Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja już po domowym SPA. Piję herbatkę. Przepisy na sałatki to ja tez chetnie \"poczytam\" i moze zrobię coś fajnego. Bobo mam nadzieję, ze revani Tobie wyjdzie. Pamiętaj żeby kupić bardzo drobną kaszkę mannę, najlepiej błyskawiczną. I dodaj tez do ciasta nieco olejku waniliowego, mozesz tez otarta skórkę z cytryny,bedzie dobry aromat - to juz takie moje wariacje poza przepisem. A pasztet wczraj na ciepło był super, dzisiaj na kanapeczki albo na przekąski co jakiś czas też OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie "legowisko" przyszykować, bo jutro do pracy.......oj będzie bolało :( :( tak po tygodniu nieobecności...nawet nie chcę widzieć......tych papierzysków :( i życzę Wam dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez po domowym SPA hehe kolejna herbatka sie zaparza. A jutro znowu trzeba wstac o 5.30 do roboty. Znowu zaczał sypac snieg ja nie mam swojego fioletowego komleciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia śpij dobrze 🌼 Kwiatuszek ja tez nie mam żadnego kompleciku. Pewnie kupię kiedyś jak pojadę po coś zupełnie innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja tez kupiłam płaszcz jak całkiem zrezygnowałam z jej szukania, pojechałam do kina a tu pach jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Wysmarowałam buzię próbką kremu Nuxe z apteki i zaraz chyba sie pochaftuję. Śmierdzi jak kit do okien. Nie mogę znieść tego zapachu! Kto to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety muszę bo inaczej złuszczyłabym się w 2 dni. Nie mowiac o zmarszczkach jakby wylazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak! ja tez juz zmykam robic łóżeczko i wyłączam kompa bo cały dzień przy nim spędziłam. Wogóle nic nie poczytałam dzisiaj ;) Iyi geceler kobitki! paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz zaraz zmykam. jejku ja chce jeszcze wolne a na to musze poczekac jeszcze cały miesiac i wtedy całe 11 wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co sama tu zostanę???? . Śpiochy jedne , nauczcie się szybko spać. 3-4 godz i wystarczy , Ja wstaje jutro o 4:00 i nie narzekam a Wy już w łóżeczkach i do pracy na 7-8 na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zmeczona zamiast w niedziele wypoczac to ja sie tak nauganialam Widze ze Panie poszly juz spac, jeszcze cos poczytam w lozeczku i tez spanko Bobo kolezanko wyslalam Ci maila, pewnie po przeczytaniu bedzi Ci sie lepiej spalo:) Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari-- ja też wysłałam Ci fotki i maila. Pozdrawiam goraco. U mnie zima ,a jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rannyy boskie jakże dzisiaj tu rozmownie:classic_cool: ja tam wczoraj zdążyłam tylko podczytać,a dzisiaj nagle znów 5 stron!!! szkoda,że mnie tu z Wami nie było;/...po nadrabiam wszystko jutro z emaliami i fotkami i poproszę również;) ale widze,że co po niektóre wspominały o mnie,bardzo mi miło i o moim wieku również,ale zmartwię Was bo błędnie;p hehehe aczkolwiek mi to na rekę:D i to bardzooooo No a co do wieku proszę mi tu nie narzekać!!!Ja też mogę i będę miała powody,naprawdę!i też mogę powiedzieć jak Bobo i Kari*,że powinnam poszukać innego forum, ale nie ma tak łatwo;p;p;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo--> jutro po odpisuje na wszystkie emaile:) dziękuje Ci bardzo za fotki...a jak zobaczyłam pizze to o mały włos co śliniaczek nie był mi potrzebny:D mniami! Poza tym w końcu wiadomo po kim córcia ma taka rekę do pichcenia,tylko pogratulować!!!co oczywiście czynię:) Tak wpadłam na pomysł nie wiem,co Wy na to,że może trzeba było założyć wspólnego emaila naszego i tam wtedy każda wrzuciłabym emaile ze zdjęciami,przepisami czy muzyką i od razu było by widać kto nie wrzucił fotki itp..ale nie wiem co Wy na to?więc proszę o komentarze Tymczasem ja już bardzooo pragnę dołączyć do snów takich jakie Wy teraz pewnie macie więc nic innego mi nie pozostaje jak powiedzieć HAVE A NICE DAY!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt produkujecie tych str niemożliwie dużo. człowiek wybedzie na 1 wieczór i proszę co się dzieje :) ja wczoraj byłam na imprezie z angielskiego wybawiłam na całego, do 2 balowałam a teraz trzeba w pracy siedzieć :O a przepis na kotlety wygląda dobrze chyba go jutro spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim! Ale wczoraj u nas sypalo sniegiem! A dzisiaj sa tylko resztki. Moja corka wczoraj odleglosc 20 km \"pokonala\" w godzine, byly niesamowite korki, tunele w Brukselii pozamykali. Katastrofa!!! Belgowie nie umia jezdzic po sniegu, bo go za wiele nie maja, i co rusz widac na poboczu rozwalone samochody. Kiedys w Polsce tez jezdzlam po sniegu, a teraz tez mam pietra jak widze troche sniegu, ciekawe ze jak jade w zimie do Polski to jezdzi mi sie tam jakos normalnie:) Bobo ---dzieki za fotki sa sliczne, jak bede miala czas to wysle nastepne:) Milego dnia kobietki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana panny i panienki. co tam dobrego słychac. ja siedze w pracy i mi sie nudzi bo jak juz wczesniej napisalam ze do konca roku nie bede miala nic specjalnego do roboty hehe dobrze mi nie? A ten przepis na kotlecikiki bede musiała koniecznie sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siedzę w pracy ale jak wyżej pisałam wczoraj zabalowałam i dziś mi się nic nie chce robić więc też siedzę i nic nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To ja bym się chciała z Wami zamienić żeby sobie posiedziec dzisiaj. Moze ktoras założy rzeczywiście skrzynkę mailową i bedziemy tam wysyłac ze swoich skrzynek zdjecia i przepisy itp. Kaza bedzie mogła sobie sprawdzic. Na wp.p. mają dość duże skrzynki i dobrze sie nimi operuje i oglada zdjecia. np. adres : turcjaktoby l@ wp.pl noi jakies tureckie hasło wymyślcie fajne :) Co Wy na to? Kwiatuszek i Fannky? Lece, zajrze pozniej. Milego dnia, u mnie słoneczko daje nieźle i pełno śniegu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł. może być jak pisała Pariss na wp. ja tam mam i bardzo sobie chwalę, pojemna i przejrzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×