Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bobo ja siadam zaraz koło barku, podoba mi się strasznie jgo zawartość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- nie ma problemów bo sama tego nie opróżnię i jak Ty mi pomożesz Wiem że jesteś na lekach i nic z tego ale może innym razem się dossiemy i wytrąbimy pół zawartości. Tylko że mój mąż ciągle go uzupełnia i chyba nam się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawę to chyba za późno , polewaj Pariss bo coraz bliżej Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to za późno? Przecież mamy do rana siedzieć, potrzeba trochę kofeiny. Polewam.... Na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę , skusiłam się , wstawiłam właśnie expres. Niech stracę do rana to do rana. Nie mam tylko pojęcia jak długo wytrzymam po burbonie , pije już 3-go drinka i na razie się trzymam , ale co później, czas pokarze . Polać komuś.??? Może espresso kofii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym wczoraj wydawało mi się że miało być nas więcej i co ? wykruszyły się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale dalej gram w uno i coraz weselej nam, ja popijam ramazzotti. i tylko zagladam z doskoku miedzy partiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie są już "piano" jak mowi moj turecki kolega ;) Ty mi się Bobo tutaj nie spij tak szybko bo co ja bede robić? Pijemy za Frogi teraz, jedynego naszego porządnego pracusia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No !!! już mi lepiej Fannky że jesteś z nami. Myślałam że same z Pariss przywitamy NR. To popijaj i graj tylko spokojnie żebyś dała radę do 0:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak popieram i wchodzę w ten toast za Naszą wierną Turcji i kafeterii przyjaciółkę Frogii----- Jej zdrówko.!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a co to a gra? Ja dzisiaj zrobiłam taką wpadkę na całej linii, ze szkoda słów. Dostałam smsa z Turcji i źle przeczytałam od kogo to jest - jakieś zamroczenie miałam i sobie odpisałam wszystko po polsku bo myślałam, ze piszę do takiego mojego fajnego kolegi. I dopiero jak nacisnęłam wyślij to zobaczyłam do kogo to napisałam. Odrazu widziałam jego minę jak to dostał i jak siedział ze słownikiem za 5 min - chociaż pewnie wiekszość zrozumiał bo zna polski nieco. POzniej musiałam zaraz prostowac i sory ale to nie był sms do ciebie itp...normalnie wpadka na całego. Śmiałam się chyba z pół godziny sama z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tej Seczkowskiej nie jest zimno w gołych nogach i taka roznegliżowana w taki mróz. To trzeba mieć nie po kolei w głowie. Jak ja jej nie cierpie. Jest tyle fajnych zimowych ciuchów którymi można "poszpanować" a ta sie ubrała jak na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uno to gra podobna jak makao ale sa do tego specjalne karty. nawet moj ojciec wzial sie do gry :) ja dotrwam do NR spokojnie :P w turcji obchodza normalnie jak my nowy rok nie ?? bo nie wiem czy wyslac zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak w Turcji z czasem , bo w lecie było przesunięcie a teraz po naszej zmianie czasu nie wiem jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAlej tak samo. Godzina do przodu . Teraz mają juz jakies 30 min do Nowego ROku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzis juz nie wejde bo juz patrza na mnie dziwnie jak na net wchodze ) jutro spojrze. ja pisze do \" mojego narzeczonego \" :D:D po ang. i raczej maile niz sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Fannky \"narzeczony\" to poważna sprawa :) na lata, na lata....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny , oglądałyście Sylwka w Alani ?? W porcie było kolorowo i troszkę ludzi się nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie naszej pracującej psióły Frogii--- Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Pariss serio ??? :D:D z ciekawosci, miedzy partiami przeczytalam bloga. super pisze dziewczyna. a co do takiego podejscia to takie mial moj byly jego nic nie wzruszalo. z perspektywy czasu wiem ze trzeba bylo uczyc sie od niego :) cos mnie dzis sentymentalnie na pisanie o bylym wzielo chyba z racji rocznicy zerwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×