Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

No javka, że dzień dobry :D Posłuchajcie, policzyłam, że tylko 4 dni nie licząc dzisiejszego dnia i śpimyyyyyyyy.....ile się tylko da :D :D :D No a teraz póki co : POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wstalam i od 2.5 zasuwam w pracy. Ale juz widac ze koniec roku bo mniej dokumentów. Zreszta dostalam od szefa rozporzadzenie aby wszystko do piatku skonczyc. Tak wiec 3 dni w przyszłym tygodniu bede przychodzic aby porobic dobre wrazenie. Jedynie w poniedzialek wigili w moim oddziale wiec troche czasu szybko zleci. A wy jak juz powstawałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wyrobiona jestem i do 15.30 mam zamiar siedzieć :) Bobo jaka paczka? To nie była umowa barterowa! Dżunia ja 5 dni bo w Wigilie idę do pracy jeszcze, moze nas wczesniej puszcza, ale wątpię. Chyba, ze urlop wezmę. Kwiatuszek to szybko Tobie idzie zamkniecie roku. Mi tak do marca zejdzie zanim wszystko sie poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja glodna jestem. Najgorsze ze po pracy musze jeszcze w kilka miejsc wtsapic a swiadomosci ze czeka na mnie duza lazania ktora wczoraj zrobilam powoduje sket kiszek i połkniecie jezyka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu kontrolnie wpadłam, czy pobudziłyście się, ale jak Wy o jedzonku to ja uciekam, bo ssanie mam na maksa włączone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek przed urlopem to tak zawsze. Jak juz wiesz co i jak to nie mozna sie doczekać. Lubię tą adrenalinkę. Albo taką adrenalinkę jak się czeka na lasta i czlowiek sie boi, ze nie zdąży, że nie dadzą, że się nie uda ;) ach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja wrocilam z zakupow i padam, nic nie kupilam ale nogi to mi do d... wlaza i jeszcze taka przybijajaca pogoda. poki co ratuje sie kawa. a jaka pogoda w polsce?? tu szaro i buro dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky u mnie nawet ciepło. A jutro ma być podobno nawet 6-7 C! Rewelacja :) Wiecie co. Zła jestem na siebie bardzo. Pisałam Wam o tym Super Chłopaku, który pomaga mi w wyszukiwaniu ofert i mowi mi wszystko o Meksyku. Tak sobie piszemy juz chyba z 3 lata i nigdy sie na nim nie zawiodłam. Przysyła mi zawsze kartki z Meksyku, USA czy innych miejsc gdzie jest. Kupuje mi losy na loterię i mowi, ze jak trafimy to bedzie do podziału. Kupił mi i przysłał moj perfum, ktory byl tylko w Stanach i ktorego nie widzialam od lat. Kiedys wspomnialam o gazecie New York Times, ze chociaz bym chciala przegladnac to jak byl w Polsce to zaraz mialam ja w skrzynce. No Złoty Człowiek. I teraz tak sobie z nim dyskutuje o tym moim wyjezdzie i pisze, ze musze kupic dobry przewodnik itp. A on na to, ze nie mam kupowac w tym roku przewodnika. Juz ja Go znam. Pewnie mi przysle sto gadżetów meksykańskich jak ostatnio do perfum. Za tydzień przyjeżdża do Polski i pewnie cos kombinuje. A ja co?????? GŁUPIA BABA nie zapisałam sobie Jego adresu nigdy (choć byłam pewna na 100% że go mam) i teraz nawet kartki nie mogę mu wysłać na święta. Tylko mailem :O On jest ze Szczecina i zawsze jak jest w Polsce nie mamy okazji sie spotkać bo nie bywa tutaj w moich rejonach. nigdy go nie widziałam nawet na zdjęciach. Bardzo bym chciała jakoś mu się odwdzięczyć i nie mam pomysłu jak? Moze teraz mi napisze adres na kopercie i wtedy mogłabym cos podesłać, ale CO? Macie jakies pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss koniecznie musisz sie podpytac o adres. A ja własnie wrociłam z zakupów i preznty mam juz z głowy, Swinie tez obkupione. W sobote jeszcze tylko bede szukac pantofli na Sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek widziałam fajne świecące w CCC. Szpileczki całkiem zgrabne, są też takie ładne lakierowane z odkrytymi palcami a reszta zabudowana. Ładne są, i wcale ni były jakieś super drogie, ale nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to chciałam zauważyć, ze Vanili to chyba nie wrociła z tego Egiptowa. Moze ją jakieś Araby porwały? Idziemy na odsiecz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam juz w CCC i nie było pantofli ale moze teraz juz beda. Wybiore sie w sobote albo niedziele i połaze. To ma byc prezent od rodziców wiec maja byc pozadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w poniedziałek albo w piatek i było pełno nowych. A na Sylwestra to juz wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzymam sie przynajmniej do piatku. Jak nie bede zmeczona to w piatek pojade po pracy a jak nie to przeznacze całą sobote na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pariss, ale dowaliłaś z tym chłopakiem uuuuuu :O Ale może znasz jego personalia i jeśli chodzi o adres w Polsce, to może dasz radę np. przez ksiązkę telefoniczną - jeśli oczywiście ma telefon stacjonarny i do tego nie zastrzeżony. Albo trafisz po nazwisku na kogoś z jego rodziny i ten ktoś Ci podpowie. Albo jakbyś wiedziała jakiego radia słucha, to mu nadaj życzenia na antenie......nie no to głupie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz doczytałam, że Kwiatuszek już po \"Prezentowie\", ojejku, a to jeszcze przede mną :( Ale ja w tym roku ogłosiłam, że na całym świecie panuje kryzys, w związku z tym u nas w domu również....więc prezenty będą malućkie, jeśli w ogóle ;) I tak się teraz gryzę, co z tym fantem zrobić, bo przecież jeden z najfajniejszych momentów to ten, kiedy się rozpakowywuje prezenty :) A tak z innej beczki, qrna rośnie mi pupa i brzuszek :( :( :( Tragedia, fakt, że apetyt jakis taki większy mam - od razu zaznaczam - ciąża wykluczona - co to do diaska może być !!!!!!!!! A tak jak już przy jedzonku jesteśmy - rzuciłybyście na naszą pocztę parę przepisów na sałatki na Święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Dżunia Kochaniunia!!!!!! Z nieba mi spadłaś. Znalazłam już. Wpisałam w książkę nletową jego nazwisko i skojarzyłam ulicę. Nie ma numeru co prawda ale to dzielnica domków to listonosz powinien znaleźć. Ściskam Cię Kochana i dziękuję serdecznie za podpowiedź. la la la la la la la :D :D mi tez rosnie pupa. Obiecałam sobie, ze po Nowym Roku kupuje jakies dresiki i lece na siłownię. Z kolezanką z pracy bedziemy chodzic. Musze zgubic jakies 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Kwiatki dla Dżuni :) Co ja bym bez Was zrobiła. Juz wyć miałam a tu taka niespodzianka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pariss glupia sprawa a nie mozesz zapytac oficjalnie?? powiedz ze teraz swieta i chcialabys sie mu odwdzieczyc i podarowac jakis drobiazg w sprawie prezentow, my juz w gory mamy ustalone ze kazdy albo sam wybiera albo mowi co chce, raczej nie robimy niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu prezenty to tez raczej mamy ustalone. Nic w ciemno. Wszystko praktyczne. Wrócę za chwilę bo własnie moj kolega z Egiptu sie pojawił na skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to superrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się Pariss :D :D :D A tak wracając do pupy....to ja nawet chyba przed Świętami zacznę jakies przebieżki, bo po Nowym Roku to ja nie wiem, czy się udźwignę ;) ...albo chociaż basenik, tak to na pewno !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwalo mi łaczność. Wyglada na to, ze i w Egipcie odbija sie nasz kryzys europejski. Moj kolega mowi, ze jest bardzo mało turystow teraz. On w Tabie ma dwóch!!!! A 4 rezydentów z Sharmu mają 30 turystów. Podobno tak w większości biur. On pracuje jeszcze 2 tygodnie i ma wakacje na 5 m-cy ale musi czegos szukac i najgorsze ze nie ma nic. Wszedzie zwalniają a nie przyjmują. Patrzcie jakie to domino leci. My nie mamy i inni tez zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to się do Egiptu wybieram, bo aż wstyd się przyznać jeszcze nie byłam :(....chociaz cholerka wie, jak ta waluta tak wysoko będzie stała to pojadę......ale na grzyby do pobliskiego lasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK, PUK , je tu kto????? Tu się nie je tu się sro Tak mi się przypomniało, dobra ,to ja też znikam, jakoś mi się głupio samej ze sobą rozmawia/piszę :D Pozdrawiaki i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z koleżanką bo dzisiaj wróciła z Sharm i mowi, ze tursytów jak zawsze duzo. Była w Izraelu i nie zachwyciła się. Za to druga kumpela była w Petrze i jest zachwycona. Moj kolega pewnie przesadza, znając Egipcjan. Tez mi sie nie chce wierzyc. Z drugiej strony Selectours tez nie jest takim bardzo znanym biurem. Ludzie wolą jezdzic z Alfą, Itaką, Triadą SunFun itp. Ale kolezanka mowila też , ze wszystko jest duzo drozsze niz rok temu, tak samo wycieczki na miejscu jak i pierdółki na mieście. Teraz to juz wcale nie ma miejsc na Sylwestra bo to gorący okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×