Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kari-- cholera, to na jakie forum ja pójdę , Czekam na Twoje foto , kłamczuch , imię i wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari rozbawiłaś mnie. Chciałam ogłosić wszem i wobec, ze to nie topik dla nastolatków a dla wszystkich Turkomaniaczek i lubiących podróżować - niekoniecznie do Turcji. A wiek nie ma znaczenia. Moze te młodsze Koleżanki usłyszą czasem coś mądrego i pouczającego o wielkim świecie i nie tylko, od tych starszych wiekiem, ale mlodych duchem Koleżanek. W końcu poki nie zaczęłyśmy o tym rozmawiać to było OK i wiek nie miał największego znaczenia, prawda? Bobo ja dzisiaj kończę pasztet, na obiad nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku , a później spakować się do walizki nie możesz! Wyrzuć przynajmniej 3/4 zapasów i wtedy kup sobie nowy komplecik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- my z tym wiekiem (mam nadzieję że Kari też) to tylko tak żartujemy. Ja na pewno się stąd nie ruszę choćbyście mnie wyganiały. Dobrze mi z Wami i niech tak już zostanie do końca. U mnie pasztetu już nie ma. Po południu będzie drugi. Sąsiedzi i rodzina wcięli wszystko. A trzeba koleżankom do pracy zanieść kawałek na próbunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no na narty wezme tylko ze dwa komplety. A mam zamiar wszystko nosic na zmiane do pracy niczym modelka :) Fioletowy i tak sobie kupi a wyrzucic starych jak zwykle szkoda. Ale jeden szalik podarowalam mojemu zwierzakowi kotry własnie krapie na cały pokoj na nim. Czas pomyslec co zjem na obiad ale chyba zriobie sobie zamowiona pizze. Raz sie zyje. Reszta sprzatania w tygodniu bo juz nie wiele zostało. Dzis nawet szafe przejrzałam i powyrzucałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss poszły własnie nie przesadzajcie z tym wiekiem bo jak nikt nie wiedział ile mamy to nie było żadnego problemu !! więc teraz nie wymyslajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek mam tak samo z chomikowaniem, nowe rzeczy kupuje a stare żal wyrzucić bo je lubię, tym sposobem mam 6 par butów na zimę i 8 kurtek !! w szafach mi sie nie mieści 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powiedziałam ze mam w sumie troje przyjaciol jeden rowieninik, jedna młodsza o 6 lat a trzecia starsza o 15 lat wiec jakos umiem sie dostosowac i mi nic kompletnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki , jest dobrze , my tylko tak w żartach. Kwiatuszek u mnie chcesz zamówić tą pizzę , bo córka pyta czy ma robić o 1-ą więcej.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja już też przesłałam. Bobo a to można zamówienia składać. Bo ja na taką domową pizzę to bardzo chętnie. Za kupioną w pizzeri nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek , sprawdź pocztę. Zamówienia przyjmujemy też mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówienia przyjmujemy z 48 h wyprzedzeniem i wysyłka wyłącznie pocztą elektroniczną. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemów, masz załatwione. Jak będzie gotowa to zrobię fotki i Wam poślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie zdjęcia :) ja na obiad robiłam kotlety mielone a za niedługo zbieram się na party :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari -- w Belgii zginęło właśnie dzisiaj 3 Polaków i dwoch w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Gdzieś kolo Zalzate. Ale zapachy z piekarnika mnie dolatują Ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie :D, ale mnie imprezka ominęła........uhuhuhuuuuuuu!!!!!!!! A o mnie....to zapomniałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ty to masz uzdolnioną rodzinę. Córka potrafi pizzę, Ty pasztety i inne cudeńka, nie wspomnę o SUPER HUSBAND, który robi fantastyczne fotki, świetne prezenty, i do tego jeszcze pichci i przynosi drinki. Gdzie takiego znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia , kto tu o kim zapomniał, my tu całą noc siedziałyśmy i czekałyśmy m/innymi na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem jak wyglądają : Pariss, Fanky, Frogi, Vanili, Ale pozostałe niech się pospieszą z tą wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×