam nic mi nie powinno być, bo już byłam lata temu i to bardzooo długooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, już te wszystkie nazwy spisałam....a zajrzyj na ten adres, mają fajne wycieczki w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz polski to nifuroksazyd - ten niech Tobie lekarz przepisze. Pij dużo coca-coli, ale tej oryginalnej i reszta to samo co w Turcji, czyli mało majonezów, kremowych ciastek, drinków z lodem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, wiem, dzięki...nigdy nic mi nie było...i wiem,że market jest obok hotelu, to sobie kupie wodę i colę, bo ludzie na forum straszą tym hotelem!!i wiesz, ochraniarz kontroluje plecaki ,czy Polacy nie wnoszą alkoholu, bo w Sharmie jest sklep bezcłowy i można na paszport kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę uwinąć się z Jerozolimą...nie chce objazdówki ! nie będę nabijac kasy rezydentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz jeszcze tutaj: http://www.taniewycieczkisharm.com/ Ja z tym biurem Orbit Tours byłam z Hurgady kiedys w Kairze. Prowadziła je Polka Diana, a ten oddział w Sharm podobno ma jej syn, ale nie wiem ile w tym prawdy. Zaraz zobaczę hotel, patrzyłas juz na mapce gdzie leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×