Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss-- Ariela kupuję jeśli jest na promocji , kupuję wszystko bo cała chemia jest nieporównywalnie lepsza jakościowo jak Nasza. Od proszków po pastę do ząbków i papier do "twarzy". Poza tym korzystam z przecen i okazji. Kupuję też b.dobre herbaty. Ciasteczek naprawdę nie kupuję bo ich nie znam , a będąc w Niemczech próbowałam ich kilka rodzai i nie przypadły mi do gustu. Może nie było wśród nich tych o których pisałaś. Pariss-- jak jedziesz na zakupy to wstąp do mnie to wypijemy tego drinka. Pozdrawiam , przyjemnych i udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia -- miłego !!!! Pariss- jak masz namiary na to biuro to dawaj. Co prawda Turcja już zapłacona ale Maroko na wrzesień będę potrzebowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- powiem Ci szczerze że przeglądałam paredziesiąt ofert z Niemieckich biur i biorąc pod uwagę inne czasookresy w niektórych biurach np 5, 8 ,11 dni i inne, płatność za parkingi na lotnisku, wszelkie dopłaty o których nikt nie wspomina a przede wszystkim brak polskiej obsługi powiem szczerze że wychodzi to na jedno.Ale może się mylę.Przyznaje że nigdy nie załatwiałam do końca więc coś mnie mogło ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ psióły... 🌼 ale sobie zrobiłam Mikołaja!!! w poniedziałek wieczorną porą wyruszam do Egiptu,,,solo... decydowałam się z godzinę! aż biuro zamknęło podwoje, ale zapłaciłam ,jedynie umowę mam odebrać jutro lub w poniedziałek... tak więc startuję wczesnym rankiem z Katowic 9.12 nie miałam z kim jechać, bo trafił się fajny last, od roku czaiłam ten hotel :O może uda się do Petry, Jerozolimy, albo na białą pustynię... http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/sharm_el_sheikh/hotel_halomy_201.php Pozdrawiam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Nic nie kupiłam, schodziłam nogi, bolą mnie jajniki i nic mi się nie chce, drinka też bo wzięłam dwie nospy. Chyba, ze jak mi przejdzie to sobie zrobię. Bobo spójrz na biuro http://www.el-mundo.pl/ oni są z Koszalina. Bardzo dużo ludzi z nimi jezdzi. Wiem to bo na forach ich chwalą. Oni powiedzą ile kosztuje parking itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili Mikołaj super!!!!! Cena niesamowita! Jednak lasty to są lasty, najlepiej się nie nastawiać i nagle coś wyszukać i jest! Heh! A moja koleżanka jedzie 10.12 do Sharm do hotelu Traf za 1230 zł, ale z Gdańska nie mamy takich super lastów niestety. Za mała konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss..zapłaciłam 1250zł+ dojazdy i tam na miejscu... ale nerwy, bo było 1 m-ce i albo się decydujesz albo... uważam,ze super cena...tylko poturlam się busem z Krakowa do Katowic...ale hotel ma super położenie... a wiesz, jak kupowałam, to gdybym miała z kim jechać w tej chwili, za 1200 zł byłyby 2 tygodnie...dopłaciłam do jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widzialam, ze tam za 2 tygodnie jest 1230 zł, a na tydzien to wychodzi tyle z dopłatą do SGL. Jak za singla to jest naprawdę super cena bo tak to nigdzie nie dostaniesz takiej ceny. A masz jakies bezposrednie autobusy do Katowic albo nawet na lotnisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja czaiłam ten hotel...była 1 jedynka! mam notatki, mapki, to myślę,że wyjazd będzie udany...już powoli się pakuję...powyciągałam walizkę, plecak, ciuchy...jutro pranie.. ..szybki kurs angielskiego na poziomie mówi arab z vanili...na migi...etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak za 100 zł kupiłam dojazd w obie strony z dworca, busem lub autobusem,... bo do W-wy się bałam nocą jechać pociągiem sama i siedzieć na dworcu lub lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przed świętami tak tanio...super są oferty, tylko dopłaty do jedynek ponad tysiąc i więcej.np. na Maderę, Dominikanę. Teneryfa za 2tys. 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :D :D szybki kurs angielskiego na poziomie Araba to m.in. "special price for you my friend" i "jestes sliczna" . Bedziesz jechac z Itaki do Jerozolimy czy z biura lokalnego? Moze gdzies tam spotkasz moja kolezankę ;) ona jedzie z inną kumpelą, ale do Izraela sama bo tamta juz byla. Chyba, ze jej brat z dziewczyną sie skusza to z nimi bo tez jadą do Sharmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie leciałam z Katowic, kupiłam już żubrówkę, bo cholerka wie, jakie oni tam mają ceny na bezcłowym/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam biuro polskie z Gdańska na tej ulicy blisko hotelu...mają ceny niższe, może wyślę sms, to po mnie przyjadą do hotelu..bo tak praktykują... zaoszczędzę Pariss, tradycyjnie!!! na coś...tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to biuro z Gdanska? Planujesz cos kupowac. Mają fajne szaliki kaszmirowe kolorowe, zwróc uwagę. Na zimę teraz i na wiosnę jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, mam większy problem..co na siebie włożyć..bo widzę laski na lotniskach odwalone jak na bal...a ja mam zamiar jechać w adidasach, spodniach dresowych,..biorę sandały, plecak, buty do kąpieli, okulary..- ale nie planuję dyskotek...no chyba,że się trafi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie przejmuje laskami na lotnisku. Ubieram sie tak jak mi wygodnie. Reszta mnie nie obchodzi. Musisz niestety jakoś na cebulkę bo tam jest w miarę ciepło a jak wrocisz za tydzien to moze byc juz nawet minusowa temperatura wiec grubszy golf sie przyda. Za duza zmiana temperatur to tez niedobrze dla organizmu. Wez tez jakies koszulki czy bluzki z długim rekawem i bluze na wieczor bo wieczory bywają teraz chlodniejsze a godzin slonecznych malo i szybko jest ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, ze oni w poniedziałek mają Święto Ofiarowania? W Turcji zresztą też. Zabijają wtedy owcę i mięso rodają uboższym. W Turcji to trwa jakies 3 dni a w Egipcie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kotras kochane bo ja dopiero wrociłam z kina i jestem tak rozbawiona ze spac mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Kwiatuszku ja idę spać,bo nie daje już rady:/...buziaki pozdrawiam wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajajaajaj, dzięn dobry chyba........jak to było po angielskiemu ...good morning :D :D :D a kurcze jak jestem rozbawiona..w sumie to już późna pora/sorki może zabójczo wczesna, ale jestem uchachana :P było super !!!!!!! tego mi trzeba było :P....... próbowałam poczytać tekst powyżej, ale sorki bez zrozumienia :P postaram się nadrobić :D :D, nawet nie wiecie ile mi czasu zajęła korekta tego co napisałam, pozdrawiam i żałuje aczkolwiek również całuję wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! No proszę jakie laseczki uchachane. Dżuni odrazu chyba przeszedł zły humor i złe stany ;) W Turcji jutro święto także pamiętajcie o smsach: \" Iyi Bayramlar\" ;) mają 4 dni świętowania także cały tydzień beda szaleć. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dziwne rzeczy sie dzieją. Przed chwilą widziałam na stronie głównej wpis o 9.14 na naszym tpiku, ale go nie widzę tutaj w środku, hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Własnie zdałam sobie sprawe ze juz niedługo swieta i jakos mi sie tak przyjemnie zrobiło do momentu kiedy nie powiedziałam ze jutro do roboty :p. Pocieszam sie ze jeszcze pojde do niej w tym roku 13 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja 16 razy :) i dużo i mało. Jutro znowu muszę patrzeć się na moją koleżankę z pracy :O jej mlaskanie, siorbanie, gadanie...ja juz nie mogę czasem. Wlasnie sobie zrobilam ściągę do mojej wizy. Juz wszystko wiem. Chyba pojadę wczesniej niz w marcu bo zaczynam sie wurzac, ze nie mam zadnego planu na wakacje. Nie wiem jaka walute i na co mam zbierac. Lubie juz cos wiedziec a tu wszystko mi sie rozgrywa o ta cholerna wize TAK czy NIE? DOSTANE czy NIE DOSTANĘ? Wymyśliłam nawet, ze stamtad znajde cos taniego do Meksyku. Bilet jakis znalazł mi znajomy za 300 $ stamtad, plus hotel to bym sie zmiescila w jakis 700-800 $. Zrezygnowałabym oczywiście z moich zakupowych szaleństw na ten cel. Tylko jak sobie pomyslałam, ze wysiąde taka sama bidulka na jakims meksykanskim lotnisku i sama bede musiala jechac do hotelu itp itd to mnie strach oblecial normalnie. Mam 100 pomysłów na minutę i nic nie mogę zrobić bo....wiza. A jak jej nie dostanę to polecę chyba z naszym biurem we wrzesniu. Moze znajdę kogos do pokoju. Z Rainbowa sa ciekawe lasty to moze cos wyszperam. Tak musialam sie wyzalic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×